Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2012., 12:46   #1841
Skroz je slatko izgledala u toj haljini koju je nosila na premijeri crtića.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Old 06.09.2012., 13:16   #1842
fine su slike, preslatka je .)
Zorée is offline  
Old 06.09.2012., 15:37   #1843
Novi br.

__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 06.09.2012., 15:41   #1844
I meni se sviđa kako je izgledala na premijeri crtića. Jako slatko.

Prelijepa je na naslovnici.
__________________
napustila forum ... :w
Ameella is offline  
Old 06.09.2012., 19:21   #1845
Pozdrav od jos jedne obozavateljice preeeedivne Beren
__________________
....what you see is what you get...
andja1988 is offline  
Old 07.09.2012., 02:07   #1846
@andja1988, pozdrav! Dobro nam došla, nadam se da ćeš se često družiti s nama ovdje na temi.

Naslovnica novog broja Glorije mi je odlična.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Old 07.09.2012., 15:15   #1847
Pozz

Jel netko kupio možda tu Gloriu? Ak' je, nek slika,pa stavi tu

Joj vidim komentirate Beren i njezinog odabranika! Užas, pa ja njih ne mogu spojit nikako On mi se nimalo ne sviđa, baš je skroz antipatičan.. uglavnom par su - nikakav!

Fali mi Beren u ulozi Bihter na tvu. Dobro da ima Fatma, ali ipak Bihter je Bihter
http://www.youtube.com/watch?v=86TvAHN1bx4
__________________
Long distance love, does it work?

Zadnje uređivanje andrea_01 : 07.09.2012. at 15:30.
andrea_01 is offline  
Old 07.09.2012., 16:13   #1848
andja i andrea .

Ni meni se ne sviđa Kenan.
A bilo bi lijepo da vidimo to iz Glorie ovdje.
__________________
napustila forum ... :w
Ameella is offline  
Old 07.09.2012., 17:20   #1849
Meni taj njen nikako ne pase uz nju..totalni su mi promasaj kao par
__________________
....what you see is what you get...
andja1988 is offline  
Old 07.09.2012., 20:14   #1850
evo skraćene verzije članka iz Glorije

pišu sve što znamo, a i ne mogu znati više od nas fanova

ali to da je Kenan ženskaroš svakako nisam znala
naručene snimke sa striptizetama nisu nikakav dokaz ženskarenja, jel on uopće imao vezu koja je trajala neko vrijeme :nezna:

kandy7 is offline  
Old 07.09.2012., 21:04   #1851
Kraljica

http://www.youtube.com/watch?v=38T7IHaSwfw


Sad će da se jave lažni moralisti i dušebrižnici i da se čudom čude kako jedna javna ličnost može sebi ovako nešto da dozvoli, i da joj mjere promile ,a možda urade i test na drogu

Pazite, znam šta pričam
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 07.09.2012., 21:34   #1852
Evo jos jedne obozavateljice Beren,prekrasna je, bas zraci i ima tu neku karizmu..o glumi da ne govorin..ja sam je prvo gledala kao Fatmu gdje me osvojila,ali s ulogom Bihter me totalno oborila s nogu
Zakon je ovaj video di plese, ima mota I bas djeluje opustena i vesela osoba iz slika i videa...
Pozz svima
Kitty75 is offline  
Old 07.09.2012., 23:37   #1853
video gdje pleše ma najjača je

izašao je trailer za Rhino Season i mogu samo reći da bero izgleda predivno ko i uvijek
http://www.youtube.com/watch?v=bnBWGOb5nUI
Accio is offline  
Old 08.09.2012., 00:00   #1854
Kako se razbaca dok pleše. preodlično, ma lijepo je to uživa i baš je briga tko je gleda, snima ili komentira
cielo1 is offline  
Old 08.09.2012., 00:16   #1855
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Ovo je genijalno!

Quote:
cielo1 kaže: Pogledaj post
Kako se razbaca dok pleše. preodlično, ma lijepo je to uživa i baš je briga tko je gleda, snima ili komentira
Istina, slažem se u potpunosti.

Još moram pogledati trailer za ovaj novi film, moram priznati da bih ga jako rado pogledala da imam priliku za to, stoga se toplo nadam da hoću.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Old 08.09.2012., 00:24   #1856
Pozdrav svima

Evo moram samo reći da mi je na ovom videu, što je Snobić postavio, Beren fenomenalna..opuštena, skroz cool, vesela, zadovoljna, djeluje mi sretno i kao da se istinski zabavlja i uživa. A tako se i treba ponašati na vjenčanju prijatelja/ice. A ako je i malo popila...eyvallah neka je...pa na slavlju je.
Pleše izvanredno, ima super outfit i ne ponaša se nimalo kao neka razmažena zvijezda. I to kod nje jako volim.
Želim joj svu sreću u životu i ljubavi sa onim koga je odabrala..jel što god mi mislili o njezinom Kenanu i njegovom izgledu, meni ona uz njega ipak djeluje sretno i zadovoljno
Emma Lizzy is offline  
Old 08.09.2012., 00:31   #1857
Quote:
Emma Lizzy kaže: Pogledaj post
Želim joj svu sreću u životu i ljubavi sa onim koga je odabrala..jel što god mi mislili o njezinom Kenanu i njegovom izgledu, meni ona uz njega ipak djeluje sretno i zadovoljno
Isto i ja mislim što se tiče svega što si u postu napisala, no posebno ovog izdvojenog dijela. To sam i ja sad napokon shvatila, iako više ni ne znam kakvo sam mišljenje imala o Kenanu i jesam li ga uopće iznosila ovdje na temi ili ne.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Old 08.09.2012., 00:55   #1858
Video je fenomenalan. Beren je sjajna. Bas sam i mislila da je ovakva.
Sva vesele, raspolozena i svoja. Ona mene odusevljava.
Obozavam to sto je svoja, sto se ne uklapa u standarde i sto je dovoljno jaka za sve.
O tome kakva je glumica nemam sta da kazem to su rekli mnogo veci strucnjaci od mene.
Obozavam je i zbog glume i zbog toga sto ima svoje ja.
Ovaj video me odusevio stvarno ona savrsena nema sta ne zna da igra
keti10 is offline  
Old 08.09.2012., 01:02   #1859
predivna je na ovom vjenčanju, to najviše i volim kod nje što je opuštena i spontana, razveselila me svojim plesom i što je vesela
kandy7 is offline  
Old 08.09.2012., 12:40   #1860
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Kraljica je Baš je volim vijdeti tako veselu,opuštenu i da se tako dobro zabavlja.
Quote:
kandy7 kaže: Pogledaj post
predivna je na ovom vjenčanju, to najviše i volim kod nje što je opuštena i spontana, razveselila me svojim plesom i što je vesela
I mene je jako razveselila.
__________________
napustila forum ... :w
Ameella is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:49.