Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2018., 02:40   #141
Lav.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 11:19   #142
Spominjalo se na temi od nekih forumashica pa da pitammm... dajte navedite pet univerzalnih znakova za ulet. žene znaju blejat u frajera, onako, doslovno imat' hipnotiziran pogled kad ga vide, i tad se ispostavi da to ima vrijednost dionice glumina banke.
nezovemsebojan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2020., 18:47   #143
Evo, tri godine od otvaranja ove teme, dvije godine od zadnjih postova ovdje...Stanje se još nije promijenilo.
Sad imam već 25, skoro 26...I sve više i više se loše osjećam zbog svoje samoće... I kad pomislim koliko sam dosad vremena bacio, mogućih prilika propustio...

Do pred nekih godinu dana bio sam dosta zagrijan za onu curu s kojom sam išao u kino, spomenuo je na prethodnoj stranici...Od onda smo se dosta dopisivali, skužio sam da imamo dosta toga zajedničkog, zvao je na kavu više puta, puno puta bi prihvatila, pa u zadnji tren otkazala jer bi joj uletilo nešto...S vremenom sam skužio da sam joj postao dosadan, naporan, da joj se ni ne da pričati sa mnom...Na kraju saznao da ima dečka (ili ga je već imala kad smo počeli pričati, ili ga je u međuvremenu našla - iskreno, ne znam što mi je gore...), i da sam potratio godinu i pol dana na nju...

U međuvremenu je bilo još njih koje su me zanimale, al, jbg...Kako sam dosta putova zadnje tri godine, dosta njih su bile strankinje, pa nije ni imalo smisla upuštati se u išta s ijednom od njih...A u 90% slučajeva ispadne da su one koje su mi blizu, a zanimaju me i dobijem dojam da bih i ja njima mogao biti zanimljiv, već zauzete.

Čak i kad bih upoznao neku koja je single, ili bih ubrzo napravio neku glupost zbog koje bih joj počeo ići na živce, ili bih se jednostavno ustrtario i povukao se...Ne znam, vidim da cura priča s drugim likom, odmah si kažem, jbg, sad samo možeš biti jadni cock-blocker, ostavi ih da se zabavljaju...Ili čak i ako nema toga, jednostavno se ne usudim napraviti potreban korak, i nakon toga mi bude glupo zvati je van tek tako, bez nekog posebnog razloga...

Uglavnom, još uvijek me izrazito proganja cijela situacija iz srednje, nikako da se riješim tog nekog osjećaja da se trebam udaljiti od cure koja me zanima i da ću u protivnom ispasti poremećen, manijak psihopat, da će me svi opet mrziti, da ću biti odbačen. Zbog toga se, u neku ruku, uvijek imam potrebu prezentirati nekako "aseksualno", što me još dodatno sjebe...

K tome me još i strah da ću završiti s krivom osobom, potratiti vrijeme na curu s kojom nemam neke budućnosti...A s druge me strane sve više muči teret godina...I to što sam još uvijek neiskusan (mada mi je u neku ruku drago da bar nisam potrošio vrijeme na propale veze...), a mnogi moji vršnjaci i vršnjakinje su svoja prva ljubavna iskustva imali još pred deset, pa i više godina.

Donekle mi je diglo samopouzdanje to što sam u međuvremenu shvatio da, izgleda, stvarno imam smisla za humor...Sad prije cijele situacije s virusom mi je bio uletio posao na kojem sam radio s dosta cura, među njima i dosta zgodnih i simpatičnih...I često bih ih uspio nasmijati svojim forama...
Pa opet, vidim da me uglavnom doživljavaju kao "frendzone" tipa, npr. često od njih čujem stvari tipa "pa pomoći ćemo ti naći neku" i sl...Što mi, opet, govori da nisam baš zanimljiv kao materijal za dečka...Ali nije da to nisam ni prije znao.
A onda je došla karantena, i srušila mi sve planove bar do ljeta, a možda i na narednih nekoliko godina...

Evo, ne znam više ni ima li ovaj moj post smisla, pa ni ima li smisla opet pisati ovdje nakon dvije godine, ali osjetio sam potrebu opet nešto napisati...Nadam se da moderatori neće zamjeriti.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2020., 19:27   #144
Zašto mitologiziraš žene?
Cura je ljudsko biće isto kao i ti. Jede, spava, piški...

Trebao bi poraditi prvo na svojim komunikacijskim vještinama i smalltalku.
Si zaposlen?
Ak imaš vremena za nešto drugo kreni dijelit letke.
Ili nešto u prodaji, gdje imaš kontakt s ljudima...
Nađi si posao, plaćeno, da to radiš.
Može i na samo par sati dnevno, bit će ti dosta koji tjedan...

Trebaš se riješit straha od drugih.
Stavi seks na led za neko vrijeme.
Nisi ševio već 26 godina, još koji mjesec te neće ubiti.
Kad ti je nešto pretjerano bitno, ispadaš očajan, a to ne želiš.

Dosadan ti je život?
Složi si neko putovanje. Upiši tečaj. Usvoji neku novu korisnu vještinu.
Žongliraj.
Po onom što si napisao, već i putuješ, pa ne vidim neku dosadu. Čisto psihološki, ljudi su i više otvoreni strancima...
I o kakvom povlačenju pričaš, pa nećeš se seksati sat vremena nakon upoznavanja?
Hoćeš upoznati curu, ne spavaš sa svakom, nit pričaš o seksu...

A kad pričaš s curom, pusti sebe.
Pusti nju da priča, više slušaj i postavljaj pitanja o onom kaj te interesira.
I ne sili stvari, ako je nekoj do tebe, javit će ti se, podjelit će svoje vrijeme s tobom...

