Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2018., 20:10   #1
Kazna / Kördüğüm [Nova TV]

Kazna (Kördüğüm - Nerazmrsiv Čvor)

Nova turska serija od 20. kolovoza u 21:30 na Novoj TV!

Nova TV donosi napetu priču o uspjehu, ljubavi i novcu, u gradu u kojem su bogatstvo i moć jedini pokazatelji uspjeha.




Sadrzaj (IZVOR):

Bogatstvo i moć jedini su znak uspjeha u Istanbulu. U takvom svijetu vrijeme prolazi brže nego u svijetu običnih ljudi, a ljudski koncepti poput ljubavi, požrtvovnosti, suosjećanja ili savjesti nepotrebni su teret te se smatraju slabošću. Obitelj predstavlja samo sliku za vanjski svijet, a u stvarnosti je ništa drugo nego dobro iskalkulirani poslovni dogovor. U ovom okrutnom svijetu u kojem su ljudski osjećaji nepoželjni, ljubav je samo kratkoročna avantura. Tu gdje je pobjeda krajnji cilj, slabost se skupo plaća.

Ali Nedžat želi pokrenuti proizvodnju domaćeg automobila i zbog istraživanja je u Italiji s prijateljem Ajhanom. Tih je dana i liječnica Naz u Italiji na simpoziju kao predavač o dječjim bolestima. Slučajno, upravo Naz intervenira kad Ajhanu pozlije u jednom restoranu. Zbog tih događaja ona propusti let i mora prihvatiti Ali Nedžatov poziv da se vrati njegovim privatnim zrakoplovom.

Nazin muž Umut pak, s partnerom Gendžom, radi na dizajnu automobila u svojoj radionici što je njegov životni san. Gendžo i Umut bave se restauracijom automobila i sklope dogovor s prevarantom Kenanom. Naz i Umut imaju problema u braku zbog posla i svojih obitelji.

Didem, koja je davno provela noć s Alijem Nedžatom, dovodi svog sina Kana na kontrolu u bolnicu gdje radi Naz. Nakon pretraga, liječnici utvrde da ona boluje od smrtonosne bolesti. Didem mora nekomu povjeriti svog sina za vrijeme terapije. Najprije ide svom ocu Hasanu koji je se odrekao jer je rodila izvanbračno dijete. Hasan ne pristaje pomoći Didem. Preostaje joj samo reći sve Kanovu ocu Aliju Nedžatu koji i ne zna za Kana.

U međuvremenu, Ali Nedžat je u svađi sa svojim ocem koji se protivi pokretanju proizvodnje automobila. Njegov otac ne želi širiti posao izvan svoga kruga znanja. Povrh toga, Ali Nedžat je u prošlosti skrivio smrt svog nećaka Bariša zbog svoje strasti prema automobilima i brzini. Njegova sestra Fejza još nije prebrodila smrt svog sina i prima privatnu pomoć od svoje psihijatrice Neslihan.

Didem se trudi pružiti svom sinu sreću u svojim zadnjim danima. Ali Nedžat priprema zabavu za svoj 35. rođendan i poziva Naz i njezina supruga. Želeći izazvati oca, pred svim uzvanicima na zabavi objavi da će Karas holding ući u proizvodnju automobila. U tom se trenu zabavi pridružuje Didem koja se krila u Ali Nedžatovu automobilu. Usred Ali Nedžatova govora stane pred njega, izjavi da je Kan njegov sin i počini samoubojstvo.


Godina Produkcije: 2016.
Produkcija: Endemol Shine Türkiye
TV kanal: FoxTV
Rezija: Ömer Faruk Sorak
Scenario: Yildiz Tunc
Direktor Fotografije: Emmanuel Kadosh
Glumci: İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin, Alican Yücesoy, Ege Aydan, Rojda Demirer, Naz Elmas i İrem Şentürk.
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2018., 00:28   #2


steta sto se na spoiler temi ne vide lepo gifovi, i slike, svi su na imguru, tada smo ga naveliko koristili, bilo je zanimljivih momenata.
sta reci... mrvu sam nostalgicna, s jedne strane, a s druge... ovo je jedna od serija koju nisam odgledala do kraja. meh.



Zadnje uređivanje Bhea : 21.08.2018. at 00:48. Reason: yt
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2018., 00:55   #3
-dobro za početak
sviđa mi se Ali
koko55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2018., 01:00   #4
Scena Alijeve nesrece je bila jako dobro snimljena I odglumljena a bome nije lako ostati ravnodusan na nju.

Najzanimljiviji su mi Naz i njena obitelj. U braku joj ne cvatu ruze a izgledno je da bi se Umut mogao uvaliti u kutne poslove pa njihovim problemima nece biti kraja. Vec gidim da ce mi Gokce opasno piliti po zivcima. Cura bi zivjela lagodno us sto manje truda i rada.

