Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2010., 11:23   #61
Quote:
casual_firm kaže: Pogledaj post
ne chatničite tu imate telefone za dogovore...

inače, satori, nije baš da je uvijek bilo više ženske čeljadi

probati ćemo i karte za koncert donijeti... o tome više sutra...
uz ulaznice, molim da se poradi i na nekoj skrabici sa bannerom na kojem bi bilo vidljivo kome ide prihod od akcije. unaprijed zahvaljujem
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Old 28.10.2010., 11:34   #62
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
uz ulaznice, molim da se poradi i na nekoj skrabici sa bannerom na kojem bi bilo vidljivo kome ide prihod od akcije. unaprijed zahvaljujem
vidi se da nisi bio
__________________
Konačni obračun.
casual_firm is offline  
Old 28.10.2010., 11:46   #63
Sad bute vidli kaj je red, kad Valsimot dođe i krene galama, svi bute i radna odjela dobili, i nemojte da netko dođe neobrijan...
ivan_p is offline  
Old 28.10.2010., 11:51   #64
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Kad buš tam? Hoćemo na kavu odmah ujutro?
a da preskočimo kavu i popijemo nekaj konkretno
__________________
provokator
papillon is offline  
Old 28.10.2010., 12:41   #65
Quote:
ivan_p kaže: Pogledaj post
Sad bute vidli kaj je red, kad Valsimot dođe i krene galama, svi bute i radna odjela dobili, i nemojte da netko dođe neobrijan...
to bumo vidli, imamo jedne role broj 48 treba letke dijeliti po bogovićevoj...
__________________
Konačni obračun.
casual_firm is offline  
Old 28.10.2010., 14:49   #66
Građanska inicijativa „Zajedno za Dinamo“ i humanitarno društvo „Mali zmaj“ pozivaju vas na veliku završnicu humanitarne akcije "Plavi kišobran" koja će se održati 4. studenog 2010. godine u klubu Boogaloo, Ulica grada Vukovara 68 s početkom u 18 sati.

Središnji dio večeri posvećen je zajedničkom gledanju utakmice 4. kola Europske lige Club Brugge - NK Dinamo Zagreb, a cjelokupni događaj koncertom će uveličati VIS Peri deri, Jablan (Azra cover band), Corto i Vatrene ulice.

Ulaznice po cijeni od 30 kn ,možete kupiti od subote 30. listopada i to u:

trgovini „Izvan kontrole“, Amruševa 19,
Udruzi navijača Dinama, Draškovićeva 23,
Klubu navijača Bad Blue Boys, Zvonimirova 24,
na blagajni kluba Boogaloo
te na štandovima humanitarne akcije „Plavi kišobran“ u City Centru One (30. i 31. listopada) i na Trgu Petra Preradovića („Cvjetni trg“, 30. i 31. listopada od 10 do 15 sati).

Cjelokupni prihod akcije namijenjen je djeci iz obitelji slabijeg imovinskog stanja.

Svi zajedno pod plavi kišobran – Humano za Dinamo!!!


http://i53.tinypic.com/2yzde7k.gif
__________________
Konačni obračun.

Zadnje uređivanje casual_firm : 28.10.2010. at 15:27.
casual_firm is offline  
Old 28.10.2010., 15:27   #67
Quote:
ivan_p kaže: Pogledaj post
Sad bute vidli kaj je red, kad Valsimot dođe i krene galama, svi bute i radna odjela dobili, i nemojte da netko dođe neobrijan...
Dobro je to. Dobro. Treba jedan takav. Sirote cure prodaju kišobrane, a mi okolo ko talijanska banda.


Šalim se, znaju cure da smo mi uvijek pri ruci.
__________________
"Društveni mediji daju pravo govora legijama imbecila koji su dosad govorili samo u gostioni, nakon čaše vina, ne mogavši oštetiti zajednicu. U tijeku je invazija imbecila/glupana"
prof. Ivanković is offline  
Old 28.10.2010., 17:26   #68
cure sarmiraju potrosace a oni stoje sa strane grupirani, guzicom okrenuti..... a face.. . ko neka rumunjska ilegalna organizacija
satori is offline  
Old 31.10.2010., 22:40   #69
Humanitarno društvo Mali zmaj i građanska inicijativa Zajedno za Dinamo već su skupili oko 12 tisuća kuna kroz humanitarnu akciju Plavi kišobran, a novac će se donirati dvjema siromašnim obiteljima.
- Novac će se dati dvjema obiteljima odnosno djeci koja trebaju našu pomoć. Želimo im poboljšati životne uvjete. Primjerice kupiti im novi bojler, pak platiti užinu u školi ili pak školski pribor - kazao je Tomislav Palfi, dopredsjednik društva Mali zmaj.

