Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2014., 00:56   #41
znači da je pjesma hit
fentydown is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2014., 01:00   #42
Quote:
sebastianminis kaže: Pogledaj post
nerazumjem pa šta ako gledam YouTube preglede, i zasto bi to bilo za žene... svatko ima neke svoje male radosti, ja npr. volim vidit koliko je ljudi pogledalo neki video, isto kao sto volim pogledati koliko je ljudi gledalo neku emisiju na TV-u... nas tu moze gledat cijela hrvatska, pa mislim da je korisno stavit neke podatke, u svakom slucaju ljudi ce prije to citat nego kritike koje ti djelis... i samo da se zna, ja sam punoljetan. i to vec odavno
Žali Bože, pa bilo bi dobro da party ekipa na ovoj temi zna napisati naki smisleni post koji će razumjeti cijeli forum.hr i šire,a a ne greco & uže

Zadnje uređivanje Chemmical : 16.05.2014. at 01:27.
Chemmical is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2014., 12:53   #43
Bye bye ima isto pregleda kao Okus mentola, a mjesec dana poslije je izišao bye bye.

Kraljice hrvatske estrade- Afrika
čovjekzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2014., 22:11   #44
Quote:
t86 kaže: Pogledaj post
Šta vas napaljuje to kad vidite da Sandra Afrika Paprika ima 6.666.666 pregleda ili u čemu je fora?
pa ne gledam samo za nju, mada mi je među zanimljivijim... ti pregledi su dosta bitni i govore o punoo toga po njima mozes vidit dali je pjesma hit, i opcenito kako ju je publika prihvatila jer je YouTube danas najcesce mjesto di se slusaju pjesme, onda ju mozes usporedit sa nekom drugom pjesmom i moze te prilicno iznenadit viđeno(npr: da je Bye Bye na Youtubeu bolje proso od Rozginog Mentola)... a i to ljudima nije nepoznanica jer se o YouTube pregledima redovito pise na informativnim stranicama(naravno samo ako je neko odskocio). a i na TV-u sam puno puta cuo prilog koji se bas na to bazira...
sebastianminis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 13:56   #45
Quote:
sebastianminis kaže: Pogledaj post
pa ne gledam samo za nju, mada mi je među zanimljivijim... ti pregledi su dosta bitni i govore o punoo toga po njima mozes vidit dali je pjesma hit, i opcenito kako ju je publika prihvatila jer je YouTube danas najcesce mjesto di se slusaju pjesme, onda ju mozes usporedit sa nekom drugom pjesmom i moze te prilicno iznenadit viđeno(npr: da je Bye Bye na Youtubeu bolje proso od Rozginog Mentola)... a i to ljudima nije nepoznanica jer se o YouTube pregledima redovito pise na informativnim stranicama(naravno samo ako je neko odskocio). a i na TV-u sam puno puta cuo prilog koji se bas na to bazira...
Dobro, u stranu što je ova pevaljka čisto smeće, al zar ti moraš vidjet broj pregleda da ustanoviš jel nešto hit? i ako je hit onda ćeš to tek slušati? ako neka stvar koja mi se sviđa ima 3 pregleda, boli me kufer, meni se sviđa. Uopće čemu se time zamatati. To radiš ili ako si novinar pa radiš neku emisiju ili ti je u životu toliko dosadno pa nakon turskih sapunica i masteršefa i sličnih sranja ideš brojati preglede na jutjubu....kam je to sve otišlo, majke ti...
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 14:24   #46
Quote:
sleng kaže: Pogledaj post
Dobro, u stranu što je ova pevaljka čisto smeće, al zar ti moraš vidjet broj pregleda da ustanoviš jel nešto hit? i ako je hit onda ćeš to tek slušati? ako neka stvar koja mi se sviđa ima 3 pregleda, boli me kufer, meni se sviđa. Uopće čemu se time zamatati. To radiš ili ako si novinar pa radiš neku emisiju ili ti je u životu toliko dosadno pa nakon turskih sapunica i masteršefa i sličnih sranja ideš brojati preglede na jutjubu....kam je to sve otišlo, majke ti...

