Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2016., 08:42   #21
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Uh, gadno.
Sve mogu razumjeti, nekako prihvatiti, ali da majka ostavi tako malu djecu, ne mogu.
Eto...ima stvari koje niti ja ne mogu prožvakati, jer su neprobavljive.

Nešto najljepše što se čovjeku može dogoditi su djeca...osobito kad su malena i kada smo im mi centar svijeta. Naravno djeca rastu, postaju svoji ljudi, nalaze svoje živote...stvari se promijene, ali ti maleni pilići su toliko posebni stvorovi, da jednostavno nemam što reći, osim da je žena bez obzira na to što možda sama preživljava užasno nezrela, emotivno rastrzana i sjebana, samo što je grozno što to njezino stanje se nažalost prenosi i na cijelu obitelj, djecu, pa vjerujem i njezine roditelje.

Nastavi tako razumno i snažno, druge ti niti nema, vjerujem da si djelomično još uvijek u nekom šoku...ali fala Bogu prilično si jak, a to je ovog trenutka jedino što je dobro u cijeloj situaciji.

Nije nit meni jasno kako je napustila svoju djecu sa kojom je bila jako povezana...već smo se i dogovarali u vezi djece, ali onda odjednom tko zna šta joj je došlo u glavu, možda je mislila da neće moći funkcionirati i da neće imati svoju slobodu uz djecu, očito je to takvo nešto u pitanju bilo... da se riješi svih briga...
salevart is offline  
Old 01.12.2016., 08:51   #22
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Nije niti imala putovnicu, sad se može u eu i sa osobnom, nije se niti odjavila sa našeg prebivališta, ja sam ju nedavno odjavio pošto je nema... a to da prevrnem sve, volio kad bih mogao, ne javlja se nikom od rodbine tako da nitko nema pojma gdje, to bi bilo ko da tražim iglu u plastu sijena, jedino opsežna policijska potraga i medjunarodna ako dodju do podataka gdje je...
Ne znam, ako je tako bila nezadovoljna možda je stvarno lako i naivno upala u zamku, nemam pojma, neke sekte ili takve slične organizacije i sad je možda protiv svoje volje tamo gdje je. Posebno ako se baš nikome ne javlja od rodbine i prijatelja. A tom liku se isto ne može ući u trag?
__________________
hausfrau is offline  
Old 01.12.2016., 09:15   #23
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
i jedan dan se posvadila žestoko i sa svojim ocem(kasnije sam saznao) i drugi dan samo nestala i od tada joj nema ni traga ni glasa( doduše već sam opisivao da ju je policija pronašla nakon tjedan dana ali se nikom nije htjela javiti), znači od kraja 8mj 2016g se ništa nezna gdje je, nedavno je pokrenuta nova potraga nakon šta sam prošao proceduru na czss-u, jer prije se kao nije moglo takva je procedura ,i rekli su mi da će angažirati i interpol jer sumnjaju da je izvan granica hr...
Kakvo otimanje i šeme. Žemsku je policija našla. Prema tome, nije "nestala" u smislu da je oteta. Da je tako nitko joj ne bi ušao tako lako u trag. Sem toga, da su posumnjali na otmicu i neke mutne radnje valjda bi i policija reagirala, ali je očito da su po zatečenom stanju i uvidom u situaciju ipak zaključili da je - tamo gdje želi biti. Nakon toga nisu više ni smatrali da je potrebno da ju traže...

Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Sve u svemu nagadjali smo da joj je taj novi partner možda dao ultimatum ili on ili djeca,a ona naravno ludo zaljubljena kao šta je rekla da je, očito nije mislila mozgom, odnosno razumom, već ju je to sve ponijelo...
1.)kakve veze ima jel dobila ili nije ultimatum?To ni najmanje ne pravda niti na bilo koji način može racionalno objasniti njezin postupak.
2.)"ludo zaljubljena pa ju je ponijelo"? Ponese te da pjevušiš pjesme...kupuješ nove haljine...briješ noge zimi...varaš ili ostaviš muža...Ne ponese te da napustiš apsolutno SVE što si ranije bila, sve što si ranije stekla i ono najšokantnije - dječicu koju si gojila, koja su uz tebe rasla...
Da, ponijelo ju je...ali očito je da ju je ponijelo pomračenje uma. Ili je u gadnoj psihijatrijskoj psihozi(što jedino donekle može ublažiti njezinu krivicu) ili je dno najcrnjeg ljudskog dna koja stihijski udovoljava najnižim strastima i najsebičnijim oblicima hedonizma. Druge nema.

Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
al nitko ne razumije niti ja sam kako može bez svoje djece već više od 3 mjeseca, znači ni traga nit glasa, i naravno da zbog toga vlada velika neizvjesnost jer tko zna kad je pronadju šta će se sve dogadjati, ja sam se ohladio u vezi nje, tako di mi je jedini cilj ako ju pronadju i pojavi se da se dogovorimo sve oko djece, ako ih bude uopće više htjela vidjeti, ako se recimo preselila u njemacku ili gdje već, tad vjerovatno vidjavanja djece sa njezine strane niti neće biti...uglavnom smo u neizvjesnosti i nemožemo potpuno mirno i staloženo živjeti premda je samnom situacija sad već sasvim ok, ali radi
djece sam u neizvjesnosti jer oni nisu u potpunosti ipak svjesni da postoji mogućnost da ju čak više nikad neće vidjeti, tako da tražim tu rješenja kako će vrijeme teći da bude što manje emocionalnih šokova kod njih...
Koja koza.
Ovakvo nešto priuštiti svojim mališanima...Pa za to naprosto nema riječi. Evo, no coment. Znam da ti nije svejedno zbog razvoja situacije, ali nastoj ipak ne dopustiti da te to potpuno zaokupi. Pretpostavljam da si još relativno mlad čovjek. Život za tebe ovdje ne staje, već se treba konačno početi razvijati u pozitivnom smjeru.

Imaš lijepu dječicu. Iz priče se vidi da si osjećajan, razuman, sabran i da imaš sve opreduvjete da vašoj obitelji stvoriš sasvim fine uvjete za život bez nje.

Onako, kad razmislim s odmakom, da li je ona ikad pokazivala neke znakove psihičke nestabilnosti/bolesti?
__________________
A bad day for your ego is a great day for your soul
Nunna is offline  
Old 01.12.2016., 11:12   #24
Sad ce me svi napast ali neke zene jednostavno NE ZELE djecu.
Ali se onda udaju jer su se sve Mare, Anke, Petre iz sela udale do sada, treba se udat jer je sva rodbina postavila to pitanje a blize se 30te.Djecu svi imaju, IMAT DJECU TO JE RED TAKO JE BOG HTIO.
Onda sta se cudite ljudi da do ovoga dolazi ili do situacija da matere zapostavljaju dicu. Nije svaka osoba, musko il zensko- sposobno a niti ima zelju bit roditelj.
Al zna se sta se dogodi kad zena koja ne zeli djecu ni bit inkubator to otvoreno kaze. Odma drvlje i kamenje i upiti dal ta zena je mrzitelj djece ili sta. Jer logicno ako si zensko moras bit inkubator.
Ocito zena preko k**** udala. Nije mi jasan autor teme- ozenija si zenu koja je jos patila za bivsim deckom?
Cijeli brak otpočetka je bio isforsiran.
Splićankaa is offline  
Old 01.12.2016., 11:45   #25
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Sad ce me svi napast ali neke zene jednostavno NE ZELE djecu.
Ali se onda udaju jer su se sve Mare, Anke, Petre iz sela udale do sada, treba se udat jer je sva rodbina postavila to pitanje a blize se 30te.Djecu svi imaju, IMAT DJECU TO JE RED TAKO JE BOG HTIO.

