Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2010., 08:14   #61
Quote:
monika_wxw kaže: Pogledaj post
Ovog češ teško preboljeti!Al samo zato jer ima para!heheheh
Imaš sreće zapravo što ti je ta malecka sponzorušica otvorila oči jer te taj tvoj playboj radi glupačom večom nego što jesi.Budi zahvalna Bogu što postoje mladje i sladje djevojke i uči od njih jer očigledno i nisi baš bistra i sposobna!
Halo?Kakav je ovo komentar?
Sta li ti jedes tako pametna?
Autorica bi te trebala upozneti s bivsim,ocito bi pasali!
nina80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2010., 08:19   #62
Zašto se žene uvijek osjećaju iskorišteno a muškarci frajeri...

I što znači sponzorirao??
__________________
Ti si skoro sve što imam, jedino trajno....
only is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2010., 12:51   #63
Quote:
only kaže: Pogledaj post
...I što znači sponzorirao??
Kupovao joj bonove za mobitel i cugu kad ga je žicala i još štošta što bi imponiralo takvoj vrsti djevojčica njezinih godina.
Visibaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 20:23   #64
Pozdrav, prošlo je 7 godina od prvog posta. Moram vam reći da se ovaj iz početnog posta meni i dalje javlja iako smo se od tada vidjeli još svega dva puta u životu - prvi put nakon čega je on završio u bolnici, jer je pokušao samoubojstvo nakon što sam mu rekla da sam u sretnoj vezi, a drugi put nakon što je istukao dečka koji se motao oko mene.

Ponukalo me da potražim ovu temu to što su blagdani i, naravno, on mene zove s drugog kraja svijeta da pita kako sam (nisam mu se javila). Sad je ludo bogat i ima curu/ženu (ne ovu koja je tema), ali i dalje hoće neki kontakt.

Je li normalno da te netko nakon toliko vremena i dalje zove iako se ne viđate i iako vam je svaki odnos ostao u dalekoj prošlosti (čitaj: neslavno propao)?

I još sam samo htjela dati do znanja kako je ova tema završila.

Zadnje uređivanje jungferica : 25.12.2017. at 20:33.
jungferica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 21:01   #65
Quote:
Visibaba kaže: Pogledaj post
Znamo se dvije godine. Prvih godinu dana smo bili samo "frendovi", a onda se u priču uplela i fizička privlačnost. Rekao mi je da me više ne gleda kao frendicu i da želi biti samnom. Kako sam se u prošlosti opekla s vezama, htjela sam da u taj odnos ulazimo polako i da se s vremenom naš odnos pretvara u nešto više. On se složio sa svim, govorio da me voli i sl. uglavnom, non stop smo bili skupa, predstavio me roditeljima, svim prijateljima, planirao zajednički život...

No, nedavno sam saznala da je cijelo vrijeme furao paralelku s curom koja je, kao, bila zaljubljena u njega i opsjedala ga, a zapravo je ispalo suprotno- on je nju bario, trčao za njom, čak je i sponzorirao na neki način, a ona njega iskorištavala. Kad sam to saznala, pukla sam, ne želim ga više vidjeti!

Sad me sram pred svim ljudima koje zajednički znamo, ispala sam totalna jadnica. Što je najgore, on još zove i ponaša se kao da je sve ok, laže mi i mulja i hoće pomirenje za koje ne želim ni čuti!

Ne kužim, kako je moguće da se netko oko nekoga toliko trudi kao što se on trudio oko mene u te dvije godine (ljudi, ne biste vjerovali koliko smo mi vremena proveli skupa!), a ustvari ne osjeća ništa niti želi išta ozbiljno samnom. Je li to moguće?

Jesam ja tolika glupača ili što?!
Jedna guma pukla...di mi je rezervna. Ups dokotrljala se i saznala kako sam samo zamjena za probusenu. Ne shvaca ova dobra guma da dok se i ona ne probusi moze biti super voznja.
Volimzivotne is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 21:19   #66
Pa boli ga ego vjerojatno još uvijek.
Kak si se ti usudila samo tak nastavit sretno živit dalje .

dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 22:10   #67
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Pa boli ga ego vjerojatno još uvijek.
Kak si se ti usudila samo tak nastavit sretno živit dalje .

Ali sedam godina je proslo, hej! Ajde da smo mi bili nekakav veliki ljubavni par pa da sam imala zbog čega patiti!