Sad je ionako korona, sve je zblokano, pa gledaj više online...

I sretno
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2020., 16:54   #145
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Stavi seks na led za neko vrijeme.
Nisi ševio već 26 godina, još koji mjesec te neće ubiti.
Mogu mu samo poručiti - dobrodošao u klub.
Vesbel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2020., 22:28   #146
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Zašto mitologiziraš žene?
Cura je ljudsko biće isto kao i ti. Jede, spava, piški...

Trebao bi poraditi prvo na svojim komunikacijskim vještinama i smalltalku.
Si zaposlen?
Ak imaš vremena za nešto drugo kreni dijelit letke.
Ili nešto u prodaji, gdje imaš kontakt s ljudima...
Nađi si posao, plaćeno, da to radiš.
Može i na samo par sati dnevno, bit će ti dosta koji tjedan...

Trebaš se riješit straha od drugih.
Stavi seks na led za neko vrijeme.
Nisi ševio već 26 godina, još koji mjesec te neće ubiti.
Kad ti je nešto pretjerano bitno, ispadaš očajan, a to ne želiš.

Dosadan ti je život?
Složi si neko putovanje. Upiši tečaj. Usvoji neku novu korisnu vještinu.
Žongliraj.
Po onom što si napisao, već i putuješ, pa ne vidim neku dosadu. Čisto psihološki, ljudi su i više otvoreni strancima...
I o kakvom povlačenju pričaš, pa nećeš se seksati sat vremena nakon upoznavanja?
Hoćeš upoznati curu, ne spavaš sa svakom, nit pričaš o seksu...

A kad pričaš s curom, pusti sebe.
Pusti nju da priča, više slušaj i postavljaj pitanja o onom kaj te interesira.
I ne sili stvari, ako je nekoj do tebe, javit će ti se, podjelit će svoje vrijeme s tobom...

Sad je ionako korona, sve je zblokano, pa gledaj više online...

I sretno
Imam posao, samo ne radim zbog cijele situacije sad do daljnjeg.
U opuštenu komunikaciju mogu ući ako imam nekakav, ne znam kako da se izrazim...katalizator za to.
Tipa, brzo sam počeo komunicirati s curama s posla sad, čak sam im i dosta drag, često se smiju mojim forama i tako.

A sad, problem mi je prići nekoj koju ne znam, a fizički mi je privlačna, tipa neke cure koje viđam po hodnicima faksa, čak i neke s kojima sam bio na predavanjima, ali se nismo upoznali...Čak i neke koje jesam upoznao, ali poslije više nismo toliko pričali, ili mi djeluju nekako zatvoreno, i sl.
Ima npr. jedna cura koju uvijek viđam u knjižnici na faksu, al mislm se, jbt pa ne mogu ženi sad dodijavati kad je došla čitati i učiti, ffs.


I nije stvar u seksu...Uvijek mi je bilo bitnije naći neku srodnu dušu, nije mi nikad ni padalo na pamet odmah pričati o seksu ili se jebat s nekom istu večer, hahaha. Mislim, i je, svi valjda imamo te neke momente ultranapaljenosti kad mislimo kako bismo jebavali drugu svaki tjedan, ali osjećam da to nije ono što zapravo želim, i da bih poslije vjerojatno požalio da se upustim u takvo što.

Pod povlačenje mislim to da uvijek osjetim tu potrebu maknuti se od nje da ne ispadnem naporan, opsjednut, stalker, creep...Da mi se ne ponovi ona situacija iz srednje, koja me stalno proganja. To mi je i glavna prepreka da se odvažim pokušati nešto s nekom od ovih s kojima sam sad radio, npr. Ili da uđem u neke dublje razgovore s nekom koja je u ekipi u izlasku (a ne izlazim baš često...)

A ja si već godinama govorim da me neće ubiti još par mjeseci celibata, i vidi gdje sam sad. A i brine me potencijalna mogućnost da se situacija oduži na par godina...
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2020., 08:54   #147
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Imam posao, samo ne radim zbog cijele situacije sad do daljnjeg.
U opuštenu komunikaciju mogu ući ako imam nekakav, ne znam kako da se izrazim...katalizator za to.
Tipa, brzo sam počeo komunicirati s curama s posla sad, čak sam im i dosta drag, često se smiju mojim forama i tako.

A sad, problem mi je prići nekoj koju ne znam, a fizički mi je privlačna, tipa neke cure koje viđam po hodnicima faksa, čak i neke s kojima sam bio na predavanjima, ali se nismo upoznali...Čak i neke koje jesam upoznao, ali poslije više nismo toliko pričali, ili mi djeluju nekako zatvoreno, i sl.
Ima npr. jedna cura koju uvijek viđam u knjižnici na faksu, al mislm se, jbt pa ne mogu ženi sad dodijavati kad je došla čitati i učiti, ffs.


I nije stvar u seksu...Uvijek mi je bilo bitnije naći neku srodnu dušu, nije mi nikad ni padalo na pamet odmah pričati o seksu ili se jebat s nekom istu večer, hahaha. Mislim, i je, svi valjda imamo te neke momente ultranapaljenosti kad mislimo kako bismo jebavali drugu svaki tjedan, ali osjećam da to nije ono što zapravo želim, i da bih poslije vjerojatno požalio da se upustim u takvo što.

