Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2010., 13:51   #21
it's time for revenge
__________________
...
titty is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 14:13   #22
Thumbs up

Quote:
Visibaba kaže: Pogledaj post
Znamo se dvije godine. Prvih godinu dana smo bili samo "frendovi", a onda se u priču uplela i fizička privlačnost. Rekao mi je da me više ne gleda kao frendicu i da želi biti samnom. Kako sam se u prošlosti opekla s vezama, htjela sam da u taj odnos ulazimo polako i da se s vremenom naš odnos pretvara u nešto više. On se složio sa svim, govorio da me voli i sl. uglavnom, non stop smo bili skupa, predstavio me roditeljima, svim prijateljima, planirao zajednički život...

No, nedavno sam saznala da je cijelo vrijeme furao paralelku s curom koja je, kao, bila zaljubljena u njega i opsjedala ga, a zapravo je ispalo suprotno- on je nju bario, trčao za njom, čak je i sponzorirao na neki način, a ona njega iskorištavala. Kad sam to saznala, pukla sam, ne želim ga više vidjeti!

Sad me sram pred svim ljudima koje zajednički znamo, ispala sam totalna jadnica. Što je najgore, on još zove i ponaša se kao da je sve ok, laže mi i mulja i hoće pomirenje za koje ne želim ni čuti!

Ne kužim, kako je moguće da se netko oko nekoga toliko trudi kao što se on trudio oko mene u te dvije godine (ljudi, ne biste vjerovali koliko smo mi vremena proveli skupa!), a ustvari ne osjeća ništa niti želi išta ozbiljno samnom. Je li to moguće?

Jesam ja tolika glupača ili što?!
ako je netko ispao jadan i glup onda je to dakako on..a ne ti..ti si samo povrijedena a to ce proci...to da je on glup i jadan nece proc..to je ocito cinjenica! glavu gore
Ivy <3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 14:21   #23
Očito to malo teže podnosim iako bih voljela biti jaka. Sad sam se učlanila na facebook i otišla potražiti tu curu. I, naravno, uopće nije mala, kržljava i nikakva kako ju je opisao- baš naprotiv! Cura je neka sportašica, ima prilično provokativnu sliku u profilu, ali, pobogu, uz to je još i dijete!

I on je njoj fino kupovao poklončiće dok smo mi provodili "lijepe trenutke ljubavi, nostalgije i siromaštva"... Nakon ovog ne možeš, a da se ne zapitaš koliko slijep možeš biti... I koliko naivan!

Sorry što vas gnjavim, ovakav osjećaj se ne da opisati riječima...

Netko je spomenuo vraćanje... Čujte, meni se ne pada na pamet vratiti tom liku, ali ne želim se ni svetiti. Želim da me pusti na miru, ne znam kako ću nakon ovog razočaranja dalje, ali nekako se mora...
Visibaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 15:43   #24
eh draga moja, ja sam nešto slično nedavno proživjela, lik me muljao godinu dana, prvo za godine a onda sam saznala da ima još dvije uz mene, al meni ti vrag nije dao mira i nazvala sma te dve i sve im rekla, al očito jedna se nije maknula.
on me kao zamrzio al eto javio se sam od sebe i eto da vam pravo kažem lik je pobrao neku boleštinu nedavno i da sve bude bolje sumlja da je od mene, ja sma se samo nasmijala i rekla da on i ja nismo bili skupa već nekoliko mjeseci i da od mene nije nego upravo od one kojoj je vjerovao i neka mu je.
mislim ne želim nikome ništa loše niti sam osvetnica al eto, tako mu i treba kad se ševi na sve strane sa balavicama bez kondoma.
ja sam mu na to samo rekla da vrijedi ono pravilo "tko sa dijecom liježe, popišan se budi".
eto u cijeloj priči njemu je život naplatio, a ja sam nedavno krenula dalje, a njega tko jebe iako znam da će kad tad okrenuti moj broj ponovo al pitanje dal će me na taj broj dobiti.

