Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2013., 00:00   #3561
Stranci su na sprvo pustili da se pokoljemo,a sad nešto sude,te puste Gotovinu nakon presude od 24 godine,te puste Slobu da se ubije,a sad ovaj cirkus...nekakvi lokalni fašistički vojničići dobili po 20-ak godina,a oni koji su krajem 80-ih do u detalje planirali ratove i genocid,a 90-ih to provodili u djelo-nevini su građani!

Loša vijest: 'rs' niti nakon moguće (s posebnim naglaskom na 'moguće') osuđujuće presude Mladiću ili Raši Karadžiću neće nestati,ona je legalizirana od Alije Franje i Slobe u jenkijevskoj vojnoj bazi u Ohio-u. Nju se može ukinuti samo vojnom intervencijom. Nažalost. Srpska sirotinja i nevini će nahebati ako ikad do toga dođe,kao i u svim ratovima u povijesti ljudskog roda.

Hrvatima je obraz u BIH barem malo sačuvan,jer je Tuđman ukinuo tu zločinačku tvorevinu i za to mu treba odati priznanje!
ExAuPair is offline  
Old 01.06.2013., 00:56   #3562
Quote:
ExAuPair kaže: Pogledaj post
Stranci su na sprvo pustili da se pokoljemo,a sad nešto sude,te puste Gotovinu nakon presude od 24 godine,te puste Slobu da se ubije,a sad ovaj cirkus...nekakvi lokalni fašistički vojničići dobili po 20-ak godina,a oni koji su krajem 80-ih do u detalje planirali ratove i genocid,a 90-ih to provodili u djelo-nevini su građani!

Loša vijest: 'rs' niti nakon moguće (s posebnim naglaskom na 'moguće') osuđujuće presude Mladiću ili Raši Karadžiću neće nestati,ona je legalizirana od Alije Franje i Slobe u jenkijevskoj vojnoj bazi u Ohio-u. Nju se može ukinuti samo vojnom intervencijom. Nažalost. Srpska sirotinja i nevini će nahebati ako ikad do toga dođe,kao i u svim ratovima u povijesti ljudskog roda.

Hrvatima je obraz u BIH barem malo sačuvan,jer je Tuđman ukinuo tu zločinačku tvorevinu i za to mu treba odati priznanje!
Ja mislim da sve što si ovdje naveo ima ključnu riječ AMERIKA. Za sve su krivi, zaslužni i sve će biti kako se njima sprdne. Samo je pitanje šta je njihov cilj.
kikiriki2010 is offline  
Old 01.06.2013., 00:58   #3563
Generali su nevini i trebaju na slobodu, a HR-HB priznati kao treći entitet i mirna Bosna a i Hercegovina.
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Old 01.06.2013., 01:09   #3564
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Generali su nevini i trebaju na slobodu, a HR-HB priznati kao treći entitet i mirna Bosna a i Hercegovina.
Ako su oni nevini, onda se zlocini za koje su osuđeni nisu ni dogodili. A svi znamo da jesu se ti zlocini dogodili, odnosno, oni su pocinjeni.

Sent from my HUAWEI U8815 using Tapatalk 4 Beta
__________________
ja ba ... i?
Malevar is offline  
Old 01.06.2013., 01:14   #3565
Quote:
Malevar kaže: Pogledaj post
Ako su oni nevini, onda se zlocini za koje su osuđeni nisu ni dogodili. A svi znamo da jesu se ti zlocini dogodili, odnosno, oni su pocinjeni.