Pod povlačenje mislim to da uvijek osjetim tu potrebu maknuti se od nje da ne ispadnem naporan, opsjednut, stalker, creep...Da mi se ne ponovi ona situacija iz srednje, koja me stalno proganja. To mi je i glavna prepreka da se odvažim pokušati nešto s nekom od ovih s kojima sam sad radio, npr. Ili da uđem u neke dublje razgovore s nekom koja je u ekipi u izlasku (a ne izlazim baš često...)

A ja si već godinama govorim da me neće ubiti još par mjeseci celibata, i vidi gdje sam sad. A i brine me potencijalna mogućnost da se situacija oduži na par godina...
Sve zbog kukavice !
Salsa od luka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2020., 14:00   #148
A ja si već godinama govorim da me neće ubiti još par mjeseci celibata, i vidi gdje sam sad. A i brine me potencijalna mogućnost da se situacija oduži na par godina...

A bude se oduzilo vjeruj mi ako pod hitno ne poduzmeš nešta
Jel sa protokom godina imaš sve manji manji bazen za pecati
Pa budeš na kraju baco udicu u išušenu baru ko ja

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
miljo piljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2020., 16:52   #149
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Imam 22 godine i još nikad nisam imao curu. Imao sam nekih manjih simpatija u osnovnoj, ali tu nikad nije bilo ničega. Krajem osnovne su mi se sviđale neke malo starije cure i to sam jednom rekao nekim frendovima i poznanicima s kojima sam bio vani. Poslije me te cure više nisu ni pozdravljale vani, pa sam nekako zaključio da im je netko to prenio i da su stoga odlučile ignorirati.

S vremenom sam skužio da tu nema kruha, a skužio sam da mi je jedna cura iz novog razreda zgodna, a osim toga je bila dosta pametna, pa sam ubrzo postao totalno zatreskan u nju. Počeo sam češće pričati s njom, i to mi je djelovalo kao ugodno druženje, a znao sam je i nasmijati, pa sam nekako zaključio da imam neke šanse kod nje , i počeo razmišljati o tome kako da je pozovem van, i konačno, pitam je za vezu.

Međutim, nakon nekog vremena mi je preko zajedničkog frenda poručeno da njoj ta moja učestala prisutnost oko nje ide na živce i da joj je neugodno - to me onda totalno sjebalo do kraja srednje, nastavio sam se vrtjeti oko nje, nekako se nadao da ću naći način da je ipak nekako zbarim, međutim, naravno, nisam, te mi je postalo i neugodno uopće razgovarati s njom, i na kraju sam došao u situaciju da samo čeznutljivo gledam u nju kao klinac u izlog sa slatkišima, pa je situacija postajala sve neugodnija, njene frendice bi se znale izderati na mene da sam psihički poremećen i sl, dok se ostatak razreda uglavnom ili držao po strani ili smijao svemu. Srećom, na kraju sam nekako uspio izgladiti cijelu situaciju, no sad sam nekako nastojao držati se dalje od nje da je ponovno ne iziritiram, a i da budem iskren, još sam neko vrijeme, pa i na faksu, osjećao nešto prema njoj te se nadao da će ipak biti nečega.

Na kraju sam ipak uspio prijeći preko svega toga i okrenuti se nekim drugim djevojkama. E sad, na faksu imam dosta zgodnih kolegica, međutim, zbog ovog lošeg iskustva iz srednje više ne znam što bih radio. Naime, uvijek me nekako strah da ću postati prenaporan ili iritantan nekoj curi ako počnem češće pričati s njom kad se vidimo, ili se pak počnem češće dopisivati s njom na fejsu (zapravo uvijek imam neki strah da će neka cura pomisliti da mi se sviđa, neovisno o tome je li to istina ili ne, pa osjećam potrebu maknuti se od njih), a uz to, naravno, postoji i ono "ne seri gdje jedeš" pa me strah ponavljanja neugodne situacije ... Osim toga, javlja mi se to da budem zagrijan za neku curu jedan ili dva dana, pa onda umjesto nje dođe neka druga itd...

Tako da nekako ne znam kojoj bih dao prednost. S tim da tu ima i nekih cura koje baš i ne poznajem toliko dobro (neke su i odbile moje friend requestove na fejsu nakon što sam ih upoznao), pa i ne znam kako (a i da li uopće) stupiti u kontakt s njima...Tipa, ono, nekako imam osjećaj da bi reakcija na neki moj pokušaj komunikacije bila "wtf što ovaj s kojim 4 godine jedva da sam riječ progovorila sad hoće" ili nešto sl...A s druge strane, kod ovih cura koje bolje znam me nekako strah da tu riskiram pogoršanje odnosa, izbjegavanje i sl...

Sad, opcije bi bile:
1) održavati status quo, ne brinuti previše o ljubavi i jednostavno čekati da neka "naiđe"
2) početi se više družiti s curama i tako eventualno među njima naći neku s kojom bih mogao ući u vezu
3) usredotočiti se na neku random curu koja mi se sviđa, probati s njom dokle ide, ako ne ide prijeći na drugu i tako redom
4) nešto što mi nije palo na pamet?

Sad kad opet čitam što sam napisao, nekako mi se dosta toga čini glupavo i blesavo, al ajd, dugo sam pisao sve skupa pa neću brisati.
Svi savjeti su dobrodošli.
Imaš premalo godina da bi se upuštao u vezu.
Moj savjet ti je da se posvetiš studiju, da nađeš neki poslić uz studij, te da razvijaš karijeru.

To će ti donijeti veće samopouzdanje i definirati što želiš u životu.

Na tvom mjestu bih prestala očajno naganjati cure.
Na cure gledaj isključivo prijateljski, vježbaj komunicirati s njima, no ništa ne pokušavaj u seksualnom smislu.

