Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2016., 14:48   #1881
Evo jene mantre, jogičke inicijacije for free.

Krishnamurti v pravi jogički maneri poVeda: To understand is to transform what is.
__________________
Vužgi ga Blaž!
Marekai is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 11:44   #1882
Koju Manduka prostirku bi preporučili?
iivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 23:02   #1883
Manduka brend ili marijal?

Odlicni btw, ali su osjetljiviji za odrzavanje pa uzmi to u obzir. I tezi.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 10:54   #1884
Mislila na brend. Mislim da cu uzeti Pro crnu, ali sam pogledala jednu recenziju di je zenska rekla da joj je Eko bolja, da ima bolji grip. Mislim, to je dosta individualno, ali kad nemrem isprobati koja bi mi bolja bila
A onda sam citala da neki Pro ne mogu brake in-ati nikako, nitko ne zeli kliziti , a drugima pak odlican od prvog puta..

Kako da ju odrzavam, moram li kupiti onaj njihov wash?
iivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 13:57   #1885
jako ovisi o tome trebas li ju nositi s mjesta na mjesto svaki put kad vjezbas (ako selis iz studija u studio) ili si uvijek na istom mjestu gdje mozes ostaviti prostirku.
pro je najbolja, ali je i teska pa ako ju kanis nositi na svaki sat, to je problem
ne klize se nijedna nakon onog famoznog razdoblja od cca mjesec dana koliko treba da se zastitni sloj skine... neki su to ubrzali struzuci ju solju
ja imam pro koji mi stoji u studiu i tezi oko 3 kile i eco super lite doma koji mogu nosti bilo kamo jer je lagan i može se presavinuti na A4 format i staviti u kofer
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 14:06   #1886
Ja iman Pro lite, ali mi je preuska. A inace sta se tice kvalitete je odlicna.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 15:26   #1887
Ne trebam ju nositi, ova bi mi bila za doma, znaci prolaz, kupujem
A neku lakšu njihovu verziju kupim u budućnosti pa nju mogu furati ako gdje trebam
Hvala vam

Edit: A čisto informativno, jel netko probao njihove ručnike yogitoes ili obične, i što mislite o njima? Kad se malo više znojimo, ali opet ako se prostirka sama po sebi ne kliže i kasnije počisti, mislim da ručnik zbilja nije potreban, ili se varam?

Zadnje uređivanje iivy : 14.02.2017. at 15:38.
iivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 16:18   #1888
Quote:
iivy kaže: Pogledaj post
Ne trebam ju nositi, ova bi mi bila za doma, znaci prolaz, kupujem
A neku lakšu njihovu verziju kupim u budućnosti pa nju mogu furati ako gdje trebam
Hvala vam

Edit: A čisto informativno, jel netko probao njihove ručnike yogitoes ili obične, i što mislite o njima? Kad se malo više znojimo, ali opet ako se prostirka sama po sebi ne kliže i kasnije počisti, mislim da ručnik zbilja nije potreban, ili se varam?
onda svakako pro, solidna i stabilna... evo moja je stara oko 6 godina, cca 4 puta tjedno derem po njoj dva sata i doslovno je kao nova

sto se rucnika tice, imam onaj tanki eQua i nisam zadovoljna, doduse mozda on ima neku drugu svrhu, ali pretanak je i ne uljeva bas potpunu sigurnost kad je klizanje u pitanju... ako su ti noge suhe, klizat ce se itekako
a i sfrce se nekako nezgodno pa ga stalno popravljam iako sam kupila onaj za ekstra dugi mat pa visak zataknem pod mat ali opet se izvuce van i stalno se natezem s tim
preporucujem neki tezi, mozda radje onu varijantu tepiha
doduse opet je bitno za sto ti treba... za brisati znoj je ok
za vinjase i vjezbanje po njemu bas i nije
za dropback je isto ok... ja ga uglavnom i koristim samo za to
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 18:11   #1889
Ma ručnik ću preskočiti, jedino nekad kad se jako oznojim mi bude žao leć se na prostirku , stvarno mislim da mi ne treba i mislim da bi smetao kako pišeš.
Joj baš se veselim sada, to je prava investicija :klap:

Nego još jedno važno pitanje, kako ju održavaš? Da kupim njihov sprej ili sama nešto smislim?