Sve me strah pomisliti na to što je ego u stanju napraviti od ljudi oko mene koje trenutno smatram relativno normalnima... I pitam se muče li i ostale takvi problemi s egom?!
jungferica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 22:11   #68
Quote:
Volimzivotne kaže: Pogledaj post
Jedna guma pukla...di mi je rezervna. Ups dokotrljala se i saznala kako sam samo zamjena za probusenu. Ne shvaca ova dobra guma da dok se i ona ne probusi moze biti super voznja.
Ne znam čime sam zasluzila ovako bezobrazan komentar, al ok, kuzim poantu.
jungferica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 00:00   #69
Quote:
jungferica kaže: Pogledaj post
Ne znam čime sam zasluzila ovako bezobrazan komentar, al ok, kuzim poantu.
Što je najbolje nisam ni skuzio da je orginalan post bio prije 7 godina

Eto ja sam ti dao savjet sto si trebala napravit prije 7 godina. Imala bi dobru voznju ali ok drago mi je sto si u sretnoj vezi
Volimzivotne is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 01:51   #70
Quote:
jungferica kaže: Pogledaj post
Ali sedam godina je proslo, hej! Ajde da smo mi bili nekakav veliki ljubavni par pa da sam imala zbog čega patiti!

Sve me strah pomisliti na to što je ego u stanju napraviti od ljudi oko mene koje trenutno smatram relativno normalnima... I pitam se muče li i ostale takvi problemi s egom?!
Normalni ljudi najcesce imaju normalan ego i rijetko kad ostaju opsjednuti bivsim partnerima koje su sami sjebali.

Trebala si patit.
Jako.
Dugo.
Glasno i svuda.

Po mogucnosti ga periodicno kontaktirat na drustvenim mrezama.
Banut mu bar jednom na vrata nepozvana i nudit svoje tijelo za malo ljubavi.

Sjebala si (mu) plan i on se sad kupa u kaljuzu spoznaje da nije toliko fatalan (i bitan) koliko je zelio biti, te zeli novu priliku da ti dokaze da te moze svemirski, i za sve vjeke vjekova, sjebat.

Budi muza nedojebanom labudu koji ljubav naziva imenom tvojim jer si mozda jedina od svih bivsih koja uz kicmu ima i mozak .

Nemoj dopustit da se infiltrira u tvoj odnos masuci bjelom zastavom prijateljstva jer se bojim da takva osoba nema nista (dobro) za ponudit.

Nastaviti biti sretna i tako ces mu samo dodatno staviti "soli na rep". Makar ne djeluje kao da je namjerno, vjerujem da on tvoju srecu shvaca vrlo osobno i kao osobni fail u tome da sjebe nekog.

Sretno i ne posustaj pred molbama.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 03:37   #71
Wow, ovo se rijetko desi. Da se netko javi na staru temu da kaze kraj. Lijepo.

Ovo sto dawn kaze.
Egomanijak. Da si patila i naricala za njim, malo bi se nasladjivao, prozvakao te i ispljunuo.
Ovako mu ne ide u glavu. A i valjda se sad nijedna mala ne vrti oko njega ili su mu predvidljive i dosadne pa trazi da se nahrani tamo gdje je vec bio zamalo uspio. Kao igrica. Nikako da osvoji i taj level i krene dalje.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 05:55   #72
Upravo to.

Poglavlje koje ne moze zatvoriti jer nije pod njegovim uvjetima vec se ona usudila nastavit veselo dalje .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 06:11   #73
Baš ste me nasmijale.

A bila sam u bedu jedno mjesec dana od rastanka. Čak sam i o tome tome bila otvorila temu: https://www.forum.hr/showthread.php?t=542274 . (Hoću li dobiti ban zbog kloniranja?)

A onda je uletio novi posao, nova ljubav... I ovog se više nisam ni sjećala dok mi nije krenuo ponovno uletavati.

Oni opisi gdje sam ja kao trebala pokazivati na sve načine kako očajavam za njim... Ma rade li to ljudi zaista zbog nekih propalih veza ili zbog svog stava da kako je moguće da su nekome prestali biti važni u životu?!
jungferica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 06:16   #74
Kod mene je tako samo ako mi je iskreno stalo do osobe, ali ni tad ne naricem na sva zvona i pogotovo ne na drustvenim mrezama.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 12:59   #75
Quote:
jungferica kaže: Pogledaj post
Ponukalo me da potražim ovu temu to što su blagdani i, naravno, on mene zove s drugog kraja svijeta da pita kako sam (nisam mu se javila). Sad je ludo bogat i ima curu/ženu (ne ovu koja je tema), ali i dalje hoće neki kontakt.

