Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2006., 16:20   #81
Quote:
witch kaže:
Ja radim. Uopće mi nije ugodno da hobla po meni još pol sata nakon što sam svršila i ne vidim zakaj bih to trpila. Kako njemu treba vremena za drugi put, tako treba i meni.
Da li si ti žensko ili se samo foliraš. Uostalom koliko ti puta svršiš kod najnormalnijeg odnosa??
__________________
Ljubav je moja najveća motivacija![ http://matilda7.blog.hr/
matilda- is offline  
Old 19.03.2006., 23:22   #82
ne kažem ja da je manje bitno. (di si ti to pročitala?!) al ako ti smeta da on nastavi kad ti svršiš ko da se niš nije desilo, onda se izvrneš na leđa ko žaba, kažeš mu da te pusti na miru malo i nakon nekog vremena, kad dođeš sebi, da si postala muško đubre. ko ja.
alexxx is offline  
Old 21.03.2006., 02:44   #83
pročitao sam samo pitanje cure koja je pokrenula topic, sorry ako je netko ovo već napisao, ali sudeći po onome što sam na brzinu vidio nije.

evo ti par znanstvenih činjenica: nekad se smatralo (ne tako davno) da je uzrok preranoj ejakulaciji skoro uvijek psihološki, a samo iznimno somatski. sad se zna da nije tako, obratno je. češće je uzrok somatski nego psihološki.

može bit hiljadu uzroka, i zato je najbolje da se obrati dobrom urologu. ne nekom koji će ga pregledat da ga se riješi i poslat doma. uzrok može biti upala prostate i razna druga stanja. to se sigurno neće riješiti nikakvim jebačkim savjetima iz kućne radinosti, nego se mora liječiti kao i svaka druga bolest.

dakle: UROLOGU!
__________________
Fugit irreparabile tempus... Carpe Diem...!
Lakonogi is offline  
Old 21.03.2006., 12:49   #84
Muški odgovor.

Ja imam problem prerane ejekulacije, ali to uopče ne smatram problemom. Nakon par uboda svršim, pustim par sekundi da se odmorim i nastavljam sa radnjom. Čak je i bolje da me ona ručno obradi prvi put, malo se poigra sa njime da se opet digne i nakon toga mogu takoreć koliko hoću.

Još jedna stvar je što češći sex, pa čak idva puta dnevno. Nakon tjedan dana te torture, takoreć problema nema.

Podrška sa ženske strane je više nego poželjna, otvoreni razgovor...

Kažu da dosta muškaraca ima taj problem, mislim da je kod mene, a i dosta drugih stvar psihe, odnosno duga apstinencija, pa prenapaljenost kada dođe do prave stvari. Oni sa učestalim problemom svakako nek odu i vide što se u stvari dešava.

Pozdrav
Veliki gizmo is offline  
Old 22.03.2006., 08:12   #85
Quote:
matilda- kaže:
Da li si ti žensko ili se samo foliraš.


Jel' se ti probudiš s ovako blistavim zaključkom ili je to proizvod pokušaja misaonog procesa?
witch is offline  
Old 22.03.2006., 15:46   #86
ja sam imao slican problem, ali nije bas tako bio izrazen.
kad smo prestali koristiti kondome, zbog pilula, trajalo je oko minut dvije.
ali sa svakodnevnim treningom, za 10 dana je sve doslo na svoje mjesto
gaus is offline  
Old 22.03.2006., 22:14   #87
ocito jako voli...bivsi mi je bio prvi on je bio stariji i spavao je sa dosta zena....reko je da nikad nije imao curu kao ja...izgledom. a kao i super sam u krevetu... i jako sam ga napaljivala tako da smo imali dosta problema.....cak i nakon dve godine hodanja on nije mogo prvi put se suzdrzat... sadasnji takoder iako je imao puno cura....ali ako se i desi da brzo svrsi jednostavno nastavimo i njemu se brzo vrati zelja a posto se isprazni duze traje
kayla is offline  
Old 24.03.2006., 07:59   #88
Nisam nikad imala takvih problema. Mislim da bi mi bilo neugodno i žao njega i vjerojatno bi ga svojom glupom spikom uspjela još samo izbedirat, umjesto utješit. Mislim da je to njima fakat bad i to puno veći nego nama. Doduše, imala sam jednog kojem je ona stvar znala "ispast" da prostite, ali sam si ja zabrijavala da je to od silnog nestrpljenja Još dan danas mi nije jasno...kak mu se to dogadjalo, ali nikad nisam postavljala previše pitanja...! Mozda imam PREVELIKU
imago2007 is offline  
Old 22.08.2007., 13:14   #89
imam i ja taj problem. u braku sam 4 g.,a skupa smo 9 godina. koristim kondome performa. ali sad je žena drugi put trudna i ne koristim kondome.
tri puta ga gurnem i gotovo. ali koristim se sistemom duge predigre, tako da svršavamo u isto vrijeme.
ingi is offline  
Old 22.08.2007., 14:23   #90
Quote:
matilda- kaže: Pogledaj post
Onda stvarno imaš dobar želudac. Ja to nebi mogla podnijeti. Meni čak i soba smrdi, pa ju moram prozračiti. Pa uostalom ljudi su se nekad kupali jednom tjedno, pa su se ipak seksali.

