Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2014., 19:30   #1
Thumbs up Kutak za gay frajere - vol.3

Dragi moji pederi, pederice i svi koji se tako osjećate!

Mislim da ne treba mnogo objašnjavati čemu služi ova super tema, ali ukoliko nekomu nije jasno...

Ovo je mjesto gdje možete i dalje raspravljati o dečkima koji vam se sviđaju, slomljenim srcima, velikim ljubavima, omiljenim pozama, outanjima i drugim problemima koji vas tište.

Zasigurno će se naći koja dobra duša koja će imati štogod pametnog za reći.

Kutak vol.2 je došao do svog kraja, no ako vam je nešto promaklo možete ga pronaći klikom na ovu poveznicu.

Svi su dobrodošli!
Ali da ponovimo, da ne bi bilo nismo znali:

Quote:
Samo da upozorim, jer nekima očito nije jasno.
Ovo nije tema u kojoj će se prepirati da li je homoseksualnost normalna ili nije, u kojoj će usputni pametnjakovići doći vrijeđati ili u kojoj će netko dolaziti izražavati svoje frustracije.
Ovo isto tako nije tema u kojoj će se raspravljati o politici i pravu.
Razmislite o tome na kojem ste pdf-u.
Sve ovo gore navedeno, kažnjavat će se određenim kartonima.
Hvala na pažnji.

Violently happy
Uživajte! Ljubi vas i voli striček Zvrkk.
__________________
"I will build a wall and make Mexico pay for it!" - VOTE TRUMP!!! :D
Zvrkk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 19:45   #2
gdje mi se kupaš da ti dođem u posjet kad budem u turi po jadranu ?

edit: tj. toćaš?
NeverMoore is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 21:40   #3
Opet pederska tema, ha? A jebiga.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 22:04   #4
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Opet pederska tema, ha? A jebiga.
aaaaaaaaaaaaaaaaaahahhaahaha
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 23:24   #5
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Opet pederska tema, ha? A jebiga.
A kaj da ti velim?
Kao korov smo, jednom kad pustimo korjenje nemoguće nas se riješiti.

Quote:
NeverMoore kaže: Pogledaj post
gdje mi se kupaš da ti dođem u posjet kad budem u turi po jadranu ?

edit: tj. toćaš?
Na jednom od otoka šibenskog arhipelaga, a ponekad svratim i do Vodica i Šibenika pa se kurčim po rivi.

Inače, ovog lita ima dosta dobrih komada. Međed i ja već danima razmjenjujemo poglede s jednim talijanskim slatkišom.
__________________
"I will build a wall and make Mexico pay for it!" - VOTE TRUMP!!! :D
Zvrkk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 23:33   #6
sta ste vec treceg vola otvorili?

sta ima u rvackoj?
Bryan K is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 23:59   #7
meni fali Pepo....Pepo vrati se
__________________
sto ne platis na mostu, platis na cupriji
amalka33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 00:04   #8
bok svima
gayguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 00:17   #9
Onaj lik čiju je sliku stavio aimor je predobar

A i aimor mi je baš zgodan na avataru, moram priznat
gayguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 09:02   #10
čestitam na trećoj temi
__________________
ne znam kakav si ti, ali daniel bilić sa soundset plavog je baš ono, idealan muškarac.

voljela bih se s njim dopkati na forumskom prajvatuu .. : p
Faffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 17:10   #11
šta ste već došli do 3.ice ? bravo pederi

evo da se i ovdje upišem

Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 18:17   #12
Bok. Evo ja prvi put pišem...

Zanima me da li tko gleda Rupauls Drag race? Ja štujem seriju/emisiju/štoveć odnedavno i vjerojatno je nešto najsmješnije i najpederastije što sam ikad pratio.
U Americi je jako popularno, ali me zanima je li zaživjelo među hrvatskim pederima.
Mene je totalno amerikaniziralo u pitanju gay slenga i gay povijesti u američkim nam državama.
Ako niste, preporučam
marko7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 19:12   #13
Nisam gledao, ali sam vidio gifove po netu. Imam zelju da pocnem gledat vec neko vrijeme
gayguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 20:23   #14
Quote:
marko7777 kaže: Pogledaj post
Bok. Evo ja prvi put pišem...

Zanima me da li tko gleda Rupauls Drag race? Ja štujem seriju/emisiju/štoveć odnedavno i vjerojatno je nešto najsmješnije i najpederastije što sam ikad pratio.
U Americi je jako popularno, ali me zanima je li zaživjelo među hrvatskim pederima.
Mene je totalno amerikaniziralo u pitanju gay slenga i gay povijesti u američkim nam državama.
Ako niste, preporučam
ovo je negledljivo :/
evil anubis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 20:34   #15
Quote:
marko7777 kaže: Pogledaj post
Bok. Evo ja prvi put pišem...

Zanima me da li tko gleda Rupauls Drag race? Ja štujem seriju/emisiju/štoveć odnedavno i vjerojatno je nešto najsmješnije i najpederastije što sam ikad pratio.
U Americi je jako popularno, ali me zanima je li zaživjelo među hrvatskim pederima.
Mene je totalno amerikaniziralo u pitanju gay slenga i gay povijesti u američkim nam državama.
Ako niste, preporučam
Upravo sam tamo i otkrio Willama.
Najbolji peder ikada.

Ako koga zanima evo njegove youtube epizode. Pocevsi od prve: Willam's Beatdown

#whorespodent
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 23:55   #16
Quote:
Organi darivatelja homoseksualaca ne smiju se transplantirati

Prema hrvatskim pravilima davatelj se opsežno serološki testira, u slučaju da su dokazani hepatitis B, C ili infekcija HIV-om, organi se ne prihvaćaju

Amerika se suočava sa zahtjevom za izmjenu pravila u vezi s transplantacijom organa nakon što je tamošnja Agencija za hranu i lijekove (FDA) odbila dopustiti transplantaciju očiju Alexandera Bettsa, koji je kao homoseksualac ocijenjen visokorizičnim darivateljem. Muškarci darivatelji organa koji su u posljednjih pet godina imali istospolni seksualni odnos imaju povećani rizik za neke prijenosne bolesti i zato FDA ne dopušta transplantaciju njihovih mekih tkiva, prenose svjetski mediji odgovor iz Agencije. Inače, Betts je 16-godišnjak koji je počinio samoubojstvo kao žrtva vršnjačkog nasilja nakon što je otkrio svoju seksualnu orijentaciju, a sada postaje simbol borbe za izmjene ovakvih propisa.

Rizik prijenosa

Testiranje na HIV i niz drugih bolesti obvezno se provodi prije transplantacije, a takva su zakonska pravila i u Hrvatskoj. Organi donora s dokazanim HIV-om kao i hepatitisom B i C ne smiju se transplantirati, određuje Pravilnik koji definira proceduru transplantacije. Isti dokument navodi i neprihvaćanje organa donora u slučaju “postojanja rizika prijenosa ili rizičnih faktora za ove infekcije”. Je li istospolna seksualna aktivnost davatelja rizičan faktor, dvojba je s kojom se transplantacijski kirurzi s kojima smo razgovarali nisu susretali.

– Mi ne radimo transplantacije s HIV-om u Hrvatskoj, mali je broj ljudi HIV pozitivno pa nismo ni imali takav slučaj. Moje je mišljenje da se danas HIV liječi bolje nego hepatitis C, smatra se kroničnom infekcijom i u inozemstvu se i transplantira s HIV-om – objasnio je dr. Stipislav Jadrijević, transplantacijski kirurg zagrebačkog KB-a Merkur, napominjući kako se kod donora provjerava serologija na niz virusa. To je samo jedan od propisanih kriterija, a neprihvatljivim se, među ostalim, smatra organ donora nepoznata uzroka smrti ako je nedavno cijepljen živim oslabljenim virusom, ako je bolovao od zloćudne bolesti, osim pojedinih točno nabrojenih tumora i karcinoma, od Creutzfeldt-Jakobove bolesti, degenerativne bolesti mozga. To je tek dio uvjeta koji determiniraju neprihvatljivost organa mrtvog donora.

Opsežni zakoni

– Kod nas je transplantacijski program iznimno kvalitetno i opsežno zakonski reguliran, a naši su liječnici jako oprezni i sposobni. Mislim da smo sretnici što živimo u Hrvatskoj u doba kada je vodeća zemlja u svijetu po broju transplantacija i darivatelja. Zahvalni smo svim ljudima koji su toliko dobri da sudjeluju u tomu da smo najbolji na svijetu – poručila je Tanja Watz iz hrvatske udruge Transplant.

http://www.vecernji.hr/hrvatska/orga...ntirati-956233
Bitnije jesi li homoseksualac ili heteroseksualac nego spašavanje nečijeg života, a ista je stvar i s darivanjem krvi. Zanima me samo koji mozak je smislio ovo čudo. Očito su homoseksualci rizičnija skupina od onih heteroseksualaca koji žive kao Barney Stinson. Pa ako nemam nikakvih bolesti, zašto moji organi ili moja krv nekome ne bi spasili život? I kad želiš učiniti nešto jako korisno za druge, ne možeš zbog gospode na vrhu koja diktira ovakve gluposti i zbog ''liječnika'' koji podržavaju ovakve odluke.
__________________
Mi smo kazalište. U jednom trenu glumci, a u drugome publika. - R. Goffman
random96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 01:22   #17
Quote:
evil anubis kaže: Pogledaj post
ovo je negledljivo :/


Quote:
random96 kaže: Pogledaj post
Bitnije jesi li homoseksualac ili heteroseksualac nego spašavanje nečijeg života, a ista je stvar i s darivanjem krvi. Zanima me samo koji mozak je smislio ovo čudo. Očito su homoseksualci rizičnija skupina od onih heteroseksualaca koji žive kao Barney Stinson. Pa ako nemam nikakvih bolesti, zašto moji organi ili moja krv nekome ne bi spasili život? I kad želiš učiniti nešto jako korisno za druge, ne možeš zbog gospode na vrhu koja diktira ovakve gluposti i zbog ''liječnika'' koji podržavaju ovakve odluke.
To i ja uvijek govorim, ali ne mogu oni znat jeli neki heteroseksualac promiskuitetan ili ne. Kad je netko deklarirani homoseksualac onda oni mogu donijet zaključke da smo mi izloženiji tim bolestima pa radi sigurnosti drugih generaliziraju. Da sam liječnik trebali bi mi stvarno dobri argumenti za pobit taj zakon. Istina je da smo mi izloženiji tome i da se ne može znat odmah jesi li zdrav, a pogotovo netko ne može znat kad si zadnji put imao seks. Treba se tu bit odgovoran prema svima.
Strašno mi je da se taj momak od 16 godina ubio jer su ga drugi maltretirali (zbog toga što je gay). Mislim si kakav je zgodan momak možda mogao postat jednom kada to sve prođe i doživjet toliko veliku sreću u životu da si kaže da je sve to vrijedilo proći i ne odustati jer ga je to učinilo osobom sposobnom da ostvari sreću kakvu bi tada imao. To je najveća greška što ljudi rade, pogotovo mladi, jer se uvijek nešto može preokrenut i bit super, a kad si mrtav, mrtav si i ostaješ i bez svih tih lijepih stvari...
Mr Handsome is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 02:10   #18
Pozdrav pederiii
NathanDrake is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 02:16   #19
pozdrav..

dali ima neki okej dečko koji bi mi objasnio u privatnoj poruci kako se klistrira?
volim analni sex i moj dečko ga obožava, no nikada se nisam još klistrirala
zadnji incident sam imala prilikom anala,
naime bilo je dobro i žestoko no odjednom je samo iskliznio van,
osjetila sam miris i dečko je skoro počeo cmmizdriti
upirući u svog još uvijek u erekciji pimača
imala sam sto vidjeti..
na glaviću je bilo onako malo kakice.
ja sam se počela smijati, on ga je osao oprazi..
kako da se operem iznutra, jer je rekao da više me ne zeli "jebati u govno"?
mislila sam samo otvoriti ono ccrijevo od tuša i uperiti si ga rupicu, no koliko dugo s eto treba zadrzavati? treba li ta voda biri prokuhana ili je okej iz pipe??
usnevrelevisnje is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 02:41   #20
Sta kad vas policajac ulovi da vozite u stiklama?
Deckerus22 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger