Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2015., 17:14   #3161
Quote:
hodor 2 kaže: Pogledaj post
Tu cu se tesko sloziti s tobom saudijska arabija je ipak americki partner vec 40-tak godina mislim da prije nje ide iran .on je pod sankcijama par godina i 5 ili 4 je zemlja po bogatstvu tako da se namece sam po sebi zbog atomskog programa sto ga ameri nikako ne vole a i ja sam otisa van teme skuzajte.vratimo se na wtc
Al i sam si napisao da Amerika ne prašta nikome pa ni sebi. Dobro, i ja mislim da su zatakav scenario potrebni malo jači faktori. Možda se čobani opet zaigraju, dok ne pređu crtu.
Shy-Ning is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 22:23   #3162
Quote:
Shy-Ning kaže: Pogledaj post
Al i sam si napisao da Amerika ne prašta nikome pa ni sebi. Dobro, i ja mislim da su zatakav scenario potrebni malo jači faktori. Možda se čobani opet zaigraju, dok ne pređu crtu.
Opet kazem ti cobani nisu bas samo cobani ne bih ih podcjenjivao ako su wtc srusili pilotirali avione skoro 1 mah ubili 3000 ljudi onda to su trenirani ubojice a ne kako ameri misle pastiri cobani kozojeb... Itd gledao sam neke slike iz proslosti ny skyline sa wtc je stvarno nesto posebno .pogledajte dok.film covijek koji je predvidio napad na wtc.(nisam siguran za naslov)
hodor 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 23:08   #3163
4 oteta aviona, USAF ne reagira sa lovcima presretačima (riječ o najbranjenijem zračnom prostoru na svijetu), 19 terorista ili koliko ih je već bilo zabijaju precizno velike komercijalne mlažnjake u 2 tornja i Pentagon, s tim da ovaj što je udario u Pentagon je letio određeno vrijeme jako nisko, malo iznad bandera 500+km/h, određeni period vremena, a sve su to naučili na propelerskim Cesnama ?? Mnogi od navedenih terorista su živi i zdravi i veze nemaju sa napadima, za jednog saznaju jer su mu našli putovnicu u podnožju WTC-a, ta je putovnica preživila udar aviona, eksploziju goriva, požar od sat vremena, rušenje stotina tona betona i čelika. Let 93 se ruši na poljani, jer su putnici pružili otpor teroristima, mjesto nesreće ne sliči nijednom u povijesti jer nema nikakvih ostataka aviona samo rupetina i dim. WTC 7 neboder od 47 katova se ruši kasnije istoga dana od posljedica požara, naime gorio je papir i drvo.

Eto sažeto što se dogodilo toga dana....prosudite sami.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 21:46   #3164
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
4 oteta aviona, USAF ne reagira sa lovcima presretačima (riječ o najbranjenijem zračnom prostoru na svijetu), 19 terorista ili koliko ih je već bilo zabijaju precizno velike komercijalne mlažnjake u 2 tornja i Pentagon, s tim da ovaj što je udario u Pentagon je letio određeno vrijeme jako nisko, malo iznad bandera 500+km/h, određeni period vremena, a sve su to naučili na propelerskim Cesnama ?? Mnogi od navedenih terorista su živi i zdravi i veze nemaju sa napadima, za jednog saznaju jer su mu našli putovnicu u podnožju WTC-a, ta je putovnica preživila udar aviona, eksploziju goriva, požar od sat vremena, rušenje stotina tona betona i čelika. Let 93 se ruši na poljani, jer su putnici pružili otpor teroristima, mjesto nesreće ne sliči nijednom u povijesti jer nema nikakvih ostataka aviona samo rupetina i dim. WTC 7 neboder od 47 katova se ruši kasnije istoga dana od posljedica požara, naime gorio je papir i drvo.