Onda sta se cudite ljudi da do ovoga dolazi ili do situacija da matere zapostavljaju dicu. Nije svaka osoba, musko il zensko- sposobno a niti ima zelju bit roditelj.
Al zna se sta se dogodi kad zena koja ne zeli djecu ni bit inkubator to otvoreno kaze. Odma drvlje i kamenje i upiti dal ta zena je mrzitelj djece ili sta. Jer logicno ako si zensko moras bit inkubator.
Ocito zena preko k**** udala. Nije mi jasan autor teme- ozenija si zenu koja je jos patila za bivsim deckom?
Cijeli brak otpočetka je bio isforsiran.
Ajde ne trkeljaj.

Nisam primjetila da je dotična bila razapeta na srednjevjekovnoj spravi za mučenje dok ju je dotični oplođivao, niti da je kamenovana na glavnoj kalelargi svog grada jer je odlučila da djecu neće imati.
Autor je poprilično iscrpan i objektivan u opisima nje kao žene stoga bi vrlo vjerovatno i spomenuo ukoliko su imali takve probleme(njezinu nespremnost da ima djecu ili manjak želje da ikad postane majka).
Ništa, al apsolutno ništa u ovoj priči ne daje naslutiti da je problem u nedostatku njezine želje i pokoravanju pritiscima muža...familije...društva općenito.


Na kraju krajeva, danas ima mnogo žena koje odluče ne imati djecu. Dapače, sve ih je više takvih kojima je karijera ispred. I to je već postala stara vijest. I okej. Ja u tome ne vidim nikakav problem.
Ako je takva žena od samog početka iskrena prema sebi i prema tipu uz kojeg se planira vezati...super. Ako im tako paše, mrak.
Samo man se priča kako je netko tobožnja uboga žrtvica društva i kolektivne svijesti koja monstruozno prisiljava na majčinstvo itd itd...
Nitko nikog (normalnog) ne može natjerati ni na što. Ona nije biljčica il životinjica pa da srlja stihijski i instinktivno(bez zrna racia). Ima valjda koji dek sive tvari u glavi i sasvim je sigurno sposobna sama za sebe odlučiti tako velike stvari u svom životu.
Ako nije, i ako je kojim slučajem u sve to doista i ušla totalno stihijski, neplanski, pasivno se prepuštajući očekivanjima familije i susjeda...a o čem da pričamo?
Ako joj je 13 svaka čast. Ali odrasla žena koja učini tako glupav potez i zajebe si život otprilike niti ne zaslužuje ništa bolje.

Nemojmo smetnuti s uma.
Ovdje su jedine žrtve ta dječica.
__________________
A bad day for your ego is a great day for your soul
Nunna is offline  
Old 01.12.2016., 12:05   #26
Quote:
Nunna kaže: Pogledaj post
Ima valjda koji dek sive tvari u glavi i sasvim je sigurno sposobna sama za sebe odlučiti tako velike stvari u svom životu.
Ako nije, i ako je kojim slučajem u sve to doista i ušla totalno stihijski, neplanski, pasivno se prepuštajući očekivanjima familije i susjeda...
Ako joj je 13 svaka čast. Ali odrasla žena koja učini tako glupav potez i zajebe si život otprilike niti ne zaslužuje ništa bolje.

Nemojmo smetnuti s uma.
Ovdje su jedine žrtve ta dječica.
Treba cut i drugu stranu price. Zasad smo culi samo njegovu. .
Djeca su zrtva slazem se. Nisu zasluzili ovo.
Mislila sam na opceniti pritisak drustva. A procitaj komentare na temu Zene koje ne zele djecu pa ces vidit koliko su ljudi tolerantni prema zenama koje ne zele rodit.
Splićankaa is offline  
Old 01.12.2016., 12:17   #27
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Treba cut i drugu stranu price. Zasad smo culi samo njegovu. .
Djeca su zrtva slazem se. Nisu zasluzili ovo.
Mislila sam na opceniti pritisak drustva. A procitaj komentare na temu Zene koje ne zele djecu pa ces vidit koliko su ljudi tolerantni prema zenama koje ne zele rodit.
Ali čekaj...kakve veze ima da li je moja susjeda, poznanica s joge, svekrva pa čak i vlastita majka "tolerantna"na nešto što ja hoću/neću??!
Ja taj dio ne kužim...
Ako smo se ja i moj muž nešto dogovorili, ma sve i da sveti Petar siđe sa nebesa, apsolutno me ne dira. Ako je nama dobro, zasvrbi me uho. Zašto bih ja uzimala u obzir njihova očekivanja o mom tijelu, mom braku, mojoj obitelji??!

