Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2018., 14:26   #41
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Svaka argumentacija traži neki valjani dokaz. Za svoju tezu ih imam napretek. Možda je google kriv za to...
Jos jedan tvrdoglaviji od betona.
Inace, bas si lijepo gore Mamekici napisao. Naprosto se divno slaze s foteljama, kucnim ljubimcima i zenama cija je vrhovna moc u drzanju tri kuta kuce i upravljanju kurcem.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 14:45   #42
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Zasto ti sebe stavljas iznad muskaraca sa "glupim izjavama" kad ti uvodni post, a bome i svi ovi iduci upravo vriste time?
Hm vrišti? Ok, valjda

Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Da si cura koja uvijek mora cistit za deckom ko za pesom - onda bi ga ostavio; ali si musko, pa neces nista cistit i cekat ces da druga strana nesto poduzme, a tvojom logikom je to onda prekid.
Jel ti sebe citas?
Da, i? Šta ti misliš o tome. Argumentiraj malo. Samo osuđuješ.

Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Ustvari, jel ti upalis mozak prije nego sto krenes nesto napisat na forumu?
Mnogo vas je takvih, ali barem dovoljno govori o diverzitetu muskaraca. Neki "dobar decko" pricu uspiju prodat bolje, a neki uopce ne. Potrudi se vise.
Koliko prodavanje magle a nisam došo ni do pola.


Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Dani kucanica su prosli i bolno je gledati kako nekima fale submisivne zenice koje ce samo govorit "da, dragi".
Zene sad imaju pravo glasa i rade. Oh noooh .
Da slažem se, mene je isto sram biti submisivan, ali jesam, ponekad. A bože moj.



Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Ako cemo gledat onu musko-zensku podjelu poslova prije... Ti znas popravit kvar na autu? Ides u sumu i rusis drva, pa ih pilis, a na kraju cjepas i slazes, te svaki fan lozis peci i nosis drva u kucu? Radis na polju 12 sati ili neki fizicki zamoran posao poput tesarstva?
Znas popravit frizider, vesmasinu, televizor, laptop i to ne na nacin da nakon tvog popravka treba zvat majstora?
Odledjujes auto svako jutro i zagrijavas ga da meni bude toplo i da mi se njezne rukice ne smrznu?
Lopatas snijeg svaki dan kad pada?
Ja ne zagovaram nikakve podjele. Ni jednu od ovih gore navedenih stvari ne radim, hoću li zamjeriti curi ako mi kaže friž je u kvaru treba ga popraviti. Ne. Popravit ću ga. Ja ili majstor, svejedno je. Pobrinut ću se za njega.
A zamisli sad skandalozne situacije vidim, mrve na tepihu i kažem treba usisat. Pa to bi bilo šovinistički, balkanski sramotno, komenatari sa svih strana lete "jel ti shavćaš što si upravo rekao"


Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Da bi imao "pravu zenu", onda trebas biti i "pravi muskarac". Ako ona radi ama bas sve, a ti namjerno neces prstom mrdnut onda si neodgojena seljacina, a ne muskarac i na mjestu takve cure bi svekicima kupila medalju jer su odgojili debila svemira.
Vjerojatno tako manipuliras cijeli život samo kako bi dobila što želiš. Moram biti pravi muškarac? Kae to?

Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Edipov kompleks je zajebana stvar, znam .
To je koncept koji je razvio onaj prevarant Freud. On je relevantan isto ko i Tin Ujević
sarkomirkof is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 14:48   #43
Quote:
sarkomirkof kaže: Pogledaj post
Ja ne zagovaram nikakve podjele. Ni jednu od ovih gore navedenih stvari ne radim, hoću li zamjeriti curi ako mi kaže friž je u kvaru treba ga popraviti. Ne. Popravit ću ga. Ja ili majstor, svejedno je. Pobrinut ću se za njega.
Nije svejedno.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 14:59   #44
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
cestitam
u jako malo postova uspio si sagraditi vjesala, isplesti uze i objesiti se
Da, ko Isus.

Quote:
Ulfur kaže: Pogledaj post
Meni se cini da se autor ne moze sastat sa vlastitim mislima, bez uvrede ali nije mi previse jasno koji je tocno problem.
Svejedno je tko opere sude, jednom operes ti, drugi put ona ili on.
Svejedno je tko usisa, bitno da je cisto i da nije nered.
Nece se voditi excel tablica koliko je tko ocistio, pospremio, oprao suda, tko je oprao auto itd, nema to veze sa ravnopravnoscu, to ima veze sa zdravom logikom i pameti.
Bitno da je red i uredno.
Problem je kompleksan za sintetizirat, znam, neda mi se. Ali slažem se s tobom.

Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
To prvenstveno i nije toliko pitanje ravnopravnosti nego mentalne zaostalosti i krajnje bahatosti muškarca koji očekuje da će se žena prema njemu ponašati kao prema gostu, i stalno ga služiti i dadiljati.
Ajd se zbroji. Svakog gosta za tri dana dosta.
Bahatost, to je isto filozofski pojam, vi to na forumu ne volite skužio sam.

Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ako je autor dojma da iskustva stječe s popriličnom količinom otpora onih s kojima stupa u odnos, bilo prijateljski ili potencijalno ljubavni, nekako mi se čini da i nije problem u čitavoj planeti nego njemu. S toga je naivno i na neki način iscrpljujuće očekivati da svi ljudi ikad promjene svoje stavove pristupe, da bi njemu bilo ugodnije u svojoj koži. Ili kako?
Da, ako promijenite stavove to znači da ste gubitnici. To vam je loše. Nemojte mijenjati stavove

Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Nije svejedno.
Svejedno je.
sarkomirkof is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 15:03   #45
Autore, nisi meni odgovorio na najvažnije pitanje; zašto ne pereš i ne čistiš?
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 15:04   #46
Quote:
sarkomirkof kaže: Pogledaj post
Ja ne zagovaram nikakve podjele. Ni jednu od ovih gore navedenih stvari ne radim, hoću li zamjeriti curi ako mi kaže friž je u kvaru treba ga popraviti. Ne. Popravit ću ga. Ja ili majstor, svejedno je. Pobrinut ću se za njega.
Isto je kao otprilike da kažeš: Treba mi odijelo za poslovni put. A sad, oću li ga sam sašiti ili kupiti u trgovini, Bogu svejedno.

I koliko vam se to puta kvare ti uređaji u kući da bi bilo usporedivo sa svakodnevnim poslovima?

Jebote, 2018. na forumu
helena375 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 15:09   #47
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Autore, nisi meni odgovorio na najvažnije pitanje; zašto ne pereš i ne čistiš?
To je vama važno gospođo, ne meni
Ja ovdje ljudi bacam kamenčiće. Mislim... ako su ljudi ovakvi divljaci na forumu hr. Onda zamislite kakvi su u stvarnosti.
Ne znam, kupit ću si početnički set za prodavanje magle. Eto to za početak. Treba mi to.

Quote:
helena375 kaže: Pogledaj post
Jebote, 2018. na forumu
Evo ga opet manipulacije.
sarkomirkof is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 15:13   #48
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ali to je samo problem tebe i tvojih izbora, odnosno negiranja ideje da si za njih odgovoran. Ako se ti ne ostvaruješ u ljubavnoj podčinjenosti, a zašto misliš da bi takvom pozicijom trebala biti zadovoljna žena? Ili sve žene? Jer tvoja tjeskoba, rezultira takvim željama. Ma daj.
Po čemu sam ja odgovoran ako žena radi gluparije u vezi ili braku? Mogu bit jedino odgovoran ako joj na vrijeme ne dam nogom u tur i pokažem joj prstom u vrata. I tako drugoj, trećoj, petoj.
Pri tome ću naravno pobrati etiketu kretena od većine žena jer eto odvažio sam se kao muškarac dati nogu jednoj emancipiranoj samosvjesnoj ženi jer si je zabrijala neke nerealne filmove, no dobro. Problem je u tome što žene općenito nisu zadovoljne, počevši od sebe, izgleda, vremena, posla, kurca, palca i nastoje da muškarac prati te filmove, a muškarca boli kurac jer je jednostavno - muškarac.

Evo inače danas primjer, kaže prijateljica nešto teško treba ponijeti, hoćeš dati ruke pa ponijeti umjesto mene. Kažem nema problema a tko će ako ja neću pa tuknem zar ti kao moderna žena ne možeš sve sama? Kaže mogu, ali ne želim. I ja tako ostadoh magarac...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 15:14   #49
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Po čemu sam ja odgovoran ako žena radi gluparije u vezi ili braku? Mogu bit jedino odgovoran ako joj na vrijeme ne dam nogom u tur i pokažem joj prstom u vrata. I tako drugoj, trećoj, petoj.
Pri tome ću naravno pobrati etiketu kretena od većine žena jer eto odvažio sam se kao muškarac dati nogu jednoj emancipiranoj samosvjesnoj ženi jer si je zabrijala neke nerealne filmove, no dobro.
I jesi joj dal nogu ili nisi?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 15:21   #50
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Problem je u tome što žene općenito nisu zadovoljne, počevši od sebe, izgleda, vremena, posla, kurca, palca i nastoje da muškarac prati te filmove, a muškarca boli kurac jer je jednostavno - muškarac.
A muškarac je svime time jednostavno zadovoljan? Onako, postoji u životu kao neka amorfna masa i čeka što? Kako to ono ide? Da nađe svoju ženku koja će mu onda dati poticaj da usmjeri i uobliči tu njegovu kreativnu i stvaralačku snagu koju pak ona ni u kojem slučaju ne posjeduje? I opet je na ženi da pogodi ton kojim se ta snaga, toliko jaka da je ni jedna žena ne može imati, a opet tako slabašna da je i najgora glupača može uništiti, može realizirati? I opet ako žena ne pogodi, nije do muškarca koji ju je birao, nego do njezine ženske, kučkaste prirode?

Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Evo inače danas primjer, kaže prijateljica nešto teško treba ponijeti, hoćeš dati ruke pa ponijeti umjesto mene. Kažem nema problema a tko će ako ja neću pa tuknem zar ti kao moderna žena ne možeš sve sama? Kaže mogu, ali ne želim. I ja tako ostadoh magarac...
Imam 30+ godina i nikada nisam čula da je neka žena izgovorila takvu rečenicu. Niti sam je ja izgovorila.
Ako ćemo biti na trenutak pošteni, možete li zamisliti koliko ženama ide na živce kada im takve (njima) paralelne svemire, predstavljate kao normalnu, zadanu stvarnost?
helena375 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 15:21   #51
nekad me jednostavno bude sram moga spola i roda
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 15:23   #52
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Autore, nisi meni odgovorio na najvažnije pitanje; zašto ne pereš i ne čistiš?
Ako je pametan i neće, zaradit će i platit će čistačicu za svoju polovicu govana. Jer ako očisti žena se neće napaliti na njega sa metlom u ruci i krpom u rukama. I svejedno će se žaliti kako je strašno umorna, kako je oprala mašinu robe i perilicu suđa, kako Štef ima nova kola i veći stan i da bi i ona to isto, pa i Štefa također...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 15:24   #53
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
I jesi joj dal nogu ili nisi?
Prvoj jesam nakon 2 godine a druga je opasno blizu da ju dobije...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 15:26   #54
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Prvoj jesam nakon 2 godine a druga je opasno blizu da ju dobije...
I to sve zbog emancipacije?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 15:26   #55
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ako je autor dojma da iskustva stječe s popriličnom količinom otpora onih s kojima stupa u odnos, bilo prijateljski ili potencijalno ljubavni, nekako mi se čini da i nije problem u čitavoj planeti nego njemu. S toga je naivno i na neki način iscrpljujuće očekivati da svi ljudi ikad promjene svoje stavove pristupe, da bi njemu bilo ugodnije u svojoj koži. Ili kako?
Pa šta ako ulazim u odnose sa otporom? Tebi bi to kao ženi barem trebalo biti jasno i poznato.

Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
a zašto misliš da bi takvom pozicijom trebala biti zadovoljna žena? Ili sve žene? Jer tvoja tjeskoba, rezultira takvim željama. Ma daj.
Kako mogu očekivati da mi poližu *urac ako ni sam nisam spreman ga polizati?, ja bi vjerojatno bio lezba da sam žensko. Ovo za ravnopravnost to kažeš submisivnoj strani iz pristojnosti kako se ne bi ta strana osjećala manje vrijednom.
Sve ostalo je prodavanje magle. Ja ću isto svojoj curi govorit da smo ravnopravni.
sarkomirkof is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 15:28   #56
Svaka normalna osoba bi trebala bit sposobna brinut se za sebe i cistit iza sebe. Dvije takve osobe u vezi... well zakljucak se sam namece.

Vi kaj trazite mame, cistacice i slicno, na krivoj ste adresi.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 15:32   #57
Quote:
sarkomirkof kaže: Pogledaj post
To je vama važno gospođo, ne meni
Ja ovdje ljudi bacam kamenčiće. Mislim... ako su ljudi ovakvi divljaci na forumu .
A ti si počeo temu o tom. Ako se ne varam.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 15:34   #58
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ako je pametan i neće, zaradit će i platit će čistačicu za svoju polovicu govana. Jer ako očisti žena se neće napaliti na njega sa metlom u ruci i krpom u rukama. I svejedno će se žaliti kako je strašno umorna, kako je oprala mašinu robe i perilicu suđa, kako Štef ima nova kola i veći stan i da bi i ona to isto, pa i Štefa također...
Ajde, ja se slažem s Hazen da ti djeluješ kao inteligentna osoba i da koji put napišeš zanimljive postove. Zapravo si vrlo kontradiktoran.

Jel ti stvarno vjeruješ u to?
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 15:37   #59
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
A ti si počeo temu o tom. Ako se ne varam.
Ne, ne ja sam postavio hrpu pitanja. A ti umjesto da se izuješ i odgovriš na njih, ti kažeš prafrazirat ću "ja imam pitanje koje je meni važno, baš me briga za tvoju temu, mislim samo na sebe i nema veze kaj si otvorio temu, odgovori ti meni"
sarkomirkof is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 15:38   #60
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ako je pametan i neće, zaradit će i platit će čistačicu za svoju polovicu govana. Jer ako očisti žena se neće napaliti na njega sa metlom u ruci i krpom u rukama. I svejedno će se žaliti kako je strašno umorna, kako je oprala mašinu robe i perilicu suđa, kako Štef ima nova kola i veći stan i da bi i ona to isto, pa i Štefa također...
http://www.telegraph.co.uk/news/worl...udy-finds.html

Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:30.