ti izgleda spavas sa likovima koji prije spavanja pojedu sendvic sa lukom ili imaju pokvarene zube/zeludac
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Old 23.08.2007., 16:26   #91
Žene imaju s tim manje problema nakon što prvi puta rode. Onda se rašire, pa je to kao da gurneš hrenovku u hodnik, i nema problema sa preranom. Dakle, znate što vam je činiti ako imate problema.

Crodra is offline  
Old 23.08.2007., 16:40   #92
Quote:
Veliki gizmo kaže: Pogledaj post
Kažu da dosta muškaraca ima taj problem, mislim da je kod mene, a i dosta drugih stvar psihe, odnosno duga apstinencija, pa prenapaljenost kada dođe do prave stvari. Oni sa učestalim problemom svakako nek odu i vide što se u stvari dešava.

Pozdrav
Dobar odgovor. Obično takav problem potpuno prođe kada se veza i seks ustabile.
Maslina is offline  
Old 23.08.2007., 16:58   #93
Slažem se i ja, ali mislim da nije toliko kod stabilne veze, nego prije zbog stresa na poslu. Kad u firmi imaš financijskih, kadrovskih i ostalih problema, kad i dođeš doma u kasne sate, nisi za niš, pa zna razdoblje i potrajat, i onda poslije za vikend može nastati prenapaljenost.
Dakle, ženama kojima je do žestoke je.ačine, nek si traže šofere, zidare i ostale koji nemaju stres na poslu i bave se fizikom, a ne menađere ili direktore.
Crodra is offline  
Old 24.08.2007., 21:07   #94
Kako je teško imati dečka koji prerano svršava. Koja je to frustriranost. Moje tijelo se pripremi za sex a dobije - šipak. On pak treba skupiti hrabrosti uopće se upustiti u odnos kada zna svoj temping. Ja to nisam jednostavno mogla izdržat. To + još par različitosti u karakteru i došao kraj veze...
__________________
close your eyes and stare into the dark
zaručena is offline  
Old 30.10.2007., 22:57   #95
Da osvjezim temu. Imam ove probleme (preuranjena ejakulacija) jako dugo, i mnogo steti samopouzdanju, barem na polju seksualnog djelovanja. Stoga bih podijelio iskustva sa momcima (iako znam da je ovo tema zenska iskustva), nastojim pomoci uz 2-3 medote, od koje sam 2 provjerio i rade kod mene.
Naime, imam ekstremni primjer preuranjene ejakulacije, udjem 2-3 puta i gotovo. Cak i uz kondom (Romed, za koje tvrde da su prilicno debeli), stanje ne bude nista bolje. Dakle, gore ne moze! Ipak, i za ovako teske slucajeve ima spasa.
Prvo sto sam pokusao, bila je direktna metoda - brzo i jednostavno - dolokain gel, lokalni anestetik. Treba ga nanijeti obilno na glans, namazavi i zlijeb izmedju tijela i glansa, po mogucnosti i u izlaz uretre, obratiti paznju da se donji - najosjetljiviji dio glavica (frenulum) dobro namaze. Pozeljno je da prste obrishete o unutrasnji pocetni dio prezervativa - time ste namazali i prezervativ i dobili dodatno na efektu. Napomena - obavezno koristiti prezervativ, posto ce ovaj gel sigurno djelovati i na djevojku, a sumnjam da neko zeli djevojku kojoj treba 2 sata do vrhunca Nisam pokusao verziju da obrisem penis nakon par minuta i imam odnos bez prezervativa (nije nam se nikada cekalo toliko!). Odmah da upozorim, barem kod mene, gel ne pocinje djelovati istog trena, mada cete vec za minut osjetiti da je penis znatno manje osjetljiv. Preporucujem da se odnos pocne nakon minimalno 2-3 minute od nanosenja gela, jer u suprotnom gel nece stici djelovati. Navodno, gel pocinje da postize dejstvo za 10-15 minuta, a puno dejstvo za 30-45. Primjetio sam da nekad gel slabo "uhvati", pa se sva pricha zavrsi za 3-4 minute, ali i to mnooogo je bolje od neslavnih 3-4 sekunde Sta bude kada gel "uhvati"? Pakao na zemlji ! Imao sam snosaj od neprestanih sat vremena, i na kraju sam jeeedva dosao do vrhunca, nakon dobrih 2 minuta najbrzih mogucih pokreta karlicom (naravno, bio sam mokar i ludacki zadihan). Dakle, kada gel pocne da djeluje, imas potpunu kontrolu nad ejakulacijom, staviste, ne mozes postici vrhunac dok se bash bash ne pottrudis! Posto su osobe sa preuranjenom ejakulacijom jako osjetljive na podrucju penisa, ovaj gel im nece penis uciniti potpuno mrtvim na podrazaje, jos uvijek cete imati finu nijansu cula dodira i osjetiti uzitak. Nadam se da ce ovaj savjet nekome pomoci, gel je jako jeftin - mozda 6-8 eura, a moze se koristiti mnogo puta, ja sam jedno pakovanje koristio vec dvadesetak puta, i ostalo je josh.

