Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2011., 13:32   #1081
Ima li netko iskustva sa Plebani 2u1 kolicma? Kupujem ih za bebača od 6.mj, ne mogu više čekati sa kišobran kolicima, ova naša glomazna su me dokrajčila, toliko sam živčana zbog njih da sad brijem i da ih maleni više ne voli
Ili samo sebi opravdavam novi trošak

Molim vas, ako je tko šta čuo o njima ili još bolje ako ste imali kakva iskustva..??
__________________
albumčić unikata
heky is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 13:40   #1082
Quote:
heky kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva sa Plebani 2u1 kolicma? Kupujem ih za bebača od 6.mj, ne mogu više čekati sa kišobran kolicima, ova naša glomazna su me dokrajčila, toliko sam živčana zbog njih da sad brijem i da ih maleni više ne voli
Ili samo sebi opravdavam novi trošak

Molim vas, ako je tko šta čuo o njima ili još bolje ako ste imali kakva iskustva..??
Negdje sam čitala da su ta plebani kao neka kopija Peg Perego kolica...a za iskustva ne znam...
__________________
Shop - Sweet mouse
paula. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 15:52   #1083
mi smo danas kupili ova http://www.quinny.com/ot-en/strollers/quick-use/Senzz

bila su mi ružna na slici ali uživo su me osvojila...boja je siva-kiwi zelena...

upravljivost im je izvrsna, malo su teža, istina, ali su zato dosta prostrana pa moj veliki-mali ne izgleda u njima kao da ih je prerastao ( kao u večini koje smo gledali)

evo, točno ovakva su http://www.quinny.com/us-en/strollers/quick-use/senzz
još k tome snižena na 850 kn, a ni to nije za zanemariti

Zadnje uređivanje Sagitta : 15.06.2011. at 15:57.
Sagitta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 16:14   #1084
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
ja sam svog malog čitavu zimu vozila u PP Si...Pokriješ ga dekicom,staviš zimsku navlaku,staviš kupolu i sve pet...
Tummy kako misliš da su tanja i prozračnjija?
Općenito su mi na izgled sva kišobran kolica tanja, a meni je ovih sportskih puna kapa, moram im skidati kotače za staviti u gepek , hoću nešto lagano i sigurno za sva godišnja doba, a mislim da je pp si dobar izbor..
Tummy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 17:14   #1085
Quote:
Tummy kaže: Pogledaj post
Općenito su mi na izgled sva kišobran kolica tanja, a meni je ovih sportskih puna kapa, moram im skidati kotače za staviti u gepek , hoću nešto lagano i sigurno za sva godišnja doba, a mislim da je pp si dobar izbor..
Zato sam i htjela kupiti kišobran kolica koja baš i nisu tipična kišobran i da mi zamijene sportska...nadam se da će tako i biti...

I skopljena su duga samo 99cm...meni stanu u moj mini gepek...
__________________
Shop - Sweet mouse
paula. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 11:12   #1086
imam prenatal kišobran kolica so holiday i trabam za njih suncobran.prodavačica u prenatalu kaže da nemaju,rasprodano.da li mi za ta kolica ide bilo koji univerzalni suncobran?
miana2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 15:03   #1087
Quote:
miana2 kaže: Pogledaj post
imam prenatal kišobran kolica so holiday i trabam za njih suncobran.prodavačica u prenatalu kaže da nemaju,rasprodano.da li mi za ta kolica ide bilo koji univerzalni suncobran?
Probaj na njih onaj Bubu...meni ide na Peg Perego...mislim da je on dosta univerzalan, a i nije skup-49,90kn u TL...
__________________
Shop - Sweet mouse
paula. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 22:51   #1088
mene su osvojila peg perego pliko mini kolica.odlicna su.nismo jos kupili,al isprobala sam ih po trgovini i stavila sam malog unutra i cine mi se super.da su barem jeftinija.
__________________
Goran29.12.2010
Petar6.06.2014
Tena 2.03.2017
Dadaika is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 04:18   #1089
Mame koje imate maclaren quest ili neka druga mc kolica...jeste prale kad u masini tkaninu? Jel prezivi,tj jel izađe ista ili izgubi boju? Na kolko stupnjeva ste ju prale? A s cim kupolu perete?
__________________
28.07.2010. Angel of mine
Bibi3456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 21:13   #1090
mi smo danas kupili chicco multiway.

nakon dugog razmisljanja (maclaren ili chicco), pobijedio je zdrav razum. s dm-ovim popustom 1.189,00 kn. (zena u ducanu koma.)
isti set (kolica+precka+navlaka za kisu+ljetna navlaka+drzac za bocu) od maclarena kosta (puno) vise nego duplo. a toliko bome nisu bolja. jedina (doduse velika) prednost im je sto su 3 kg laksa. al su im zato kotacici za shopping centre, a s chiccom mogu malo i off road

pa eto, bili smo na probnoj voznji, pravi preporod , za sada sam super zadovoljna! a ni cura se ne buni