tako da curo draga ne obaziraj se na sve to, vjeruj mi sve se vraća i sve se plaća, život nikome ne ostaje dužan

a ti sad glavu gore i nađi nekoga tko te je vrijedan i ne pristaj na manje od onoga što zaslužuješ
__________________
...pokušaš li, možda nećeš uspjeti...ne pokušaš li, sigurno nećeš...
Tara7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 15:56   #25
Quote:
Tara7 kaže: Pogledaj post
on me kao zamrzio al eto javio se sam od sebe i eto da vam pravo kažem lik je pobrao neku boleštinu nedavno i da sve bude bolje sumlja da je od mene, ja sma se samo nasmijala i rekla da on i ja nismo bili skupa već nekoliko mjeseci i da od mene nije nego upravo od one kojoj je vjerovao i neka mu je.
mislim ne želim nikome ništa loše niti sam osvetnica al eto, tako mu i treba kad se ševi na sve strane sa balavicama bez kondoma.
Ovog me zapravo najviše strah. U početku smo odmah oboje otišli na testiranje i sve je bilo ok, ali s obzirom na to što sam sada doznala, bojim se da mi kasnije nije štogod prenio iako se kune da nema šanse za tako nešto. (Yeah, vjerujem mu )

Slažem se s tobom, sve se vraća, to je živa istina, ali najmanje mi treba da naplati i meni skupa s njim, tj. da mi je prenio nešto od ove sponzorušice sa strane

Ma ne mogu više misliti o tome, idem napokon nešto pojesti Puno hvala svima!
Visibaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 16:02   #26
i kak neces bit kučka nakon toga...
__________________
Zakon je tu da se krši!
mirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 16:15   #27
Quote:
Visibaba kaže: Pogledaj post
Očito to malo teže podnosim iako bih voljela biti jaka. Sad sam se učlanila na facebook i otišla potražiti tu curu. I, naravno, uopće nije mala, kržljava i nikakva kako ju je opisao- baš naprotiv! Cura je neka sportašica, ima prilično provokativnu sliku u profilu, ali, pobogu, uz to je još i dijete!

Bolje ti je da se ne baviš špijuniranjem jer će ti samo gore biti. On je sve lagao i jebiga sad.
Kreten. Zaboravi ga što prije. Nisi jedina, takvih priča nažalost ima puno.

p.s. nemoj biti kučka, ostani svoja.
Aliera is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 17:55   #28
gdje nađete takve joj??
ink is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 19:26   #29
Quote:
Visibaba kaže: Pogledaj post
Očito to malo teže podnosim iako bih voljela biti jaka. Sad sam se učlanila na facebook i otišla potražiti tu curu. I, naravno, uopće nije mala, kržljava i nikakva kako ju je opisao- baš naprotiv! Cura je neka sportašica, ima prilično provokativnu sliku u profilu, ali, pobogu, uz to je još i dijete!
Ma nebitno tko je ona.
Ona vjerojatno ne zna za tebe kao što ti nisi za nju..
On je taj koji je jadan.
On.
Ne ti.
Ti si izigrana u cijeloj priči.

I prestani biti VISIbaba, već postani DIŽIbaba i gore glavu, ok?
Zajebi njega.
Svetit se nema smisla, meni bar. Ionako će mu se sve vratiti i bez tvoje osvete...

Kak si lijepo živjela bez fejsa dosad, koji te vrag tjerao na to sad?
Samo ćeš si napraviti sranje jer ćeš gledati, pratiti, proučavati...
Uglavnom, makni se s toga i svega di imaš dodir s njim, il njom.
__________________
The older we become, the more serious we become about life. An adult laughs an average of 15 times a day; a preschooler laughs an average of 400 times.