Kada savladaš osnove komunikacije sa suprotnom spolom, u kombinaciji sa samopouzdanjem koje će ti donijeti posao, tad ćeš biti idealan kandidat za vezu i curama ćeš biti privlačan.

Kad navršiš 25.g. uz sve gore posloženo, onda možeš tražiti curu.
__________________
Death and life are in the power of the tongue, and those who love it will eat its fruits. (Proverbs 18:21)
Chocobella is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2020., 17:01   #150
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post

K tome me još i strah da ću završiti s krivom osobom, potratiti vrijeme na curu s kojom nemam neke budućnosti...A s druge me strane sve više muči teret godina...I to što sam još uvijek neiskusan (mada mi je u neku ruku drago da bar nisam potrošio vrijeme na propale veze...), a mnogi moji vršnjaci i vršnjakinje su svoja prva ljubavna iskustva imali još pred deset, pa i više godina.

Donekle mi je diglo samopouzdanje to što sam u međuvremenu shvatio da, izgleda, stvarno imam smisla za humor...Sad prije cijele situacije s virusom mi je bio uletio posao na kojem sam radio s dosta cura, među njima i dosta zgodnih i simpatičnih...I često bih ih uspio nasmijati svojim forama...
Pa opet, vidim da me uglavnom doživljavaju kao "frendzone" tipa, npr. često od njih čujem stvari tipa "pa pomoći ćemo ti naći neku" i sl...Što mi, opet, govori da nisam baš zanimljiv kao materijal za dečka...Ali nije da to nisam ni prije znao.
A onda je došla karantena, i srušila mi sve planove bar do ljeta, a možda i na narednih nekoliko godina...

Evo, ne znam više ni ima li ovaj moj post smisla, pa ni ima li smisla opet pisati ovdje nakon dvije godine, ali osjetio sam potrebu opet nešto napisati...Nadam se da moderatori neće zamjeriti.

Komuniciraj što češće sa ženskim rodom. Nebitno sviđale se one tebi ili ne.
Sa prodavačicom, sa susjedom, kolegicom.... kada dođeš do razine da budeš potpuno opušten, onda nećeš imati problema prići onoj koja ti se sviđa.

Po tvom upisu ispada da prilaziš curama i očekuješ nešto više od njih, a nitijedna ti se zapravo nije stvarno svidjela.
A to se osjeti kad netko prilazi iz očaja ili prevelikog očekivanja.
__________________
Death and life are in the power of the tongue, and those who love it will eat its fruits. (Proverbs 18:21)
Chocobella is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2020., 17:42   #151
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Imam posao, samo ne radim zbog cijele situacije sad do daljnjeg.
U opuštenu komunikaciju mogu ući ako imam nekakav, ne znam kako da se izrazim...katalizator za to.
Tipa, brzo sam počeo komunicirati s curama s posla sad, čak sam im i dosta drag, često se smiju mojim forama i tako.

A sad, problem mi je prići nekoj koju ne znam, a fizički mi je privlačna, tipa neke cure koje viđam po hodnicima faksa, čak i neke s kojima sam bio na predavanjima, ali se nismo upoznali...Čak i neke koje jesam upoznao, ali poslije više nismo toliko pričali, ili mi djeluju nekako zatvoreno, i sl.
Ima npr. jedna cura koju uvijek viđam u knjižnici na faksu, al mislm se, jbt pa ne mogu ženi sad dodijavati kad je došla čitati i učiti, ffs.


I nije stvar u seksu...Uvijek mi je bilo bitnije naći neku srodnu dušu, nije mi nikad ni padalo na pamet odmah pričati o seksu ili se jebat s nekom istu večer, hahaha. Mislim, i je, svi valjda imamo te neke momente ultranapaljenosti kad mislimo kako bismo jebavali drugu svaki tjedan, ali osjećam da to nije ono što zapravo želim, i da bih poslije vjerojatno požalio da se upustim u takvo što.

Pod povlačenje mislim to da uvijek osjetim tu potrebu maknuti se od nje da ne ispadnem naporan, opsjednut, stalker, creep...Da mi se ne ponovi ona situacija iz srednje, koja me stalno proganja. To mi je i glavna prepreka da se odvažim pokušati nešto s nekom od ovih s kojima sam sad radio, npr. Ili da uđem u neke dublje razgovore s nekom koja je u ekipi u izlasku (a ne izlazim baš često...)

A ja si već godinama govorim da me neće ubiti još par mjeseci celibata, i vidi gdje sam sad. A i brine me potencijalna mogućnost da se situacija oduži na par godina...
Seks i posebna ne moraju biti u istoj razini.

Nemoj previše pretvarati ljude u mitove, cura će ti biti čovjek sa svim vrlinama i manama koje ti ikaš, realna osoba...

Skoncentriraj se više na upoznavanje ljudi (drugi post od chocobelle je dobar), moraš moći imati normalnu komunikaciju.

Imaš nerealna očekivanja, do bolje polovice se dolazi kroz praksu, komunikaciju, trebaš se moć zajbavati s curama i postojati neovisno od njih, rijetko tko voli priljepke...
Iako ima i toga
Trebaš ih upoznati dosta da bi skužio koja ti paše...

Quote:
Chocobella kaže: Pogledaj post
Komuniciraj što češće sa ženskim rodom. Nebitno sviđale se one tebi ili ne.
Sa prodavačicom, sa susjedom, kolegicom.... kada dođeš do razine da budeš potpuno opušten, onda nećeš imati problema prići onoj koja ti se sviđa.

