Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2017., 13:04   #2401
Isus ti jebo mater i firmi i cijeloj ovoj organiziranoj drzavi.. Eto
devaa is offline  
Old 23.11.2017., 14:02   #2402
Ne mogu više,na kraj snaga sam....kad će meni svanuti.?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Old 23.11.2017., 23:58   #2403
Jebes ovaj zivot, i sve vise....
Samo sranja, na poslu , doma..

Sranja sa samim sobom, zas mi je bog dao te sve emocije,mimoza jebena, jedini ocito mislim kak je romantika lijepa, poezija super, tepanja, zagrljaji,
slatke stvar, male stvari...


Uvijek na neku kujetinu naletim hladnokrvnu kojoj dam to sve, ona to sve uzima zdravo za gotovo,crpi energiju iz mene, njoj bude super, mene ko jebe, nedobijem ni 1posto nazad, zas nisam ko svi drugi da me boli k, da su mi zenske sam objekt, takve likove cure najvise cijene, da ju zgazis, ne pamti se najbolji lik, neg onaj koji je najvise zgazio,...patetika...

koliko sam u prijatelje ulozio, i vremena, i castio kreten, pomagao, da na kraju ostanem sam, o obitelji necu ni pricati, sad kak imam para najbolji sam na svijetu...budala sam da, sto kupujem stvari za kucu u kojoj neam prava apsolutno nikakva....



sam stvarno toliki idiot, il sam hrabar i sanjar mislim jos unatoc svemu da ima tam nest pozitivno i za mene...

neznam ni ja stvarno vise...
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 24.11.2017., 08:00   #2404
priznajem, najgora sam kćer na svijetu

- dođem s posla, pomognem kaj treba i zavučem se u svoju sobu
- odem par puta tjedno u grad, na cugu, kavu,...
- ne sjedim s vama u boravku i gledam sapunice
- ne razgovaram s vama jer to u večini slučajeva završi sa svađom
- usudim se nekaj isplanirati i to moram otkazati jer ste vi ipak nekaj drugo isplanirale, iako sam vam rekla da mene nema u to vrijeme doma
- usuđujem se glasnije pustiti muziku i zaplesati u sobi

i tako, jednostavno sam došla do točke, gdje vidim da vas ne mogu zadovoljiti ni na koji način, jer uvijek su bili i budu drugi bolji i pametniji od mene, više poštuju svoju obitelj, a ja sam zapravo kćer/unuka kakvu si niste željele

ispričavam se što nisam san vaših snova, koja će čitavo vrijeme voditi small talk sa vama, koja će ponizno sjediti sa vama i gledati sapunice koje vi gledate, slučati priče koje sam već čula milijun puta do sada (boli me briga kaj je susjeda danas radila, kak te je pogleda i slično!)

baka, zahvaljujem ti na divnim riječima danas ujutro, stvarno znaš čovjeku uljepšati dan! mislim stvarno, kak se ja uopće usuđujem negdje ići navečer, umjesto da sam doma, stvarno pretjerujem!

ali ne, vi niste tolko zločeste, jer znam kaj smo sve prošle u životu i znam koliko smo se svi žrtvovali da bi danas bile tu di jesmo, i bez obzira na sve naučile ste me da ak želim brda i doline da moram biti spremna pljunuti u ruke i primiti se posla.

danas sam skužila da sam se zeznula kaj sam kupila novi auto, ali proći će i te 3 godine, pa ćemo drugačije!

