Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2011., 23:18   #5741


Pa, ja ovdje dodjem malo da se zajebavam par minuta prije bana.A, ne kao vi da lezite na ovom forumu i prdite ovdje 24/7.Koji krelci retardirani.

Barem mi forum ima preko 1000 clanova.Bolje ista nego nista





staunch is offline  
Old 14.02.2011., 23:24   #5742
Quote:
markosplit kaže: Pogledaj post
Niko se nije osvrnio na onaj popis 100 najcescis imena u bih, jel moguce da je ono tocno?
moguce je, zasto ne? fali doduse 1/4 Hrvata, Bosnje imaju daleko manji broj imena u optjecaju, tako da ne vidim sta je tako neobicno.
dudu is offline  
Old 14.02.2011., 23:24   #5743
jack prvo nepoznajes me a drugo svak ce ti rec da si puko ko god je cito sta pises bez uvrede
zanfo is offline  
Old 14.02.2011., 23:26   #5744
Quote:
staunch kaže: Pogledaj post


Pa, ja ovdje dodjem malo da se zajebavam par minuta prije bana.A, ne kao vi da lezite na ovom forumu i prdite ovdje 24/7.Koji krelci retardirani.

Barem mi forum ima preko 1000 clanova.Bolje ista nego nista





jel jos uvijek mislis da su Bosnjaci idioti?
dudu is offline  
Old 14.02.2011., 23:27   #5745
Quote:
dudu kaže: Pogledaj post
jel jos uvijek mislis da su Bosnjaci idioti?

njegov forum 1000 ljudi a sam on ima 80 posto postova koji kralj
zanfo is offline  
Old 14.02.2011., 23:29   #5746
Najjače je kad se javljaju Bošnjaci iz Amerike, Švedske, Njemačke, Australije i Kanade kako bi nam objasnili da Hrvati najviše emigriraju iz BiH.
Grunf is offline  
Old 14.02.2011., 23:29   #5747
Quote:
dudu kaže: Pogledaj post
moguce je, zasto ne? fali doduse 1/4 Hrvata, Bosnje imaju daleko manji broj imena u optjecaju, tako da ne vidim sta je tako neobicno.
Pa evo marija je cesto ime i u hrvata i u srba, i tek tamo negdje na 40. mjestu, a dosta onih muslimanskih imena nisam ni cuo.
markosplit is offline  
Old 14.02.2011., 23:30   #5748
Boli mene briga za tebe.Svak ce reci?.Jel drustvo iz Hercegbosne foruma.?Pa, ja tamo nisam dosao od 2009 godine, tako ne znam.Pozvan sam tamo jednom, dosao sam i dobio sam ban.Kraj price.Nisam kao Medo Brundo da dodjem i pisem tamo.Mislis na ovaj forum.Pa, cuj.Ako odlucim da pisem i otvaram nikove na jednom forumu.Ne pisem na bilo kojem Srpskom forumu.To je tako.Barem nisam kompleksas i otvaram teme o Sarajevu x kad dobijem banane.I to s takvog ustaskog foruma kao Srbija x,pardon Sarajevo x.Banirale ih njihove ustashe zipa Zoom i onaj idiot Chmoljo.I blamiraju se otvarajuci teme.Neki inter dijalog, sta vec ne


Svak ce reci.Ovaj tip mora da je novi Freud u ucenju.Ili ovo je tvoja subjektivna psiho-analiza.Da, kao sto sam i mislio.

Jedi pure, citaj knjige i ne budi suvise glup.Lahko ti je laprdati na ovom i samo ovom forumu o Jacku kao psihopati.Imas li sta pametnije da kazes, ili nemas.
staunch is offline  
Old 14.02.2011., 23:31   #5749
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Najjače je kad se javljaju Bošnjaci iz Amerike, Švedske, Njemačke, Australije i Kanade kako bi nam objasnili da Hrvati najviše emigriraju iz BiH.
jel znate da je nas jacko kao izbjeglica zivio u Zagrebu. posto obraz?
dudu is offline  
Old 14.02.2011., 23:33   #5750
Quote:
markosplit kaže: Pogledaj post
Pa evo marija je cesto ime i u hrvata i u srba, i tek tamo negdje na 40. mjestu, a dosta onih muslimanskih imena nisam ni cuo.
Marija sigurno nije najcesce ime, tako da ne znam otkud to kao prvo.
dudu is offline  
Old 14.02.2011., 23:34   #5751
Quote:
staunch kaže: Pogledaj post
Boli mene briga za tebe.Svak ce reci?.Jel drustvo iz Hercegbosne foruma.?Pa, ja tamo nisam dosao od 2009 godine, tako ne znam.Pozvan sam tamo jednom, dosao sam i dobio sam ban.Kraj price.Nisam kao Medo Brundo da dodjem i pisem tamo.Mislis na ovaj forum.Pa, cuj.Ako odlucim da pisem i otvaram nikove na jednom forumu.Ne pisem na bilo kojem Srpskom forumu.To je tako.Barem nisam kompleksas i otvaram teme o Sarajevu x kad dobijem banane.I to s takvog ustaskog foruma kao Srbija x,pardon Sarajevo x.Banirale ih njihove ustashe zipa Zoom i onaj idiot Chmoljo.I blamiraju se otvarajuci teme.Neki inter dijalog, sta vec ne


