Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2011., 13:54   #61
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
I sudac Orie je Nizozemac. S obzirom da stvari gledaš iz nizozemske perspektive stvari postaju jasnije.

Vesna Pisarović vjerojatno razmišlja slično kao ti.

ne gledam ja stvari iz nizozemske perspektive
ja samo cekam bolju buducnost za hrvatsku,
koja nikako da pocne

tko nam je sad kriv?
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 13:55   #62
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
ja sam glas razuma

nije cjela hrvatska pro-gotovina
ima ljudi koji zele krenuti u buducnost i ostaviti war-dogs tamo gdje pripadaju u proslost
WAR DOGS ostaju u prošlosti...sada je vrijeme PEACE DOGS-a...onih koji izvire iz rupa nakon bitke i postaju humanisti jer ništa ne košta.
kajzen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 13:57   #63
Quote:
kajzen kaže: Pogledaj post
Kad smo poslali generale u haag stvar je bila zapečaćena...tekma je gotova...sad pomaže jedino-ravnodušnost.
A ne. Stvar je zapečačena davno prije. Poslije ovoga, ni Račan, ni Mesić, ni cijeli HDZ nisu imali kamo. Ako sutra Haag zatraži nekog generala, mi ga moramo isporučiti !

USVOJEN ZAKON O SURADNJI S HASKIM SUDOM

ZAGREB, 19.4.1996. U petak, 19. travnja, Zastupnicki dom Sabora Republike Hrvastke izglasao je Ustavni zakon o suradnji Hrvatske s Medjunarodnim kaznenim sudom u Haagu. Zakon je bez problema dobio potrebnu dvotrecinsku vecinu. Prema najavi, za zakon su glasali svi zastupnici vecinske stranke, Hrvatske demokratske zajednice. Uz podrsku opozicije "haski zakon" dobio je 98 glasova, 13 vise od 85, koliko iznosi dvotrecinska vecina.

Protiv su jedino bila cetvorica clanova otvoreno nacionalisticke Hrvatske stranke prava, a uz njih, jedno od vecih iznenadjenja, bio je glas protiv Veselina Pejnovica, clana Srpske narodne stranke. On smatra da je sud u Haagu politicka institucija, koja nece dirati nikog od odgovornih iz "politickih elita".

"Bicevi" HDZ-a dobro su obavili posao, jer se ocekivalo da ce znatan dio njihovih clanova odbiti glasati za ovaj zakon, ili da ce izostankom zbog "bolesti" ili kakvog drugog razloga opstruirati njegovo donosenje. Ali nakon nekoliko zatvorenih sjednica kluba zastupnika HDZ-a, sastanaka predsjednistva stranke i paradrzavnog Vijeca obrane i nacionalne sigurnosti, postignuto je jedinstvo - ruke su se podigle kako bi se donosenjem zakona potvrdila Tudjmanova obecanja da ce Hrvatska suradjivati s haskim sudom.

Ustavnim se zakonom uredjuje, medju ostalim, i izrucenje okrivljenika koje zatrazi haski sud. Nezadovoljstvo protivnika takvog propisa ublazeno je ugradjivanjem nekoliko "osiguraca" - na primjer, u zakonu pise da Hrvatska nece izruciti osobe ako je zahtjev u suprotnosti sa Statutom i Pravilima haskog suda, odnosno, suprotan hrvatskom Ustavu.

Zatim, ministar pravosudja moze odgoditi izrucenje "zbog bolesti okrivljenika ili drugih opravdanih razloga". Jednim od najznacajnijih novih amandmana, uvrstenih u tekst zakona posljednjeg tjedna rasprave, omogucava se okrivljeniku da i nakon rjesenja Vrhovnog suda - poslije cega bi morao seliti u Haag - odgodi put za jos neko vrijeme, tako da se zali Ustavnom sudu Republike Hrvatske.

Sumnjicavi zastupnici, kojima se nije svidjala mogucnost da netko od hrvatskih drzavljana bude izrucen u Haag, umirivani su i tvrdnjom kako Sabor uvijek moze povuci ili promijeniti zakon - ocijeni li da Medjunarodni sud postupa pristrano i narusava "hrvatske nacionalne interese".

