Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2018., 14:38   #2461
Nastavi Gagi, pisi jos
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 10.01.2018., 15:43   #2462
Aha, tek sad vidim da je gagi sa svojim raznim profilima poševio skoro sve forumašice.

Sad se opustio pa priča o tome, a vjerojatno na istoj temi pokušava nešto novo zbariti. Naravno, pod svojim uglađenijim nickom.
Maria34 is offline  
Old 10.01.2018., 15:52   #2463
Quote:
gagi9a kaže: Pogledaj post
Neki će reći da je moj način degutantan, ponižavajuć i slično, možda i je, ali niti jedna akterica mojih filmova nije znala za ovakvu pozadinu...
Onda je sve u redu.
Lord Byron is offline  
Old 10.01.2018., 16:13   #2464
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Onda je sve u redu.
Ne znam samo kako sadašnja živi zakinuta za spoznaju da je uzdignuta.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Old 10.01.2018., 16:26   #2465
Tko zna što uopće sadašnja zna.

Kolega je negdje napisao da ne zna što ona vidi u njemu. To njezino objašnjenje bih i ja rado čitao...
Lord Byron is offline  
Old 10.01.2018., 21:27   #2466
Quote:
gagi9a kaže: Pogledaj post
u javnosti tj RLu pod pravim imenom i prezimenom sam prilično samozatajna osoba i ne volim se previše ni po čemu isticati, fotografirati i slično (mudrost koja je rasla u skladu sa vremenom u kojemu živimo), ali da se sa ženom pojavim na nekom od US susreta pa da vam ona prepriča samo ono što sam joj ustupio da pročita iz dana dok sam bio kako me ona naziva od milja; "jebivjetar", mnogi bi je pitali što je ona vidjela u meni da se pristala udati za mene

iz te perspektive si ponekad pomislim da mi je žena blago mazohističkih sklonosti sklona velikim rizicima, iako bi lagala kada bi rekla da joj je teško sa mnom pod istim krovom, naprotiv, kaže kako uz mene nikad nije dosadno...........kao što je vama sa mnom na istom forumu

srećom pa nisam aktivan na forumu kao mnoga imena koja se vrte ovuda
Nemam riječi! Nakon svega mogu te samo zamoliti da otvoriš jednu malu školu forumaškog zavođenja! Mene si osvojil i ja bi štel tak znati omađijat sa forumašicama koje me interesiraju? Imaš neki savjet?
Joshua is offline  
Old 10.01.2018., 21:33   #2467
Quote:
gagi9a kaže: Pogledaj post
Čak i da te privlače, imaš dovoljno soli u glavi da to tu na forumu ne priznaš javno, barem dok aktivno tražiš kao što sam ja nekoć.....a sada kada sam oženjen i kada je sve to iza mene, boli me briga, slobodno govorim o tome kako sam imao hrpu profila na svim stranama, kako sam simultano imao i po 4-5 otvorenih frontova, lokalne cure za vezu, a one iz drugih gradova za "zabavu" na obostrano zadovoljstvo pa bih se fokusirao na onaj na kojemu bih u tom trenutku bio siguran da ga probijam....itd...

Neki će reći da je moj način degutantan, ponižavajuć i slično, možda i je, ali niti jedna akterica mojih filmova nije znala za ovakvu pozadinu i bila je "jedina" upravo iz razloga jer sam ostavljao mogućnost da uisitnu nešto ozbiljno i n..


O čemu ti?
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Old 10.01.2018., 21:35   #2468
Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post


