Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2017., 23:15   #61
Ja bih i ne bih htjela biti sama. Sama sam u smislu da sam solo, nemam dečka. Bivši je tu, blizu, još uvijek dio života i dao mi je do znanja da si slobodno planiram biti s njim i njegovima ako ne budem imala nešt bolje. On nema ništa bolje i organizirati će nekakvo druženje eto tako da nečeg bude. Jbg nemam ni ja.

U idealnim uvjetima bih si kupila nekog alkohola, trave, zatvorila se sama doma i radila. To je nemoguće jer će se netko nasrat. Nekome će past na pamet da se dogovaramo, da me "spašava" od samoće, ja neću moći reći ne i možda će mi čak utuviti u glavu da ne valja da budem sama i bla bla bla.

Šta napraviti kad imam dvije-tri opcije a nijedna mi se neda? Neda mi se ni ostati sama doma. Išla bih negdje gdje je oke staviti smiješne šeširiće i one rajfiće s glupostima i tonu šljokica. Jbg prestara sam za to, svi ljudi koje znam bi me gledali i tretirali kao da sam sišla s pameti. Svi su iritirani tim šljokicama.

Fale mi šljokice.
Awakening is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 06:38   #62
Quote:
Awakening kaže: Pogledaj post
Ja bih i ne bih htjela biti sama. Sama sam u smislu da sam solo, nemam dečka. Bivši je tu, blizu, još uvijek dio života i dao mi je do znanja da si slobodno planiram biti s njim i njegovima ako ne budem imala nešt bolje. On nema ništa bolje i organizirati će nekakvo druženje eto tako da nečeg bude. Jbg nemam ni ja.

U idealnim uvjetima bih si kupila nekog alkohola, trave, zatvorila se sama doma i radila. To je nemoguće jer će se netko nasrat. Nekome će past na pamet da se dogovaramo, da me "spašava" od samoće, ja neću moći reći ne i možda će mi čak utuviti u glavu da ne valja da budem sama i bla bla bla.

Šta napraviti kad imam dvije-tri opcije a nijedna mi se neda? Neda mi se ni ostati sama doma. Išla bih negdje gdje je oke staviti smiješne šeširiće i one rajfiće s glupostima i tonu šljokica. Jbg prestara sam za to, svi ljudi koje znam bi me gledali i tretirali kao da sam sišla s pameti. Svi su iritirani tim šljokicama.

Fale mi šljokice.

Stavi si šljokice. Sasvim je ok biti malo lud i djetinjast u ovo doba godine. A ti kojih to iritira pošalji u... i reci im da su dosadni.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 08:10   #63
Pa nećeš valjda biti toliko jadna da ćeš proslaviti s bivšim koji ti nudi milostinju?
Zašto uopće oko tebe tako titraju? Nije valjda da manipuliraš glumeći slatku curicu koju treba zaštititi?

Koji je vama kurac ljudi da se bojite biti sami? Onak nitko te ne gnjavi s pravilima, nema glupih kompromisa, ugodiš sebi u potpunosti i uživaš.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 08:23   #64
Quote:
Awakening kaže: Pogledaj post
Šta napraviti kad imam dvije-tri opcije a nijedna mi se neda? (...) Išla bih negdje gdje je oke staviti smiješne šeširiće i one rajfiće s glupostima i tonu šljokica. (...) svi ljudi koje znam bi me gledali i tretirali kao da sam sišla s pameti.
Stavi jebene šljokice i odi negdje među ljude koji te ne znaju i/ili koje boli kurac za tvoje šljokice.

Ne može se biti "prestar za šljokice", odakle ti to?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 10:28   #65
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Stavi jebene šljokice i odi negdje među ljude koji te ne znaju i/ili koje boli kurac za tvoje šljokice.

Ne može se biti "prestar za šljokice", odakle ti to?
Ma serem bzvz. Napravim tako svake godine ali svake mi se sve manje da.
Netko je napisao da titraju oko mene... nije to nego najnormalnije pričamo o tome gdje će tko ići i kad kažem da nemam nikakvu ideju gdje bih ono baš išla ljudi mi predlože da idem s njima.
Awakening is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 11:12   #66
Samo nemoj s bivšim. Vrijeme je za početak neke nove priče...
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 12:36   #67
Ja sam sebe mogu trpit, tak da neće bit problema, nekad nam čak bude i dobro
__________________
“In the very depths of Hell, do not demons love one another?”
TechB0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 13:31   #68
ja ću i ove godine,(jedna od mnogih u nizu) kako stvari stoje provesti blagdane sam,naravno da bi volio imati nekoga pored sebe,ali budući da nemam nije kraj svijeta,ne pravim dramu oko toga,jednostavno se prilagodim situaciji i zadnje što mi pada na pamet je očajnički tražiti nekoga jer svaki put je ispalo totalno glupo sa moje strane,i od svega toga naravno nije bilo ništa.
a što se tiče samih blagdana to mi nikada nije bilo nešto posebno,mišljenja sam da je to sve previše isforsirano i iskreno mene više brine što taj dan neće raditi teretana da kvalitetno provedem blagdanski dan





btw,čitam vas već jedno vrijeme i odlučio sam se regati i ponešto nadam se pametno napisati.
win win is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 14:03   #69
Čovjek se navikne na sve pa tako i na "samoću" pogotovo ako je dugotrajna ili zauvijek...