a tek kad sam otkrila da na njih savrseno (ali savrseno!) pase suncobran sa starih kolica (origigi quinny) - sreci nije bilo kraja!
arorua is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2011., 14:56   #1091
Quote:
meow kaže: Pogledaj post
Odluka je pala, nisu kisobran kolica nego sportska, mi cemo uzeti ova Za desetak dana smo u Hr pa ih isprobamo i javim dojmove, u slucaju da nekog zanima.
Ono sto mi se svidja, veliki su kotaci, prvi kotac se jednostavno blokira (ne moram dirati kotace), velika kosara dostupna i kad je naslon skroz spusten jer ima straznji otvor, preckica, podesivi naslon za nogice...
Nagib ledja se podesava trakicom pa se moze podesiti na bilo koji nagib.
I volim crnu boju A uvijek mogu dodati nesto u bilo kojoj boji i nece biti presareno
Na youtube-u djeluje kao da se lagano skapa i rasklapa, zadnji kotaci se navodno samo pritiskom na gumb skidaju (u slucaju da bude potrebno)
Ne znam... meni se cine ok, a kakvi ce biti dojmovi, javim kad isprobamo
Sto se dogodi kad odlucis - prodaju kolica i vise ih nema Zvala Magmu da ako ih ima u Zg, a oni rekli da ih vise nema.
Pa smo onda isli setati po gradu i ipak uzeli Peg Perego Si.
Treba se naviknuti na manje kotacice i konstrukciju koja se drmusa ali za sad smo zadovoljni.. lagana, lagano upravljiva, naslon se skroz spusta, iz kosare se moze i onda nesto uzeti/staviti, super kupolica
__________________
veliki gmiz
beba gmiz
meow is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2011., 22:50   #1092
Quote:
Bibi3456 kaže: Pogledaj post
Mame koje imate maclaren quest ili neka druga mc kolica...jeste prale kad u masini tkaninu? Jel prezivi,tj jel izađe ista ili izgubi boju? Na kolko stupnjeva ste ju prale? A s cim kupolu perete?
prala na 30 stupnjeva, preživjela bez problema, boju nije izgubila, ma sve pohvale. Kupolu sam spužvom i čarlijem malo, pa isprala opet spužvom i osušilo se za par minuta.
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2011., 23:00   #1093
Quote:
Plavooka Sanja kaže: Pogledaj post
prala na 30 stupnjeva, preživjela bez problema, boju nije izgubila, ma sve pohvale. Kupolu sam spužvom i čarlijem malo, pa isprala opet spužvom i osušilo se za par minuta.
Zakon
Ovih dana ih definitivno moram oprat...
__________________
28.07.2010. Angel of mine
Bibi3456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 14:48   #1094
u intersparovom katalogu imaju jedna predivna crna kišobran kolica pet položaja,kvalitetnije tkanine za 499,00 kuna na akciji. Išla sam ih vidjeti uživo i onda su me još više osvojila jer ih ima i u meni jako lijepoj zelenoj boji ljepše su od tih crnih na letku. Nisu neka poznata marka,ali nisu ni ona najjeftinija bertonne koje isto interspar zna imati. Moram priznati da nisam čula za takvu marku,a sad se ne mogu sjetiti kako je točno pisalo uhhh Rado bih stavila link,ali ni to ne znam. Zanima me ima li možda još mama koje su vidjele ta kolica,i može li se išta fulati kupim li ta kolica???
ivči is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 12:11   #1095
Quote:
meow kaže: Pogledaj post
Pa smo onda isli setati po gradu i ipak uzeli Peg Perego Si.
Treba se naviknuti na manje kotacice i konstrukciju koja se drmusa ali za sad smo zadovoljni.. lagana, lagano upravljiva, naslon se skroz spusta, iz kosare se moze i onda nesto uzeti/staviti, super kupolica
Još jedni ponosni vlasnici Peg perego Si !
Jedina zamjerka - nikakav off road, prava gradska kolica!
Naša su smeđa!
Tummy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 12:18   #1096
Quote:
Tummy kaže: Pogledaj post
Još jedni ponosni vlasnici Peg perego Si !
Jedina zamjerka - nikakav off road, prava gradska kolica!
Naša su smeđa!
Čestitam...welcome to the club...

To je istina da nisu za off road, ali meni niti nisu trebala takva, nego lagana šminkerska za po asfaltu...

Kakva su to smeđa?
__________________
Shop - Sweet mouse
paula. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 12:19   #1097
Jel se na vašim kišobran kolicima skida navlaka da se lijepo opere?
Da mojim chicco nažalost ne može,baš bezveze
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 12:48   #1098
Quote:
paula. kaže: Pogledaj post
Čestitam...welcome to the club...

To je istina da nisu za off road, ali meni niti nisu trebala takva, nego lagana šminkerska za po asfaltu...

Kakva su to smeđa?
Lipa, kombinacija smeđe sa prugastim bijelim dijelom, prošlogodišnji model. Htjeli smo zelena, ali nije bilo, a nama hića jer smo se spremali za put!
Ipak, mislim da su teža od 6 kg koliko piše ili mi je takav osjećaj jer se penjem na treći kat..
Tummy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 13:30   #1099
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Jel se na vašim kišobran kolicima skida navlaka da se lijepo opere?
Da mojim chicco nažalost ne može,baš bezveze
ti imaš multiway, ne? i mi isto. kad smo kupovali, teta u duću nam je rekla da se sve skida i pere, ali ne znam jer nisam još probala
naked is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 13:38   #1100
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Jel se na vašim kišobran kolicima skida navlaka da se lijepo opere?
Da mojim chicco nažalost ne može,baš bezveze
To me baš čudi jer sam imala liteway i na njima se u potpunosti skidao naslon kojeg sam normalno prala u vešmašini....
Moralo bi biti isto i na multiway
__________________
ALBUM
SuzyQ0123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:16.