Eto sažeto što se dogodilo toga dana....prosudite sami.
To bi bilo onako u kratkim crtama i to sve vise manje znam.mene vise zanima zasto se vlada uopce ne trudi usutkati te teorije zavjere sa pravim informacijame.npr ako je pentagon udario avion onda samo treba dati snimku ovako samo se daje prostoru teorijama.tako je i sa wtc i svim nedosljednostima i traljavostima u obavijestima javnosti.
hodor 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 21:59   #3165
Američki federalni sud je odbio tužbu obitelji poginulih protiv Saudijske Arabije.
http://www.reuters.com/article/2015/...0RT2ZP20150930
Shy-Ning is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 22:07   #3166
Quote:
Shy-Ning kaže: Pogledaj post
Američki federalni sud je odbio tužbu obitelji poginulih protiv Saudijske Arabije.
http://www.reuters.com/article/2015/...0RT2ZP20150930
U neku ruku ocekivano iako su svi navodni teroristi bili saudijci saudijska arabija nije niti sluzbenio se obratila povodom svojih gradjana.optuzeni su irak i afganistan
hodor 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 22:59   #3167
Quote:
hodor 2 kaže: Pogledaj post
U neku ruku ocekivano iako su svi navodni teroristi bili saudijci saudijska arabija nije niti sluzbenio se obratila povodom svojih gradjana.optuzeni su irak i afganistan
Jbg. Saudijci su "prijatelji" trebalo je pomoći Iračanima da se oslobode strašnog Sadama, vidiš kako im je sad bolje. Isto kao i Libijcima i Sirijcima.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 23:17   #3168
Quote:
hodor 2 kaže: Pogledaj post
To bi bilo onako u kratkim crtama i to sve vise manje znam.mene vise zanima zasto se vlada uopce ne trudi usutkati te teorije zavjere sa pravim informacijame.npr ako je pentagon udario avion onda samo treba dati snimku ovako samo se daje prostoru teorijama.tako je i sa wtc i svim nedosljednostima i traljavostima u obavijestima javnosti.
Kako bi se mogla truditi kad nema čime. Od ogromnog putničkog aviona koji se zabio u Pentagon nije ostao niti šrafić, od aviona leta 93 ni komadić a gle čuda, od ljudi koji su navodno stradali niti jedna osoba ne postoji u telefonskom imeniku. O WTC-u je smiješno i govoriti. Ljudi koji su navodno zabili avion u zgradu nikad u životu nisu sjeli u mlažnjak, a onaj drugi avion je pri tome još i skretao. Zgrada koja je građena od čelika i betona urušava se od "nečega" što nema veze s bilo čime. Ajde da je toranj pukao od rastaljenog dijela prema gore pa se nekim čudom od udarca prevrnuo vrh, ali urušavanje u zgradi koja ima čvrsti armirano-betonski osnovni stup je jednako kao očekivati da se boca Coca Cole otopi prema unutra kad se otvori čep i izađe CO2. I nakon svega se ne pronađe skoro 350 tijela žrtava (kao, izgorili su) ali se nađe neoštećena putovnica "teroriste" bez ulaznog žiga u SAD.
Možda im je i bolje da se ne trude.
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 22:13   #3169
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
Kako bi se mogla truditi kad nema čime. Od ogromnog putničkog aviona koji se zabio u Pentagon nije ostao niti šrafić, od aviona leta 93 ni komadić a gle čuda, od ljudi koji su navodno stradali niti jedna osoba ne postoji u telefonskom imeniku. O WTC-u je smiješno i govoriti. Ljudi koji su navodno zabili avion u zgradu nikad u životu nisu sjeli u mlažnjak, a onaj drugi avion je pri tome još i skretao. Zgrada koja je građena od čelika i betona urušava se od "nečega" što nema veze s bilo čime. Ajde da je toranj pukao od rastaljenog dijela prema gore pa se nekim čudom od udarca prevrnuo vrh, ali urušavanje u zgradi koja ima čvrsti armirano-betonski osnovni stup je jednako kao očekivati da se boca Coca Cole otopi prema unutra kad se otvori čep i izađe CO2. I nakon svega se ne pronađe skoro 350 tijela žrtava (kao, izgorili su) ali se nađe neoštećena putovnica "teroriste" bez ulaznog žiga u SAD.
Možda im je i bolje da se ne trude.
Nisam nesto oko statike i arhitekture to je na ovom threadu bilo jacih od nas bilo je prekjucer kontrolirano rusenje 5 zgrada u Glasgowu pa im nije bas islo po planu .oba wtc pu pala bas istovijetno ako je planirano cak i onda ne mora znaciti da ce biti po planu ,pa nism bas pristalica inside job.vise mislim da su manje ameri poduzeli nego sto su mogli barem u slucaju pentagon koliko ja znam to podrucije je zabrana letenja i svaki objekt avion ili bilo sto se obara ako leti ili prema pentagonu ili bijela kuca kongres itd...itd...nepoznati objekt naravno.
hodor 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 23:16   #3170
Od Pentagona je samo 1200 metara udaljena zracna luka Ronald Reagan.
Iako postoji zabrana letenja iznad grada, avioni nekako moraju doci do aerodroma.
Idu iznad rijekom Potomak do sletanja, znaci prolaze vrlo blizu Pentagona i Bijele kuce.