Scena kad otac odbije Didem podsjetila me na 1001 noc kad she Burhan oglusio na Seherezadine molbe da pomogne njoj i njenom djetetu (koje se, gle cuda, takoder zvalo Kan). Sto ce sad biti s jadnim djetetom kada majke vise nema? Hoce li otac napokon preuzeti odgovornost koje se nekoc odrekao? Mislim da ce griznja savjesti ipak presuditi.
Twotinyfrogs is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2018., 06:45   #5
Je li dobra serija?
Nemam naveče šta gledati, a ovdje u Bosni imam Nvu i većinu hrvatskih kanala (Rtl 1 i 2, Nova...) Od meni poznatih nemam samo Doma tv
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2018., 11:00   #6
Sinoc nabasah na ovu seriju i scenu di kcer govori ocu da umire i da nema kome osim njemu ostaviti vanbracno dijete, a on njoj Za mene si vec odavno mrtva i ode pretpostavljam da ce kasnije deda brinuti o malome, ali msm jbt...bas zestok primjer ludila volim te vise od sebe ali manje od svog ponosa/casti/principa...votever.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2018., 14:47   #7
zar su za glavnog lika stavili smeće koje zna napravit dijete a pobrinut se poslije ne zna i pravi se mutav?
iritantan nekarizmatičan napuhan lik, samo se šeće po kadru ko da bira lubenice na placu.

nijedan lik mi nije privuko pozornost osim ove šta se na kraju upucala. dakle ostao nije nijedan.
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 00:13   #8
iz 2. ep:




Quote:
Acero kaže: Pogledaj post
Je li dobra serija?
Nemam naveče šta gledati, a ovdje u Bosni imam Nvu i većinu hrvatskih kanala (Rtl 1 i 2, Nova...) Od meni poznatih nemam samo Doma tv
onda gledaj. mozda ti se dopadne. kao i svaka tr serija ima mana.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 00:35   #9
ajme jadan mali. ne znam di će mu bit gore, u onom turobnom depresivnom dvorcu il staklenoj vili s napuhankom.
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 18:58   #10
Meni je isto žao malog, ni tamo je ni vamo. Djed koji je odbacio njega i njegovu majku pa samoubojstvo majke i u konačnici, otac kojeg peče savjest.
Twotinyfrogs is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2018., 00:01   #11
Definitivni negativac mi je za sada pater familias obitelji Karasu otac Tarik.
happydizi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2018., 00:25   #12
Super serija.konacno nesto dobro na tv-u.osim tarika i fejze za sad me nitko ne zivcira.
Gdje je vec glumio mali koji pomaze u radioni?

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2018., 01:56   #13
pesma iz 2. boluma:



Annem - Candan Erçetin.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2018., 19:52   #14
nisam mislila da će Umut bit varalica, činio mi se ko nesiguran glupast lik al pošten bar. sad je to tipičan klišej da Naz sazna za prevaru i baci se u naručje Aliju.

Ali bi sad maloga posvojio da se napokon osjeti korisnim, moš mislit. ništa mu ne vjerujem, sve je to iz sebičnih razloga.

mislim da će i Nazina mama nešto zeznut s hranom koju će ova spremat tak da izgubi posao.

stari Tarik mi izgleda ko neki vještac iz Harryja Pottera.

puno klišeja.
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2018., 22:46   #15
Ovaj Tarik je monstrum od oca. Dati u ludnicu vlastitu kcer (koja jos ne moze zacijeliti ni priblizno svoje rane tragicnim gubitkom svojeg djeteta) da kojim slucajem ne bi prodala svoje dionice na koje ima zakonsko pravo je dno dna Za sada definitivno najgori lik u seriji. A i fizicki izgleda hladno odbojno i svirepo.
happydizi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2018., 22:56   #16
Meni su SVI odborni!Cak i Ali,covjek koji je opsjednut s autima a auto i on su ubili njegovog necaka!Razocarao me je Umut!Mislila sam da je jaka osoba a ona labilna do boli!
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2018., 03:03   #17
ak niš drugo, vrijedi gledat zbog one male slatkoće Kana. al zanimljivo je zasad.
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2018., 10:49   #18
Za početak meni je
Nisam u mogućnosti gledati svaku veče , ali ću se potruditi na netu vidjeti bar koliko stignem.
Sve zbog Ibrahima ,meni najljepšeg turskog glumca.
jednadunja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2018., 12:16   #19
Quote:
jednadunja kaže: Pogledaj post
Za početak meni je
Nisam u mogućnosti gledati svaku veče , ali ću se potruditi na netu vidjeti bar koliko stignem.
Sve zbog Ibrahima ,meni najljepšeg turskog glumca.
I meni je odlicna serija.punoooo bolja od ostalog sta se nudi na tv.
Ako su mi glavni likovi ok,automatski mi je serija dobra.naz je predobra(takvih ljudi nema u stvarnom zivotu),an je smrad,ali je zgodan pa mu oprastam.i umut mi je ok za sad,ali kako sam epizodu i pol u zaostatku,izgleda da ce bit iznenadenja.

I dalje razbijam glavu gdje je glumio mali iz radione!zar nitko nece pomoc da se sjetim?
A i neslihan mi je poznata od nekud...


Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2018., 12:44   #20
Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
A i neslihan mi je poznata od nekud...
Neslihan je meni ista Dilarina sestra iz Tuđeg života. al ipak nije to ista glumica
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:20.