i da, mama, tvoje prijetnje da budeš sve ostavila i otišla idu mi već na živce! daj odi onda, jer to tvoje " od 1.1. ide drugi režim" nema više efekta.
jer ja znam sebe, ubacit ću u 8 brzinu i uspjet ću i posao i poljoprivredu tjerati zajedno, i tebi u inat neću dopustiti da se spotaknem!
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 24.11.2017., 08:11   #2405
Ja se osjećam toliko lose, ali realno koga boli kurac za to, a i realno Zasto bi bilo koga briga za to
Earth Bender is offline  
Old 24.11.2017., 13:41   #2406
Bježi mi se opet. Ista ograničenja opet. Nerazumijevanje drugih, najbližih, je već standardno. Trebam još više meditirati čini mi se. A i osloniti se više na sebe.
Alist is offline  
Old 24.11.2017., 22:43   #2407
Dosta mi je odnosa u kojima ne mogu biti ja.
ex anais is offline  
Old 24.11.2017., 22:50   #2408
Ubiše me s ovim kafkijanskim smicalicama više, izgubio sam posao i dobio ga natrag, sve u jednom danu.

Bitno da sve mora ići po krvavom zakonu kad je do "pravne osnove" mog ugovora.
__________________
"Ave Caesar, morituri te salutant"
Magnus_The_Red is offline  
Old 25.11.2017., 12:34   #2409
bem ti drugu smjenu, i to subotom...
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 25.11.2017., 13:36   #2410
Ko te jebe. Nikog ja neću ganjat ni molit, a pogotovo ne tebe.
__________________
Pošalji Sliku
dablouseven is offline  
Old 25.11.2017., 13:43   #2411
Jebeno sam naivna. Jeeeebeno. Ne znam kako svaki put padnem na te fore, pa svi tu lazu i predstavljaju se kao netko drugi. I ja svaki put pomislim, pa dobro mozda ova osoba ipak nije takva, mozda stvarno pise istinu. Ieto ga na, opet ista stvar. Idite svi vrit lijepo, jebite se!
miss Minnie is offline  
Old 25.11.2017., 15:34   #2412
.

Jako sam usamljena .
Kleopatre is offline  
Old 25.11.2017., 18:32   #2413
Jebite se.
Alist is offline  
Old 25.11.2017., 19:10   #2414
A boli me kurac. Naučit ću se živjeti sama, bez potrebe za ikime, odjebat ću vas sve, pa nek onda i vas boli kurac. Boli me kurac što vas boli kurac.

Ljudi samo seru i lažu, ništa drugo.
šećerna vata is offline  
Old 25.11.2017., 19:51   #2415
Ljudi pa daj skužite da nema iskrenih prijatelja i iskrenih ljubavi.
Svi su samo veliki glumci i lažovi.
Nabavite psa ili mačku. Nisu lude stare babe koje žive s mačkama. Sve su to one prošle i znaju kako svijet funkcionira.
Prestanite impresionirati druge. S time ništa ne postižete.
Ako vam je suđeno da budete sretni, bit ćete, ako nije... možete se okrenuti na glavu i opet ništa.
Pomirite se sa sudbinom i uživajte u onome što imate, što god to bilo. Ionako će sve jednoga dana biti nevažno.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Old 25.11.2017., 21:47   #2416
Dosta mi je takvih za ovu godinu.
Prijetvorna gamad.
ex anais is offline  
Old 25.11.2017., 22:13   #2417
Note to self !!!

U svakom od nas postoji tišina, šutnja jednako velika kao svemir. A kada doživimo tu tišinu, sjetimo se tko smo.
devaa is offline  
Old 25.11.2017., 22:37   #2418
Oprosti.

Ne mogu bit ono što nisam, a ono što jesam nije dovoljno dobro.
Ne poštuješ moje granice i ne shvaćaš da mi treba vremena.

Žao mi je, ali ne mogu protiv sebe niti se mogu forsirat, a ti želiš sve odmah i sve sada.

Možda bi u nekom drugom životu i ja mogla tako nešto, u ovom je to pak nemoguće.
dire Dawn is offline  
Old 26.11.2017., 01:06   #2419
Dragi Johne, nemam riječi, ali ti ih imaš. I zato-hvala ti.
__________________
Bring on the misunderstanding!
Hostija is offline  
Old 26.11.2017., 08:47   #2420
Dio mene se nada da neću ovo preživjeti.
__________________
I demand unconditional love and complete freedom. That is why I am terrible.
Hot candy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:50.