O čemu ti?
To ti je prva baza! Zbunio te! Ček da vidimo kak dalje bu to išlo!
Joshua is offline  
Old 26.01.2018., 17:47   #2469
Malo sam se igrao sa tim online datingom, koji je vama fail rate na tim dejtovima. Meni od 5 cuga, sve neuspješno. Dok u stvarnom životu kad se upoznam, to je to.
__________________
The pages of history are red with the blood of illuminated "saints" who were murdered by their religions for actually achieving the advertised spiritual rewards
MrZZ is offline  
Old 26.01.2018., 19:03   #2470
Povremeno se javljam na ovu temu jer sam se stavio u promet preko nekih siteova. Siteovi na kojima sam ja bio, mogu reći da je 90 posto ženskih pr0fila bilo lažno. Postoji i druga strana medalje da se na neke očito nelažne nisam javio, jer imam, kako se to kaže kriterije. Arhetip lažiranja je da si žensko skine 10 do 15 godine i u početku vrijeđa , grize i ostalo, kada ju raskrinkam onda to opravdava osvetom glupim muškarcima ( ja kao nisam glup, feminista sam, metroseksualac i to, pa sam rastopio njeno kameno srce...). Jedini nelažni profil, prekrasna cura, sa njom sam se našao, no ona sama prizna da je postala ovisna o strancima koji bez problema doijjeću u Zagreb na date. E, jebiga, sad tolka klasa nisam, avion, pjenušci i perverzni snackovi.... Ostali smo prijatelji.
Ponovio sam to kod svakog javljanja, Hrvatice , a i ženske regijona su tolko egotrpiične i pune predrasuda da imobiliziraju bilo kakvu smislenu komunikaciju.
bardana is offline  
Old 27.01.2018., 05:21   #2471
Quote:
bardana kaže: Pogledaj post
Povremeno se javljam na ovu temu jer sam se stavio u promet preko nekih siteova. Siteovi na kojima sam ja bio, mogu reći da je 90 posto ženskih pr0fila bilo lažno. Postoji i druga strana medalje da se na neke očito nelažne nisam javio, jer imam, kako se to kaže kriterije. Arhetip lažiranja je da si žensko skine 10 do 15 godine i u početku vrijeđa , grize i ostalo, kada ju raskrinkam onda to opravdava osvetom glupim muškarcima ( ja kao nisam glup, feminista sam, metroseksualac i to, pa sam rastopio njeno kameno srce...). Jedini nelažni profil, prekrasna cura, sa njom sam se našao, no ona sama prizna da je postala ovisna o strancima koji bez problema doijjeću u Zagreb na date. E, jebiga, sad tolka klasa nisam, avion, pjenušci i perverzni snackovi.... Ostali smo prijatelji.
Ponovio sam to kod svakog javljanja, Hrvatice , a i ženske regijona su tolko egotrpiične i pune predrasuda da imobiliziraju bilo kakvu smislenu komunikaciju.
ovo si dobro rekao, ocekuju jako puno, a zauzvrat nemaju ni blizu toliko za ponuditi, ali kako sam rekao jos prije niti nemaju neke motive da zbilja zele nekog upoznati kao osobu nego vise krate vrijeme jer im je dosadno u zivotu, tipa pitam zensku cim se bavi u slobodno vrijeme osim posla, pitam o npr. planinarenju i takvim aktivnostima, odgovor je nista lezim u krevetu...
mislim takve dosadne osobe prevladavaju na tim mrezama nazalost, zato kod nas nema bas smisla sve to
random101 is offline  
Old 27.01.2018., 09:09   #2472
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
ovo si dobro rekao, ocekuju jako puno, a zauzvrat nemaju ni blizu toliko za ponuditi, ali kako sam rekao jos prije niti nemaju neke motive da zbilja zele nekog upoznati kao osobu nego vise krate vrijeme jer im je dosadno u zivotu, tipa pitam zensku cim se bavi u slobodno vrijeme osim posla, pitam o npr. planinarenju i takvim aktivnostima, odgovor je nista lezim u krevetu...
mislim takve dosadne osobe prevladavaju na tim mrezama nazalost, zato kod nas nema bas smisla sve to
U potpunosti se slazem s tobom. Dobar postotak korisnica je samo tamo kako bi ubile vrijeme, no cak i to neke neznaju napraviti kako spada vec na poruke odg. tako sturo da jednostavno meni osobno uniste zelju za daljnjim pricanjem. Ako ja mogu napisati 2-3 recenice mislim da bi mogle barem i one jednu prostu prosirenu recenicu napisati, a ne da je odg da/ne i mozda.
__________________
My heart is cold so I've been told...
Dr.Q1 is offline  
Old 27.01.2018., 09:13   #2473
Quote:
Dr.Q1 kaže: Pogledaj post
U potpunosti se slazem s tobom. Dobar postotak korisnica je samo tamo kako bi ubile vrijeme, no cak i to neke neznaju napraviti kako spada vec na poruke odg. tako sturo da jednostavno meni osobno uniste zelju za daljnjim pricanjem. Ako ja mogu napisati 2-3 recenice mislim da bi mogle barem i one jednu prostu prosirenu recenicu napisati, a ne da je odg da/ne i mozda.
Nažalost,sve je to do ponude i potražnje i "prirode".

Kao što je netko napisao ovdje,zaista iznadprosječni muškarci prolaze na tim stranicama.Na svima od onih samo za seks,do onih malo umjerenijih.

Jednostavno,žene si mohu dopustitit taj luksuz da stave sliku životinje,cvijeta (i to im je jedina slika) na OKCupidu i da dobiju hrpu uleta.