Po tvom upisu ispada da prilaziš curama i očekuješ nešto više od njih, a nitijedna ti se zapravo nije stvarno svidjela.
A to se osjeti kad netko prilazi iz očaja ili prevelikog očekivanja.


Quote:
Chocobella kaže: Pogledaj post
Imaš premalo godina da bi se upuštao u vezu.
Moj savjet ti je da se posvetiš studiju, da nađeš neki poslić uz studij, te da razvijaš karijeru.

To će ti donijeti veće samopouzdanje i definirati što želiš u životu.

Na tvom mjestu bih prestala očajno naganjati cure.
Na cure gledaj isključivo prijateljski, vježbaj komunicirati s njima, no ništa ne pokušavaj u seksualnom smislu.

Kada savladaš osnove komunikacije sa suprotnom spolom, u kombinaciji sa samopouzdanjem koje će ti donijeti posao, tad ćeš biti idealan kandidat za vezu i curama ćeš biti privlačan.

Kad navršiš 25.g. uz sve gore posloženo, onda možeš tražiti curu.
Ovo je li-la savjet.
Treba malo stat na kočnicu, ali glupo bi bilo da pauzira privatan život na x godina.
Treba pokušavati (ne na način na koji je to radio do sada), jer se i iz grešaka da naučiti.

Sa samoizgradnjom se slažem, uvijek je bitno kaj možeš ponuditi....
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2020., 23:20   #152
Quote:
Chocobella kaže: Pogledaj post
Imaš premalo godina da bi se upuštao u vezu.
Moj savjet ti je da se posvetiš studiju, da nađeš neki poslić uz studij, te da razvijaš karijeru.

To će ti donijeti veće samopouzdanje i definirati što želiš u životu.

Na tvom mjestu bih prestala očajno naganjati cure.
Na cure gledaj isključivo prijateljski, vježbaj komunicirati s njima, no ništa ne pokušavaj u seksualnom smislu.

Kada savladaš osnove komunikacije sa suprotnom spolom, u kombinaciji sa samopouzdanjem koje će ti donijeti posao, tad ćeš biti idealan kandidat za vezu i curama ćeš biti privlačan.

Kad navršiš 25.g. uz sve gore posloženo, onda možeš tražiti curu.
A ti bi trebala gledati datume postova. Ovu temu sam otvorio još 2017...25. sam prešao odavno, dapače, evo me za nešto manje od 4 mjeseca i na 26... Ne kužim kako su 22 godine premalo za vezu, s obzirom da hrpa ljudi u iste ulazi još u pubertetu...A još i tad je moje neiskustvo bilo neobično ljudima...Danas mi mnogi, iz nekog razloga, doslovce ne mogu vjerovati da nikad nisam imao curu, i misle da ih trollam kad im kažem za to.

Faks sam imao najbolju namjeru riješiti dosad, al jbg, malo se odužilo.
Posliće sam radio neke, al ništa u struci ili što bi imalo nekog potencijala za karijeru...

I zapravo mi je i to sad dodatni teret, pošto sam se nekad vidio na daleko uspješnijem mjestu u 25., pa sve više imam osjećaj da sam zaostao, profućkao mladost, i da sad više nemam baš neke šanse uzdići se u životu. :/

Cure i tako ne "ganjam", odnosno, ne upucavam se, ne flertam...Bila je ta jedna s kojom sam se dosta dugo dopisivao (nismo flertali u porukama i mailovima, da se razumijemo), ali to je bila slijepa ulica...Uglavnom i imam prijateljski kontakt, nisam baš toliki asocijalni frik...Nisam ni jedan od onih likova što uletavaju svakoj...Više mi je problem skupiti hrabrosti da uletim, jer me i jest strah ispasti "očajnik koji se upucava svakoj"


Quote:
Chocobella kaže: Pogledaj post
Komuniciraj što češće sa ženskim rodom. Nebitno sviđale se one tebi ili ne.
Sa prodavačicom, sa susjedom, kolegicom.... kada dođeš do razine da budeš potpuno opušten, onda nećeš imati problema prići onoj koja ti se sviđa.

Po tvom upisu ispada da prilaziš curama i očekuješ nešto više od njih, a nitijedna ti se zapravo nije stvarno svidjela.
A to se osjeti kad netko prilazi iz očaja ili prevelikog očekivanja.
Vjerojatno krivo ispada, jer, kako sam sad napisao, curama, zapravo, NE prilazim. Isto tako, zapravo i imam opuštenu komunikaciju, samo mi to otkaže kad jednom stvarno treba i prijeći na nešto više.

Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Seks i posebna ne moraju biti u istoj razini.

Nemoj previše pretvarati ljude u mitove, cura će ti biti čovjek sa svim vrlinama i manama koje ti ikaš, realna osoba...

Skoncentriraj se više na upoznavanje ljudi (drugi post od chocobelle je dobar), moraš moći imati normalnu komunikaciju.

Imaš nerealna očekivanja, do bolje polovice se dolazi kroz praksu, komunikaciju, trebaš se moć zajbavati s curama i postojati neovisno od njih, rijetko tko voli priljepke...
Iako ima i toga
Trebaš ih upoznati dosta da bi skužio koja ti paše...






Ovo je li-la savjet.
Treba malo stat na kočnicu, ali glupo bi bilo da pauzira privatan život na x godina.
Treba pokušavati (ne na način na koji je to radio do sada), jer se i iz grešaka da naučiti.

