Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2012., 19:24   #1
Pismo njegovoj bivšoj!

Ustvari, ona i njije nikada bila njegova cura. I zapravo, ona se njemu nikada nije sviđala na takav način, iako je ona bila ludo zaljubljena u njega. Dječija posla. Ona je tada bila u osnovnoj školi, dok je on već dobro zagazio u srednjoj.
I tu sam naišla ja. Zaljubila se u njega, on se zaljubio u mene. I ta djevojka je štošta radila i govorila nama. Mene je smatrala svojim neprijateljom, a njega... Pa, ono... kao srce joj je slomio.
I uglavnom, zategnuti su odnosi. I komplicirano je sve to mnogo, ne mogu toliko da detaljišem. Više od tri godine smo mi u vezi (ustvari, par mjeseci sada smo i u braku), a imam osjećaj da se ona još uvijek nije ohladila od toga. Svaki put kada ugrabu priliku pokuša da naglasi kako je ona dominantnija od mene i uradi nešto da ja ispanem glupa. Sva sreća, pa živimo u dva različita grada i ne srećemo se često.

Već nekoliko dana mi u glavi stoji da ideja, da joj napišem lijepo pismo, te pošaljem na kućnu adresu. Čisto jer u životu nikada nisam imala osobu sa kojom se nisam slagala. I za kraj, prije nego se odselim iz države, voljela bih joj reći par lijepih riječi. Mislim da bi mojoj duši to veoma prijalo.

Šta mislite o tome? I šta bi mogle da pišete na takav način toj osobi?

I ne, nema ironije, ne ''nešto lijepo'' da napišem, već zaista. Da joj poželim lijep život. Da sve što se desilo, da je moralo da bude tako, jer to je sudbina i to.
hell03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 19:54   #2
Quote:
hell03 kaže: Pogledaj post
Svaki put kada ugrabu priliku pokuša da naglasi kako je ona dominantnija od mene i uradi nešto da ja ispanem glupa.
sigurna sam da takvoj osobi ne bih napisala ništa lijepo. ne bih joj uopće pisala.
tako joj samo daješ do znanja da ti predstavlja neki faktor u životu.
Tinkerbell 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 20:26   #3
Quote:
Tinkerbell 8 kaže: Pogledaj post
sigurna sam da takvoj osobi ne bih napisala ništa lijepo. ne bih joj uopće pisala.
tako joj samo daješ do znanja da ti predstavlja neki faktor u životu.
Aha, pa ima par osoba koje su mi rekle da je zla. I da, baš tu riječ su upotrijebili - zla. Ali ja je nikad nisam upoznala, znamo se samo tako, zbog toga.

Jednostavno želim da prestane sa tim svojim gnijevom, da ga se oslobodi i nastavi da živi normalno.
hell03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 20:42   #4
Ne bih joj ništa pisala. Nek ti ne predstavlja neki bitan faktor u životu i sama kažeš da ju nisi upoznala.
Naiad is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 21:02   #5
takodjer nista.kog boga bi joj ista pisala,tek onda bi joj dala krila.ma de.ignore je najbolje sta joj mozes ucinit
usagicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 22:04   #6
Smile