Nije lako donijeti odluku da se srusi civilni avion, pogotovo u tom trenutku.
I tko bi preuzeo odgovornost na sebe za tako nesto, pogotovo u konfuziji kakva je vladala to jutro?
Sva cetiri oteta aviona bili su pod cetiri razlicite oblasne kontrole u SAD.
Od udarca drugog aviona u WTC (do tada je udarac prvog mogla biti samo i nesreca) pa do rusenja u Pentagon prosle su 34 minute.
U tom trenu je bilo 4500 aviona iznad SAD, kako znati koji je otet, a koji nije?
Do tada je otimanje aviona i koristenje istih kao projektila bio samo jedan od krajnje nevjerovatnijih scenarija.
Danas je druga stvar.
antet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 02:25   #3171
osvrt:

Quote:
hodor 2 kaže: Pogledaj post
To bi bilo onako u kratkim crtama i to sve vise manje znam.mene vise zanima zasto se vlada uopce ne trudi usutkati te teorije zavjere sa pravim informacijame.npr ako je pentagon udario avion onda samo treba dati snimku ovako samo se daje prostoru teorijama.tako je i sa wtc i svim nedosljednostima i traljavostima u obavijestima javnosti.
"Vladi" je svejedno. Mogu se igrati i oko zavjere, postavljene oko zavjere.
Imaš snimke pentagona gdje je trava netaknuta oko mjesta udara.
Najbolja je priča kako su se krila zajedno sa motorima provukla kroz rupu manju od motora ...
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 02:44   #3172
Quote:
antet kaže: Pogledaj post
Od Pentagona je samo 1200 metara udaljena zracna luka Ronald Reagan.
Iako postoji zabrana letenja iznad grada, avioni nekako moraju doci do aerodroma.
Idu iznad rijekom Potomak do sletanja, znaci prolaze vrlo blizu Pentagona i Bijele kuce.

Nije lako donijeti odluku da se srusi civilni avion, pogotovo u tom trenutku.
I tko bi preuzeo odgovornost na sebe za tako nesto, pogotovo u konfuziji kakva je vladala to jutro?
Sva cetiri oteta aviona bili su pod cetiri razlicite oblasne kontrole u SAD.
Od udarca drugog aviona u WTC (do tada je udarac prvog mogla biti samo i nesreca) pa do rusenja u Pentagon prosle su 34 minute.
U tom trenu je bilo 4500 aviona iznad SAD, kako znati koji je otet, a koji nije?
Do tada je otimanje aviona i koristenje istih kao projektila bio samo jedan od krajnje nevjerovatnijih scenarija.
Danas je druga stvar.

pogledaj sa druge strane, ne leti svih 4500 zrakoplova oko Washigtona.

A Pentagon je kao i Bijela kuća sigurno na listi želja.

možda je link dan već, novija verzija
https://www.youtube.com/watch?v=YsRm8M-qOjQ
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 00:48   #3173
Teško je naći klip koji donosi nešto novo o 9/11, ovaj me iznenadio brdom novih podataka:



https://www.youtube.com/watch?v=sALa-E56Zms

Ono što me oborilo je službeno ime FBI istrage o napadima: PENTTBOM (Pentagon Twin Towers Bombing). Bombing?

Radi li se o vrhunskom cinizmu ili prešutnom priznanju?
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 10:20   #3174
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
Kako bi se mogla truditi kad nema čime. Od ogromnog putničkog aviona koji se zabio u Pentagon nije ostao niti šrafić, od aviona leta 93 ni komadić a gle čuda, od ljudi koji su navodno stradali niti jedna osoba ne postoji u telefonskom imeniku. O WTC-u je smiješno i govoriti. Ljudi koji su navodno zabili avion u zgradu nikad u životu nisu sjeli u mlažnjak, a onaj drugi avion je pri tome još i skretao. Zgrada koja je građena od čelika i betona urušava se od "nečega" što nema veze s bilo čime. Ajde da je toranj pukao od rastaljenog dijela prema gore pa se nekim čudom od udarca prevrnuo vrh, ali urušavanje u zgradi koja ima čvrsti armirano-betonski osnovni stup je jednako kao očekivati da se boca Coca Cole otopi prema unutra kad se otvori čep i izađe CO2. I nakon svega se ne pronađe skoro 350 tijela žrtava (kao, izgorili su) ali se nađe neoštećena putovnica "teroriste" bez ulaznog žiga u SAD.
Možda im je i bolje da se ne trude.
Koji armirani beton?! Sva tri tornja koja su se srušila su bila isključivo čelična sa nešto žbuke, rigipsa i fasade. Pogledaj malo kada čelik gubi svojstva krutosti, ne točku taljenja, nego kada se počne svijati.