Tvrdim da to nijednoj normalnoj ženi ne bi trebalo predstavljati niti najmanju prepreku. Kamoli ju natjerati da se preispituje ili mijenja svoje odluke.

Što u ovom slučaju točno znači "pritisak društva". Što to konkretno znači za funkcioniranje u svakodnevici jedne žene? Dobiti će poneki prijekorni ili začuđeni komentar ?

Gadno. Stvarno ne znam kak se iz tog izvuć.Nema druge neg pošizit načisto.
I rodit petero
__________________
A bad day for your ego is a great day for your soul
Nunna is offline  
Old 01.12.2016., 12:31   #28
Quote:
Nunna kaže: Pogledaj post
Kakvo otimanje i šeme. Žemsku je policija našla. Prema tome, nije "nestala" u smislu da je oteta. Da je tako nitko joj ne bi ušao tako lako u trag. Sem toga, da su posumnjali na otmicu i neke mutne radnje valjda bi i policija reagirala, ali je očito da su po zatečenom stanju i uvidom u situaciju ipak zaključili da je - tamo gdje želi biti. Nakon toga nisu više ni smatrali da je potrebno da ju traže...
Ovo mi nije jasno. Ako ju je policija našla, kako to da autor ne zna gdje su je našli. Zar mu policija to nije rekla? Ipak je on njen muž, otac njene djece, valjda je on i prijavio njen nestanak?
laguna808 is offline  
Old 01.12.2016., 12:45   #29
Quote:
laguna808 kaže: Pogledaj post
Ovo mi nije jasno. Ako ju je policija našla, kako to da autor ne zna gdje su je našli. Zar mu policija to nije rekla? Ipak je on njen muž, otac njene djece, valjda je on i prijavio njen nestanak?
Da, to. I ako su je jednom našli, zašto je opet traži interpol? I da se nije javila ni jednoj prijateljici i ama baš nitko ne zna gdje je ona ili taj njen lik, a imali su uvid u poruke?
__________________
hausfrau is offline  
Old 01.12.2016., 12:48   #30
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
tad još nisam prošao onu proceduru na czss-u,pa ju nisu niti priveli jer svaka osoba ima pravo na slobodu da radi šta hoće i javlja se kome hoće,........

....
već su mi rekli na czss-u da ja moram pokrenuti tužbu za razvod braka da krene temeljitaa potraga za njom...nešto sam načuo od njenog brata da je možda sa tim dečkom otišla u njemačku,.
Ovoliko znamo
__________________
A bad day for your ego is a great day for your soul
Nunna is offline  
Old 01.12.2016., 15:27   #31
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Nije mi jasan autor teme- ozenija si zenu koja je jos patila za bivsim deckom?
Cijeli brak otpočetka je bio isforsiran.