Quote:
hell03 kaže: Pogledaj post
Ustvari, ona i njije nikada bila njegova cura. I zapravo, ona se njemu nikada nije sviđala na takav način, iako je ona bila ludo zaljubljena u njega. Dječija posla. Ona je tada bila u osnovnoj školi, dok je on već dobro zagazio u srednjoj. I tu sam naišla ja. Zaljubila se u njega, on se zaljubio u mene. I ta djevojka je štošta radila i govorila nama. Mene je smatrala svojim neprijateljom, a njega... Pa, ono... kao srce joj je slomio. I uglavnom, zategnuti su odnosi. I komplicirano je sve to mnogo, ne mogu toliko da detaljišem. Više od tri godine smo mi u vezi (ustvari, par mjeseci sada smo i u braku), a imam osjećaj da se ona još uvijek nije ohladila od toga. Svaki put kada ugrabu priliku pokuša da naglasi kako je ona dominantnija od mene i uradi nešto da ja ispanem glupa. Sva sreća, pa živimo u dva različita grada i ne srećemo se često. Već nekoliko dana mi u glavi stoji da ideja, da joj napišem lijepo pismo, te pošaljem na kućnu adresu. Čisto jer u životu nikada nisam imala osobu sa kojom se nisam slagala. I za kraj, prije nego se odselim iz države, voljela bih joj reći par lijepih riječi. Mislim da bi mojoj duši to veoma prijalo. Šta mislite o tome? I šta bi mogle da pišete na takav način toj osobi? I ne, nema ironije, ne ''nešto lijepo'' da napišem, već zaista. Da joj poželim lijep život. Da sve što se desilo, da je moralo da bude tako, jer to je sudbina i to.


Dobra ideja i lijepo od tebe, ali ne vjerujem da bi nju to promijenilo.. Mislim da se ne trebaš zamarati s tom curom... Uživaj u svome životu, a nju će to proći kad tad...
Bellarosie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 22:08   #7
Pismo ce samo nahraniti njenu ljubomoru ili zlocu. Ignoriraj je, to je najbolje za tebe i najgore za nju.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 22:16   #8
Quote:
Bellarosie kaže: Pogledaj post
Dobra ideja i lijepo od tebe, ali ne vjerujem da bi nju to promijenilo.. Mislim da se ne trebaš zamarati s tom curom... Uživaj u svome životu, a nju će to proći kad tad...
Hvala.

Ali, teško je mom karakteru dopustiti da ne pokušam nekome da popravim/ispravim nešto.
Mislila sam da bi to pismo moglo da je smiri i napokon da shvati da ne treba da me gleda kao pasivnog neprijatelja. Nije dobro za čovjeka kada u sebi ima te emocije. To znači da nešto nagriza sreću i harmoniju koje trebaju da ispune život. Mora već jednom da stavi tačku tu, sasvim, krajnju i krene naprijed.

Zato sam se i obratila vama dragim forumašicama ovdje, da vidim pretjerujem li u tome, ili je to zaista ispravna stvar koja se treba uraditi.
hell03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 22:17   #9
imam neku sličnu situaciju ali ne bi joj na tvom mjestu pisala ništa jer joj time samo daješ do znanja da je bitna
ali opet ako će tebi biti lakše napiši

iako bi ti ipak preporučila da se pokušaš pomiriti sa situacijom i s činjenicom da ne može ama vaš svaki odnos sa svima u životu biti lagan i riješen
puno toga ostane neriješeno ali možda baš takvo i treba biti
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 22:18   #10
Ne kužim, zašto je ona tebi tol'ko bitna u životu?
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 23:03   #11
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ne kužim, zašto je ona tebi tol'ko bitna u životu?
Takva sam da volim pokušati ljudima oko sebe pružiti što više ljubavi i sreće. Makar to bili i samo neki ljudi koji nikad nisu imali neku bitnu poziciju u mom životu. Kad život često umije da bude okrutan, ja se trudim biti optimista i usrećiti što više ljudi. A kad znam da u životu imam osobu kojoj sam ja uzrok njenog neostvarenog cilja, te je zbog toga bila tužna ili šta već, malo me to bocka. Baš to već više od tri godine traje kao nešto nedovršeno.

Nemam želju da nas dvije budemo super, jer opet, ona je previše puta ispala nekorektna i igrala je ne fer.

Imam tu ludu želju da joj pismo sastavim i na kraju da joj kažem da smo tu gotove zauvijek. Da mi se nikada više ne pokušava javljati, niti mom mužu (par puta je pokušavala ostvariti komunikaciju i sa jednim, a i drugim... i uvijek bi uradila nešto što nije bilo potrebno da nam priređuje i onda nas obrisala, ne bi pozdravljala... pa opet pozdravljala, kad joj dođe). Napisala sam već gore da je to komplikovano sve.

