Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2017., 22:47   #1
Da li je ovo sukladno standardima na forum.hr

Postovani moderatori,

meni osobno ne smeta ako ce kriteriji na forum.hr biti labavi. A i shvacam da ima puno posla.

Ali evo, nije mi jasno kako to da se ovako nesto (https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=736) vec dulje vrijeme tolerira od doticnog forumasa.

A naprimjer @trifrtaljac vec dugo je u bannu, a poprilicno je doprinosio s razlicitim REFERENCAMA u PDF Povijest, tema Josip Broz Tito. Ne znam za druge teme kako se ponasao.

Ono sto znam da nije ovako vulgarno vrijedjao i prijetio ubistvima te nazivao nakon toga ljude fasistima. Sto je to gore radio od toga?

Shvacam da su moderstori ljudi i da imaju ponekad osobne animozitete, ali ja cu uvijek pohvaliti osobe koje su PROFESIONALNE i NEPRISTRANE u obavljanju svog posla.

S postovanjem,

@The Instruktor
__________________
Smrt fašizmu sloboda narodu

Zadnje uređivanje The Instruktor : 22.07.2017. at 23:53.
The Instruktor is offline  
Old 23.07.2017., 02:43   #2
Prijavi post, ako nema reakcije unutar 24 sata, dođi ovdje i otvori žalbu. Nemoj žalbe otvarati pola sata nakon što je nešto napisano i onda prezentirati takve upise kao one koje moderatori toleriraju. Piše u pravilima ovog pdf-a:
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
• Ako uočite problematičan post ili topic, prvi korak je prijava na trokutić . S obzirom da moderatori nisu 24/7 prisutni na forumu potrebno je pričekati neko vrijeme, minimalno 24 h od prijave, prije nego se otvori žalbena tema. Umjesto otvaranja teme, ukoliko nema reakcije na prijavu možete i poslati privatnu poruku moderatorima.
Nebitno je zašto je netko drugi otišao u ban. Razlozi postoje i onaj tko je u banu ih može raspraviti s administracijom.

Pozdrav!
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:31.