Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2016., 14:41   #81
a, što se tiče omota, ja sam otišla na ekupi, poklikala školu i razred, odklikala knjige tako da su ostali samo omoti i naručila. Došlo mi doma, i samo stavila na knjige u pet minuta.
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 15:32   #82
jao kako j emeni ovo grozno ja bi sad iz perspektive roditelja da je tjelesni svaki dan, iako sam ga mrzila u teen godinama
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 15:57   #83
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
jao kako j emeni ovo grozno ja bi sad iz perspektive roditelja da je tjelesni svaki dan, iako sam ga mrzila u teen godinama
kod nas je, a vjerujem i kod ostalih, tzk u prvom osnovne 3x tjedno.
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 17:09   #84
Ja sam imala u planu kupiti omote iz mullera. Onaj cijeli paket kaj sadrzi cijele komplete omota raznih velicina. Ali hmmm.....
I ovo sa ekupi je zanimljivo...
Jel prekasno ako danas narucim da stigne do ponedjeljka?

Bijele majice sam kupila u kik-u. 15kn/kom.

Hlacice dolje bitno da su kratke. Boja nebitna


Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 17:19   #85
U knjizari u vrbanima imaju sve omote
Slazu ih po popisu knjiga za odredjenu skolu s ekupi.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 19:14   #86
Ma mi u preckom uopce nemamo knjizaru. Narucila evo 2 kompleta za nasu skolu u ABC knjizari u spanskom

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 18:11   #87
nego, informativka, pretpostavljam da je dobro da je tvrdih korica i ne ona mini mala slatka knjizica? ili moze intak mala.knjizica?
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 19:19   #88
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
nego, informativka, pretpostavljam da je dobro da je tvrdih korica i ne ona mini mala slatka knjizica? ili moze intak mala.knjizica?
Postoji omot dimenzija i za tu mini malu informativku pa onda možda i ne mora biti tvrdih korica.
buba4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 19:23   #89
[QUOTE=tanita;60133129]tnx, decathlon mi je usput pa cu svratiti a, i cijene su cak i više neg o.k., ne pamtim kad sam zadnji put vidjela majicu za 15 kn a, da nije neko smece.

Pazi samo s veličinom u dechatlonu jer se njihove majice dosta skupe nakon pranja. Inače su majice ok.
buba4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 22:16   #90
[QUOTE=buba4;60155119]
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
tnx, decathlon mi je usput pa cu svratiti a, i cijene su cak i više neg o.k., ne pamtim kad sam zadnji put vidjela majicu za 15 kn a, da nije neko smece.

Pazi samo s veličinom u dechatlonu jer se njihove majice dosta skupe nakon pranja. Inače su majice ok.
tnx na upozorenju,
koliko vecu je najbolje kupiti? ili je dovoljno procitati samo ono što piše na etiketi?
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 22:20   #91
Quote:
Plavooka Sanja kaže: Pogledaj post
a, što se tiče omota, ja sam otišla na ekupi, poklikala školu i razred, odklikala knjige tako da su ostali samo omoti i naručila. Došlo mi doma, i samo stavila na knjige u pet minuta.
koliko si cekala da ti dođe?
ne znam više što sam tražila na e-kupi al, kad sam vidjela da je isporuka nakon cca mjesec dana, odustala sam...
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 22:58   #92
[QUOTE=tanita;60157665]
Quote:
buba4 kaže: Pogledaj post

tnx na upozorenju,
koliko vecu je najbolje kupiti? ili je dovoljno procitati samo ono što piše na etiketi?
Ja sam svojoj kupila neki dan veličinu za 14 godina (ima 7 i inače joj kupujem 140 veličinu ili za 8 godina). Nisam je još oprala no prošle godine sam kupila za 8 godina pa se toliko skupila da ju je nosila mlađa koja ima 3 godine (malkice joj je bila veća)
buba4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 21:33   #93
samo da napomenem da u našoj školi za tjelesni nisu propisane nikakve boje - samo majica kratkih rukava i kratke hlače, preporuka - pamuk. tako da smo za tjelesni prošle godine kupili samo tenisice.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 10:36   #94
Postoji li gdje set za likovni da ne moram sve zasebno kupovati? Frendica mi je pričala o nekom Hlapić setu, ali to je proizvodio TOZ i nigdje ne nalazim za kupiti.
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 10:58   #95
Quote:
Orlandica kaže: Pogledaj post
Postoji li gdje set za likovni da ne moram sve zasebno kupovati? Frendica mi je pričala o nekom Hlapić setu, ali to je proizvodio TOZ i nigdje ne nalazim za kupiti.

Lidl je svojevremeno znao imati u ponudi taj set za likovni u kojem se nalazi baš sve i bio je skroz ok
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 11:47   #96
Quote:
Orlandica kaže: Pogledaj post
Postoji li gdje set za likovni da ne moram sve zasebno kupovati? Frendica mi je pričala o nekom Hlapić setu, ali to je proizvodio TOZ i nigdje ne nalazim za kupiti.
http://katalozi.net/interspar-katalo...log-skola-2016
strana 23
150kn
čini se ok
ali ja svojoj nisam kupovala tako nešto jer drvene i flomiće ima u pernici, a ostatak smo kupili komadno i ubacili u veću kutiju za cipele, kao i ostali u razredu
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 12:23   #97
Quote:
Orlandica kaže: Pogledaj post
Postoji li gdje set za likovni da ne moram sve zasebno kupovati? Frendica mi je pričala o nekom Hlapić setu, ali to je proizvodio TOZ i nigdje ne nalazim za kupiti.
Ne znam za Hlapica, ali imas ovaj Geko u Skolskoj knjizi, sve unutra za nekih 250 kn.

__________________
“In the small matters trust the mind, in the large ones the heart.”
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 15:00   #98
Hvala!
Btw, bijelih majica u HMu ima onih 2pack-ova takvih da su obje bijele ili da je jedna bijela, a druga u boji. Tanki pamuk, obično se šavovi sa strane malo onak izmaknu nakon pranja, ali nam se niti jedna dosad nije stisnula niti raspala unatoč pranju na 90(bijelo) i 60(šareno). Meni je taj tanki pamuk super i kupujemo ih inače za ljeto. Super dođu za viksu, more i za spavanje.
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 15:03   #99
jako slabo ima velikih brojeva u hm
ja danas u dechatlonu kupila
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 10:12   #100
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
Lidl je svojevremeno znao imati u ponudi taj set za likovni u kojem se nalazi baš sve i bio je skroz ok
Ja sam to kupila ,oko 80kn..
Ali puno puno prije,2014g..
Ima sav pribor unutra,cak i vodene

Poslano sa mog Lenovo A2010-a koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:26.