Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 02.08.2017., 19:40   #1
Question toplo-hladna igra, očite upute ili samo moja limerencija? pomoć

[isprike na kuli od slova]

priča započinje prije 2 godine. stupili smo u kontakt preko jedne od onih aplikacija za upoznavanje. zanimljiva stvar da smo oboje počeli koristiti tu aplikaciju u otprilike isto vrijeme i bila je prva osoba koja mi je došla ponuđena, isto tako, kako ona kaže, i ja njoj. javio sam joj se i komunikacija se jako brzo razvijala i vidjeli smo da smo dosta slični i da imamo slične interese. ubrzo je uslijedio i prvi sastanak, upoznavanje uživo. bilo je bolje nego što sam planirao. sve se posložilo da bude nezaboravno. čak bih mogao reći i filmski klišej samo bez seksa na kraju. kasnije se komunikacija nastavila kao i prije, planirani su novi sastanci i tako dalje. onda su počeli razgovori o prošlim vezama gdje zapravo je ona tek izašla iz jedne dugačke u kojoj joj je zapravo srce slomljeno, rekao bih da je to bio prvi ozbiljan dečko. u to vrijeme je bio aktualan film Igre gladi koji još nije izašao u kina te sam joj ja obećao da ću je ja odvesti na premijeru kao poklon za rođendan koji je bio dan prije premijere. uzrzo nakon toga je komunikacija zahladila, nije bila toliko učestala. uglavnom da skratim priču, rekla je da nije spremna na vezu. onda sam ja ispunio obečanje za kino koje je bilo potpuni klišej koji je završio kod mene doma, zapravo je bilo samo pitanje, kod mene ili kod nje. kasnije je komunikacija zapravo potpuno utihnula, bez ikakve svađe ili krivih riječi ili pogleda. jednostavno sam prihvati da nije spremna i to je to. nakon nekoliko mjeseci sam joj se spontano javio kad sam išao s posla i prolazio kroz njen kvart, pozvao je na kavu i pristala je. sve je bilo prijateljski kao da se ništa između nas nije dešavala, tj. kada sam odlazio, htio sam ju zagrlit, ali se izmicala. reko ok, ne želi ništa sa mnom.

onda prije nekoliko mjeseci je stavila nekakvu priču na instagram, slika njene ruke na infuziji (ima kroničnih problema sa zdravljem isto kao i ja) i ja joj pošaljem poruku zabrinutog sadržaja jer mi je ipak stalo do nje iako nismo u kontaktu. nije bilo jako ozbiljno i nasavili smo komunikaciju. igrom slučaja smo dogovorili sastanak drugi dan.

sjeli smo na klupu u park i pričali, sve prijateljski, nisam očekivao ništa ali sam se nadao. u jednom trenutku sam ja spontano (kao i uvjek sa njom) predložio da odemo u kino na što je ona nakon nekoliko trenutaka pristala.u kinu smo sjeli na ljubavna sjedala i tokom filma sam primjetio da drži distancu, ali jebiga, muško sam, idem na sve ili ništa, sviđa mi se jako. ona drži prekrižene ruke a ja se otvaram širim... i prođe tako 3/4 filma bez da ima ikakvog fizičkog kontakta, tu i tamo neka šala i glave blizu, čak i preblizu, za šaptanje. dođe onda smiješna scena u kojoj ja od smijeha stavim svoju ruku na njenu i dalje smo se nastavili barit. večer je završila i komunikacija se nastavila danima i traje još uvijek.

e sad kad sam opisao događaje i situacije koji su relevantni mogu postaviti svoje neke nedoumice i općenite činjenice.

ona za sebe tvrdi da je (emocionalno) santa leda, da ima oklop oko sebe kojim odbija emocionalna povezivanja i donekle vjerujem u to. prema meni nije baš uvijek hladna kao led, najčešće je to u komunikaciji porukama, ali kad smo uživo zajedno ili kada razgovaramo na telefon (što nije često) puno više dopušta da dođem do nje. čak zna reći da ću ju otopiti. ali onda dođe da se mjesec dana samo ja njoj javljam i ništa s njene strane, tu sam joj dao do znanja da ne želim takav odnos, jednostrani, jer onda počinjem sumnjati da nije zainteresirana i da dosađujem. i onda se drugi dan odmah ujutro javi i dalje ništa preko dana. samo se ja opet javljam. onda mi danas kaže da joj je malo previše da se čujemo svaki dan, a zadnjih dana kada se vraćala iz izlaska mi je pisala kad dolazi doma i takve stvari. od onog razgovora kada sam joj rekao da ne želim jednostrani odnos, vidio sam da se počela više angažirati, ali zašto joj je onda previše da se čujemo svaki dan?

inače između perioda naše komunikacije nisam imao nikakve cure, a prije nego se ona pojavila, imao sam problem, koji sam tek nedavno idetificirao kao, limerenciju. eh sad, jel moguće da se problem limerencije opet pojavljuje, ali samo sa drugom djevojkom ili samo previše analiziram? ne znam kako da se postavim jer jako dugo nisam bio u toj igri. napravio sam i nekoliko grešaka koje ne znam jel mogu ispraviti, ali sam ih osvijestio, npr. prerano sam joj počeo otkrivati kako se osjećam u vezi nje... stalo mi je do nje i htio bih probiti tu njenu emocionalnu barijeru. savijeti.
__________________
I am king of nothing with a broken crown...
Maybe_zero_cool is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger