Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2013., 15:19   #1
UPALA MIŠIĆA

Evo ovako, idem vec 4 mjeseca u teretanu i sve je super. Imao sam upale koje su prolazile. I sada jučer sam otišao u park koji je nedavno napravljen blizu mene ( street workout park ) i tamo odradio jedan trening. Dobio sam najžešću upalu dosada, evo sve me još zateže. Ja sam si ubacio znači da ću raditi ponedjeljkom , srijedom i petkom teretanu a utorkom i četvrtkom street workout. I sada mene zanima hoču li ja svaki put poslje street workout treninga dobivati upale da ne mogu otici na trening koliko zateže dok ne prođe ili ču neko vrijeme dobivati pa če mi se tijelo naviknuti.


Neznam jel sam promašio temu ako jesam prebacite gdje treba biti.
RecklessPsycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 18:32   #2
Quote:
RecklessPsycho kaže: Pogledaj post
Evo ovako, idem vec 4 mjeseca u teretanu i sve je super. Imao sam upale koje su prolazile. I sada jučer sam otišao u park koji je nedavno napravljen blizu mene ( street workout park ) i tamo odradio jedan trening. Dobio sam najžešću upalu dosada, evo sve me još zateže. Ja sam si ubacio znači da ću raditi ponedjeljkom , srijedom i petkom teretanu a utorkom i četvrtkom street workout. I sada mene zanima hoču li ja svaki put poslje street workout treninga dobivati upale da ne mogu otici na trening koliko zateže dok ne prođe ili ču neko vrijeme dobivati pa če mi se tijelo naviknuti.


Neznam jel sam promašio temu ako jesam prebacite gdje treba biti.

Ukoliko bi napravio zagrijavanje koje ukljucuje aktivaciju misica u punom opsegu pokreta za sve misice tijela onda bi tijelo bili priviknuto. Na taj nacin se smanjuje mogucnost 'upale misica' na minimum, ako bi uopce doslo do toga.

Ako dolazi do cestih upala misica iako je osoba aktivna u vjezbama snage onda najvjerojatnije nesto nije u redu s programom vjezbanja a ne s osobom koja vjezba.
dangerz0ne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:39.