Nisam nigdje rekao da je patila kad smo stupali u brak, tad je djelovala sretno, i bilo nam je u redu 2 do 3 godine to sam i već napisao, ali dobro valjda neki ne čitaju sve pa moram ponoviti...i tad nakon jednog vremena počela je iskazivati svoja nezadovoljstva u pogledu mene, očito je njoj vrlo brzo došla bračna monotonija i rutina, valjda se nije dovoljno izživjela, i naravno sad kad je našla novog partnera(ne onog od prije braka) mi je rekla da me nije voljela kad smo stupali u brak kao njega(onog od prije braka), očito da me htjela još više povrijediti, sad koliko je to istina ja to nemogu znati jer bilo je riječi volim te tokom prve dvije godine našeg braka i jedno vrijeme smo se dobro slagali,pogotovo kad se rodilo prvo dijete, ali valjda joj je kasnije falilo nešto od te veze od ranije pa u meni više nije vidjela muškarca sa kojim može provesti daljni život, mada naravno nemora da je to, možda joj jednostavno više nisam odgovarao...
salevart is offline  
Old 01.12.2016., 15:33   #32
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Nisam nigdje rekao da je patila kad smo stupali u brak, tad je djelovala sretno, i bilo nam je u redu 2 do 3 godine to sam i već napisao, ali dobro valjda neki ne čitaju sve pa moram ponoviti...i tad nakon jednog vremena počela je iskazivati svoja nezadovoljstva u pogledu mene, očito je njoj vrlo brzo došla bračna monotonija i rutina, valjda se nije dovoljno izživjela, i naravno sad kad je našla novog partnera(ne onog od prije braka) mi je rekla da me nije voljela kad smo stupali u brak kao njega(onog od prije braka), očito da me htjela još više povrijediti, sad koliko je to istina ja to nemogu znati jer bilo je riječi volim te tokom prve dvije godine našeg braka i jedno vrijeme smo se dobro slagali,pogotovo kad se rodilo prvo dijete, ali valjda joj je kasnije falilo nešto od te veze od ranije pa u meni više nije vidjela muškarca sa kojim može provesti daljni život, mada naravno nemora da je to, možda joj jednostavno više nisam odgovarao...
Nemoj se patiti...ona sama sebi ne odgovara. Shvati to.
I biti će još jedan i još jedan nakon tebe i niti jedan neće biti taj. Zašto?
Zato jer ona ima očito veliki problem....i to, što je napustila dječicu govori da bježi sama od sebe. Ali ako te tješi...nigdje neće biti dovoljno daleko za nju...jer miris vlastitog truleža...ne možeš izbjeći
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 01.12.2016., 16:01   #33
Quote:
laguna808 kaže: Pogledaj post
Ovo mi nije jasno. Ako ju je policija našla, kako to da autor ne zna gdje su je našli. Zar mu policija to nije rekla? Ipak je on njen muž, otac njene djece, valjda je on i prijavio njen nestanak?

Nunna je pronašla odgovor na vaše pitanje, već piše, očito niste sve pročitale ili niste razumjele...

ali evo...prvu potragu je inicirao njen otac jer si je prijavila prebivalište tamo, ja 3 dana nisam ni znao da više nije sa djecom, radio sam preko tjedna, a to se dogodilo u utorak, inače ona je otišla na ljetne praznike sa djecom kod svojih roditelja,koji su oko 100km od nas, na dva,tri tjedna, takav običaj je imala svake godine, a pošto skoro uopće nije radila mogla je tako...da se vratim na ovo gore znači njeni roditelji nisu meni ništa javljali očekujući valjda da će se pojaviti, vjerojatno su već bili pomalo u šoku kad je nije bilo već treći dan pa je njen otac na policiji prijavio nestanak, ja nisam imao pojma da je nestala jer se meni nije više javljala na mobitel,inače smo kontaktirali svaki dan da čujem kako su, tek me u petak kontaktirao njen otac i tad sam saznao da je nestala,naravno odmah sam otišao po djecu...

nestala je znači 16.08. , na svoj rodjendan baš i policija ju je pronašla 26.08, samo su nam naveli policijsku upravu jedne zupanije gdje su je pronašli, jer očito nesmiju odavat mjesto zbog onog prava svake osobe da sama odluči hoće li se ili neće nikom javljat...