Pogledaj malo i svojstva aluminija (avionska oplata, obloge oko čelične konstrukcije WTC 1 i 2) i šta se događa kada ga se zapali.

U krajnjoj liniji kada dangubiš na jubitou i conspiracy videima, utipak prije njih 'debunked' pa pogledaj sve te iste snimke koje si dosada gledao od strane teoretičara zavjere, ali bez rezanja i montaže. Bar se nećeš više blamirati.

Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
4 oteta aviona, USAF ne reagira sa lovcima presretačima (riječ o najbranjenijem zračnom prostoru na svijetu), 19 terorista ili koliko ih je već bilo zabijaju precizno velike komercijalne mlažnjake u 2 tornja i Pentagon, s tim da ovaj što je udario u Pentagon je letio određeno vrijeme jako nisko, malo iznad bandera 500+km/h, određeni period vremena, a sve su to naučili na propelerskim Cesnama ?? Mnogi od navedenih terorista su živi i zdravi i veze nemaju sa napadima, za jednog saznaju jer su mu našli putovnicu u podnožju WTC-a, ta je putovnica preživila udar aviona, eksploziju goriva, požar od sat vremena, rušenje stotina tona betona i čelika. Let 93 se ruši na poljani, jer su putnici pružili otpor teroristima, mjesto nesreće ne sliči nijednom u povijesti jer nema nikakvih ostataka aviona samo rupetina i dim. WTC 7 neboder od 47 katova se ruši kasnije istoga dana od posljedica požara, naime gorio je papir i drvo.

Eto sažeto što se dogodilo toga dana....prosudite sami.

Naravno da su reagirali, mlažnjaci su bili u zraku, ali su otmičari ugasili transpodere, i dok im se avion ne pojavi u videokrugu ili dometu avionskog radara, nisu imali pojma gdje se točno nalaze.

Operater leta je vojnim pilotima dao lokaciju u smislu 'nalazi se iznad Manhattana, nađite sami gdje točno'.

Ne moram ništa prosuđivati šta se tog dana dogodilo, sve je dostupno i vidljivo, nema apsolutno nikakve potrebe da si opterećujem mozak nekakvim poluretardiranim teorijama.
Forever Defiant is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 11:07   #3175
Zastrašujuće je kad netko vjeruje u službenu verziju 911 događanja.
bobonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 11:40   #3176
Quote:
bobonja kaže: Pogledaj post
Zastrašujuće je kad netko vjeruje u službenu verziju 911 događanja.
Zastrašujuće je kada netko mrzi svijet oko sebe sa svim elementarnim zakonima prirode i fizike.

Ne da ne znam službenu verziju 911 događaja, nego me ni ne zanima. Zanima me jedino što se dogodilo sa samim tornjevima neovisno i o Americi i o terorizmu. Samo teško limitirana osoba može prihvatiti teorije o nekakvim termit bombama, postavljenom eksplozivu i sličnim nebulozama. Valjda zato jer do jučer nije ni znao što je termit i što je kontrolirana eksplozija pa su se uhvatili tog svog epohalnog otkrića kao jedinog mjerodavnog da ispadnu bitni pred ljudima koji su te pojmove savladali prije nego je nastao internet i wikipedia.
Forever Defiant is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 20:48   #3177
Imam bad pixele po ekranu, pa ne vidim dobro, jel tebi nick Forever Tamed Dog, ili Forever Defiant?
__________________
Od kolijevke, pa do groba, za ispiranje mozga je doba.
http://zavjere.com
divergent is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 23:59   #3178
Dobar klip o nejasnoćama oko poziva s mobitela iz aviona:
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 16:16   #3179
Tko nema vremena na gledanje ili ćitanje sve o WTC 9/11 niti u pet minuta:

__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 09:10   #3180
Tip je imao pretinac u Morgan Chase banci u podrumu jednog od WTC. Pogledajte što je našao:



Sve spaljeno i staljeno. Na koju bazu? Kako kerozin s visine može spalit i STALIT nešto u podrumu?
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:54.