Sa samoizgradnjom se slažem, uvijek je bitno kaj možeš ponuditi....
Ne kužim ti prvu rečenicu baš.
Ma komuniciram ja i zajebavam se, mislim, dosta njih i voli moj humor...Priljepak nisam, i stvara mi problem što to jednom jesam bio, i sad mi nastojanje da to ne budem remeti komunikaciju.A
Znači, tu je cura koja mi se sviđa - imam osjećaj "ok, trebaš se maknit sad, ako budeš previše uz nju, ispast ćeš priljepak, stalker, psihopat, počet će te mrziti".
Poslije sam nekima možda bio priljepak online, al sad više ni toga nema.

Sad ne znam jel taj "online priljepak" spada pod to "pokušavanje na način na koji je radio do sada". Jer inače nisam i ništa pokušavao. Možda tri cure zvao vani prek poruka, sve tri nešto muljale i izmišljale neke izlike.

A pauziranje života na x godina bismo, kako je krenulo, vrlo lako svi mogli imati.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2020., 23:33   #153
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Ne kužim ti prvu rečenicu baš.
Ma komuniciram ja i zajebavam se, mislim, dosta njih i voli moj humor...Priljepak nisam, i stvara mi problem što to jednom jesam bio, i sad mi nastojanje da to ne budem remeti komunikaciju.A
Znači, tu je cura koja mi se sviđa - imam osjećaj "ok, trebaš se maknit sad, ako budeš previše uz nju, ispast ćeš priljepak, stalker, psihopat, počet će te mrziti".
Poslije sam nekima možda bio priljepak online, al sad više ni toga nema.

Sad ne znam jel taj "online priljepak" spada pod to "pokušavanje na način na koji je radio do sada". Jer inače nisam i ništa pokušavao. Možda tri cure zvao vani prek poruka, sve tri nešto muljale i izmišljale neke izlike.

A pauziranje života na x godina bismo, kako je krenulo, vrlo lako svi mogli imati.
Ma ne, sam će se odigravat drugim kanalima
Od cybera, pa na dalje

Prva rečenica znači da bi se poseksao sa curom ne mora ti biti alfa i omega. Trebaš ju upoznati kao realnu osobu, koja ima i mane, a ne samo vrline.
Ne gnjaviš previše, nakon nekog vremena, pozoveš curu na cugu, malo se zafrkavaš, nakon par dejtova ju pozoveš doma.
Ne kompliciraš, to nitko ne voli...
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2020., 22:56   #154
Gle, valjda sam bio dovoljno jasan u gornjim postovima - ne želim seks bez ljubavi, "radi zabave", avanture i sl.

A sad, imam na FB par cura koje su mi privlačne, al glupo mi sad zvati na piće ovako, iz neba, pa u rebra. Ili im se uopće javljati, a da ne ispadnem jadnik, očajnik i čudak.

Npr., ima jedna koju sam upoznao preko prijatelja, svidjela mi se, ali tad nisam poduzeo neke korake, a prijatelj živi u drugom gradu, pa mi ne može biti wingman
Pa jedna bivša kolegica s faksa, koju nisam vidio otkad sam morao pauzirati godinu...
Zatim je bila jedna cura koja mi se jaaako svidjela kad sam je upoznao, čak mislim da je prva od srednje za koju mogu reći da sam baš bio zaljubljen u nju (makar je ovo trajalo samo par dana) ali sam se u međuvremenu pred njom uspio posvađati s jednim likom i napraviti scenu, pa sam joj otad počeo ići na živce.

I još par njih.

Sad, iz dosadašnjeg iskustva, znam da uživo mogu biti dosta zabavan i zanimljiv, dok preko mreže ispadam naporan priljepak i mrtvo puhalo...Uglavnom imam osjećaj da bi se dalo nešto i postići da naletim na koju uživo, ali i kad se to desi, uvijek smetnem s uma pitati za cugu, i poslije mi opet bude glupo i jadno javiti se preko poruke.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2020., 00:49   #155
Previše kompliciraš

Koliko mi se čini trebaš si i malo više dopustiti greške. To ti je jedini način da naučiš.
Sam biraš kako ćeš potrošiti vrijeme...
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2020., 01:33   #156
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Gle, valjda sam bio dovoljno jasan u gornjim postovima - ne želim seks bez ljubavi, "radi zabave", avanture i sl.

A sad, imam na FB par cura koje su mi privlačne, al glupo mi sad zvati na piće ovako, iz neba, pa u rebra. Ili im se uopće javljati, a da ne ispadnem jadnik, očajnik i čudak.

Npr., ima jedna koju sam upoznao preko prijatelja, svidjela mi se, ali tad nisam poduzeo neke korake, a prijatelj živi u drugom gradu, pa mi ne može biti wingman
Pa jedna bivša kolegica s faksa, koju nisam vidio otkad sam morao pauzirati godinu...
Zatim je bila jedna cura koja mi se jaaako svidjela kad sam je upoznao, čak mislim da je prva od srednje za koju mogu reći da sam baš bio zaljubljen u nju (makar je ovo trajalo samo par dana) ali sam se u međuvremenu pred njom uspio posvađati s jednim likom i napraviti scenu, pa sam joj otad počeo ići na živce.

I još par njih.

Sad, iz dosadašnjeg iskustva, znam da uživo mogu biti dosta zabavan i zanimljiv, dok preko mreže ispadam naporan priljepak i mrtvo puhalo...Uglavnom imam osjećaj da bi se dalo nešto i postići da naletim na koju uživo, ali i kad se to desi, uvijek smetnem s uma pitati za cugu, i poslije mi opet bude glupo i jadno javiti se preko poruke.
Imas dovoljno godina da mozes procijeniti svoj izgled. Cure su takve da ak im se svidjas sto god uradis ce im biti slatko. Znaci nemoj da se opterecujes sa tim kakav ces utisak ostaviti.
mate997 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2020., 09:33   #157
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Gle, valjda sam bio dovoljno jasan u gornjim postovima - ne želim seks bez ljubavi, "radi zabave", avanture i sl.