Prihvacanju zakona doprinijeli su pragmaticni razlozi - to je jedan od uvjeta koje Hrvatska mora ispuniti da bi usla u punopravno clanstvo Vijeca Evrope i da joj se sirom otvore vrata medjunarodnih financijskih institucija. Nasuprot tome, odbijanje suradnje moze zemlji na vrat navuci sankcije.

Zelenom svjetlu pripomogla je i cinjenica da prema svojim pravilima, sud u Haagu sudi samo pociniocima zlocina, dakle onima "na terenu" koji su prekrsili nacela humanitarnog prava, pravila ratovanja i Zenevske konvencije. Politicari, osim ako nisu direktni akteri ili naredbodavci, ostaju izvan dohvata haske pravde.

Gotovo sve opozicijske stranke podrzale su haski zakon. Iako uz upozorenja kako medjunarodna zajednica nema savrseni osjecaj za pravdu (ili bar takav kakav je njima po volji) opozicionari su govorili kako se svejedno takvom okruzenju valja prilagoditi.

"Glasamo za zakon jer vjerujemo da je u skladu s moralom, i civilizacijskim vrijednostima, a time i u hrvatskom interesu", rekao je Vlado Gotovac, predsjednik HSLS-a.

"Ne mozemo individualne zlocine pocinjene i s hrvatske strane pravdati masovnim zlocinima ucinjenim na drugoj strani", nadovezao se Ivica Racan, prvi covjek SDP-a.

Podrsci se pridruzila i Hrvatska seljacka stranka. Njen govornik u Saboru, Luka Trconic, podsjetio je kako se Hrvatska ulaskom u Ujedinjene narode te prihvacanjem Pakta o gradjanskim i politickim pravima, i sama odrekla dijela suvereniteta, pa prigovori o njegovom narusavanju u slucaju predaje okrivljenika "nekom drugom", padaju u vodu. Trconic, po zanimanju odvjetnik, ukazao je pritom na jos jednu pojedinost: "Situacija bi bila drukcija da smo malo vise posvetili paznje djelovanju naseg pravosudja i sami procesuirali cijeli niz stvari pred nasim sudovima. Pitanje je kako bi se medjunarodna zajednica ponasla da je stekla dojam da se u Hrvatskoj doista vrlo ozbiljno radi na otkrivanju ratnih zlocina, koji postoje i u nasem krivicnom zakonu".

Tako su govorili i predstavnici istarskih regionalista i njihovi opozicijski saveznici iz Narodne stranke.

U protivljenju su ustrajali samo clanovi Hrvatske stranke prava. Oni misle da je suradnja s haskim sudom, a narocito predaja optuzenih, krsenje Ustava i mijesanje u unutrasnje stvari Hrvatske. Tvrdili su da medjunarodna zajednica nepravedno izjednacava krivnju za rat u bivsoj Jugoslaviji i da ce Hrvatsku kooperativnost "skupo stajati". Jedan od njihovih poslanika, Ivan Gabelica, u pomoc je cak pozvao i neke stavove Karadziceve ekipe s Pala. "U njih ima, cini mi se, jedna dostojanstvena crta. Oni su rekli - svoje necemo predati ni za kakav novac!", rekao je Gabelica aludirajuci na izjave ministra Granica kako ce prihvacanjem suradnje stici novac inozemnih financijskih institucija.

Doduse ni "pravasi" - koji su izgovorili dosta toga sto dobrom dijelu njihovih kolega iz HDZ-a lezi na srcu, samo to zbog partijske discipline ne mogu uvijek pokazati - ne kazu da su protiv sudjenja optuzenima za ratne zlocine. Samo, naglasavaju, pitanje je tko i kako ce im suditi...

Javnost i mediji uglavnom su blagonaklono pratili donosenje zakona. Vecih suprotstavljanja nije bilo niti u drzavnim medijima, dok nezavisni ionako pritiscu prema evropeizaciji Hrvatske.

