Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2012., 23:10   #2021
ja sam uživala u večerašnjoj epizodi,tako su mi bili lijepi i skladni skupa,čudo jedno...umrla sam od smijeha kad se Behlul zalijepio za sjedalo dok je ona vozila i lijepo su pokazali kako se on iznenađuje vidjevši je opuštenu,dragu,nasmijanu,totalno drugačiju od onog kako ju je prije zamišljao..

kako su mu samo oči sjajile kad ju je pogledao ono kad je izašla iz sobe,baš mu je pogled blistao,savršeno odglumljeno
__________________
...i čime od svijeta da se braniš,kao ruža,sa dva smiješna trna...ili snom?
jelena35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 23:17   #2022
Ali on je stariji, valjda 20 godina te upravo odlazi u drugu državu na 3 dana. Red je da joj par pošalje neki najobičniji SMS kad ga je već poslao i malom krpelju. Ona ne može vratiti to dijete i umjesto da iskreno razgovaraju o svemu on ju tjera od sebe i ide klesat. A kao stariji i mudriji. Zapravo nedorastao.
Ona se i Adnanu i Behlulu (osobito zadnjih 20 epizoda) vješala oko vrata. Ona je razmažena i bahata te misli da je vješanje i proganjanje način na koji će nešto dobiti, ali s Adnanom je danas imala dobre namjere. Htjela je riješiti probleme, a ne ih stvoriti.
Mačkaa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 23:19   #2023
Quote:
jelena35 kaže: Pogledaj post
ja sam uživala u večerašnjoj epizodi,tako su mi bili lijepi i skladni skupa,čudo jedno...umrla sam od smijeha kad se Behlul zalijepio za sjedalo dok je ona vozila i lijepo su pokazali kako se on iznenađuje vidjevši je opuštenu,dragu,nasmijanu,totalno drugačiju od onog kako ju je prije zamišljao..

kako su mu samo oči sjajile kad ju je pogledao ono kad je izašla iz sobe,baš mu je pogled blistao,savršeno odglumljeno
Oči mu zaista posebno sjaje dok gleda Bihter. Ispunjene su nekom nježnošću. Čak i u toj zadnjoj epizodi dok prekidaju u šumi. Nikada nije imao takav pogled s Nihal.
Mačkaa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 23:19   #2024
Quote:
da, to, koliko je bila sjetna kad je Behlul rekao da u braku znači odrasteš i ostaviš po strani snove..nije to što je ona htjela, ovakav truležni život sa Adnanom, ali nije znala dok nije probala..mislila je da će biti dosta on, negova pažnja, briga, ljubav..a on više cijeni poslugu od nje, ponaša se kao da ju je kupio skupa s namještajem
odvratan je dedek. bihter nije imala pravo glede pobačaja, trebala je to drugačije napraviti, al uzimajući u obzir njezin karakter, i narav bilo je za očekivat da će to napravit nakon što je vratio sulejmana efendiju na posao.. to je on trebao znati kao njen muž, i čojk koji je "voli".. života ti, on bi se oženio a da se ništa ne promijeni, i očekuje od nje koja ima 25 godina da se ponaša kao da joj je 50, da ostaje kući, da glavna zabava bude večera u krugu obitelji !... previše su različiti da bi ikada taj brak uspio, ja sam sigurna da i nije bilo behlula da bi se razveli...
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 23:21   #2025
Quote:
Zoree kaže: Pogledaj post
odvratan je dedek. bihter nije imala pravo glede pobačaja, trebala je to drugačije napraviti, al uzimajući u obzir njezin karakter, i narav bilo je za očekivat da će to napravit nakon što je vratio sulejmana efendiju na posao.. to je on trebao znati kao njen muž, i čojk koji je "voli".. života ti, on bi se oženio a da se ništa ne promijeni, i očekuje od nje koja ima 25 godina da se ponaša kao da joj je 50, da ostaje kući, da glavna zabava bude večera u krugu obitelji !... previše su različiti da bi ikada taj brak uspio, ja sam sigurna da i nije bilo behlula da bi se razveli...
Njoj bi kad-tad dopizdilo
Mačkaa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 23:29   #2026
Quote:
Zoree kaže: Pogledaj post
odvratan je dedek. bihter nije imala pravo glede pobačaja, trebala je to drugačije napraviti, al uzimajući u obzir njezin karakter, i narav bilo je za očekivat da će to napravit nakon što je vratio sulejmana efendiju na posao.. to je on trebao znati kao njen muž, i čojk koji je "voli".. života ti, on bi se oženio a da se ništa ne promijeni, i očekuje od nje koja ima 25 godina da se ponaša kao da joj je 50, da ostaje kući, da glavna zabava bude večera u krugu obitelji !... previše su različiti da bi ikada taj brak uspio, ja sam sigurna da i nije bilo behlula da bi se razveli...
apsolutno se slažem...baš večeras smo vidjeli kako je Bihi puna života,ima toliko planova,snova za budućnost,a sa Adnanom može samo očekivati šetnju od spavaće do blagovaone,pa opet natrag,vrhunac je neka skupna večera ili odlazak kod seke,hello,prerazličiti su karakteri da bi to uspjelo sa ili bez Behlula
__________________
...i čime od svijeta da se braniš,kao ruža,sa dva smiješna trna...ili snom?
jelena35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 23:30   #2027
Quote:
Mačkaa. kaže: Pogledaj post
Oči mu zaista posebno sjaje dok gleda Bihter. Ispunjene su nekom nježnošću. Čak i u toj zadnjoj epizodi dok prekidaju u šumi. Nikada nije imao takav pogled s Nihal.
ma kakvi....Nihal je iz njega isisala život i sjaj,postao je prazna ljuštura koja bi živjela dan za danom bez imalo uzbuđenja i strasti.S Bihter je doživio svoj vrhunac,odnosno obadvoje
__________________
...i čime od svijeta da se braniš,kao ruža,sa dva smiješna trna...ili snom?
jelena35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 23:35   #2028
dobro da istina, ali ga je ona uspjela tu i tamo izvući iz sivila (npr. šumica)
Nihal nikada nije mogla izvući takvu rekaciju iz njega, čak ni nakon što je dobio onu jahtu (dobro tad možda malo)
Mačkaa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 23:37   #2029
Quote:
jelena35 kaže: Pogledaj post
ja sam uživala u večerašnjoj epizodi,tako su mi bili lijepi i skladni skupa,čudo jedno...umrla sam od smijeha kad se Behlul zalijepio za sjedalo dok je ona vozila i lijepo su pokazali kako se on iznenađuje vidjevši je opuštenu,dragu,nasmijanu,totalno drugačiju od onog kako ju je prije zamišljao..

kako su mu samo oči sjajile kad ju je pogledao ono kad je izašla iz sobe,baš mu je pogled blistao,savršeno odglumljeno
joj da i ja sam danas uživala..zbližavaju se..iako ga je pogodilo ono kako on nju ne iznenađuje, dobri stari Behlul....bilo mi ga žao jer je totalno pao na nju

Quote:
Mačkaa. kaže: Pogledaj post
Ali on je stariji, valjda 20 godina te upravo odlazi u drugu državu na 3 dana. Red je da joj par pošalje neki najobičniji SMS kad ga je već poslao i malom krpelju. Ona ne može vratiti to dijete i umjesto da iskreno razgovaraju o svemu on ju tjera od sebe i ide klesat. A kao stariji mudriji. Zapravo nedorastao. .
a gle, svakome treba vremena probaviti neke stvari i pomiriti se s njima..ne može ona očekivati da će je grliti odmah, ako je ljut..bolje da iskaže svoju ljutnju nego da potiskuje..
ja ga recimo kužim, želi se odmaknuti i razmisliti...i to mi je ok..i još je ljut, što će se sad maziti s njom ako joj još nije oprostio, ako je povrijeđen i ljut

Quote:
Ona se i Adnanu i Behlulu (osobito zadnjih 20 epizoda) vješala oko vrata. Ona je razmažena i bahata te misli da je vješanje i proganjanje način na koji će nešto dobiti, ali s Adnanom je danas imala dobre namjere. Htjela je riješiti probleme, a ne ih stvoriti.
pa Adnanu se samo ponekad vješala, Behulu strašno...

ali ne bi rekla da je Bihter razmažena, uopće, bahata možda, najprije bi rekla da je ona sebe precijenila...

Quote:
Zoree kaže: Pogledaj post
odvratan je dedek. bihter nije imala pravo glede pobačaja, trebala je to drugačije napraviti, al uzimajući u obzir njezin karakter, i narav bilo je za očekivat da će to napravit nakon što je vratio sulejmana efendiju na posao.. to je on trebao znati kao njen muž, i čojk koji je "voli".. života ti, on bi se oženio a da se ništa ne promijeni, i očekuje od nje koja ima 25 godina da se ponaša kao da joj je 50, da ostaje kući, da glavna zabava bude večera u krugu obitelji !... previše su različiti da bi ikada taj brak uspio, ja sam sigurna da i nije bilo behlula da bi se razveli...
ma da nikad oni ne bi bili sretni, kad nemaju iste snove
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 23:43   #2030
Ako je brak putovanje u dvoje onda bi bio red da joj je javio da ide. Iskazao je ljutnju takp što je uništio onu svoju rezbariju, a nju pustio da se nosi sa svojim demonima. Ona se sva raspala kad joj je Behlul rekao "Bolje da nisi postala mama". Ne treba joj odmah oprostiti, ali niti se ponašati prema njoj kao objektu. Ona je bahata i razmažena, zapravo u nekim trenucima mi se činilo da ona mora imati Behlula samo zato što nije navikla na poraz, tj. uvijek je dobivala što je htjela.
Mačkaa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 23:45   #2031
Pleeeeeeeeeeease, moze mi netko dati link za danasnju epizodu, inace gledam epizode od pocetka na dailymotion, i nasla bi ja sama, ali ne znam koja je epizoda bila danas na tv, i koja bi to ona bila na dailymotion.