I vi možete pomoći, a sve što trebate napraviti je odšetati do Cvjetnog trga gdje se akcija odvija te na štandu kupiti plavi kišobran za samo 30 kuna.

- Građani ipak kupe nešto korisno a pomažu i djeci. Akcija za sada jako dobro ide – kazao je Palfi.

Društvo Mali zmaj postoji tek nekoliko mjeseci ali su već pomogli jednoj obitelji iz Rijeke čiju su kuću renovirali. Akcija traje do 4. studenog kada će se odlučiti koje obitelji najviše trebaju njihovu pomoć.

Zagrebancija
DZG is offline  
Old 01.11.2010., 13:23   #70
Nakon zadnjeg vikenda, ukupno je skupljeno oko 15-ak tisuca kuna, al vjerujem da ce iz Malog zmaja napisat tocnu cifru.
h_larsson is offline  
Old 01.11.2010., 16:13   #71
Quote:
h_larsson kaže: Pogledaj post
Nakon zadnjeg vikenda, ukupno je skupljeno oko 15-ak tisuca kuna, al vjerujem da ce iz Malog zmaja napisat tocnu cifru.
Uvijek istok is offline  
Old 02.11.2010., 21:37   #72
do sad prikupljeno oko 14.500 kn
za hitne intervencije utroseno oko 1000 kn (hrana za dvije obitelji)
MaliZmaj is offline  
Old 02.11.2010., 21:41   #73
neovisno o daljnjem tijeku ove akcije Mali zmaj planira kupiti krevet na kat (sa tri lezaja) za tri djecaka (iz obitelji sa 11-ero djece) koji trenutno spavaju na foteljama

ako ima vjestih sa rukama i alatom, trebat ce nam netko pomoci u sastavljanju kreveta

jedan od tih djecaka slavi rodjendan za 5 dana pa bi bilo idealno da se to sto prije organizira

naravno, svaka pomoc je dobro dosla
MaliZmaj is offline  
Old 03.11.2010., 22:22   #74
Quote:
MaliZmaj kaže: Pogledaj post
neovisno o daljnjem tijeku ove akcije Mali zmaj planira kupiti krevet na kat (sa tri lezaja) za tri djecaka (iz obitelji sa 11-ero djece) koji trenutno spavaju na foteljama

ako ima vjestih sa rukama i alatom, trebat ce nam netko pomoci u sastavljanju kreveta

jedan od tih djecaka slavi rodjendan za 5 dana pa bi bilo idealno da se to sto prije organizira

naravno, svaka pomoc je dobro dosla
nismo kupili krevet, kupili smo im cijelu sobu... deke, lampu itd
za sastavljanje ipak necemo trebati pomoc ali prijevoz od luckog do vrapca bi nam dobro dosao

nesto je nacelno dogovoreno za petak preko valsimota tako da moze biti da je i to sredjeno
satori is offline  
Old 03.11.2010., 22:26   #75
za jučer, za danas, za sutra! Za sve nas.

http://www.youtube.com/watch?v=IaJQm...layer_embedded
__________________
Konačni obračun.
casual_firm is offline  
Old 03.11.2010., 22:44   #76
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
nismo kupili krevet, kupili smo im cijelu sobu... deke, lampu itd
za sastavljanje ipak necemo trebati pomoc ali prijevoz od luckog do vrapca bi nam dobro dosao

nesto je nacelno dogovoreno za petak preko valsimota tako da moze biti da je i to sredjeno
pm maš
 
Old 04.11.2010., 09:05   #77
za ovu istu djecju sobu moramo popraviti razbijeni prozor

ako zna tko staklara koji bi to mogao napraviti s nekim popustom nek se javi
satori is offline  
Old 04.11.2010., 09:15   #78
Quote:
satori kaže: Pogledaj post

nesto je nacelno dogovoreno za petak preko valsimota tako da moze biti da je i to sredjeno
ako se snadjete ranije ti me samo obavijesti.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Old 04.11.2010., 09:39   #79
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
ako zna tko staklara koji bi to mogao napraviti s nekim popustom nek se javi

imaš privat
__________________
provokator
papillon is offline  
Old 04.11.2010., 10:22   #80
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
ako se snadjete ranije ti me samo obavijesti.
ne mozemo nista prije petka

tako da ovo tvoje defintivno stoji

samo javi kada moze tako da se organiziramo
satori is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:27.