Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2008., 23:24   #1
Odabir spola djeteta

Upravo sam pročitala ovo pa me zanima šali li se to netko ili se ljudi zaista igraju genetikom do te mjere?

http://www.vecernji.hr/newsroom/zani...90384/index.do

Ne piše na koji način to rade,ali ako netko zna nešto više, zanima me kako to izvode i što ako slučajno zeznu pa stvore neke mutante ili degenerike?
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 23:40   #2
kaj te to čudi?

meni je više čudno kaj nikom nije sumnjiva ova poplava rođenih blizanaca selebritija u americi.
toliko blizanaca rođeno u zadnjih par godina mi malo previše smrdi na takve stvari kakve se spominju u ovom članku.
no, nitko to nit spominje niti se razgovara o tome i svi se prave blesavi kaj se toga tiče.
ne bih baš rekla da je došlo vrijeme da ti amerikenjci odrasli na galofaksu i gmou sad rađaju blizance zbog toga, bit će da je nešto drugo posrijedi.

na kraju opet ispada da onaj tko ima para može sve.

a mi ostali se možemo, doslovce, jebat.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 13:20   #3
Da, vidiš to uopće nisam primijetila dok ti nisi sad spomenula.
Ali zar to nije bolesno?Zar bi ti birala spol kad bi mogla?
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 17:47   #4
prvo to nije pririodno,samim time mislim da priroda treba uraditi svoje a mi mozemo pokusati utjecati na spol jedicu slatku,slanu hranu ili gledajuci dan ciklusa koji dan imat odnose za musko ili zensko dijete...
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 23:37   #5
Očito neki žele glumiti Boga.
Ne mogu zamisliti da bi itko normalan tako nešto napravio. Pa dijete je božji dar, a ne igra za bogate.
Mislim da bi većina roditelja htjela imati i sina i kćer, ali to postaje manje bitno uz zdravlje koje svaki roditelj želi svome djetetu. Kad se djete rodi, svaki roditelj najprije pomisli Bože, daj da sve bude u redu sa mojim djetetom, samo da je zdravo, a ne Bože, daj da bude žensko ili muško.

Kako čovjek kad ima para postane pohlepan.
__________________
Naš ormar
bula&pupa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 00:04   #6
isus ti pa cem se vi cudite, ko da zivimo u 15. stoljecu

to je pocetak
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 15:05   #7
Meni je to strasno, ja bih da je to kraj, to jest, da je tome kraj. inace ce za 100 godina raditi samo musku djecu recimo ako im ponestane dečkića.
Priroda sama određuje što i kako. HOćemo li za 50 godina moći odabrati i kako će dijete izlgledati? Dobijes template i uzmes - aha, moze, moj nos, tatine oči, dedine uši...
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 22:51   #8
A mislim stvarno......dokle seže ljudska glupost i do kada ćemo se poigravati tuđim životima.....do kada ćemo glumiti Bogove!!!!!!??????mislim da su si neki određeni uzeli previše maha u stvaranju i kreiranju živog bića,mi smo tu da ga stvorimo(mi i naš partner)a sve ostalo stvar je prirode,a ako se idemo dirati u nju ona će nam to na određen način i vratiti!
__________________
13.09.2007. Roko,Roko!
*Mistique* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 14:15   #9
Samo neka oni biraju, ali nek se ne cude kad im sin bude gej, jer je trebao biti curica, a oni inzistirali na decku, jooj uzas
Ivana_1104 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 15:07   #10
sve se vraća sve se plaća! kad tad će se priroda osvetiti za sva ta prčkanja do kojih nikad nije trebalo doći.

i da mogu odrediti spol, ne znam kaj bi odabrala. mm nije bio ziher ni da li sad želi znat koga bumo dobili ili da čekamo đenje!
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 15:11   #11
Barem mi znamo koliko je teško začeti i roditi živo i zdravo dijete i ne znam da li bi se koja od nas usudila igrati Boga !!!
ivapetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 23:43   #12
Quote:
Ivana_1104 kaže: Pogledaj post
Samo neka oni biraju, ali nek se ne cude kad im sin bude gej, jer je trebao biti curica, a oni inzistirali na decku, jooj uzas
to si u skoli ucila?
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 00:03   #13
Quote:
Ivana_1104 kaže: Pogledaj post
Samo neka oni biraju, ali nek se ne cude kad im sin bude gej, jer je trebao biti curica, a oni inzistirali na decku, jooj uzas
a ma, ne ide ti to tako, ne brini, biraju oplođena jajašca koja su muška a koja ženska, ne mogu izmanipulirat muško da bude žensko il obrnuto

moj honey i ja bismo htjeli curicu, al da već idemo birat, mijenjali bi biranje spola za biranje nastanka bejbija barem 2-3 godine kasnije
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 01:48   #14
ALi zar i to nije igranje boga?
I protuprirodno?Kaj ak neke degenerike stvore?Kolike su sanse za to?
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 02:07   #15
jesus, nis ne stvaraju, nemamo tehnologiju za to. samo odvoje x od y spermija i onda po zelji roditelja oplode jajnu stanicu. primitivno do bola
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 09:53   #16
Ja bih bila za biranje spola djeteta samo u slucaju nekih teskih bolesti u porodici, od kojih oboljevaju npr. samo djecaci ili samo curice (cerebralna p., hemofilija, itd.)
Sve drugo mi je bolesno i neljudski.
__________________
10.06.09 LEO Naše malo zlato Mala zabica: 37+
Ana80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 10:53   #17
Quote:
Ana80 kaže: Pogledaj post
Ja bih bila za biranje spola djeteta samo u slucaju nekih teskih bolesti u porodici, od kojih oboljevaju npr. samo djecaci ili samo curice (cerebralna p., hemofilija, itd.)
Sve drugo mi je bolesno i neljudski.
od cerebralne paralize oboljevaju oba spola.........a hemofilija, a cuj, sin moze oboljet a kceri mogu bit prenosnici tako da opet idemo u krug.....to je stavr sudbine i prirode a igranje Boga u ovim slucajevima ne pomaze apsolutno nista
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 14:27   #18
i djevojcica/zena moze bolovat od hemofilije
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 14:40   #19
Quote:
Ethan kaže: Pogledaj post
i djevojcica/zena moze bolovat od hemofilije

od kad to.... pa koliko sma ucila na faksu iz genetike majke tj. zene su prenosnici a muska djeca oboljevaju.

ah sjetih se...fakat, postoji jako mala mogucnost koja proizlazi iz kombinacije: otac oboljeli a majka prenosnik ali to je jako, jako rijetko tj. te zene su homozigotne i imaju sniženu razinu faktora VIII u krvi jer mutirani gen nose na oba svoja X kromosoma.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice

Zadnje uređivanje Wedding : 14.11.2008. at 14:47.
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 14:49   #20
bingo

p.s.
kolko je rijetko nemam pojma
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:29.