Išao sam ja i na policiju u našoj županiji ali rekli da oni zasad nemogu ništa dok ne prodjem proceduru na czss-u,i eto to je trajalo 3 mjeseca skoro, i tek tad sam mogao podnijeti tužbu za razvod braka i tek tada je pokrenuta nova potraga, i sami znate kako to kod nas sve sporo ide, očito da ni djeca koja su bez mame ne utjeću na to da se nešto ubrza, jednostavno sam morao ići po proceduri
salevart is offline  
Old 01.12.2016., 16:14   #34
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Nemoj se patiti...ona sama sebi ne odgovara. Shvati to.
I biti će još jedan i još jedan nakon tebe i niti jedan neće biti taj. Zašto?
Zato jer ona ima očito veliki problem....i to, što je napustila dječicu govori da bježi sama od sebe. Ali ako te tješi...nigdje neće biti dovoljno daleko za nju...jer miris vlastitog truleža...ne možeš izbjeći
Ma ja se više ne patim u vezi nje, prošlo me je to vrlo brzo kad te netko tako odbaci odjednom, jer ništa nije nagovješčivala da će to učinit, već onako odjednom preko poruke na mobitelu je to odradila, bio je iznenadan emotivni šok naravno, ali zbog načina na koji je to izvela brzo sam se ohladio u vezi nje

Briga vlada zbog djece i toga da se može dogoditi da se samo odjednom stvori, tko zna šta je sad u njenoj glavi, nevjerujem da može biti mirna kad je ostavila svoje dvoje djece, nema šanse da zdrav čovjek bude miran da to napravi
salevart is offline  
Old 01.12.2016., 16:31   #35
Quote:
Nunna kaže: Pogledaj post
Onako, kad razmislim s odmakom, da li je ona ikad pokazivala neke znakove psihičke nestabilnosti/bolesti?
Šta se toga tiče, rekla mi je da je u srednjoj školi imala okršaje sa šeficom salona gdje je bila na praksi i da je tad dobila gastritis, inače je bila osoba koja nije prihvaćala bilo kakve kritike na sebe, bez obzira da li oni bili svrsishodni ili dobronamjerni, jednostavno bi odma planula, imala je veliki ponos i ego mogu slobodno reči,( neznam imali to veze sa tim šta je bila lav u horoskopu, zna se da su lavovi kraljevi i da im se treba klanjat u neku ruku) bez obzira i ako je nešto krivo učinila nije joj se smjelo ništa reči jer sam znao kakva će reakcija biti...naravno sad da nebude da je ona baš svemu kriva imao sam i ja svojih mana, daleko od toga da nisam, uglavnom nismo bili slični, ja sam definitivno introventan tip dok je ona ekstroventan i tu se s vremenom takodjer osjetila velika razlika, to sam sve kasnije analizirao, jednostavno nismo imali dobar kompromis i ljubav je kopnjela, ne sudim joj ništa šta je mene ostavila, ali ovo sa djecom niti sada ne razumijem...
salevart is offline  
Old 01.12.2016., 17:20   #36
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Ma ja se više ne patim u vezi nje, prošlo me je to vrlo brzo kad te netko tako odbaci odjednom, jer ništa nije nagovješčivala da će to učinit, već onako odjednom preko poruke na mobitelu je to odradila, bio je iznenadan emotivni šok naravno, ali zbog načina na koji je to izvela brzo sam se ohladio u vezi nje

Briga vlada zbog djece i toga da se može dogoditi da se samo odjednom stvori, tko zna šta je sad u njenoj glavi, nevjerujem da može biti mirna kad je ostavila svoje dvoje djece, nema šanse da zdrav čovjek bude miran da to napravi
Moglo bi se desiti da se sjeti da ima djecu kad se izguštira sa novim tipom ili ju ovaj napuca. Ili odluče glumiti big happy family pa im trebaju klinci. Zato svako potencijalni kontakt dokumentiraj, i slijedi potrebnu proceduru. Jesi se posavjetovao sa odvjetnikom u vezi svega? Što bi se dogodilo da se ona sad ili za par mjeseci opet stvori? Koja su tvoja prava?
lyrabelacqua is offline  
Old 01.12.2016., 17:31   #37
Ja sam po horoskopu lavica i imam gastritis pa ne vidim baš neke poveznice sa tvojom ženom.