Nedostatak - nekad zna da "omane" (u stvari, morate eksperimentisati da vidite kada pocinje da djeluje i u kojim uslovima, meni ako se mokri gel skoro da ne djelujue ). Jos jedan nedostatak - dok nanesete gel i stavite kondom, izgubi se oko minute vremena, sto zna biti iritantno partnerici. NAPOMENA - prvo otvorite kondom, jer ce gel prste uciniti jako skliskim i onda nema sanse da ga otvorite! Gel bi bio nesto kao instant rjesenje u tubi

Drugo rjesenje - jako sam srecan da sam ga otkrio, nesretan sto sam ovako kasno otkrio VELIKO HVALA osobi pod nickom VELIKI GIZMO, jer je pruzila meni i mojoj djevojci svojim savjetima mnogo lijepih trenutaka!
Procitao sam Matildin post, vjerujem da i mnoge fore koje ona preporucuje pomazu, isprobajte ih!
Evo sta je meni pomoglo, od autora Veliki gizmo: dakle, naveo je da isto kao i ja, nakon par "uboda" svrsi. No, stvar je ne odustati nakon toga! Pricekati pola minute "da dodje sebi", (ukoliko je odnos bez kondoma, oprati sapunom da se uklone mali repati gadovi!), poceti ponovo! E tu cete biti zapanjeni kako se izdrzljivost popravi! Ja licno nakon prvog svrsavanja mogu da izdrzim 20-30 minuta, nakon drugog svrsavanja se moze izdrzati joos duze, nakon treceg ne znam, nisam toliko uporan decko

Treca metoda - nije provjerena, ali posto se razumijem u fiziologiju ljudskog tijela, vjerujem da pomaze! EKstremna varijanta - obrezati se i insistirati da se obrezivanjem ukloni sto vise frenuluma. Kucna varijanta - hodati stalno za navucenim prepucijom (kozicom). Dakle, stalno, kad spavate, kad ste u kuci, na poslu, u pokretu. Bice problema ako imati duzu kozicu u smislu vracanja preko glavica, ali treba biti uporan. Sta se time postize? Jednostavno, na povrsini glavica se stvara novi sloj celija (neka vrsta mikro-zadebljanja), i nove epitelne celije ce uciniti glavic manje osjetljivim na mehanicke podrazaje, jednostavna adaptacija tijela na nove uslove! Naravno, za efekte treba barem nekoliko nedelja, ali vrijedi pokusati, nista vas ne kosta a vrlo je moguce da ce pomoci. Takodje, moze vas oduseviti higijena, jer penis vise nece proizvoditi mirise (djevojke, ne mislite da su muski neuredni, mozete ga prati 3-4 puta dnevno, kao sto sam ja radio, i biti potpuno zdravi, ali nakon mokrenja, malo uree se zadrzi u kozici i to mora da proizvodi miris jer ju jako brzo napadaju/rastvaraju bakterije). Dakle, vrijedi pokusati ovu metodu, kombinovano sa prve dve, rezultati ne bi trebali izostati!
Kao sto je Gizmo rekao, sto redovniji odnosi prvih nedelja, da bi se istrenirali! Meni se nakon samo 2 dana seksanja svaki dan po 3-4 puta izdrzljivost NEVJEROVATNO poboljsala. Cak da postignete 4-5 minuta, i to je mnogo bolje od pola minute, zar ne?