A sad, imam na FB par cura koje su mi privlačne, al glupo mi sad zvati na piće ovako, iz neba, pa u rebra. Ili im se uopće javljati, a da ne ispadnem jadnik, očajnik i čudak.

Npr., ima jedna koju sam upoznao preko prijatelja, svidjela mi se, ali tad nisam poduzeo neke korake, a prijatelj živi u drugom gradu, pa mi ne može biti wingman
Pa jedna bivša kolegica s faksa, koju nisam vidio otkad sam morao pauzirati godinu...
Zatim je bila jedna cura koja mi se jaaako svidjela kad sam je upoznao, čak mislim da je prva od srednje za koju mogu reći da sam baš bio zaljubljen u nju (makar je ovo trajalo samo par dana) ali sam se u međuvremenu pred njom uspio posvađati s jednim likom i napraviti scenu, pa sam joj otad počeo ići na živce.

I još par njih.

Sad, iz dosadašnjeg iskustva, znam da uživo mogu biti dosta zabavan i zanimljiv, dok preko mreže ispadam naporan priljepak i mrtvo puhalo...Uglavnom imam osjećaj da bi se dalo nešto i postići da naletim na koju uživo, ali i kad se to desi, uvijek smetnem s uma pitati za cugu, i poslije mi opet bude glupo i jadno javiti se preko poruke.
Ma ja mislim da je njih strah da one nisu dovoljno dobre za tebe, kad vide nekog tak zabavnog i šaljivog misle si kako ce se druge cure otimat za tebe, i ne žele imati takvu konkurenciju i brigu.
Salsa od luka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2020., 14:59   #158
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Gle, valjda sam bio dovoljno jasan u gornjim postovima - ne želim seks bez ljubavi, "radi zabave", avanture i sl.

A sad, imam na FB par cura koje su mi privlačne, al glupo mi sad zvati na piće ovako, iz neba, pa u rebra. Ili im se uopće javljati, a da ne ispadnem jadnik, očajnik i čudak.
1. Idaliziraš sex. To je radnja koja služi za reprodukciju a još neki sisavci uz ljude je koriste da bi uživali u toj radnji. Tu ljubav prekriži. Da je stvar samo ljubavi, ne bi bilo prevara.

2. Pusti percepcije drugih. Da si najbolji čovjek na svijetu, za neke ćeš biti jadnik bez obzira na sve.

Quote:
Npr., ima jedna koju sam upoznao preko prijatelja, svidjela mi se, ali tad nisam poduzeo neke korake, a prijatelj živi u drugom gradu, pa mi ne može biti wingman
Pa jedna bivša kolegica s faksa, koju nisam vidio otkad sam morao pauzirati godinu...
Zatim je bila jedna cura koja mi se jaaako svidjela kad sam je upoznao, čak mislim da je prva od srednje za koju mogu reći da sam baš bio zaljubljen u nju (makar je ovo trajalo samo par dana) ali sam se u međuvremenu pred njom uspio posvađati s jednim likom i napraviti scenu, pa sam joj otad počeo ići na živce.

I još par njih.
3. Živiš u prošlosti. Zaboravi na to sve. Živi danas. Planirati jedino financije i materijalno za budućnost. Tu imaj cilj. Ovo ostalo mi se čini da se "prekalkuliravaš". (dobra riječ)

Quote:
Sad, iz dosadašnjeg iskustva, znam da uživo mogu biti dosta zabavan i zanimljiv, dok preko mreže ispadam naporan priljepak i mrtvo puhalo...Uglavnom imam osjećaj da bi se dalo nešto i postići da naletim na koju uživo, ali i kad se to desi, uvijek smetnem s uma pitati za cugu, i poslije mi opet bude glupo i jadno javiti se preko poruke.
Sada kad čitam ovaj dio ispadne mi da žene traže klaune?? Nisi ti nikog dužan zabavljati! Svi se kunu u neku prirodu, spontanost i ljubav, a glumataju oko drugih ljudi. Imaj svoje interese, imaj svoje obveze, imaj svoju zanimaciju i zafrkanciju. Kome se svidi - dobro, kome se ne svidi - opet dobro.

P.S. Nemoj kenjat u tanjur iz kojeg jedeš (zaboravi žene s posla).
__________________
Zaštita prava životinja!
TheSuper is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2020., 23:56   #159
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Previše kompliciraš

Koliko mi se čini trebaš si i malo više dopustiti greške. To ti je jedini način da naučiš.
Sam biraš kako ćeš potrošiti vrijeme...
Ha, možda...Ne znam, svejedno me strah mogućih potraćenih živaca i vremena na krivu osobu...Al ono, nije da ih i ovako ne gubim.

Quote:
TheSuper kaže: Pogledaj post
1. Idaliziraš sex. To je radnja koja služi za reprodukciju a još neki sisavci uz ljude je koriste da bi uživali u toj radnji. Tu ljubav prekriži. Da je stvar samo ljubavi, ne bi bilo prevara.