Medjutim, vlast sada treba "s rijeci na djela": Ustavni zakon odnosi se na sve osobe koje se zateknu na teritoriju Hrvatske, a za njih interes pokaze haski sud, bez obzira imaju li hrvatsko drzavljanstvo.
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 13:58   #64
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
ja sam glas razuma
od nacionalizma se ne zivi
od segregacije se ne zivi
jebe mi se za etnicko ciscenje kad je pola hrvatske prazno, neobradjeno i propalo, minirano. jel to ta bolja buducnost?

nije cjela hrvatska pro-gotovina
ima ljudi koji zele krenuti u buducnost i ostaviti war-dogs tamo gdje pripadaju
u proslost
ne,ti nisi glas razuma..ti si dezurni moralist udaljen tisucama kilometara od ove drzave..usto prekrajas povijest,iako ne baratas osnovnim povijesnim cinjenicama..

nitko nije toliko naivan da misli da se od nacionalizma zivi,a niti u ovoj drzavi ima negativnog nacionalizma koji za cilj ima agresiju prema drugim narodima..niti je ikada takvog nacionalizma bilo..

pro-gotovina nije termin koji u sebi sadrzi stvari koje ti propagiras kao negativne,vec upravo suportno..pro gotovina je stav kojim hrvati drze do sebe,jer im je zemljanapadnuta i ostavljena divljim zbvijerima da je ocerupaju..

pro-gotovina je povijest zapisana u kamenu,povijest koju niti ti,a niti bilo koji licemejrni sud ne moze izbrisati..

to je jedino moralni i eticko ispravni stav..

a war dogs je niska insinuacija prema hr obicnim ljudima,koji samo branili svoj dom i familiju...ne znam kako te nije sram i od kuda ti obraza opisati takve gadosti..
jel i blago zadro war dog?..najgori su takvi polutani kao ti,koji odu vanka i postanu veci nizozemci od njih samih..pa se sada moras potvrditi kao velika nizozemka i agitirati za sud i politicke presude koje donosi..kako bi se opravdala svojim podrijtlom ispred novih liberalnih prijatelja,koji gledaju ove krajeve kao zaostale,kojima jasu war dogzi..

ja tebe ustvari zalim...niti imas kicme,niti stava..podredjujes se drugima i postajes sto drugi zele..
__________________
Gdje je najteže,gdje je najgore,tu treća bojna ratuje..Na našim leđima,stotine bitaka..Slava nam ne treba,neka ide drugima..Dok oni pjevaju,mi lijemo krv..3 bojna-neprobojna
patriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 13:58   #65
Quote:
F. Chief kaže: Pogledaj post
NDH je osudila Hrvate na etiketu fašističkih genocidnih koljača, a samo nebo zna šta će donijeti ova presuda...

tako je
zato je trebalo od pocetka DR raskrstiti sa negativnim naslijedjem
sto se naravno nije dogodilo

Vidiš, zato je bilo zgodno kad je krepao Milošević, a nije osuđen, oslobodio je cijelu Srbiju etikete...[/QUOTE]

cekaj, cekaj samo
nisu jos svi dosli na red
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 14:00   #66
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
ne gledam ja stvari iz nizozemske perspektive
ja samo cekam bolju buducnost za hrvatsku,
koja nikako da pocne

tko nam je sad kriv?
pripadnica bolesno-liberalne nacije,koja zakonski regulira pedofiliju u pozitvnom smislu po iste..

koja je duboko podijeljena drzava..jer raste sovinizam i ksenofobija nezapamcen u hrvatskoj,pa tako u nizozemskoj pobjedjuje u nekim dijelovima ekstremna desnica,ima obraza nama govoriti neke stvari..

obraz ko djon stari moj

uostalom,raskrstite sa 7000 ljudi koje ste pobili..nakon toga imate pravo ikome nesto kazati
__________________
Gdje je najteže,gdje je najgore,tu treća bojna ratuje..Na našim leđima,stotine bitaka..Slava nam ne treba,neka ide drugima..Dok oni pjevaju,mi lijemo krv..3 bojna-neprobojna
patriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 14:04   #67
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post
ne,ti nisi glas razuma..ti si dezurni moralist udaljen tisucama kilometara od ove drzave..usto prekrajas povijest,iako ne baratas osnovnim povijesnim cinjenicama..

nitko nije toliko naivan da misli da se od nacionalizma zivi,a niti u ovoj drzavi ima negativnog nacionalizma koji za cilj ima agresiju prema drugim narodima..niti je ikada takvog nacionalizma bilo..

pro-gotovina nije termin koji u sebi sadrzi stvari koje ti propagiras kao negativne,vec upravo suportno..pro gotovina je stav kojim hrvati drze do sebe,jer im je zemljanapadnuta i ostavljena divljim zbvijerima da je ocerupaju..

pro-gotovina je povijest zapisana u kamenu,povijest koju niti ti,a niti bilo koji licemejrni sud ne moze izbrisati..

to je jedino moralni i eticko ispravni stav..

a war dogs je niska insinuacija prema hr obicnim ljudima,koji samo branili svoj dom i familiju...ne znam kako te nije sram i od kuda ti obraza opisati takve gadosti..
jel i blago zadro war dog?..najgori su takvi polutani kao ti,koji odu vanka i postanu veci nizozemci od njih samih..pa se sada moras potvrditi kao velika nizozemka i agitirati za sud i politicke presude koje donosi..kako bi se opravdala svojim podrijtlom ispred novih liberalnih prijatelja,koji gledaju ove krajeve kao zaostale,kojima jasu war dogzi..

ja tebe ustvari zalim...niti imas kicme,niti stava..podredjujes se drugima i postajes sto drugi zele..
imam i stav i kicmu
samoobrana je jedno
a progon i etnicko ciscenje drugo
za to nema opravdanja

izabrali smo krivi put
sad stize ceh za krivu odluku

bez obzira da je i 3 puta vece zlo hrvatska je ostaje moja jedina domovina
samo jednoumlja vise nema, pa s eeto i moje skromno misljenje mora postovat
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 14:04   #68
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post
ne,ti nisi glas razuma..ti si dezurni moralist udaljen tisucama kilometara od ove drzave..usto prekrajas povijest,iako ne baratas osnovnim povijesnim cinjenicama..

nitko nije toliko naivan da misli da se od nacionalizma zivi,a niti u ovoj drzavi ima negativnog nacionalizma koji za cilj ima agresiju prema drugim narodima..niti je ikada takvog nacionalizma bilo..

pro-gotovina nije termin koji u sebi sadrzi stvari koje ti propagiras kao negativne,vec upravo suportno..pro gotovina je stav kojim hrvati drze do sebe,jer im je zemljanapadnuta i ostavljena divljim zbvijerima da je ocerupaju..

pro-gotovina je povijest zapisana u kamenu,povijest koju niti ti,a niti bilo koji licemejrni sud ne moze izbrisati..

to je jedino moralni i eticko ispravni stav..

a war dogs je niska insinuacija prema hr obicnim ljudima,koji samo branili svoj dom i familiju...ne znam kako te nije sram i od kuda ti obraza opisati takve gadosti..
jel i blago zadro war dog?..najgori su takvi polutani kao ti,koji odu vanka i postanu veci nizozemci od njih samih..pa se sada moras potvrditi kao velika nizozemka i agitirati za sud i politicke presude koje donosi..kako bi se opravdala svojim podrijtlom ispred novih liberalnih prijatelja,koji gledaju ove krajeve kao zaostale,kojima jasu war dogzi..

ja tebe ustvari zalim...niti imas kicme,niti stava..podredjujes se drugima i postajes sto drugi zele..
A ja te potpisujem i opet vam kazem.

Kome sad povijest i buducnost nisu jasne je neprijatelj RH.

A kladim se da ova nizozemka ima masu prijatelja Srba i da odlazi u njihove klubove kao i sudac Orie koji je presudu donio.

Ovo nisu Hrvati, oni su greska u evoluciji hrvatske nacije.
__________________
Neki "Haagovi" će objašnjavat majci (domovini) što joj je sin (domoljub) bio?? Nosite i njegujte istinu o domovini u sebi koja je tako čista i jasna, recite djeci svojoj i učite ih koja je i što je ona... by:Wild_East I pazite kad budete glasali.
Tactum is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 14:07   #69
Marice-bolje ti leži pdf. psihijtrija....

