Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2017., 20:29   #21
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Nikad nisam ni rekao da nije moguce niti da je ta Rankoviceva izjava tocna. Ono sto je meni problematicno jest ultimativno tvrditi da nesto ne postoji samo zato jer nije na nekoj naslovnici.

Sto se Sedlara tice, nisam dovoljno upoznat s time, pa ne bih komentirao, a i takodjer ne bih skretao s teme.
O, pa upravo to je tema: kad se netko poziva na naslovnicu, a ona je izmišljena ili, još bolje, fotošopirana...e sad, da su se na Wikipediji potrudili fotošopirati tu Politiku iz 1951. još bi to bilo nešto, ali gdje ćeš nać fontove koje su koristili tiskarski strojevi Politike iz 1951.? Nisu si ni malo truda dali, a mislili su da naslovnice više nigdje nema da bi netko možda provjeril...ccc

Sedlar je makar pokušao s fotošopom (čak je koristio efekt zgužvanog i probušenog papira)...
__________________
There is absolutely no cause for alarm.
sotonik123 is offline  
Old 18.08.2017., 20:29   #22
dakle, dostupna je naslovnica na kojoj toga nema. ali moguće toga ima na nedostupnim stranicama.
aj, bok !
__________________
allahu akbar, al putinu rahbar
antilles is offline  
Old 18.08.2017., 20:40   #23
Kao što bi rekao jedan pjesnik iz Alan Forda: "A sad ću odrecitirati jednu pjesmu koju sam napisao prije nego što sam naučio pisati!"...
__________________
There is absolutely no cause for alarm.
sotonik123 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:06.