Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2015., 15:58   #81
Evo i ja bih se pridružio traženju ekipe na području Zagreba
mapa_falsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 19:12   #82
Ako netko još uvijek čita ovu temu - 12.12.2015. će biti Dishonored, steampunk larp.
Prijave su još uvijek otvorene.
Više o larpu i link za prijave:
https://www.facebook.com/groups/3428...30035/?fref=ts
https://www.facebook.com/events/1222566297758177/
https://docs.google.com/forms/d/1LD_...?usp=send_form
-Matangi- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 19:57   #83
D&D igra

Iako ne znam pravila igre, silno me zanima jer sam pročitao kako to izgleda,pa tražim neku ekipu koja u centru Zagreba koja to igra da im se pridružm.
__________________
Nisam uvijek u pravu, ali nikad nisam u krivu.
Fireskull is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 22:33   #84
Igraju se javne igre Pathfindera: https://warhorn.net/events/croatia-pfs

To je nesto kao D&D 3.75. U ovom formatu igraju pojedinacne avanture, i za njih dobivas papir o tome sto si napravio i mozes igrati sa ekipom koja to igra bilo gdje, bilo kada.
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 18:08   #85
A long time ago, in a galaxy far, far away...

Ove godine prvi put na Sferakonu, u subotu 14. svibnja, sudjelujem kao dio programa. Vodim one-shotove Star Wars RPG igara od Fantasy Flight Games. Avanture su u formatu Begginer game-a, sa pojednostavljenim pravilima prikladnim za učenje sustava. Okvirno trajanje igre je 3 sata ili manje, a likovi su premade, tako da ne trebate ništa donijeti osim dobre volje i želje za roleplayom. Otvoreno je do 5 mjesta za svaku avanturu; ako želite rezervirati mjesto, javite mi se na PM ili na email [email protected] sa imenom i prezimenom i avanturom u kojoj bi htjeli sudjelovati.
Sustav je jednostavniji i pomalo neobičan, koristi kockice bez brojeva i omogućava da i GM i igrači podjednako utječu na opis i razvoj radnje i akcije. Sve će biti objašnjeno kroz samu igru, ali u međuvremenu, ova i sljedeća epizoda web-comica Up to Four Players jako dobro sažimaju osnove:

http://www.uptofourplayers.com/comic...re-rulez-pt-1/

Pozivam kako iskusne igrače koji žele isprobati novi sustav, tako i početnike koji žele prvi put probati RPG igru da dođu i pokušaju preživjeti na rubu Imperija ili pronaći svoju sudbinu i ovladati Silom.

Subota, 12.30 sati, dvorana A211 - Edge of the Empire: Escape from Mos Shuuta.
Vrijeme je previranja i rata u galaksiji. Dok Pobunjenici slave uništenje Imperijalne Zvijezde smrti kod Yavina IV, lopovi, šverceri i kriminalci svih vrsta pokušavaju preživjeti na rubovima galaksije.
Skupina takvih pojedinaca na Tatooineu zamjerila se svom dosadašnjem poslodavcu Teemo the Huttu. U bijegu od Teemovih plaćenika, moraju udružiti svoja znanja i iskoristiti sve trikove kako bi preživjeli, „nabavili“ brod i pobjegli iz Mos Shuute...

Subota, 20.30 sati, dvorana 211 - Force and Destiny: Mountaintop rescue
Tama je ovladala galaksijom. Drevni red Jedija je uništen, znanje o Sili izgubljeno a Galaktički Imperij nemilosrdno lovi one koji Silu osjećaju ili koriste.
Učenjak Hethan Romund, putujući galaksijom u pokušaju očuvanja ostavštine Jedija, pronašao je nekolicinu pojedinaca snažnih u Sili i poučio ih onim znanjem koje je skupio. Sada je Romund zarobljen od strane moćnog sluge Tamne strane i prisiljen mu otkriti tajne drevnog hrama bogatog znanjem o Sili.
Osjetivši da im je mentor i prijatelj u opasnosti, Romundovi štićenici su se okupili na planetu Spintiru kako bi ga spasili...
__________________
"Look up and move on. Because you'll become jealous or frightened if you look to your sides or below you. Be the one who looks up. The one who'll look at the stars beyond. Stargazer..."
Stargazer4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 03:44   #86
Split

Trazim ekipu za DnD 3.5, 5e ili PF u Splitu.
Igrao sam dosta DnD i par sessiona Pathfindera
Ajmo valjda ima netko u Splitu xD.

P.s. radim dobre kolace
Dakeyras is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 12:39   #87
Kolege i ja tražimo Vampire the Masquerade DM-a u Zagrebu, ima nas 4, od kojih 2 su newbovi.Termini se daju dogovorit iako je pref nedjelja.
Niou is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 16:50   #88
Quote:
Dakeyras kaže: Pogledaj post
Trazim ekipu za DnD 3.5, 5e ili PF u Splitu.
Igrao sam dosta DnD i par sessiona Pathfindera
Ajmo valjda ima netko u Splitu xD.

P.s. radim dobre kolace
Sutra kreće 3. FantaSTikon i bit će masu DNDa

Potraži tu https://www.facebook.com/events/2602...8870889215115/

Bit će desetak mini avantura (jedna u Discworld svijetu, jedna u međuzemlju...), a možda sklopiš i neku ekipu za trajnije igranje.
Olorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:13   #89
Bio sam tamo, ali nisam imao vremena za igru. Volontirao sam.
Sada geldam Critical Role da zadovoljim svoje DnD potrebe, ali cu uskoro sve pogledati pa... heeeeelp
Dakeyras is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 14:40   #90
Neznam kolko ima Varaždinca ovde, ali oču voditi playtest igre kaj razvijam. Pa ako ima kog zainteresiranog za horror/dark fantasy gejm u homebrew sustavu i setting-u slobodno mi se javi.

Ja sam slobodan večinu vremena i može se dogovoriti kaj se mene tiče i jutarnji termini vikendima.
efranor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 00:12   #91
Pozdrav, muž nema acc pa postam u njegovo ime
On je iskusan igrač, igrao i 3.5 i 5 i Pathfinder i svašta, 25 godina. Traži ekipu u Zagrebu koja treba igrača
Ne voli igre koje previše ograničavaju, više je za zezanciju i šale i pošalice i tak, ništa sad smrtno ozbiljno tako da je Pathfinder society otpao.
Traži ekipu po mogućnosti odraslih ljudi koji ne igraju u suludim terminima (tipa jako duge igre po 12 sati do šest ujutro i slične mladenačke pizdarije)
Inače je iz Slovenije, tamo je imao super ekipicu, igrali bi od tipa pet popodne do ponoći žustro i onda aj spat, nikakve allnighter gluposti
Također, preferenca je da se ekipa okuplja u Zg na nekoj bolje povezanoj lokaciji (mi smo na zapadu), ne tipa u čučerju ili gorici, jer nam je to malo daleko.

On je inače simpatičan (barem meni, udala sam se za njega), ima smisao za humor, bolje se izražava na engleskom, crta stripove, maštovit je i kreativan, svaki put će donjet čips i dobru volju i tolerantan je prema svim ljudima i sa svima si može biti dobar. Društven je, nije neki creep ili neki sad rendom lik za kojeg nisi siguran jel želiš pričat s njim. Voli sve životinje

Ako se netko od vas želi družiti i treba zabavnog igrača, pozovite ga u ekipu
__________________
I travel the world looking for understanding
of the time that we live in...
Cleo28 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:40.