Hvala
__________________
S planete dosade kupim članove posade, idemo na put do granica spoznaje. :)
Lenny Angels is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 23:47   #2032
Quote:
Mačkaa. kaže: Pogledaj post
dobro da istina, ali ga je ona uspjela tu i tamo izvući iz sivila (npr. šumica)
Nihal nikada nije mogla izvući takvu rekaciju iz njega, čak ni nakon što je dobio onu jahtu (dobro tad možda malo)
da jahtica je zasjajila oči...
ali,mislim kao i ti,s Nihal nikad od njega pravog muškarca,pa brate ne bi mogao otići na wc bez njenog odobrenja,užass
__________________
...i čime od svijeta da se braniš,kao ruža,sa dva smiješna trna...ili snom?
jelena35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 23:50   #2033
Quote:
jelena35 kaže: Pogledaj post
:
ali,mislim kao i ti,s Nihal nikad od njega pravog muškarca,pa brate ne bi mogao otići na wc bez njenog odobrenja,užass
Hoce ljuljacka cijelu seriju biti ziva?
__________________
S planete dosade kupim članove posade, idemo na put do granica spoznaje. :)
Lenny Angels is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 23:53   #2034
Ja danas nisam gledala epizodu zbog obveza koje sam imala, tako da me čeka repriza u ponedjeljak ujutro ako ju prije ne odlučim pogledati na Dailymotionu. No, uhvatila sam kraj, ono s kupnjom mi je bilo odlično.

Za ove sve gifove i slike - što vipe reći, samo .
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 23:54   #2035
Quote:
jelena35 kaže: Pogledaj post
ja sam uživala u večerašnjoj epizodi,tako su mi bili lijepi i skladni skupa,čudo jedno...umrla sam od smijeha kad se Behlul zalijepio za sjedalo dok je ona vozila i lijepo su pokazali kako se on iznenađuje vidjevši je opuštenu,dragu,nasmijanu,totalno drugačiju od onog kako ju je prije zamišljao..

kako su mu samo oči sjajile kad ju je pogledao ono kad je izašla iz sobe,baš mu je pogled blistao,savršeno odglumljeno
Super epizoda večeras, kako Behlul gleda Bihter kad Mislim da je trebao otići na salijevanje strave.

Evo i ovaj pogled.

__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 23:54   #2036
Quote:
jelena35 kaže: Pogledaj post
apsolutno se slažem...baš večeras smo vidjeli kako je Bihi puna života,ima toliko planova,snova za budućnost,a sa Adnanom može samo očekivati šetnju od spavaće do blagovaone,pa opet natrag,vrhunac je neka skupna večera ili odlazak kod seke,hello,prerazličiti su karakteri da bi to uspjelo sa ili bez Behlula
znam on prestar da se mijenja, a ona preimpulsivna, vidi se da ništa ne planira, šta joj padne na pamet to radi... a adnan to nit može shvatit, jer meni izgleda da tako kao da mu je najveća impulsivnost koju je napravio U ŽIVOTU trčanje i razbijanje vrata u zadnjoj epki...
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 23:54   #2037
Quote:
Lenny Angels kaže: Pogledaj post
Hoce ljuljacka cijelu seriju biti ziva?
Hoće.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 23:55   #2038
Quote:
Lenny Angels kaže: Pogledaj post
Hoce ljuljacka cijelu seriju biti ziva?
živa i zdrava,tu i tamo će se strovalit u nesvijest,ali njeni trenuci tek dolaze,nažalost
__________________
...i čime od svijeta da se braniš,kao ruža,sa dva smiješna trna...ili snom?
jelena35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 23:56   #2039
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
Ja danas nisam gledala epizodu zbog obveza koje sam imala, tako da me čeka repriza u ponedjeljak ujutro ako ju prije ne odlučim pogledati na Dailymotionu. No, uhvatila sam kraj, ono s kupnjom mi je bilo odlično.

Za ove sve gifove i slike - što vipe reći, samo .
Ajde daj mi link za danasnju na dailymotionu, jer ja necu moci gledati ni reprizu.
__________________
S planete dosade kupim članove posade, idemo na put do granica spoznaje. :)
Lenny Angels is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 00:02   #2040
Quote:
Lenny Angels kaže: Pogledaj post
Ajde daj mi link za danasnju na dailymotionu, jer ja necu moci gledati ni reprizu.
Evo, baš tražim link i nailazim samo na ove s grčkim prijevodom. Čim nađem s našim, pošaljem ti na PM.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:23.