Sent from my HUAWEI U8815 using Tapatalk 4 Beta

Ako se već praviš pametan, kako onda tumačiš da je Hag pustio na slobodu zločinca Sefera Halilovića, a Hrvatima se gleda svaka dlaka u jajetu?
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Old 01.06.2013., 01:22   #3566
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Generali su nevini i trebaju na slobodu, a HR-HB priznati kao treći entitet i mirna Bosna a i Hercegovina.
Ma naravno felga samo što nije
Ja sam uvjeren da će to biti prva točka vlade FBIH priznavanje zločinačke HR-HB.
kikiriki2010 is offline  
Old 01.06.2013., 01:24   #3567
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Ako se već praviš pametan, kako onda tumačiš da je Hag pustio na slobodu zločinca Sefera Halilovića, a Hrvatima se gleda svaka dlaka u jajetu?
Koje su to dlake? Ovi koncentracijski ili možda Stolac, Prozor, Mostar............a što se tiče Sefera. Imaš ti kakve dokaze ili je to tvoje osobno mišljenje.
kikiriki2010 is offline  
Old 01.06.2013., 01:28   #3568
Quote:
kikiriki2010 kaže: Pogledaj post
Koje su to dlake? Ovi koncentracijski ili možda Stolac, Prozor, Mostar............
kada se osnuje treći entitet za tebe je kikiriki rezervirano jedno ministarsko mjesto u vladi trećeg...do tada moraš naučiti engleski jezik, zato budi pripravan
markozzz is offline  
Old 01.06.2013., 01:32   #3569
Quote:
markozzz kaže: Pogledaj post
kada se osnuje treći entitet za tebe je kikiriki rezervirano jedno ministarsko mjesto u vladi trećeg...do tada moraš naučiti engleski jezik, zato budi pripravan
Hoću biti ministar bez portfelja ili ću dobit neku pravu ministarsku poziciju. Znači ti bi mene uvalio da ja budem Čovićev Bošnjak po uzoru na Tihićeve Srbe i Dodikove Bošnjake.
kikiriki2010 is offline  
Old 01.06.2013., 01:36   #3570
Quote:
kikiriki2010 kaže: Pogledaj post
Hoću biti ministar bez portfelja ili ću dobit neku pravu ministarsku poziciju. Znači ti bi mene uvalio da ja budem Čovićev Bošnjak po uzoru na Tihićeve Srbe i Dodikove Bošnjake.
pa što bi ti...možeš dobiti ministarstvo za nacionalne manjine ili ministarstvo zaštite okoliša....

znam ja na šta ti pucaš..na gradonačelnika mostara, ali moramo prvo uvjeriti wikicehu da pristane na to..razgovarat ću ja s njime..kadm ogu topić, gojer, finci u sarajevu, može i kikiriki u mostaru..to ću mu reći
markozzz is offline  
Old 01.06.2013., 01:37   #3571
Quote:
markozzz kaže: Pogledaj post
pa što bi ti...možeš dobiti ministarstvo za nacionalne manjine ili ministarstvo zaštite okoliša....

znam ja na šta ti pucaš..na gradonačelnika mostara, ali moramo prvo uvjeriti wikicehu da pristane na to..razgovarat ću ja s njime..kadm ogu topić, gojer, finci u sarajevu, može i kikiriki u mostaru..to ću mu reći

Ne može kikiriki biti gradonačelnik hrvatskog stolnog grada Mostara, kad je on Bošnjak?
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Old 01.06.2013., 01:38   #3572
Quote:
markozzz kaže: Pogledaj post
pa što bi ti...možeš dobiti ministarstvo za nacionalne manjine ili ministarstvo zaštite okoliša....

znam ja na šta ti pucaš..na gradonačelnika mostara, ali moramo prvo uvjeriti wikicehu da pristane na to..razgovarat ću ja s njime..kadm ogu topić, gojer, finci u sarajevu, može i kikiriki u mostaru..to ću mu reći
Što se tiče ministarstva ma nije bitno koje je samo je bitno da je dobra plača, dobra tajnica i dobro auto za ostalo ćemo lako.
A što se tiče Mostara mislim da je to najmanje što možete napraviti nakon zadnjih presuda. To je civilizacijski minimum.
kikiriki2010 is offline  
Old 01.06.2013., 01:40   #3573
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Ne može kikiriki biti gradonačelnik hrvatskog stolnog grada Mostara, kad je on Bošnjak?
Kako BOLAN felga ne bi mogao biti pa Hrvati u Hercegovini su uvijek bili civilizirani ljudi koji nisu gledali tko je koje nacije ili vjere. Za njih su svi ljudi bili isti. Pa kao da u ovome prošlom ratu to nisi vidio na dijelu
Ja sam uvjeren da uz pomoć markoza i wikice da imam velike šanse pogotovo pošto sam prošao se hrvatske škole. Nisam ja na Bosanskom jeziku slušao nastavu. Ja sam prošao samo najbolje što je bilo u ponudi.
kikiriki2010 is offline  
Old 01.06.2013., 01:41   #3574
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Ne može kikiriki biti gradonačelnik hrvatskog stolnog grada Mostara, kad je on Bošnjak?
ma to je smao fiktivno..on će raditi u interesu naše stvari
markozzz is offline  
Old 01.06.2013., 01:44   #3575
Quote:
kikiriki2010 kaže: Pogledaj post
Što se tiče ministarstva ma nije bitno koje je samo je bitno da je dobra plača, dobra tajnica i dobro auto za ostalo ćemo lako.
A što se tiče Mostara mislim da je to najmanje što možete napraviti nakon zadnjih presuda. To je civilizacijski minimum.
ali ministarstvo je i odnogornost..nije to kao u RBIH.. tu treba i raditi
markozzz is offline  
Old 01.06.2013., 01:44   #3576
Quote:
markozzz kaže: Pogledaj post
ma to je smao fiktivno..on će raditi u interesu naše stvari
Ma ne zna on ništa markozzzz. Pusti njega. Nije on u toku.
kikiriki2010 is offline  
Old 01.06.2013., 01:47   #3577
Quote:
markozzz kaže: Pogledaj post
ali ministarstvo je i odnogornost..nije to kao u RBIH.. tu treba i raditi
Nemoj tako. Da si maknuo R onda ajde. Ali s R teško. Ne stoji mi to nekako.S njima nisii znao dali rade jer je bila izvanredna situacija. Ali obećajem da ću raditi više nego ovih 120 sadašnjih ministara u FBIH.
kikiriki2010 is offline  
Old 01.06.2013., 01:50   #3578
Quote:
kikiriki2010 kaže: Pogledaj post
Nemoj tako. Da si maknuo R onda ajde. Ali s R teško. Ne stoji mi to nekako.S njima nisii znao dali rade jer je bila izvanredna situacija. Ali obećajem da ću raditi više nego ovih 120 sadašnjih ministara u FBIH.
jedva čekam da te vidim kako polažeš zakletvu i pjevaš hrvatsku himnu
markozzz is offline  
Old 01.06.2013., 01:55   #3579
Quote:
markozzz kaže: Pogledaj post
jedva čekam da te vidim kako polažeš zakletvu i pjevaš hrvatsku himnu
Bogami ni ti nisi dobio mail. Pa jesam fino rekao da moraš glumit BIH domoljuba koji se zalaže za entitet samo zbog toga da zaštiti svoj narod ali da će u njemu KAO svi biti isti. Kako ćemo zakletvu polagati na Hrvatsku himnu u državi BIH. Onda priznaješ da BIH nije tvoja i da te nije briga za nju. Mislim, ja znam da je to tako ali moraš radi ekipe pokazat da to nije kao tako. A kada dobiješ šta želiš onda uvedeš NDH znakovlje, himnu NDH.............ma da sada ne nabrajam znaš i sam kako se to radilo.
kikiriki2010 is offline  
Old 01.06.2013., 02:02   #3580
Quote:
kikiriki2010 kaže: Pogledaj post
Bogami ni ti nisi dobio mail. Pa jesam fino rekao da moraš glumit BIH domoljuba koji se zalaže za entitet samo zbog toga da zaštiti svoj narod ali da će u njemu KAO svi biti isti. Kako ćemo zakletvu polagati na Hrvatsku himnu u državi BIH. Onda priznaješ da BIH nije tvoja i da te nije briga za nju. Mislim, ja znam da je to tako ali moraš radi ekipe pokazat da to nije kao tako. A kada dobiješ šta želiš onda uvedeš NDH znakovlje, himnu NDH.............ma da sada ne nabrajam znaš i sam kako se to radilo.
pa tvoje imenovanje daje Trećem entitetu multietnički karakter...a što se tiče himne, budući da BIH ima samo melodiju, moramo imati pravu himnu, pa mso kao supstitut stavili lijepu našu (umjesto drave ići će drina u tekstu).. mora biti neka himna..kakva je to zakletva s himnom bez riječi???

inače, ne vidim u čemu je to NDH oštetila muslimane pa da je toliko spominju
markozzz is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:01.