Nije život tako jednostavan.
nisamtoja is offline  
Old 01.12.2016., 17:36   #38
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Prvo smo mislili da je napravila suicid ili tako nešto ali pošto ju je policija pronašla tjedan dana nakon nestanka to smo iskljucili,pogotovo jer smo saznali da je noć prije nestanka izmjenila oko 100 poruka sa tim novim partnerom i još jednu ujutro prije nestanka,znači mora da je bio neki dogovor.....

Jedino šta ja sad još hoću da se riješi to sa djecom, da ju pronadju i da kaže želi ih vidjeti više ili ne, jer ja joj sigurno nebi branio da ih vidi bez obzira na ovo šta je napravila, i da pošto je nema još nismo potpisali niti rastavu braka, mada je to još sad puka formalnost...ja sam se donekle uspio oporaviti sad jer ima sad vec više od 4mj od toga,ali žao mi je djece premda govore da više nemaju mamu,vidim na njima da bi ju ipak htjeli videjti....vrlo sebičan potez jedne majke, da sam samo ja u pitanju i da se ne javlja zbog rastave to bi bilo razumljivo ali ovo sa djecom nitko više od rodbine nezna šta bi mislioi da nisam još bio rekao da prije nestanka se i žestoko posvdjala sa svojim ocem pa i to ima sigurne neke veze jer su bili jako povezani,očito je pukla jer nije imala podršku od nikoga, ali svjedno svoju djecu zapostavit,tužno mi je zamislit bilokoga takvog a kamoli da se to meni dogodilo,ali treba se dići jer život nije stao,i tako to sad gledam dalje da djeci bude što lakše
Normalna osoba tako ne može otići pa taman da si je tukao! Ponavljam, normalna osoba. ona to očigledno nije. Ne možeš ostaviti svoje dvoje djece i nestati'?? Kako se djeca osjećaju kad misle samo na minut da im se mama, recimo ubila?? Ovo sa sto poruka u danu ne bih ni komentirao?! Ludača, izvini na izrazu pa ti je svakako bolje što je otišla. Otvori šampanjac!
antej is offline  
Old 01.12.2016., 17:41   #39
Quote:
nisamtoja kaže: Pogledaj post
Ja sam po horoskopu lavica i imam gastritis pa ne vidim baš neke poveznice sa tvojom ženom.

Nije život tako jednostavan.

Ma joj znao sam da će netko od lavova iskomentirat, apsolutno nemam ništa protiv njih, to sam tek tako rekao, i rekao sam da neznam imali to ikakve veze, nisam to ništa rekao da je to 100% tako...

a ovo za gastritis sam odgovorio osobi koja je upitala jeli imala kakvih psihičkih problema, pa sam naveo njeno nerviranje još u srednjoj, na praksi, kad je završila u bolnici sa dijagnozom gastritisa, znači jako je nervira i izjeda iznutra ako netko izgleda baci kritiku na nju, e sad ja nisam stručnjak psihologije da znam niti sam proučavao koliko ima veze gastritis sa psihom...
salevart is offline  
Old 01.12.2016., 17:49   #40
Pa komentiram čisto zato što mislim da nema veze.

Da možemo po horoskopu,svak bi od nas znao di će u govno ugaziti,ali ne znamo

Ima veze kao i neurodermatitis, neke vrste dijabetesa, povišen tlak i tako to...

Situacija ti je koma, i odlično je hendlaš, ali ove racionalizacije mi nisu smislene, osim ako je tebi tako lakše, onda ok.

Žena (bivša) ti je nesređena u glavi, koji god da je tome uzrok. Odi sa djecom ipak koji put još dječjem psihologu, nije mala trauma, koliko god to oni sad ne ispoljavali. Želim vam svu sreću u životu.
nisamtoja is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:52.