a zašto tebe pressira šta tko radi u svoje slobodno vrijeme je li broji avione, yt poglede ili novce isto tako bih i ja onda tebe mogao sad pitati zašto ti svoje dragocijeno vrijeme trošiš da tipkaš po temi neke šund pjevačice i komentiraš druge forumaše, ali neću
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 15:03   #47
Ni meni nije jasno zašto je bitno imali neka pjesma 301 pregled ili 301.000 pregleda...
Ili to jeli pjesma hit ili ne, uostalom svi znamo da se YouTube pregledi mogu kupiti!
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 15:07   #48
Quote:
t86 kaže: Pogledaj post
Ni meni nije jasno zašto je bitno imali neka pjesma 301 pregled ili 301.000 pregleda...
Ili to jeli pjesma hit ili ne, uostalom svi znamo da se YouTube pregledi mogu kupiti!
zato što postoji korelacija između toga je li pjesma hit i broja yt pogleda. pjesma sa 300 pogleda nakon ne znam ni ja koliko puno dana sigurno nije hit, kao što ni pjesma s preko 20 miliona sigurno nije nezapažena i da je većina ljudi ne zna
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 15:38   #49
Quote:
sleng kaže: Pogledaj post
Dobro, u stranu što je ova pevaljka čisto smeće, al zar ti moraš vidjet broj pregleda da ustanoviš jel nešto hit? i ako je hit onda ćeš to tek slušati? ako neka stvar koja mi se sviđa ima 3 pregleda, boli me kufer, meni se sviđa. Uopće čemu se time zamatati. To radiš ili ako si novinar pa radiš neku emisiju ili ti je u životu toliko dosadno pa nakon turskih sapunica i masteršefa i sličnih sranja ideš brojati preglede na jutjubu....kam je to sve otišlo, majke ti...
i ja ću slušat ono što se meni sviđa, u tom pogledu mi pregledi nisu ni najmanje bitni... ali tako jednostavno vidim tu brojku odmah pored videa i zapamtim je. neznaci mi nista bitno u zivotu, nego je samo pogledam! i daj malo smiri hormone, svako ima nesto sto voli pogledat. da ti npr: obozavas nogomet(volim ga i ja), i uredovno znas koji je klub na kojem mjestu, onda bi te ja mogao pitat zasto sve to pratis jer to su samo obicni ljudi koji šutaju loptu. a ti mi bi reko da te to zanima... a tako je i u ovom slucaju samo sto meni pregledi uopce nisu bitni, nego ih samo eto: ugledam!
sebastianminis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 16:19   #50
Quote:
sleng kaže: Pogledaj post
Dobro, u stranu što je ova pevaljka čisto smeće, al zar ti moraš vidjet broj pregleda da ustanoviš jel nešto hit? i ako je hit onda ćeš to tek slušati? ako neka stvar koja mi se sviđa ima 3 pregleda, boli me kufer, meni se sviđa. Uopće čemu se time zamatati. To radiš ili ako si novinar pa radiš neku emisiju ili ti je u životu toliko dosadno pa nakon turskih sapunica i masteršefa i sličnih sranja ideš brojati preglede na jutjubu....kam je to sve otišlo, majke ti...
Samo je rekao da , budući da prati yt preglede, može ustanoviti je li neka pjesma hit ili ne.

Ne razumijem ovo boldano, ako se oćeš zamatati, odi, kupi ukrasne folije i zamotaj se.

Slažem se s arialom, svatko ima pravo raditi što hoće u slobodno i neslobodno vrijeme.

Ostani zamotan.
čovjekzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 18:41   #51
Quote:
arial-black kaže: Pogledaj post
zato što postoji korelacija između toga je li pjesma hit i broja yt pogleda. pjesma sa 300 pogleda nakon ne znam ni ja koliko puno dana sigurno nije hit, kao što ni pjesma s preko 20 miliona sigurno nije nezapažena i da je većina ljudi ne zna
Zar vi slušate samo one pjesme koje su 'hitovi'?
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 18:45   #52
Quote:
t86 kaže: Pogledaj post
Zar vi slušate samo one pjesme koje su 'hitovi'?
naravno da ne. gdje je to uopće spomenuto i kojim si to ti metodama došao do tog zaključka
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 19:25   #53
Quote:
t86 kaže: Pogledaj post
Zar vi slušate samo one pjesme koje su 'hitovi'?
ne, ne i neeee!!!! samo smo rekli da se po pregledima moze vidit koja je pjesma hit, a koju ljudi nisu ni primjetili... evo da usporedim: neko kaze da je neki nogometni klub najuspjesniji i najpopularniji, i ja ga odmah optuzim kako navija samo za one klubove koji su najuspjesniji. a čovjek je samo sazno uspjeh tog kluba i podjelio to s nama... kuzis sad??? glupo je da mi kazemo kako se po tome moze vidit koja je pjesma hit, a da nas vi odmah opuzite da slusamo samo hitove
sebastianminis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 20:24   #54
A gdje je ta Sandra Afrika HIT? Ovdje kod nas u Hrvatskoj? Morao sam je guglati jer ne znam ni kako izgleda niti znam ijednu njenu pjesmu...

EDIT: Evo vidio sam što je HIT kod nje: [LINK NA SLIKU OBRISAN]

Nema nijedne slike gdje je obučena...
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 20:29   #55
ili imas vise od 30 god (osim volumea) ili zivis u nekom jarku pa ne znas tko je Sandra Afrika.

Puni klubove i krcme i uziva
čovjekzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 20:31   #56
Ne idem po krčmama i folk klubovima! Tko je volume? Jeli i taj broji YouTube preglede?
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 20:59   #57
Quote:
sebastianminis kaže: Pogledaj post
i ja ću slušat ono što se meni sviđa, u tom pogledu mi pregledi nisu ni najmanje bitni... ali tako jednostavno vidim tu brojku odmah pored videa i zapamtim je. neznaci mi nista bitno u zivotu, nego je samo pogledam! i daj malo smiri hormone, svako ima nesto sto voli pogledat. da ti npr: obozavas nogomet(volim ga i ja), i uredovno znas koji je klub na kojem mjestu, onda bi te ja mogao pitat zasto sve to pratis jer to su samo obicni ljudi koji šutaju loptu. a ti mi bi reko da te to zanima... a tako je i u ovom slucaju samo sto meni pregledi uopce nisu bitni, nego ih samo eto: ugledam!
Toliko su ti nebitni da ih tu analiziraš ko planiranje državnog budžeta
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 22:01   #58
Quote:
sleng kaže: Pogledaj post
Toliko su ti nebitni da ih tu analiziraš ko planiranje državnog budžeta
Nauci se citat. Izgleda da ti moram prevodit.. Rekao je da mu pregledu nisu bitni kada je u pitanju pjesma koju slusa (ne mora biti hit) , ali da pogleda i neke brojke jer voli tako analizirati preglede i ostale stvari
čovjekzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 22:23   #59
Quote:
čovjekzg kaže: Pogledaj post
Nauci se citat. Izgleda da ti moram prevodit.. Rekao je da mu pregledu nisu bitni kada je u pitanju pjesma koju slusa (ne mora biti hit) , ali da pogleda i neke brojke jer voli tako analizirati preglede i ostale stvari
Evo boldano je ,,pa ti reci sad a i tu su bile bogme mnoge brojke...ajd dalje,...
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 22:28   #60
Vidim sleng je opet u fazi manije....moram reći da mi je drazi u fazama depresije, kad se ne pojavljuje na ovom pdf-u

To što je netko napisao jedan komentar o broju youtube pregleda ne znači da se bavi time 24 sata na dan
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:34.