Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2008., 18:33   #41
Quote:
PitajTatu kaže: Pogledaj post
A ti si baš zapela za tu ginekomastiju

Neznam ja njegovu situaciju, ali ako je debeo i ima sise onda je to bas zato sto je debeo!

Jbt, pa znam is svog primjera... kad sam smrsavio 10 kila viska problem je nestao.

A malo sklekova i trbusnjaka svaki dan ti sigurno nece neskoditi. Ne postaje se švarceneger sam tak
da ga krstiš, meni je "186cm a tezak 85" normalna težina na tu visinu.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 19:13   #42
da ali on ima 14-15 godina a ti preko 20
zato...to na njegovu visinu nije "normalno"
19_____86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 19:54   #43
Ništa onda. Hajde u teretanu gdje ima fino trener pa neka ti on kaže šta ćeš. Trebati će ti 3-4mj. da to uriktaš.
__________________
Samo bez egotripova, please ...
Raiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 10:17   #44
Nek ode prvo na pregled da se točno ustanovi da li mu je to od hormona ili od sala ...a tada će znati šta dalje činiti
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 11:04   #45
Quote:
evelyn kaže: Pogledaj post
Nek ode prvo na pregled da se točno ustanovi da li mu je to od hormona ili od sala ...a tada će znati šta dalje činiti
Potpisujem.
Osim toga izolirano vježbanje određenih mišića neće nužno imati efekt da baš na tim mjestima izgubi salo.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 23:31   #46
Quote:
Raiden kaže: Pogledaj post
Ništa onda. Hajde u teretanu gdje ima fino trener pa neka ti on kaže šta ćeš. Trebati će ti 3-4mj. da to uriktaš.
3-4 mjeseca pa ja vec radim vjezbe dva dana i skino sam tri kila,a prosle godine sam za 3 dana skinuo 7 kila,samo nisam nista jeo slatko i 500 trbusnjaka na dana,ali ove godine mi se neda,veceras sam pojeo cokoladu od 300 g.
__________________
#######################################
TeenCar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 01:05   #47
Quote:
TeenCar kaže: Pogledaj post
3-4 mjeseca pa ja vec radim vjezbe dva dana i skino sam tri kila,a prosle godine sam za 3 dana skinuo 7 kila,samo nisam nista jeo slatko i 500 trbusnjaka na dana,ali ove godine mi se neda,veceras sam pojeo cokoladu od 300 g.
Ako nastaviš tako, narasti će ti još veće sise, i otpast će ti pimpek.
alenk0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2008., 14:15   #48
Ginekomastija

Decki!
Zanima me je li možda netko operirao ginekomastiju? Ako je htio bi čuti iskustva, gdje je uradjena oparacija? Koliko traje oporavak? Cijena? Itd...

Puno hvala na pomoci
Dalibor
crohunk24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2008., 20:09   #49
Quote:
crohunk24 kaže: Pogledaj post
Decki!
Zanima me je li možda netko operirao ginekomastiju? Ako je htio bi čuti iskustva, gdje je uradjena oparacija? Koliko traje oporavak? Cijena? Itd...

Puno hvala na pomoci
Dalibor
https://www.forum.hr/showthread.php?t=239993
https://www.forum.hr/showthread.php?t=260799
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 17:08   #50
bokic