Zadnje uređivanje Herbion : 25.03.2010. at 19:37.
Herbion is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 23:58   #30
Dan se približio svome kraju, a ja se više ne osjećam ni upola toliko jadno kao kad sam pisala uvodni post. Vjerujem da su vaši komentari uvelike utjecali na tu promjenu Dobra klopa, boravak na svježem zraku, njegovo nejavljanje- sve je doprinjelo tome da se bolje osjećam.

Iako vjerujem da je to sad samo neko privremeno stanje (malo je vremena prošlo) i da ću ja sebe još gnjaviti nekim analizama što se toga tiče, jer se onaj prvotni šok sad razvaljao u jasnije činjenice, neću si dopustiti gubiti previše vremena na to

Herbion, obrisala sam Facebook, dosadan mi je

Ostanite i dalje tako dobri i pametni!
Visibaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 01:02   #31
Quote:
Tara7 kaže: Pogledaj post
ja sam mu na to samo rekla da vrijedi ono pravilo "tko sa dijecom liježe, popišan se budi".

tako da curo draga ne obaziraj se na sve to, vjeruj mi sve se vraća i sve se plaća, život nikome ne ostaje dužan

a ti sad glavu gore i nađi nekoga tko te je vrijedan i ne pristaj na manje od onoga što zaslužuješ
skidam kapu
cro0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 01:34   #32
Quote:
Visibaba kaže: Pogledaj post
Znamo se dvije godine. Prvih godinu dana smo bili samo "frendovi", a onda se u priču uplela i fizička privlačnost. Rekao mi je da me više ne gleda kao frendicu i da želi biti samnom. Kako sam se u prošlosti opekla s vezama, htjela sam da u taj odnos ulazimo polako i da se s vremenom naš odnos pretvara u nešto više. On se složio sa svim, govorio da me voli i sl. uglavnom, non stop smo bili skupa, predstavio me roditeljima, svim prijateljima, planirao zajednički život...
Au, ovakvih je malo i rijetko su raspoređeni. Ali svaka im dala. Dvi godine trpit žensku koja te zajebaje jer se "u prošlosti opekla u vezama". Trudit se, non stop bit s njom, govorit joj da je voliš, roditeljima i prijateljima predstavljat, planirat zajednički život, a cilo vrime tuć u zid i ispaštat tuđe grijehe. A ni one stvari mu nisi dala za sav taj trud? Ma nek je on shvatija da ima i zelenijih livada. Bravo za njega

Quote:
Visibaba kaže: Pogledaj post
Hej, al kad se sjetim kako mi je znao spomenuti tamo neku malu koja se vrtila oko njega... Koja je naspram mene čista nula što se njega tiče... A ja ga onako pusnem u obraz što mi je tako odan... Kosu bih si počupala!
Ma nemoj me jebat da si ga čak pusom u obraz nagradila za odanost
A koliko godina imaš, tlinaest? Nije ni čudo da si se u prošlosti opekla u vezama, veze prije puberteta sadrže previše petardi, igara s otvorenim plamenom i nespretnog baratanja kuhinjskim aparatima.

Quote:
ali ne kužim koliko munjen moraš biti da dvije godine nekome prodaješ spiku kako ti je sve u životu, kako bi išao za tobom i na kraj zemaljske kugle. Koji jadnik
Munjen? Jadnik? Jer se dvije godine trudio oko tebe? Ideš.
Ah, tako mlada a već tako puna mržnje.
Nego znaš one hardcore tramvaj babe, one što vise po tramvajima i onda cijelim putem slušaš kako je mladost bezobrazna, država krade, susjed je đubre, nevjesta je pokvarena, vozač vozi ko da krumpire vozi, truć srać kenj bljuv...
Evo danas se vozim tramvajem i opet je bilo par takvih i ono slušam i pokušavam skužit jebate pa kako one nastaju? Ne kužim šta trebaš bit da bi s godinama mutirala u takvo otrovno stvorenje
...i onda naletim na tvoj topic.
Thnx Visibaba
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 01:42   #33
Quote:
Visibaba kaže: Pogledaj post
Pa to je bilo ovako nekako: Ja sam zaljubljen u tebe, najvažnija si osoba u mom životu i ne mogu zamisliti da te izgubim...

