Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2009., 10:25   #81
Quote:
BAU kaže: Pogledaj post
Jeste bili na onom turniru sa Cibaliom i Željezbičarem?
decko....a koliko puta dnevno ti drkas kako bi barem jednom u zivotu isao na gostovanje s BBB-ima i napokon se osjecao mocno????
 
Old 27.07.2009., 14:29   #82
e fakat buraz,ali ja ti nisam purger..
BAU is offline  
Old 27.07.2009., 19:38   #83
Malo sa puta u Slovačku..pozz i zap. Mostara

http://img200.imageshack.us/img200/8...6378376.th.jpg
ultras_mostar is offline  
Old 27.07.2009., 21:57   #84
Quote:
ultras_mostar kaže: Pogledaj post
Malo sa puta u Slovačku..pozz i zap. Mostara

http://img200.imageshack.us/img200/8...6378376.th.jpg
O jebote, pa di vas je put ovdje nanio

I to odmah na centar, ko Nives Celzijus

Pozdrav Ultrasima
gademz_ka is offline  
Old 28.07.2009., 08:50   #85
kaj se niste javili da vas razbijemo....







...pivom
KLCCLK is offline  
Old 28.07.2009., 08:51   #86
kaj se niste javili da vas razbijemo....







...pivom




p.s. najbolji fanatik iza koji trenira atletiku, jel to isto vaš?
KLCCLK is offline  
Old 03.08.2009., 10:05   #87
NK Karlovac - NK Croatia Sesvete 0:0

http://i28.tinypic.com/2n02ekx.jpg

Više slika na http://gademzkarlovac.blog.hr/
gademz_ka is offline  
Old 15.08.2009., 23:55   #88
NK Karlovac - NK Zadar 2:0

Vrlo dobro navijanje, fina brojka u kopu... Tornado došao u 30 minuti, njih 60-ak, vjerojatno zakasnili zbog drkanja od strane pandura...
Evo prva slika, vise kroz dan-dva na http://gademzkarlovac.blog.hr/

http://i27.tinypic.com/5cdqvn.jpg
gademz_ka is offline  
Old 16.08.2009., 00:09   #89
danas je zbilja bilo izvanredno navijanje, ali meni je ipak trenutak utakmice bio kad se na noge digao poslovično kazališni Istok i počeo skandirat "Karlovac, Karlovac", ne znam da li se to dogodilo, ono, ikad
KLCCLK is offline  
Old 17.08.2009., 11:38   #90
Kad če gademzi postat normalna navijačka skupina a ne ona koja se svima ulizuje i sa svima misli bit dobra.
Jebeš takvu skupinu kad demoni šaraju po vašem gradu a vi mirno gledate iz birtije.Drž te se vi gitare i muzike a tribinu ostavite onima kojima to stoji.
4 blue rivers is offline  
Old 17.08.2009., 11:44   #91
Quote:
4 blue rivers kaže: Pogledaj post
Kad če gademzi postat normalna navijačka skupina a ne ona koja se svima ulizuje i sa svima misli bit dobra.
Jebeš takvu skupinu kad demoni šaraju po vašem gradu a vi mirno gledate iz birtije.Drž te se vi gitare i muzike a tribinu ostavite onima kojima to stoji.
ne brini ti za nas

edit: nije mi najjasnije ovo s ulizivanjem. ni sa kim ne mislimo biti dobri. zapravo boli me kurac za sve ostale.- zna se koja je nama prijateljska grupa
__________________
smrt fašizmu, Sloboda - Čelik 2:2
Antifascist is offline  
Old 17.08.2009., 11:49   #92
koja?
svijetlo zg is offline  
Old 17.08.2009., 11:50   #93
a ti si tu da im kažeš pod anonimnim nickom na internetu? kad su takve pičkice kaj im ne kažeš u facu? fakat me odušeljavate vi internet borci

Gademzi, svaka čast za izdanje protiv Zadra, jako ugodno ste me iznenadili, izvrsno navijanje.
Skejt is offline  
Old 17.08.2009., 11:56   #94
Quote:
svijetlo zg kaže: Pogledaj post
koja?
Red Fuckers Rijeka. jedini prijatelji na nivou grupe. a sad da li netko ima frendova iz drugih grupa, to me ne interesira. ja poznajem boyse i torcidu s kojima znam biti u društvu, poznajem demona, kohortu...ne mogu reći da su Gademzi prijatelji s tim skupinama zbog mojeg osobnog poznanstva
__________________
smrt fašizmu, Sloboda - Čelik 2:2
Antifascist is offline  
Old 17.08.2009., 12:15   #95
Quote:
4 blue rivers kaže: Pogledaj post
Kad če gademzi postat normalna navijačka skupina a ne ona koja se svima ulizuje i sa svima misli bit dobra.
Jebeš takvu skupinu kad demoni šaraju po vašem gradu a vi mirno gledate iz birtije.Drž te se vi gitare i muzike a tribinu ostavite onima kojima to stoji.
tak je, trebaju (i to je po ultra pravilniku) sve razbijati, maltretirati na putu do nekog grada i nazad obicne ljude, u gradu biti rusilacka horda, doci na tekmu pijani da ih briga za rezultat, napadati s 20tak ljudi 4-5, provocirati murju pa pobjeci...

lista je dugacka pa bum tu prestal pisati, ali mislim kako ti je jasno kud ovo sve ide

Gademzi
__________________
-> ovako se to radi dio 1. - ovako se to radi dio 2. <-
gdje prestaje znanje počinju predrasude...
pobunjenik is offline  
Old 17.08.2009., 12:22   #96
Quote:
pobunjenik kaže: Pogledaj post
tak je, trebaju (i to je po ultra pravilniku) sve razbijati, maltretirati na putu do nekog grada i nazad obicne ljude, u gradu biti rusilacka horda, doci na tekmu pijani da ih briga za rezultat, napadati s 20tak ljudi 4-5, provocirati murju pa pobjeci...

lista je dugacka pa bum tu prestal pisati, ali mislim kako ti je jasno kud ovo sve ide

Gademzi
pobunjenik

gledao sam ih samo sa Zadrom i Istrom i oba puta su bili odlični i nisu se baš dali zajebavat.
a to kaj im je važnije navijat nego čekat druge grupe i kamenovat im autobus sa sigurne udaljenosti im je samo plus.
Skejt is offline  
Old 17.08.2009., 13:06   #97
Zapravo, pustimo to više, ima li još fotki sa Zadra?

Zadnje uređivanje KLCCLK : 17.08.2009. at 13:14.
KLCCLK is offline  
Old 17.08.2009., 13:36   #98
Stavljeno jos par na http://gademzkarlovac.blog.hr/

Iskreno, nisu mi slike bogznašto, ovaj put je puno bolje izgledalo uživo nego što pokazuju fotosi. Nema recimo ni jedne sa zastavama. No nije važno, bitno je kako je bilo na stadionu
gademz_ka is offline  
Old 17.08.2009., 14:21   #99
Joj daj ne glumite vidio sam kak ste se lizali sa Queens Park Rangersovim engleščićima i ljubili njihove protestantske guzice.
Svaka čast onim dvojici boysa kaj su ih izmlatili sa koprivama
4 blue rivers is offline  
Old 17.08.2009., 14:32   #100
Quote:
pobunjenik kaže: Pogledaj post
tak je, trebaju (i to je po ultra pravilniku) sve razbijati, maltretirati na putu do nekog grada i nazad obicne ljude, u gradu biti rusilacka horda, doci na tekmu pijani da ih briga za rezultat, napadati s 20tak ljudi 4-5, provocirati murju pa pobjeci...

lista je dugacka pa bum tu prestal pisati, ali mislim kako ti je jasno kud ovo sve ide

Gademzi
Ako se netko kurči sa support your local f.c., brijem da se taj fura na lokal-patriota, skidam mu kapu na tome, poštujem to, a i samog bih se tako okarakterizao. Kao lokal patriot ne bih dozvolio da mi nekakvi došljak, putnik namjernik iliti bilo kakva budala razbija, šara, prdi i sere po gradu. Ako sam plus to još i navijač, onda sigurno ne bum dopustio da mi se druga navijačka skupina (loših namjera) šeće po gradu, potpisuje po zidovima...ako mi na tekmi jebe majku, naziva mene i moje pićkama, ne bum zadovoljštinu tražio na forum hr. Možda sam staromodnih nazora, ali "dičim se duše proste".
A ja, kao i ekipa koja im spočitava ovo nešto, je daleko od ultra brije. Da rezimiram, nemaš pojma o čemu se ovdje raspravlja, laprdaš.

A ovo boldano...pa to je Gademzima u statut uneseno kao uvjet za članstvo.
kinfaka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:42.