2. Pusti percepcije drugih. Da si najbolji čovjek na svijetu, za neke ćeš biti jadnik bez obzira na sve.



3. Živiš u prošlosti. Zaboravi na to sve. Živi danas. Planirati jedino financije i materijalno za budućnost. Tu imaj cilj. Ovo ostalo mi se čini da se "prekalkuliravaš". (dobra riječ)



Sada kad čitam ovaj dio ispadne mi da žene traže klaune?? Nisi ti nikog dužan zabavljati! Svi se kunu u neku prirodu, spontanost i ljubav, a glumataju oko drugih ljudi. Imaj svoje interese, imaj svoje obveze, imaj svoju zanimaciju i zafrkanciju. Kome se svidi - dobro, kome se ne svidi - opet dobro.

P.S. Nemoj kenjat u tanjur iz kojeg jedeš (zaboravi žene s posla).
1. A ja ti lijepo govorim da me neki instant-seks radi seksa i prepuštanje životinjskim nagonima ne zanima. Pa upravo i s aspekta uživanja, ne vjerujem da bih uživao u nekim bezveznim "karamo se 10 minuta i onda svako svojim putem" susretima. Čak i ako bi mi bilo dobro za vrijeme samog čina, vjerujem da bih se poslije loše osjećao, da bih si se gadio...

2.Ha, ok. Meni se tu čini da si možda uništavam potencijalnu šansu...

3.Lakše reći nego učiniti.

4. Ne znam iz čega iščitavaš glumatanje i klaunove. Zafrkancija mi i dođe spontano...A cure koje me zanimaju i jesu one s kojima dijelim slične interese.

P.S. Vjerojatno neću pokušavati, ali iz istog razloga iz kojeg i inače ne pokušavam...TBH, i tako mi se nijedna zasad ne izdvaja previše...Al da je drugačije...Ko što je rekla cura koja mi je u srednjoj slomila srce: "Pa ne mogu ja odlučivati tko će mi se sviđati..."
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2020., 01:00   #160
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
1. A ja ti lijepo govorim da me neki instant-seks radi seksa i prepuštanje životinjskim nagonima ne zanima. Pa upravo i s aspekta uživanja, ne vjerujem da bih uživao u nekim bezveznim "karamo se 10 minuta i onda svako svojim putem" susretima. Čak i ako bi mi bilo dobro za vrijeme samog čina, vjerujem da bih se poslije loše osjećao, da bih si se gadio...
Poglej, ako se ne odlučiš za plaćanje usluge ne vidim kaj bi ti se trebalo gaditi. Voljet nekog nakon tjedan-dva-tri je besmislen pojam. Možeš se zaljubiti, a vjeruj mi da se nit jedna neće poseksati s tobom ako nemaš bar "nešto" (simpatičan, zgodan...).

Quote:
2.Ha, ok. Meni se tu čini da si možda uništavam potencijalnu šansu...

3.Lakše reći nego učiniti.
Ne znam jel si čuo za riječ programiranje. (ne mislim računalno)
Ujutro se probudiš, pomisliš na sve probleme koje imaš, onda se sjetiš cure koja te je prevarila, pa onda one druge koja te je ostavila radi drugog, pa treće koja te je izvrijeđala. I koji je rezultat možeš očekivati jedino da ti se sve nanovo ponavlja jer si programiran na to. Probaj nać knjigu "Moć sadašnjeg trenutka". Pročitaj.

Quote:
4. Ne znam iz čega iščitavaš glumatanje i klaunove. Zafrkancija mi i dođe spontano...A cure koje me zanimaju i jesu one s kojima dijelim slične interese.
Nemoj se uvrijediti. Ne vrijeđam. Ja sam zabavan, valjam fore i pomičem granice. Ali kod nekih to ne pali. Neki van moje akcije, nemaju nikakvu reakciju. Zašto bi ti bio taj kojem je neugodno biti u tišini. Provali o si dvije fore, pitao 3 pitanja, odgovara ti s riječi ili dvije. Lijepo odeš doma pogledat si seriju neku i kvalitetno si iskoristiti vrijeme. Cura s kojom dijeliš slične interese bi trebala mljeti 3 put više od tebe i nedat ti do riječi.

Quote:
P.S. Vjerojatno neću pokušavati, ali iz istog razloga iz kojeg i inače ne pokušavam...TBH, i tako mi se nijedna zasad ne izdvaja previše...Al da je drugačije...Ko što je rekla cura koja mi je u srednjoj slomila srce: "Pa ne mogu ja odlučivati tko će mi se sviđati..."
Zabrinjavajuće mi je da sa 25 godina spominješ srednju školu i lomljenje srca. Stvarno je. Makar ta cura nije nikaj krivo rekla, samo ona nije bila svjesna kaj je točno rekla. Ja sam tamo prije 20+ godina konobario i u moj birc je došla Severina sa Srećkom Vargekom. E sad, zamisli Severinu kako je zgledala prije 20 godina. Stvarno lijepa žena. Ne želim vrijeđati Srećka, al pogledaj njega. Kakav izgled? Pogledaj Milana Lučića. Niti jedan nije Brad Pitt, ali su bili sa ženom koja je definitivno neki sex simbol ove države. Uglavnom oni su imali nekaj što je tu ljepoticu privuklo.

Uglavnom moraš imati svoje izgrađeno JA. Kad sam spominješ da ne želiš dosađivati i izgledati napasan, onda ti to znači da previše okolišaš. Imaš broj, izmjenio si par poruka. Pozovi na cugu. Otkanta te. Ne zovi više. Iskrsnulo joj nešto. Veliš OK, slijedeći put ti zoveš. I ne javljaš se do tada. Jel to znači nikad? NIKAD ako treba.
__________________
Zaštita prava životinja!
TheSuper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:14.