Ma glumac samo takav (a ja sam očito gledala pogrešne filmove)
Tako je, manje komedija, više psiholoških trilera da ne bi poslije imala drame i njihove reprize
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 01:55   #34
Inače da primijetim, ni upisi ekipe na ovom topicu ne odišu baš ljubavlju, inteligencijom i konstruktivnim savjetima.
Uglavnom je to tapšanje po ramenu uz jebo bivšeg, to ti je smrad. Nek crkne svinja, bolje ti je samoj. Ali zar je to čudno, kad je ovo podforum... .koji ono? Ah, Usamljena Srca.
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 01:58   #35
Daj ne trolaj, života ti.
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 02:04   #36
Quote:
Frogger kaže: Pogledaj post
Inače da primijetim, ni upisi ekipe na ovom topicu ne odišu baš ljubavlju, inteligencijom i konstruktivnim savjetima.
Uglavnom je to tapšanje po ramenu uz jebo bivšeg, to ti je smrad. Nek crkne svinja, bolje ti je samoj. Ali zar je to čudno, kad je ovo podforum... .koji ono? Ah, Usamljena Srca.
Prika, imamo njezinu stranu price. Koja mozda i nije posve tocna, ali to je sve sto imamo. Kad on otvori topic onda cemo moci njega tapsati po ramenima i govoriti mu da mu je bolje bez nje.
Nex is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 02:10   #37
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Daj ne trolaj, života ti.
A šta, da je i ja potapšam što se riješila lika koji se dvije godine trudio oko nje nizašta?
Evo.

@Nex: A jebemti kad nikad druga strana ne otvara topic, osim kad su trolovski klonovi u pitanju
Šta možemo nego pažljivo čitat upise jedne strane. Onako, gledaš npr da li količina omalovažavanja odgovara količini navedenih nedjela.
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.

Zadnje uređivanje Frogger : 26.03.2010. at 02:19.
Frogger is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 02:13   #38
Quote:
Frogger kaže: Pogledaj post
A šta, da je i ja potapšam što se riješila lika koji se dvije godine trudio oko nje nizašta?
Evo.
Mislim da si samo ti tako shvatio ovu pricu. Mozda projiciras nesto?
Nex is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 02:18   #39
Ma on je samo princ zarobljen u obličje žabe, a budući da ga još nijedna nije poljubila i vratila u prvobitno stanje pomalo je frustriran u iščekivanju poljupca
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 02:26   #40
Quote:
Frogger kaže: Pogledaj post
A šta, da je i ja potapšam što se riješila lika koji se dvije godine trudio oko nje nizašta?
Evo.
Trudio nizašta? A kako ti to molim te znaš? Kako ja vidim priču, lik je pristao da njihov odnos ide polako. Sam je pristao. Mogao ju je odmah odjebat jer neće njega nitko zavlačit/zajebavat. Ali nije.
I očito mu je bilo toliko stalo do nje, da je morao imati još jednu pičku sa strane. I sad nju za to treba krivit. Stvarno, šta je čovjeku napravila. Toliko ga je uništila rekavši mu iskreno što i kako želi, da je siroti okolo upadao u pičke.

I onak, hello, ovo je forum. A na forumu je uvijek jedna strana priče, osim kad se neki par dođe tu posvađat nakon prekida veze.
I ako je očito da je ona najebala u priči, kao što ovdje jest, onda je logično da se neće nju napadat. Što drugo ti očekuješ od ovog podforuma nego da je se tješi?
Ako te to jako pogađa, onda nemoj čitati teme i bespotrebno se uzrujavati.
Hvala.
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:47.