Ne osjećam se ništa bolje ili lošije što sam "božićno-novogodišnji samac" već ono cijeli život (34 su mi tek)... Više me muči neka života kolotečina i začarani krug zbog kojega i jesam samac.

Sami Božićno-novogodišnji kapitalistički preserans mi se gadi
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 16:29   #70
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Koji je vama kurac ljudi da se bojite biti sami? Onak nitko te ne gnjavi s pravilima, nema glupih kompromisa, ugodiš sebi u potpunosti i uživaš.
Ja se ne bojim biti sama, ali je tuzno biti sam bas na Bozic koji je porodicni praznik. Mislila sam da cu ove godine biti sama, ali su se brat i mama ove godine odlucili da naprave slavlje kao ranije, kada su mi drugi brat i tata bili zivi. Ja sam se vec spremila na samacko provodjenje vremena, ali se opet radujem da ce biti drugacije. Mislim da je vazno da covek zna da zivi sam bez panike i ako mu bas nije hobi da broji rupe u vazduhu, onda mu nikada i nece biti dosadno. Ali da je po nekada tuzno, to jeste...
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 21:18   #71
zašto bi bili sami pod borom?

dogovorite se i nađite negdje ... trg, kućica s kuhanim vinom i kobasicama, livada... mjesto je manje važno, važno je da se svi usamljeni mogu okupiti i zabaviti se (ili izjadati) međusobno.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 21:29   #72
Isuse tko je otvorio ovako glupu temu?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 21:36   #73
Jer više voli kititi bor nego samu kitu🤣
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 21:40   #74
I kad sam imala nekoga, obicno smo za bozic (+ valentinovo i rodendani, uskrs, bajram i hanuku ) bili posvadani ili u nekim fiju briju odnosima, pa mi je uvijek bilo kao da sam sama. Nikad mi to nista nije znacilo i uvijek sam blagdane provodila sa hrpicom ljudi.
Moj problem s blagdanima je isti kao i sa svim obiteljskim blagdanima. Prosle godine sam se ubijala u nakuhavanju sarmi, kolaca i francuske da se zabavim i ne vidim da sam sasvim- sama.
Iako me spasila opet ona hrpica ljudi i doslovno u nijednom trenutku nisam pomislila di mi je decko da se ljubimo ispod imele. Isto kao nijedne godine prije.

Sad sam zatelebana kao omanje tele, sanse da se posvadamo do bozica su nikakve, lijepo je s njim setati po ovoj zimi i maglustini i divno se zavuci pod dekicu, kuhala bih mu sarmu i kolace i francusku.
Ali to ne kompenzira i ne nadomjesta onaj osjecaj faljenja ljudi sa slike i preko telefonske zice.

Svakome svoje, valjda.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 09:17   #75
Nakon godina razbijanja glave kako i zasto sam sam i solo za blagdane, nakon puno depresije zbog toga, danas vise uopce ne razbijam glavu vec pustam da ide kako ide pa ce tako ove godine druzenje praviti bor i lampice, krevet i toplina, tv i filmovi
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 14:54   #76
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Stavi si šljokice. Sasvim je ok biti malo lud i djetinjast u ovo doba godine. A ti kojih to iritira pošalji u... i reci im da su dosadni.
Sasvim je ok biti malo lud i djetinjast u svako doba godine ako nam to odgovara. Bitno je da smo svoji i tako se ponašamo bez obzira što će netko misliti o nama.
__________________
One good thing about music, when it hits you, you feel no pain! Bob Marley
roxene is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 16:17   #77
Fino se obučem i krenem u šetnju..Izbjegavam masu i gužvu.
Šetam..Pod nebom.
U namjeri da ne iznevjerim sudbinu.

Nisi sam, ali svatko tko ne želi biti sam i čuti sebe, ništa naučio nije..
__________________
Daj čovjeku masku i reći će ti istinu - O.W.
Leka Zogu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 06:41   #78
zadnja ti nestoji
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 06:52   #79
Toliko volim taj kič i ugođaj adventa i Božića da me ne dira pretjerano što sam solo, ništa više nego ostatak godine. Doduše, da ne mogu provesti blagdane s obitelji onda bi se osjećala istinski usamljeno.
__________________
I sit and talk to God And he just laughs at my plans
My head speaks a language I don't understand.
Pingvinia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 19:33   #80
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Jel vam ide na zivce sto ste solo, a oko vas sretni parovi jedu kobasice i piju kuhano vino?

što je za solere od ove godine zabranjeno jesti kobasice ili piti kuhano vino ???
solinemoli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:36.