Svak ce reci.Ovaj tip mora da je novi Freud u ucenju.Ili ovo je tvoja subjektivna psiho-analiza.Da, kao sto sam i mislio.

Jedi pure, citaj knjige i ne budi suvise glup.Lahko ti je laprdati na ovom i samo ovom forumu o Jacku kao psihopati.Imas li sta pametnije da kazes, ili nemas.
ti hrvate redovito nazivas ustasama jelda a hrvati su bili pola ustase pola partizani a vi ste u partizanima bili u zanemarivom broju a svi znamo na kojoj ste strani bili a svako malo se vasa raja poziva na antifasizam
zanfo is offline  
Old 14.02.2011., 23:40   #5752
Quote:
dudu kaže: Pogledaj post
jel znate da je nas jacko kao izbjeglica zivio u Zagrebu. posto obraz?
Jack, jel to istina?
Grunf is offline  
Old 14.02.2011., 23:52   #5753
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Jack, jel to istina?
Jack satro purger

.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
PFC is offline  
Old 14.02.2011., 23:56   #5754
Quote:
dudu kaže: Pogledaj post
jel znate da je nas jacko kao izbjeglica zivio u Zagrebu. posto obraz?
Ludnica
__________________
Cel mai bun cuvânt este cel care nu este pronunțat
Lookey is offline  
Old 14.02.2011., 23:57   #5755
Quote:
staunch kaže: Pogledaj post


Pa, ja ovdje dodjem malo da se zajebavam par minuta prije bana.A, ne kao vi da lezite na ovom forumu i prdite ovdje 24/7.Koji krelci retardirani.

Barem mi forum ima preko 1000 clanova.Bolje ista nego nista





Pre bana procitaj nesto o Sandzaku i velikim razlikama izmedju Bosnjaka u natalitetu zavisno od opstine u kojoj zive.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=2039

Eto nadahnuo si me,pa si i dobio odgovor.
__________________
Cel mai bun cuvânt este cel care nu este pronunțat
Lookey is offline  
Old 15.02.2011., 00:01   #5756
Quote:
dudu kaže: Pogledaj post
jacko, popni se na najblizi ti neboder u Bostonu i baci se...ili odi vise u tu dugo najavljivanu penziju, tvoje umotvorine je moguce pratit jedino na horsu.
Zanimljivo čovjek živi u najkatoličkijem gradu u SAD-u,a sanja o Bosni bez katolika
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 15.02.2011., 00:03   #5757
Quote:
PFC kaže: Pogledaj post
Jack satro purger

.
Quote:
Lookey kaže: Pogledaj post
Ludnica
Vjerojatno ga je ulovila kontrola u tramvaju pa mu spičila kaznu. Otad ne voli Hrvate.
Grunf is offline  
Old 15.02.2011., 00:05   #5758
a joj, pa vi ne znate pricu kad je jack bio u BIH u ljeto 2009., pa se nalazio s onim likovima s njegovog foruma, a ovi ostali u cudu kad su ga culi jer zvuci kao purger hehe.
dudu is offline  
Old 15.02.2011., 00:05   #5759
Quote:
dudu kaže: Pogledaj post
a joj, pa vi ne znate pricu kad je jack bio u BIH u ljeto 2009., pa se nalazio s onim likovima s njegovog foruma, a ovi ostali u cudu kad su ga culi jer zvuci kao purger hehe.
Kaj bolan?
__________________
"Hrvatska vidje svakojakih čuda, al' ne nađe štrika za toliko juda." (A.G. Matoš)
Modern Gent is offline  
Old 15.02.2011., 00:10   #5760
Quote:
dudu kaže: Pogledaj post
a joj, pa vi ne znate pricu kad je jack bio u BIH u ljeto 2009., pa se nalazio s onim likovima s njegovog foruma, a ovi ostali u cudu kad su ga culi jer zvuci kao purger hehe.
Sta li su mu rekli kada ih je pozdravio sa bok decki Dinamo je izgubio jednog vernog navijaca
__________________
Cel mai bun cuvânt este cel care nu este pronunțat
Lookey is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:22.