(i pustite više, ženu neupučenu na miru,nije ona tema).

Jeli narod...isti koji je obranio zemlju našu,poslao stenograme,u Hag, stenogrami koji su državna tajna jedne zemlje?mesiću

Evidentan je nesrazmjer kazni,..pa za čitavu koljačinu u Vukovaru krvnici nisu niti pola dobili,kao šta je dobio Gotovina za sedam nebuloznih točaka optužnice...sada smo i zločinačka država koja je nastala na zločinačkom pothvatu....
žacko11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 14:09   #70
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
imam i stav i kicmu
samoobrana je jedno
a progon i etnicko ciscenje drugo
za to nema opravdanja

izabrali smo krivi put
sad stize ceh za krivu odluku

bez obzira da je i 3 puta vece zlo hrvatska je ostaje moja jedina domovina
samo jednoumlja vise nema, pa s eeto i moje skromno misljenje mora postovat
upravo tako..srbi su krivi za progon i etnicko ciscenje,a mi smo krivi jer odabrali samoobranu..

ja sam svejstan da ste vi izabrali krivi put ,a dali vam ceh stize na naplatu nebi znao..ne zamaram se sa drugom nacijom ..

Hrvatska sigurno nije tvoja domovina,jer ti si svoju domovinu izabrala..a pripadnicu nacije koja je kolonizirala pola svijeta,ozakonila pedofiliju,te urbani fasizamkroz ksenofobiju i sovinizam prema ljudima koji dosli iz zemalja koje su stotinama godina iskoristavali,nema nam prava nista govoriti..

pogotovo sto niste rascistili sa etnickim ciscenjem i zvjerskim genocidom nad 7000 bosnjaka srebrenice..
__________________
Gdje je najteže,gdje je najgore,tu treća bojna ratuje..Na našim leđima,stotine bitaka..Slava nam ne treba,neka ide drugima..Dok oni pjevaju,mi lijemo krv..3 bojna-neprobojna
patriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 14:09   #71
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post
Pogledajte ovakav mazohizam koji prsti iz misli i upisa hr covjeka..najpickastiji narod i drzava u povijesti..
gle nema tu vise sto
nepodobne smo potjerali
sad smo ostali sami sa sobom
saroliki kakvi jesmo

nemamo vise koga ni krivit ni kudit
sad se mozemo jos jedino medjusobno grist

tko zna mozda bude u dogledno vrijeme slobodna dalmacija (dalmatinska akcija od one babe kako se vec zove ), slobodna istra...
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 14:10   #72
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
imam i stav i kicmu
samoobrana je jedno
a progon i etnicko ciscenje drugo
za to nema opravdanja

izabrali smo krivi put
sad stize ceh za krivu odluku

bez obzira da je i 3 puta vece zlo hrvatska je ostaje moja jedina domovina
samo jednoumlja vise nema, pa s eeto i moje skromno misljenje mora postovat
Ajde ti moraliziraj onim svojima koji su ostavili 8000 tisuca ljudi na milost i nemilost istima koji su na nas krenuli dok su oni ispijali alkohol i plesali.NIKAD ih to nije stiglo ali prokleta ta nacija koja je to dopustila i sada drugima drzi prodika.Pogadas ko je?Nizozemska.
dr.no1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 14:11   #73
Quote:
žacko11 kaže: Pogledaj post
Marice-bolje ti leži pdf. psihijtrija....

(i pustite više, ženu neupučenu na miru,nije ona tema).

