Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2012., 23:19   #61
Koji kamen je najbolji za privlačenje novca ?
 
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 22:33   #62
Quote:
alys kaže: Pogledaj post
Koji kamen je najbolji za privlačenje novca ?
Dijamant i to što veći to češ više novca prikupiti
userxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 02:55   #63
Quote:
userxxx kaže: Pogledaj post
Dijamant i to što veći to češ više novca prikupiti
Jesu li bolji obrađeni ili neobrađeni kristali ?
 
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 18:42   #64
Quote:
alys kaže: Pogledaj post
Jesu li bolji obrađeni ili neobrađeni kristali ?
ma nije bitno bitno je da su što veći
userxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 20:56   #65
Koliki otprilike treba da bude taj dijamant (dimenzije) i koja bi mu bila cijena i userxxx možeš li da mi pomogneš oko identifikacije ova dva kamena ?



edit: Kako ti programiraš svoje kristale ?
 
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 19:45   #66
sunčev kamen i peckanje po rukama

nedavno sam nabavila sunčev kamen. čitajući njegova svojstva zaključila sam da je pravi kristal za mene.

međutim, kad sam ga stavila oko vrata, počeli su me prolaziti kao nekakvi peckajući trnci. probala sam ga držati i u lijevoj ruci, ista stvar. doslovno, čim ga dotaknem počne me žariti i peckati.

sad ga čuvam u kutiji jer ne znam što to znači. da nije dobar kamen za mene? je li moguće da jednom postane podoban za mene? je li opasno ga nositi ako imam takvu reakciju na njega? ili je to znak da djeluje i da se događaju neke promjene u meni?

molim vas, ako se ikome dogodilo nešto slično i ako zna više o tome da me savjetuje.

unaprijed hvala
plava vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 15:48   #67
Quote:
netko je spomenuo poklapanje kristala i horoskopskog znaka..iz mog iskustva, te tablice na kojima piše da je tigrovo oko za blizance, a oniks za jarce, apsolutno nemaju veze,tj. nisu bitne. svatko bi trebao odabrati kristal koji mu odgovara i koji ga privlači...
S ovim se apsolutno slažem; uopće me ne zanima povezanost kristala sa horoskopskim znakovima jer mi je to ograničavajuća kategorija..kristali su dio prirode, akumulirano energetsko blago te svojim vibracijama podržavaju sva živa bića..uvijek kupujem kristal kad imam potrebu za njim, odnosno točno znam što kupujem i zašto kupujem. Ponekad izaberem neki jer me privukao, a neke sam dobila i na poklon..za sada imam opal naušnice koje već godinama nosim, imam gorski kristal, ametist, crveni jaspis, snježni obsidijan i zadnji mi je citrin koji nosim kao privjesak na lančiću. Voljela bi ih imati još ali ne forsiram kupovinu, sve u svoje vrijeme..
__________________
"Some days, the world is too loud for a quiet soul."
ZsaZsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2012., 18:32   #68
Quote:
AngelOfMystique kaže: Pogledaj post
Imam potrebu pocet se bavit sa kristalima, imaju mi bas neku posebnu umirujucu energiju koja zraci iz njih.. treba biti oprezan pri odabiru svog kristala pa me zanimaju vasa misljenja i iskustva..
Kada ste poceli s njima raditi ?
Kako napredujete ?
I kako ste saznali da je bas taj kristal, vas kristal ?

Lijep pozdrav saljem!
Zanimljiva tema

Ja sam počela s kristalima prije par mjeseci, kad sam se odlučila upustiti u meditaciju. Ne znam zašto, nisam htjela početi meditirati dok ne nabavim makar jedan kristal.
S obzirom da sam si ja za početak nabavila jedan od "žešćih" kristala, ametist, moj napredak se odvijao brzinom svjetlosti. Zaljubila sam se u taj kristal čim sam ga ugledala, koristila sam ga u meditaciji i tokom spavanja (snovi su nevjerojatni pod njegovim utjecajem). Nažalost, nismo baš bili kompatibilni tako da sam ga kasnije prodala prijatelju, valjda je njemu poslužio.
Astralica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 08:51   #69
Pozdrav svima,
Zanima me točno u Puli gdje ima za kupiti neobrađenih kristala? Čujem da je izbor dobar a i cijena prihvatljiva!
lucifer25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 11:55   #70
Ja sam odabrala gorski kristal, amethist, rružićasti kvarc, crni onix, mjesečev kamen i jedan tamnozeleni kamenčić sa tamnom prugom, koji bi to kamenčić bio?

Nosim ih sve zajedno kao privjeske na ogrlici..
Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 11:02   #71
Zanimalo bi me nesto o onim kristalima koji su vidjeni u rukama graysa,
oni ih drze u ruci i gledaju ili u proslost ili u udaljenost.
__________________
frau merkel kaze: do you know how? a hrvati: vau vau
Fuerteventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 21:29   #72
Quote:
Kratka Kavica kaže: Pogledaj post
Ja sam odabrala gorski kristal, amethist, rružićasti kvarc, crni onix, mjesečev kamen i jedan tamnozeleni kamenčić sa tamnom prugom, koji bi to kamenčić bio?

