Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2017., 22:07   #41
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Kad se zaljubiš ne možeš birati
I to je istina...
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 22:17   #42
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Tesko je zaljubit se kad ti je prvi kriterij da druga strana nema djecu.
Blago ljudima s kriterijima za zaljubljivanje!
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 22:20   #43
Meni smeta ako muškarac ima dijete. Ljubomoran sam na njega.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 22:23   #44
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Blago ljudima s kriterijima za zaljubljivanje!
Ma nije kriterij za zaljubljivanje nego, ja osobno nisam osoba za djecu. Nit ih planiram imat.
Kad saznam da ima klinca/klince povucem se. Jednostavno nema smisla forsirat nit vremena da dode do zaljubljivanja. A ljudi koji se zaljube nakon prvog dejta, plase me.

Naravno, isto tako postoje ljudi kojima ne smeta.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 22:46   #45
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Ma nije kriterij za zaljubljivanje nego, ja osobno nisam osoba za djecu. Nit ih planiram imat.
Kad saznam da ima klinca/klince povucem se. Jednostavno nema smisla forsirat nit vremena da dode do zaljubljivanja. A ljudi koji se zaljube nakon prvog dejta, plase me.

Naravno, isto tako postoje ljudi kojima ne smeta.
Ma to sve stoji i to mi je okej. Samo zamisljam situaciju kako je Angry napisao. Kad ti kaze za djecu kad si vec kuhan i pecen. To je zajebano
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 22:48   #46
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Dijete je ogromni uteg ako pričamo o novoj vezi. Osim toga ako postoji dijete postoji i bivša žena/majka i odnosi koji su vrlo često dosta zategnuti. Osim toga svaka žena zna, osim ako nije glupa kao kurac, da će muškarac obično biti više naklonjen svom djetetu nego njoj, koja je u životu muškarca uglavnom prolazna pojava ili vječno druga po redu.
Obzirom da su žene dosta sebične i prošli brak ih obično jako smeta, sa djetetom ili bez, radije će preskočiti potencijalne probleme i odabrati slobodnog muškarca sličnih godina...osim ako imaš para pa si time dobra prilika..
Mislim da stvarno nema razlike da li je u pitanju muška ili ženska osoba sa djetetom - djeca će uvijek biti na prvom mjestu jer su roditelji istih jako vezani uz njih (i još dodatno nakon rastave) i to mora svima biti jasno ko dan, pomirit se s tim ili ne ulazit uopće u takvu vezu. Ako ćete i dati ultimatum drugoj strani da bira - nemojte se iznenadit odgovoru. Tako je sad i uvijek će tako biti i Vi tu nažalost ne možete ništa napraviti kao "treća" osoba.

Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Znam nekoliko rastavljenih muškaraca i žena sa djecom. Ne trče baš za njima.
Život je ionako težak i brzo prolazi, onda si ga još trebaš sjebati sa nekim tko ima repove iz prošlosti.
Budimo realni, samo si bogataši mogu priuštiti nekoliko brakova i hrpu djece.
Ako već napraviš i rodiš dijete onda pokušaj zadržati taj brak ili vezu, a nemoj tražiti treću osobu koja bi zamijenila jednog od roditelja. Popizdiš od svoje djece, a kamoli od tuđe. Najlakše se rastati i onda očekivati da nađeš slobodnu osobu. Kak ne. Svi su ludi za takvima.
Složit ću se već sa ranije spomenutim, nije se sigurno lako rastati i nema smisla biti u braku ZBOG DJECE. To definitivno na kraju samo šteti njima. Probat, pokušat, ako neide - neide - ne možeš ljubav forsirati. Svaki na svoju stranu i gotovo. Ima stvarno masa situacija i svaki je baš specifičan na svoj način. Sigurno postoje oni koji se nose sa time i neće previše unašati "problema" s novim partnerom, ali takvi su zaista rijetki i treba ih naći.

Ali ako se zaljubiš - ne možeš protiv toga. Samo treba biti uporan, naravno da nitko neće trčat za takvim osobama...već je objašnjeno. Ako je netko slobodan, tražit će isto takvu osobu, zašto bi mu to trebalo. Nekome smeta, nekome ne...
pecamribe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 23:40   #47
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Nadm se da si ovo napisao kao zezanje, a ne da imas takvo misljenje da je neiskrenost i seksualno iskoristavanje bolje, nego da se sa osobom iskreno razgovara.
Otkad je seks iskorištavanje?

Ako se seksaš na prvom ili drugom spoju, niti nemaš baš puno vremena pričat o djeci.

Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Samo zamisljam situaciju kako je Angry napisao. Kad ti kaze za djecu kad si vec kuhan i pecen. To je zajebano
Everything is allowed in love and war.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 00:09   #48
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Ma to sve stoji i to mi je okej. Samo zamisljam situaciju kako je Angry napisao. Kad ti kaze za djecu kad si vec kuhan i pecen. To je zajebano
cekaj, ona ti krije da ima blizance i trojke... sve skupa 5
I onda ti to usput kaze kad je pitas da se useli s tobom
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 00:22   #49
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
cekaj, ona ti krije da ima blizance i trojke... sve skupa 5
I onda ti to usput kaze kad je pitas da se useli s tobom
Pa da. A ti vec lud za njom i jednostavno ne mozes reci ne
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 00:24   #50
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Pa da. A ti vec lud za njom i jednostavno ne mozes reci ne
ma uvjek ima mjesta u podrumu
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 00:36   #51
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
ma uvjek ima mjesta u podrumu
a i mozes s prakticne strane gledati. Istreniras ih dobro za nogomet i budes im najbolji prijatelj i manager jednog dana
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 00:46   #52
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
a i mozes s prakticne strane gledati. Istreniras ih dobro za nogomet i budes im najbolji prijatelj i manager jednog dana
ma daj treba to nahranit, obuc, obut... vodit u skolu, pa cekat iz skole, pa na dodatne aktivnosti... pa subotom u skolu hrvatskog jezika, pa nediljom u hrvatsku crkvu (moraju od malih nogu naucit kako potegnut dobru vezu... nepotizam i te cake)... pa onda dolaze mobiteli, tablets, laptops...

podrum je zakon
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 00:48   #53
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
ma daj treba to nahranit, obuc, obut... vodit u skolu, pa cekat iz skole, pa na dodatne aktivnosti... pa subotom u skolu hrvatskog jezika, pa nediljom u hrvatsku crkvu (moraju od malih nogu naucit kako potegnut dobru vezu... nepotizam i te cake)... pa onda dolaze mobiteli, tablets, laptops...

podrum je zakon
E jebiga.. treba ulozit prvo da bi bilo kakve koristi
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 00:51   #54
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
E jebiga.. treba ulozit prvo da bi bilo kakve koristi
kakve koristi imas od djece
nikakve, ni kad su mali a ni kad odrastu... a ne bi ni trebalo racunat na ikakvu korist i da ima ikakve
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 00:54   #55
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
kakve koristi imas od djece
nikakve, ni kad su mali a ni kad odrastu... a ne bi ni trebalo racunat na ikakvu korist i da ima ikakve
Kak ne? Ulozis 20 godina i uz malo ne/srece izrastu u predivne osobnosti koji te budu maltretirali u stare dane.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 00:56   #56
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Kak ne? Ulozis 20 godina i uz malo ne/srece izrastu u predivne osobnosti koji te budu maltretirali u stare dane.
20? Koji si ti optimista
neki se ne pomjere of roditeljskog dupeta do kraja zivota (roditeljskog zivota)
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 01:07   #57
Moja mama ima koristi od mene
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 01:11   #58
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Moja mama ima koristi od mene
naravno... vidi te samo dva pita godisnje
zena se spasila

sva je happy kad zamisli da si joj mogla bit 15 min od kuce i svaki dan na rucku, sa paketom od dvoje djece dok ti salje brata popravit male kvarove po stanu
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 01:58   #59
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
naravno... vidi te samo dva pita godisnje
zena se spasila

sva je happy kad zamisli da si joj mogla bit 15 min od kuce i svaki dan na rucku, sa paketom od dvoje djece dok ti salje brata popravit male kvarove po stanu

Ti nemas pojma kako sam ja divna kcer, za pozeljet
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 10:34   #60
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Znam nekoliko rastavljenih muškaraca i žena sa djecom. Ne trče baš za njima.
Život je ionako težak i brzo prolazi, onda si ga još trebaš sjebati sa nekim tko ima repove iz prošlosti.
Budimo realni, samo si bogataši mogu priuštiti nekoliko brakova i hrpu djece.
Ako već napraviš i rodiš dijete onda pokušaj zadržati taj brak ili vezu, a nemoj tražiti treću osobu koja bi zamijenila jednog od roditelja. Popizdiš od svoje djece, a kamoli od tuđe. Najlakše se rastati i onda očekivati da nađeš slobodnu osobu. Kak ne. Svi su ludi za takvima.
Ako se zatelebaš u izlijecenog narkomana ili alkoholicara, sta onda?
Ili zamislis zaljubis se u politicara, ne daj Boze, sta onda?
Cuj zivot se sjebaje jer neko ima neku proslost

kad sam se razveo, 99% veza mi je bilo sa "slobodnim" djevojkama koje nisu imale djecu. Niti jendoj nije smetao moj sin, dapace, s nekima sam danas u kontaktu i pitaju za njega. Neke su ga upoznale, ali niti jedna nije rekla da je on teret. Dalje, upravo se najteze rastati, sve ostalo je lako.

Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Znam pet žena koje su u vezi s tipom koji ima dijete iz prošlog braka, ne znam nijednu koja je odbila muškarca zbog djeteta.
Više me je zena odbilo jer sam musliman, a fakat se ne sjecam da mi je ijedna rekla da ne zeli biti sa mnom jer imam sina.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:09.