.
Pitaj ga koliko je spreman platit Za pusicu 5000€
Volimzivotne is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 14:03   #76
Quote:
jungferica kaže: Pogledaj post
Pozdrav, prošlo je 7 godina od prvog posta. Moram vam reći da se ovaj iz početnog posta meni i dalje javlja iako smo se od tada vidjeli još svega dva puta u životu - prvi put nakon čega je on završio u bolnici, jer je pokušao samoubojstvo nakon što sam mu rekla da sam u sretnoj vezi, a drugi put nakon što je istukao dečka koji se motao oko mene.

Ponukalo me da potražim ovu temu to što su blagdani i, naravno, on mene zove s drugog kraja svijeta da pita kako sam (nisam mu se javila). Sad je ludo bogat i ima curu/ženu (ne ovu koja je tema), ali i dalje hoće neki kontakt.

Je li normalno da te netko nakon toliko vremena i dalje zove iako se ne viđate i iako vam je svaki odnos ostao u dalekoj prošlosti (čitaj: neslavno propao)?

I još sam samo htjela dati do znanja kako je ova tema završila.
Nije normalno. Ego mu ocito ne moze prihvatiti da si sretna bez njega. Takvi ljudisamo.vole biti vazni i veliki u necijim ocima, to je jedino.bitno. Ja bi na tvom mjestu se jednostavno ponasala kao da ne postoji i ne javlja se. Takvi nisu vrijedni niti sekunde tvog vremena i razmisljanja o njima, vjeruj mi
crazy dog lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 15:21   #77
Quote:
Volimzivotne kaže: Pogledaj post
Pitaj ga koliko je spreman platit Za pusicu 5000€
Sorry, ali ne bavi mi se prostitucijom (pogotovo ne s njim)
jungferica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 16:01   #78
Quote:
Sihanouk kaže: Pogledaj post
On je ego manijak i tako se ponio. Muti s njegovim prijateljem, to će ga najviše pogoditi.
HA! Upravo to! Iscijediti i zadnju kap sperme iz njegovog najboljeg frenda, a po mogućnosti svih frendova i poznanika, pa da vidimo kako će se osjećati.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 16:18   #79
Vi niste normalni
jungferica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 16:19   #80
Ok, sada sam skužio da je tema stara 7 godina, da se on pokušao ubiti u međuvremenu itd.
Ajmo ovako, čisto hipotetski sada s obzirom da znamo samo tvoju stranu priče, a ne njegovu.
Kažeš da je toj curi plaćao cugu i kupio katkad bon za mobitel zbog čega si ti osjećala sram pred zajedničkim poznanicima? To bi se moglo također interpretirati kao ego - osjećati sram zbog drugih jer je netko prevario tebe. Drugi su nebitni jer to je tvoja veza, a ne njihova. Ili je nezrelost u pitanju, pa si osjećala poniženost, a nisi se osjećala povrijeđeno?
Ono što mene zanima je da li je on nju jebao, ljubakao se s njom i tebe varao s njom u tradicionalnom smislu riječi jer vidi, u slučaju da si mi ti cura to neće značiti da nikada više neću platiti drugoj curi cugu. Imam ovak neke frendice s kojima sam blizak, nađemo se, zagrlimo se, platim cugu, katkad plate one itd.
To što je njegovom egu imponiralo da ga neka salijeće ne znači da je postalo išta više od toga. Muški su mnogi takvi, žele se osjećati važno, imati osjećaj da su poželjni itd. Da, muški su glupi, no to ne znači da je tvoja interpretacija svega nužno točna jer iz ovoga što vidim tebe on nije povrijedio, već ti je narušio SLIKU toga što si ti mislila da vaša veza jest.
Jer vidi, ti si prikazala nečim STRAŠNIM to što je on nekoj curi platio cugu i kupio joj bon. Općenito, kada ljudi odu u vezu ne prekidaju automatski sve odnose sa svim osobama suprotnog spola. To kaj se on pokušao ubiti mi ipak nekako ne spada NUŽNO u domenu narcisoidnog i manipulativnog egomanijaka osim ako mu to nije bio način da dođe do tebe, pa se kakti "pokušao ubiti".
Meni se čini da je u cijeloj toj priči ipak tebi ego povrijeđen, a on je izgleda samo glup emotivac kojega ovdje razapinjemo bez pardona.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:19.