Nosim ih sve zajedno kao privjeske na ogrlici..
malahit


m?
__________________
stvarno želiš da ti se potpišem?
NajTip is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 21:32   #73
Quote:
alys kaže: Pogledaj post
Koji kamen je najbolji za privlačenje novca ?
citrin
__________________
stvarno želiš da ti se potpišem?
NajTip is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 14:54   #74
Quote:
Fuerteventura kaže: Pogledaj post
Zanimalo bi me nesto o onim kristalima koji su vidjeni u rukama graysa,
oni ih drze u ruci i gledaju ili u proslost ili u udaljenost.
To i mene zanima.
Jel zna tko o cemu se radi?
Sandiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 14:21   #75
Quote:
plava vila kaže: Pogledaj post
nedavno sam nabavila sunčev kamen. čitajući njegova svojstva zaključila sam da je pravi kristal za mene.

međutim, kad sam ga stavila oko vrata, počeli su me prolaziti kao nekakvi peckajući trnci. probala sam ga držati i u lijevoj ruci, ista stvar. doslovno, čim ga dotaknem počne me žariti i peckati.

sad ga čuvam u kutiji jer ne znam što to znači. da nije dobar kamen za mene? je li moguće da jednom postane podoban za mene? je li opasno ga nositi ako imam takvu reakciju na njega? ili je to znak da djeluje i da se događaju neke promjene u meni?

molim vas, ako se ikome dogodilo nešto slično i ako zna više o tome da me savjetuje.

unaprijed hvala
meni se isto dogodilo,ali s amethystom.. kad ga drzim u ruci ugodni trnci mi prolaze kroz ruku..
ja sam si to protumacila kao energiju,jer mi nije neugodan osjecaj..
mislim da to nije nista lose,bas suprotno
Preshes:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 18:14   #76
Quote:
Preshes:) kaže: Pogledaj post
meni se isto dogodilo,ali s amethystom.. kad ga drzim u ruci ugodni trnci mi prolaze kroz ruku..
ja sam si to protumacila kao energiju,jer mi nije neugodan osjecaj..
mislim da to nije nista lose,bas suprotno
Ako je peckanje i neugodan osjećaj onda definitivno nije za tebe! Ako je osjećaj ugodan, kao neki valovi onda je, i trebao bi se ugrijati u ruci, ako ostane hladan onda ništa od toga
Trenutno imam ametist pa ću ga večeras očistiti u soli i nositi,a htjela bih kupiti još neki, npr roznekvarc, on je "kamen ljubavi"

Baš sam danas čitala neke članke i naletim na ovu temu, super zanimljivo, baš ću potražiti malo kristale u ovim dućanima koje ste nabrojali
Sarah Walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 15:09   #77
znali li neki kamenoznalac koji kamen je dobar za imunitet tj očuvanje zdravlja konkretno za učestale vaginalne infekcije,pa da se taj kamen drži u džepu hlača i drži beštije na oku
OTKUD-JA-OVDJE is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 21:55   #78
http://img33.imageshack.us/img33/7084/dsc4885w.jpg

Moze li mi netko reci od cega je ova piramida i za sto se moze koristiti ? Hvala !

Zadnje uređivanje Bat Kol : 18.06.2013. at 14:53. Reason: Prevelika slika
Pipi97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2013., 14:10   #79
Quote:
Pipi97 kaže: Pogledaj post
http://img33.imageshack.us/img33/7084/dsc4885w.jpg

Moze li mi netko reci od cega je ova piramida i za sto se moze koristiti ? Hvala !
to je kristalna piramida,najvjerojatnije se radi o smeđem ahatu, no nisam sigurna. Moraš ju čistiti kao i svaki drugi kristal, nebitan je piramidalni oblik kristala.
Smeđi ahat stimulira proces probave, liječi želudac, pankreas i jetru a smeđa boja je dobra za uzemljenje i niže čakre
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2013., 16:18   #80
Bas vas ima spaljenih tu ...

Sto veci dijamant to bolji za privlacenje novca xD xD xD. Inace vecina ljudi tu kurca ne zna o kristalima. Ne shvacaju koliko je cesto promjena cijene kristala stvar mode među ludim new agerima. Ne shvacaju kao za svaki kristal ima 10000000 razlicitih opisa njegovih "duhvnih svojstava" Ne shvacaju koliko se majka priroda razara prilikom rudarenja. Koliko ljudi je u robstvu i radi u nesnosnim uvjetima te se odvija krvava trgovina zbog dijamanta, tanzanita i mnogog drugog kamenja.. Koliko ljudi ima nevjerojatno skracen zivotni vijek zbog silikatnih prasina i idiota koji briju na ispolirane kamencice a ne provjeravaju porjeklo.

Ja imam svoju kolekciju ali ovce, ovce, ovce za cropanje pomocu onih casopisa sa kristalima su posvuda, posvuda ovce za vidovitog milana !
HalloweenCo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:16.