Jeli narod...isti koji je obranio zemlju našu,poslao stenograme,u Hag, stenogrami koji su državna tajna jedne zemlje?mesiću
istina se treba znati
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 14:14   #74
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
istina se treba znati
Da,istina da je tvoja domovina Nizozemska u tjedan dana dozvolila najveci genocid u Europi od 2.sv rata a Nizozemci to NE ZNAJU.Nizozemci bome neznaju ni da su njihovi vojnici primili Mladiceve darove i alkohol te bacili pravu malu neoliberalnu zabavicu.Uzivajte stoko odvratna.
dr.no1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 14:15   #75
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
gle nema tu vise sto
nepodobne smo potjerali
sad smo ostali sami sa sobom
saroliki kakvi jesmo

nemamo vise koga ni krivit ni kudit
sad se mozemo jos jedino medjusobno grist

tko zna mozda bude u dogledno vrijeme slobodna dalmacija (dalmatinska akcija od one babe kako se vec zove ), slobodna istra...
tako je..potjerali ste zenu i nevinu djecu iz kampova koje trebali stiti..

sad ste ostali sami,jer se pripadnicima sarolike nacije,ne osjeca 30% gradjana vase drzave..

sad se medjusobno grizete,pa jedni glasaju za ekstremnu desnicu,a drugi za ekstremnu ljevicu..

ali svima vam je zajednicko jedno..pobili ste 7000 ljudi,a nitko nije odgovarao za to zvjerstvo
__________________
Gdje je najteže,gdje je najgore,tu treća bojna ratuje..Na našim leđima,stotine bitaka..Slava nam ne treba,neka ide drugima..Dok oni pjevaju,mi lijemo krv..3 bojna-neprobojna
patriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 14:15   #76
Quote:
dr.no1 kaže: Pogledaj post
Ajde ti moraliziraj onim svojima koji su ostavili 8000 tisuca ljudi na milost i nemilost istima koji su na nas krenuli dok su oni ispijali alkohol i plesali.NIKAD ih to nije stiglo ali prokleta ta nacija koja je to dopustila i sada drugima drzi prodika.Pogadas ko je?Nizozemska.
stici ce ih, bez brige
steta sto nema smrtne kazne, iskreno

inace nije to samo nizozemski sud
to je medjunarodni sud trenutacno smesten u den hagu
a trebali bi platit svi po redu
ukljucujuci i te nzozemce dutch-batovce koji su zajebali duznost i onoliko narod izrucili srbima na pladnju
boze me sacuvaj takvih mirotvoraca
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 14:16   #77
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
istina se treba znati
hehe..samo ih prcaj..oni misle da argumenti nešto vrijede...pusti bedake.
kajzen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 14:17   #78
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
imam i stav i kicmu
samoobrana je jedno
a progon i etnicko ciscenje drugo
za to nema opravdanja

izabrali smo krivi put
sad stize ceh za krivu odluku

bez obzira da je i 3 puta vece zlo hrvatska je ostaje moja jedina domovina
samo jednoumlja vise nema, pa s eeto i moje skromno misljenje mora postovat
Možeš objasnit kada je provedeno etničko čišćenje, nad kim, te progon od strane hrvatske vojske?
anni_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 14:19   #79
Quote:
kajzen kaže: Pogledaj post
hehe..samo ih prcaj..oni misle da argumenti nešto vrijede...pusti bedake.
prvo sam mislio..ali kad sam vidio sa kojim trollom imamo posla,krecem jednakom retorikom prema pripadnici jedne od najuzarpatorskije drzave svijeta,koja je pokrala i pobila drugih naroda,da mi imamo forze jos za jedno 1000 njezinih oluja,da bi uopce izasli na megdan usporedjivanja sa nizozemcima,po 3tnickikom ciscenju i progonu..
__________________
Gdje je najteže,gdje je najgore,tu treća bojna ratuje..Na našim leđima,stotine bitaka..Slava nam ne treba,neka ide drugima..Dok oni pjevaju,mi lijemo krv..3 bojna-neprobojna
patriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 14:19   #80
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post
tako je..potjerali ste zenu i nevinu djecu iz kampova koje trebali stiti..

sad ste ostali sami,jer se pripadnicima sarolike nacije,ne osjeca 30% gradjana vase drzave..

sad se medjusobno grizete,pa jedni glasaju za ekstremnu desnicu,a drugi za ekstremnu ljevicu..
to i je bit demokracije za razliku od socijalistickog jednoumlja, zar ne?


inace,bez obzira na moje skromno misljenje, ne moras se bojat za sudbinu desnice u RH
jer ova gotovinina presuda najavljuje politicki zaokret u desno na slijedecim izborima

iz dispeta rekla bih
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:37.