Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2015., 22:07   #321
prijavljujem jako fini burek sa sirom (iliti sirnicu ) iz pekare oranice u španskom. jako, jako dobro! taman pečeno i hrskavo, taman masno, a da mi ne ubija želudac. sjelo mi ko budali šamar nakon 5h putovanja i truckanja u autu...
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 01:59   #322
Pekara Dinara

Bučnica iz pekare Dinare mi se ne sviđa, samo neki kiseli sir je unutra, bolja je iz Dubravice, no u Dinari je jako fina pita od jogurta i one njihove čokoladne kocke
Amelie01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 15:10   #323
Dubravica Maksimirska 121, kod Bukovačke.

dobar kruh, naročito polubijeli i mješani kukuruzni, odlična peciva, radnim danom cure padaju s nogu od posla.

moram naročito zahvaliti ljubaznoj teti prodavačici koja mi je dala čašu vode za dijete u trenutku krize, makar joj to nije u opisu radnog mjesta. mogla nas je poslati u kafić do, produljiti nam muku par minuta, ali nije. gospodična, hvala vam, imate vjernog kupca odsad.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 16:41   #324
Samo javljam da su u Dafini u Ozaljskoj još prefina peciva, hrenovke u tijestu itd po 5 kn Ljudi stavljaju Nutellu u peciva s čokoladom, halo.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 17:20   #325
U Dafini je skoro sve fino, barem sve kaj sam probao.

Moj favorit su mini bureci, po 5-6 kn, ima i slatkih i slanih, prilicno izdasni za mini burek, i fini.
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 21:28   #326
slažem se ti bureci su meni dovoljni kao obrok, sa sirom mi je naj dodajem i prefina lisnata s čoksom i sve 3 vrste štrudla (slatka-sir, jabuka, višnja)
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 22:31   #327
Yep.

Prije par godina kad sam radio tamo u kvartu, cesto sam gablao u dafini. Probao skoro sve iz ponude, sve minje bilo fino.

Mini burek sa sirom ili piletina + krumpir su mi bili prvi izbor. I cist je dovoljan jedan za najest se. Znao sam ponekad uzet dva, i taj drugi (obicno slatki s visnjama) bi mi bio previse, prejeo bih se.

Sad rijetko jedem takvu klopu, ali kad se nadjem na tresnjevci volim uzet taj mini sa sirom.

Od drugih pekara, kad se zazelim kruhaste hrane, fine su mi domace lepinje iz pekare u kustosiji kod slasticarne, kruh sa sjemenkama iz pekarne perjavica. A bome nadje se i finih kruhova u shopping centrima u konzumu i sparu.
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 23:09   #328
da li je Konzum promijenio dobavljača za heljdin kruh sa orasima?
čini mi se da je prije bio dosta bolji
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 22:39   #329
Pekara mi je Dubravica daleko najbolja. Još kad sam vidjela da teta maže sendviče putrom, mojoj sreći nije bilo kraja.

Kiflice od Sršeka, a kruh fini domaći masni u Vinodolu (pogotovo onaj s orasima, kad ga imaju). Volim i stari kukuruzni od bake u Mliječnom odjelu na Dolcu. Nisu pekarnice, ali mislim d avrijedi spomenuti.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 09:54   #330
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
da li je Konzum promijenio dobavljača za heljdin kruh sa orasima?
čini mi se da je prije bio dosta bolji
Nisam primijetila.
Da, taj kruh je fenomenalan.
I kukuruzni sa zrnima kukuruza (zlatni kalup) iz Stila i odlican mi je okrugli razeni (prilicno je skup) u Intersparu.
Male kukuruzne kiflice, najbolje su mi u Dubravici.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 12:36   #331
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Nisam primijetila.
Da, taj kruh je fenomenalan.
evo jedem ga zadnjih par dana, samo njega i prije je bio bolji
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 07:43   #332
Jel se meni čini ili se Dinara jako pokvarila? Sa svih strana čujem kritike, a ni meni nije bila neka sreća zadnjih par puta. Do prije godinu dana sam živio jako blizu jedne i bila mi je prva destinacija kad se probudim vikendom.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 07:59   #333
Mlinar je najgora pekarnica, uvijek sve tvrdo nikakvo za zibe polomit.

Dubravica najbolja. Na autobusnom. Pizze uvjerljivo najbolje od svih pekara, i dosta pizzeria haha. Prsut umak s cesnjakom nelose za pekaru.

I sendvici su zakon. Tuna sendvic je vrh. 2komada tune i komad pizze i ubiven si. Zalijes colom il mlijekom, jest da potrosis ko u meku al fino je.nekad samo pizzu po pola i bude super. Gotovo svaki vikend to mazemo nakon "izlaska"

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 12:20   #334
ja u Dubravici znam uzeti sendvič sa dimljenom šunkom, jako je dobar
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 12:35   #335
Po meni se Dubravica jako srozala od onog kaj je bila prije 6-7 godina, osim kruha možda.
Iako, nije da je loša..
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 12:36   #336
ima prilično dobar burek (od mesa), istinizavolju kvaliteta fluktuira i moraš uzeti mali jer je veliki pretvrd
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 13:19   #337
Quote:
Buraz kaže: Pogledaj post
Po meni se Dubravica jako srozala od onog kaj je bila prije 6-7 godina, osim kruha možda.
Iako, nije da je loša..
Prije 6-7 godina mislim da i nije bila toliko raširena po gradu. A prije jedno 10, 12 godina sjećam se da su imali tek jednu malu poslovnicu na tržnici Kvatrić i da mi je ime bilo smiješno jer je odgovaralo minijaturnom prostoru u kojem su bili.
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 16:28   #338
Dubravica ima cijeli asortiman premasan, sve je nekako teško za želudac, od lisnatih tijesta pa do onih konkretnijih stvari.
Dinara mi je najbolja makar već dugo nisam bio ni u jednoj pekari.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 09:33   #339
Mene od Dinarinih proizvoda boli trbuh. Prije su bili bolji.
Dubravica ima ok pizze, ostatak se ne usudim uzeti jer mi djeluje da ulje curi na sve strane. Jedino što sam vidio po forumu da jako maltretiraju zaposlenike pa mi je to strašno.
decec is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 18:02   #340
Quote:
decec kaže: Pogledaj post
Mene od Dinarinih proizvoda boli trbuh. Prije su bili bolji.
Dubravica ima ok pizze, ostatak se ne usudim uzeti jer mi djeluje da ulje curi na sve strane. Jedino što sam vidio po forumu da jako maltretiraju zaposlenike pa mi je to strašno.
Gdje na forumu?
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:12.