Edit: A liforme mat, nju necu, mrvicu preskupa al zanimljiva, kak vam se ona cini

Zadnje uređivanje iivy : 14.02.2017. at 18:25.
iivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 18:35   #1890
Quote:
iivy kaže: Pogledaj post
Ma ručnik ću preskočiti, jedino nekad kad se jako oznojim mi bude žao leć se na prostirku , stvarno mislim da mi ne treba i mislim da bi smetao kako pišeš.
Joj baš se veselim sada, to je prava investicija :klap:

Nego još jedno važno pitanje, kako ju održavaš? Da kupim njihov sprej ili sama nešto smislim?

Edit: A liforme mat, nju necu, mrvicu preskupa al zanimljiva, kak vam se ona cini
da, totalno dobra investicija, trajat ce ti zauvijek

ne treba ti njihov sprej, ja koristim onaj koji nam smuckaju u studiu, mislim da se radi o vodi + par kapi neceg mirisljavog
ma samo pospricas vodom i pobrises... nemoj samo previse vode da ne ostane mokar kad ga srolas pa se usmrdi
nista ti tu posebno ne treba, to je samo malo znoja

za ovaj liforme prvi put cujem, ali super izgleda
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 19:23   #1891
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
...:
Hvala ti, mislim da sutra idem po nju
iivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 19:25   #1892
Quote:
iivy kaže: Pogledaj post
Hvala ti, mislim da sutra idem po nju
uzivaj
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 19:39   #1893
Quote:
iivy kaže: Pogledaj post
Kako da ju odrzavam, moram li kupiti onaj njihov wash?
Ne treba ti nista namjensko. Samo pazi da ne susis direktno na suncu.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 20:28   #1894
.. možete sjest u pravi lotus .. ? .. ako ne možete o jogi ne znate ništa ..
alim is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 20:33   #1895
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Ne treba ti nista namjensko. Samo pazi da ne susis direktno na suncu.
hvala
iivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 21:40   #1896
Quote:
alim kaže: Pogledaj post
.. možete sjest u pravi lotus .. ? .. ako ne možete o jogi ne znate ništa ..
na prvom satu yoge sam mogla sjesti u puni lotus i nisam znala o yogi nista
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 21:56   #1897
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
na prvom satu yoge sam mogla sjesti u puni lotus i nisam znala o yogi nista
.. hm .. onda mi je teorija manjkava ..

.. valjda me sjebalo to što ja veoma polako napredujem do pravog lotusa .. i usput saznajem svašta ..
alim is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 01:48   #1898
Quote:
alim kaže: Pogledaj post
.. možete sjest u pravi lotus .. ? .. ako ne možete o jogi ne znate ništa ..
U pravi lotus sam sjeo cim sam ga prvi put vidio tamo negdje u vrijeme osnovne skole mislim
Svejedno ga uopce ne koristim i radije sjedim u stolici, osim ponekad na ritritima i inim ako nemaju stolicu, ali i onda radije polulotus. Udobnije i manje kurcobicno. Suvisni praznovjerni ritualizam. Da se mene pita ovdje bih "ukinuo" te hipijevske podosjedne gluposti, ipak smo mi civilizirani svijet i odavno ne sjedimo na podu i ne jedemo rukama i ne brisemo njima dupe na poljskom wc-u. Ne vidim smisao zatelebanog kopiranja bilo cega sto je nekom srednjevjekovnom ili antickom indijcu palo na pamet usljed kakve psihoticne epizode od suvise pranajame.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 11:58   #1899
Quote:
alim kaže: Pogledaj post
.. hm .. onda mi je teorija manjkava ..

.. valjda me sjebalo to što ja veoma polako napredujem do pravog lotusa .. i usput saznajem svašta ..
eh, kukovi
bude i to

svatko ima svoje problematicno podrucje
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 22:22   #1900
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
U pravi lotus sam sjeo cim sam ga prvi put vidio tamo negdje u vrijeme osnovne skole mislim
Svejedno ga uopce ne koristim i radije sjedim u stolici, osim ponekad na ritritima i inim ako nemaju stolicu, ali i onda radije polulotus. Udobnije i manje kurcobicno. Suvisni praznovjerni ritualizam. Da se mene pita ovdje bih "ukinuo" te hipijevske podosjedne gluposti, ipak smo mi civilizirani svijet i odavno ne sjedimo na podu i ne jedemo rukama i ne brisemo njima dupe na poljskom wc-u. Ne vidim smisao zatelebanog kopiranja bilo cega sto je nekom srednjevjekovnom ili antickom indijcu palo na pamet usljed kakve psihoticne epizode od suvise pranajame.
Meni je stolica - sprava za mučenje, doma sjedim isključivo na podu. Nisam uvijek u lotosu, ali tu negdje. Inače, i ja sam sjela u lotos čim sam ga pri put vidjela
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:09.