hvala ti na odgovoru, prolistao sam ja te forume al bas bi htio cuti nekog ko je bio na operaciji da cujem misljenja. Hvala ti svejedno!
crohunk24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 09:12   #51
puno problema sa ginekomastijom, a skoro nitko ne piše iskustva sa operacijom i liječenjem...
Bugy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 14:42   #52
To mi najveci problem da...neinformiranost oko oporavka, cijene i finalnog rezultata. Posto se na meni to ne vidi bas kao na nekim slikama koje sam vidio radje nebi ni isao nego da me netko unisti estetski a ima i takvih slucajeva. Neznam koji doktor to najbolje radi ( to bi volio da mi netko javi na pp da ne ispadne reklama ) tj. da nije neki mesar jer kad vec placam onda bi htio dat pare nekom sposobnom i tko ima iskustva s time...zato pls savjeti jer planiram to rijesit pocetkom jeseni
crohunk24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 16:04   #53
skini salo sa tjela trčanjem ili biciklom po mogućnosti ujutro na prazan zeludac, jedi sto manje slatkog i masti, kreni u teretanu ili vjezbaj doma sklekove, trbusnjake, cucnjeve i zgibove al ne svaki dan sve vec jedan dan npr pol sata trbusnjaka drugi dan pol sata sklekova treci dan pol sata cucnjeva i td. povecanjem misica dobit ces bolju liniju i lakse ces gubit salo.
sretno
mihaelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 16:49   #54
ma dje ce u tretenu...
doma radi sklekove trbusnjake kupi bučice(one montirajuce)nađi na netu vjezbe koje mzes radit s njima odi na atkinsonovu dijetu(mozda i nije bas najzdravija ali skida kile ko luda)uzimaj vitamine(radi dijete) i dva mjeseca si ko igla ali naravno neces bit na dot dijeti 2 mjeseca tjedan-dva bi trebalo bit dosta a nako toga samo pazi da nejedes slatko ,puno kruha i junk fooda...
19_____86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 00:20   #55
ma kakvi trbušnjaci i sklekovi
moraš radit kardio trening i držat pravilnu prehranu, prvo treba salo skinut a to se ne radi trbušnjacima i sklekovima a kladim se da ti sise nisu jedino mjesto gdje imaš višak masnog tkiva....
To je prvi korak a onda kad to riješiš možeš razmišljat o definiciji i anaerobnim vježbama
__________________
NON MOLLARE MAI
Hiperaktivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 14:25   #56
naravno da se salo ne skida trbusnjacim ili sklekovima ali zato se time grade misici koji trose dosta energije cak i u mirovanju tako da se brze gubi salo. tako da anaerobne vjezbe ( sklekovi,trbusnjaci itd ) mogu samo pomoć a ne odmoći.

kazes najprije skini salo pa onda razmisljaj o definiciji
definicija je gubljenje sala tako da ti nema bas smisla zadnja recenica.
mihaelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 12:52   #57
hmm,al zar nije definicija oblikovanje mišića,no nema veze,ma lek za sise su sklekovi,samo cepaj po raširenim sklekovima i da vidiš,vidićeš kako će prsa da ti očvrsnu,iz sala se pretvore u mišiće i dobiju onaj normalan oblik
BC107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 14:02   #58
definicija je gubljenje sala. misici se nemogu oblikovat oni mogu samo rast i smanjivat se. sklekovi nece pretvorit salo u misice vec ce izgradit misice... a za skidanje sala treba manje jest , vise trcat ili vozit biciklu...
trebalo bi razvit gornji dio prsa kako bi dobio ljepsi oblik tako da ti sise neidu na špic. za to ti preporucam raditi sklekove tako da noge drzis na povisenoj podlozi ....
mihaelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 21:01   #59
e jest,to sam hteo reć,ali opet,sklekovima se grade mišići,a opet građenjem mišića trebalo bi ta trošiš energiju,al u svakom slučaju mnogo sklekova,manje jesti i biće ok,tako sam ja
BC107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 23:31   #60
operacija-ginekomastija

evo crohunk24 nadam se da ću ti pomoć,.moj muž je prije mjesec dana operirao prsa-ginekomastiju.Sve je obavio preko zdrastvenog u riječkoj bolnici na plastičnoj kirurgiji. Imao je dosta velika prsa i doktori su mu savjetovali da to odstrani ne toliko zbog estetike već zbog zdravlja jer sve ide kasnije na analizu.Trebao biš se naručit na poliklinici za pregled kod plastičnog kirurga dr.Jurišića ili dr.Radetića (oni su dobri). Nakon operacije muža su otpustili drugo jutro. Sada ide na limfnu drenažu i oporavak teče OK. Odmah nakon operacije stave ti steznik koji nosiš cirka 6 tjedana. O dužini oporavka ovisi i vrsta operacije.Mužu su vadili i žlijezde pa je malo teže a tebi će možda biti samo masnoća ali to se vidi na ultrazvuku.Nadam se da sam ti bar malo dočarala a ako imaš još pitanja javi se.
swetty is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:44.