Ali, jednostavno, da krene sasvim drugim putem, daleko od našeg. I ne pokušava više da nas dira. Oboje tako želimo. I njega kad je vidjela prije par mjeseci, a tad su se vidjeli nakon pola godine ili više. On nije htjeo da je pozdravi, pa mu je ona neku poruku napisala odjednom. A pojma nemam otkud joj njegov novi broj, jer ga je promijenio baš iz tog razloga da više ne smeta (nisam ja bila iniciator). I svaki put... nešto čačne, nekako se uplete. Trebala bi više da prestane sa tim i živi sretno bez želje za takvim nečim.
hell03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 23:06   #12
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
imam neku sličnu situaciju ali ne bi joj na tvom mjestu pisala ništa jer joj time samo daješ do znanja da je bitna
ali opet ako će tebi biti lakše napiši

iako bi ti ipak preporučila da se pokušaš pomiriti sa situacijom i s činjenicom da ne može ama vaš svaki odnos sa svima u životu biti lagan i riješen
puno toga ostane neriješeno ali možda baš takvo i treba biti
Hvala ti.
hell03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 23:07   #13
a kriste i ti isto...za kojeg boga bi htjela širiti ljubav i veselje na nekoga ko meni zagorčava život ?

ma moš fakin mislit

takvi dobiju vritnjak prije nego se uopće snađu di su i šta su

taman posla da bi trošila svoje vrijeme i energiju i dobru volju na nekoga ko po meni pljuje

jea

rajt




nauči se to rješavati u životu i širi ljubav i veselje na one koji to zaslužuju
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 23:08   #14
Quote:
hell03 kaže: Pogledaj post
Takva sam da volim pokušati ljudima oko sebe pružiti što više ljubavi i sreće.
zašto misliš da ćeš njoj pružiti ljubav i sreću s tim pismom?
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 23:12   #15
ma meni je to ono tipično izigravanje žrtve- ona je mene ali ja njoj želim samo dobro

ma gle, i ja ovoj želim dobro jer dobronamjerna sam osoba i nikome ne želim zlo, ali da ću se tako ponašati prema njoj neću jer se ona prema meni sustavno godinama ponašalo kao prema zadnjem govnetu na cesti

da joj mogu oprostiti- mogu, da mogu prijeći preko toga- mogu
ali da ću joj se nasmiješiti u prolazu kad ju vidim na cesti a bogami neću
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 23:48   #16
Ignorance is bliss.
Frau Flick is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 23:56   #17
Quote:
hell03 kaže: Pogledaj post
... Ona je tada bila u osnovnoj školi ...
... I tu sam naišla ja....
... Više od tri godine smo mi u vezi ...
U najboljem slučaju mala je treći srednje. Kupi joj čokoladu bog te jebo, kakva pisma ...
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 23:58   #18
to je osjećaj krivnje koji te nagoni da joj napišeš pismo, htjela ti to priznat ili ne...a ne želja da širiš ljubav i dobrotu...

Zadnje uređivanje Dzosi : 25.06.2012. at 00:25.
Dzosi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 00:03   #19
Oprosti ali mislim da sam pročitala da si ti u braku sa njim? A on je kao nekad nešto imao sa njom u osnovnoj školi?

Nemoj pisati nikakva pisma jer je besmisleno da piskaraš nekakva pisma zato što ste se prepucavali dok ste bili klinci u srednjoj. Ne ćivite u istom gradu i mislim da pisanjem pisma samo radiš sapunicu iz cijele priče koja očito ne narušava odnos tebe i tvoga muža a to je najbitnije. Odlučila si se na nešto zrelo -brak, tako se i ponašaj
__________________
...ja sam hteo tačnu takvu to je čudna podudarnost....
*Simba* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 02:47   #20
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
U najboljem slučaju mala je treći srednje. Kupi joj čokoladu bog te jebo, kakva pisma ...
__________________
Distance is just a test to see how far love can travel...
ZLICA ZLIKOVSKI is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:53.