Nadam se da ce ovo pomoci nekome.
terratism is offline  
Old 31.10.2007., 16:30   #96
Quote:
Loana kaže: Pogledaj post
Znam da taj problem ima puno dečka pa se valjda tu nalaze cure koje mogu dijeliti svoja iskustva.
Kada mu se digne, primiš ga u korijenu i nalupaš po stolu. Poželjno je da stol bude kvalitetan - puna hrastovina ili čak mramor. I tako onda mlatiš dvije-tri minute pa da vidiš koliko će mu trebati da svrši.

Mene više zanima kako on ne zna za taj trik. Kaj je u staklenom zvonu živio kada si ga našla?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 01.11.2007., 08:39   #97
Moj muz ima ovaj problem. Nismo mogli skuziti zasto i sve sta smo pokusavali nije pomagalo. Cak stovise kad bi popio pivo (inace uopce ne pije), onda uopce ne bi mogao svrsiti. Posto on ima problema sa bubrezima i svaki dan uzima lijek, slucajno mu palo na pamet da pita urologa. Ispostavilo se da je preuranjena ejakulacija kontradikcija koja se javlja kod manje od 1% muskih pacijenata koji uzimaju taj lijek. Zamjene za taj lijek nema. Nakon 5 godina braka skuzili smo da definitivno duze traje ako sam ja na njemu, a i on se ne buni.
splicanka is offline  
Old 01.11.2007., 12:39   #98
nije bed ak svrsi u roku keks, neg ak nakon tog nemre nastavit.. jer taj drugi puta odma duze traje-meni dobro i tako
__________________
When I was just a baby, my mama told me: "Son, always be a good boy, Don't ever play with guns".
But I shot a man in Reno. Just to watch him die...
LostHeaven is offline  
Old 02.11.2007., 10:59   #99
Moram i ja malo da se pozalim. U vezi sam vec 6 godina od kojih 5 godina imamo "aktivni" seks. On svrsi otprilike za 2-3 minute sto meni nije dovoljno ni da shvatim sta se desava. Najgore je sto on nakon toga uopste ne osjeca nikakvu krivnju i kada mu se pozalim da ja nisam, kaze mi "ne svrsim ja preprzo nego tebi treba vjecnost". Pored toga za njega je aktivni seks jednom sedmicno....drugim danima je totalno aseksualan. Mnogi kojima sam se pozalila rekli su mi : ma sigurno te vara. Ali s obzirom da vrlo dobro poznajem njegovu psihu sumnjam da je to uopste moguce. Imam osjecaj da kada bi ga neka super atraktivna cura zaskocila da bi je on jos napao sto ga seksualno zlostavlja. Sta mislite o ovom fenomenu?
SSDM is offline  
Old 16.11.2007., 10:27   #100
Auh, mislim da nije fenomen vec problem, tebi ocigledno to smeta, mislim, kome ne bi smetalo :/
Ako on nije otvoren za saradnju, to je bash problem, jer nema napretka.
A ako mu je duzina seksa 2-3 minute, tesko da ima ljubavnicu, razumijes, tesko da ces naci ljubavnicu koja se zadovolji sa 2 min sexa :/.
Vidim da si iz Sa, jako specificna sredina, vjerujem da ces se morati dobro podruditi da unaprijedis sex zivot sa svojim deckom, jer je tamo jak uticaj religijskih ucenja na svakodnevni zivot, da li je to mozda uzrok nevoljnosti za sex, posto i islam i hriscanske vjere sex ne dozivljavaju kao nesto pozeljno?

Sto se tice same prakticne primjene, ako bi on bio dole, sigurno bi duze potrajao, jer vecina muskaraca se manje nadrazuje kada lezi na ledjima nego u misionarskom polozaju, ti bi mogla diktirati tempo i time produziti odnos. Takodje, ako bi ga nagovorila da nakon prvog svrsavanja nastavite, onda bi tek bila u plusu
terratism is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:02.