Muški sasvim sigurno neće dobiti u 99% slučajeva odgovor pogotovo kao takav,ili će jedino pitanje odmah biti -daj sliku.
Bundesland is offline  
Old 27.01.2018., 09:46   #2474
Quote:
Dr.Q1 kaže: Pogledaj post
U potpunosti se slazem s tobom. Dobar postotak korisnica je samo tamo kako bi ubile vrijeme, no cak i to neke neznaju napraviti kako spada vec na poruke odg. tako sturo da jednostavno meni osobno uniste zelju za daljnjim pricanjem. Ako ja mogu napisati 2-3 recenice mislim da bi mogle barem i one jednu prostu prosirenu recenicu napisati, a ne da je odg da/ne i mozda.
e da upravo to moze bit supermodel na slici, ali ja nemam volje za takvom vrstom razgovora, doduse ima toliko ocajnih debila na tim mrezama da ce uciniti sve da dodju do zenske, a i osobno mislim da vecina jednostavno ne zna kako razgovarati o nekim opcim zivotnim stvarima, vec se svodi na fizicki izgled sve i seks iako to nece priznati da ispadnu pametnije

Quote:
Bundesland kaže: Pogledaj post
Nažalost,sve je to do ponude i potražnje i "prirode".

Kao što je netko napisao ovdje,zaista iznadprosječni muškarci prolaze na tim stranicama.Na svima od onih samo za seks,do onih malo umjerenijih.

Jednostavno,žene si mohu dopustitit taj luksuz da stave sliku životinje,cvijeta (i to im je jedina slika) na OKCupidu i da dobiju hrpu uleta.

Muški sasvim sigurno neće dobiti u 99% slučajeva odgovor pogotovo kao takav,ili će jedino pitanje odmah biti -daj sliku.
da sto se tice tih profila sa slikom cvijeta ili planine, frendica je radila test i dobivala je hrpu lajkova i uleta, a doslovno fejk profil
onak smijao sam se kad sam to vidio koliko ima ocajnih budala kaj ce napravit sve da bi potencijalno jebali, niti ista znaju o curi bitno samo da umoce sto prije...

mislim da je jako tuzno na sto smo spali tj. koliko su muski postali ocajni i pickice da se tak izrazim, jer nebi dolazilo do ovog fenomena da se muski ponasaju kao muski, ovak sasvim je logicno da ce zenskoj ego bit na marsu i da ce si dopustiti svakakve igrice kad vidi sa kakvom hrpom budala ima posla, a i mali broj onih zenskih koje bi htjele nesto ozbiljno postic i ne igrat igrice odbije sama cinjenica sto ta hrpa seljacina ne zna pricat sa zenom nego ocajnicki bi sam jebali, pa se takve brzo pokupe sa tih mreza
random101 is offline  
Old 27.01.2018., 10:14   #2475
Quote:
Dr.Q1 kaže: Pogledaj post
U potpunosti se slazem s tobom. Dobar postotak korisnica je samo tamo kako bi ubile vrijeme, no cak i to neke neznaju napraviti kako spada vec na poruke odg. tako sturo da jednostavno meni osobno uniste zelju za daljnjim pricanjem. Ako ja mogu napisati 2-3 recenice mislim da bi mogle barem i one jednu prostu prosirenu recenicu napisati, a ne da je odg da/ne i mozda.
Ovako izgleda zadnji ispis odgovora sa jedne dating aplikacije:

-Hej
-Haha
-Ok
__________________
"YOU CAN WORK HARD BUT IF YOU DON'T WORK SMART, YOU WILL WORK FOR THE REST OF YOUR LIFE"
Psihonaut is offline  
Old 27.01.2018., 10:17   #2476
Zašto lažete o svojim godinama ?

__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 27.01.2018., 10:42   #2477
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Zašto lažete o svojim godinama ?

e da kad smo kod ovoga nekidan sam naletil na neku babu od 80tak na tinderu, pise na ekranu 24
u opisu stoji vjerna i voli cijeli dan fizicki raditi, a ne ko mlade generacije koje samo sjede xd

ja gledam ok, al malo si ipak prestara
random101 is offline  
Old 27.01.2018., 10:47   #2478
Quote:
Psihonaut kaže: Pogledaj post
Ovako izgleda zadnji ispis odgovora sa jedne dating aplikacije:

-Hej
-Haha
-Ok
Zanimljivo.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 27.01.2018., 10:49   #2479
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Zašto lažete o svojim godinama ?

Tko točno? M ili ž?

Poslano sa mog Lenovo TB3-850M koristeći Tapatalk
mužjak is offline  
Old 27.01.2018., 10:51   #2480
Quote:
Psihonaut kaže: Pogledaj post
Ovako izgleda zadnji ispis odgovora sa jedne dating aplikacije:

-Hej
-Haha
-Ok:
Upravo tako i onda smo mi ne orginalni i nemamo maste za ulete. Ja vecinom barem probam onda nesto smisleno odg na to jer vec ako je prva poslala poruku mora valjda imati neku zelju za tipkanjem. Nazalost dosadasnje iskustvo nije pretjerano pozitivno bilo, ali za svakih 5 bzvz sam naletio na barem 1 normalnu samo da su bile malo blize geografski.
__________________
My heart is cold so I've been told...
Dr.Q1 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:47.