Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2007., 16:11   #41
Quote:
AngelsDeserveToDie kaže: Pogledaj post
Nije slana (malo ariela, ali pretpostavljam sa se to ne računa) Ako ne proradi, vjeruj mi da ću probati... Iskreno, ne vjerujem da će sam od sebe proraditi - display totalno mrtav...!
Ariel ???
Cuj mozda je i Ariel nagrizao maticnu od moba ili display, trebala si odma ga otvorit i izaprat vodom (bez baterije) , bez zajebancije
Alen@l5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 16:22   #42
Quote:
Alen@l5 kaže: Pogledaj post
Ariel ???
Cuj mozda je i Ariel nagrizao maticnu od moba ili display, trebala si odma ga otvorit i izaprat vodom (bez baterije) , bez zajebancije
Ne znam, stvarno ne vjerujem; mob je bio u vodi svega sekundu i to ne cijeli...Ali radi - "samo" je display otišao od vode...
Angels Deserve To Die is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 16:25   #43
ja znam za slucaj da je nokia pala u wc skoljku i tamo bila jedno 2 sata. i nis joj nije bilo poslije.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 20:06   #44
Quote:
Alen@l5 kaže: Pogledaj post
Ariel ???
Cuj mozda je i Ariel nagrizao maticnu od moba ili display, trebala si odma ga otvorit i izaprat vodom (bez baterije) , bez zajebancije
Teško da će tu na kraju biti povoljan ishod situacije nažalost.
__________________
to đeki čen, poludiiii <> sva prava pridržana
verik is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 20:27   #45
Quote:
verik kaže: Pogledaj post
Teško da će tu na kraju biti povoljan ishod situacije nažalost.
Blažena Nokia - radi (više/manje), jedino za sada ne radi svjetlo na displayu - ali mislim da ću to progurati pod garancijom...
Angels Deserve To Die is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 20:53   #46
Jebiga, nisi trebala stavljati bateriju dok se posve ne osuši.
Daj Bože da ti ekran proradi jer ovako te samo može netko zvati i možeš ti nekoga ako otipkaš čitav broj.
Negdje sam čuo, kad ti mob upadne u vodu/more, nikako ne stavljati bateriju i paliti ga.
Moby is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 21:00   #47
Quote:
Moby kaže: Pogledaj post
Jebiga, nisi trebala stavljati bateriju dok se posve ne osuši.
Daj Bože da ti ekran proradi jer ovako te samo može netko zvati i možeš ti nekoga ako otipkaš čitav broj.
Negdje sam čuo, kad ti mob upadne u vodu/more, nikako ne stavljati bateriju i paliti ga.
Proradio display - sve radi. ALI, kad pričam sa nekim - ništa me ne čuje tj. ful slabo?? WTF??
Angels Deserve To Die is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 21:12   #48
Quote:
AngelsDeserveToDie kaže: Pogledaj post
Proradio display - sve radi. ALI, kad pričam sa nekim - ništa me ne čuje tj. ful slabo?? WTF??
daj ga pusti 2-3 dana da se ko covjek osusi
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 21:16   #49
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
daj ga pusti 2-3 dana da se ko covjek osusi
Will do...Thanks...
Angels Deserve To Die is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 23:26   #50
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
daj ga pusti 2-3 dana da se ko covjek osusi
Slažem se....Ona bi odmah zvala nekoga, e pa neces
Alen@l5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 00:19   #51
Ugasi, izvadi bateriju i karticu, ostavi ga tako rastavljenog na suhom mjestu 3-4 dana i ne pali ga u međuvremenu. Ne znam šta ti je bilo da ga nastaviš koristit i čudiš se kako odlazi jedna po jedna stvar

Vrlo vjerovatno će ti se dobit (ako sad nešto nije otišlo
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 01:14   #52
Quote:
Nipple Twister kaže: Pogledaj post
Ugasi, izvadi bateriju i karticu, ostavi ga tako rastavljenog na suhom mjestu 3-4 dana i ne pali ga u međuvremenu. Ne znam šta ti je bilo da ga nastaviš koristit i čudiš se kako odlazi jedna po jedna stvar

Vrlo vjerovatno će ti se dobit (ako sad nešto nije otišlo
Hm...Možda mi se to nikada nije dogodilo i nisam imala pojma kojeg vraga napraviti...?? Ugl. očito imam više sreće nego pameti i sad je sve ok - osim mikrofona (pretpostavljam)... Nadam se da će to srediti na servisu pod garancijom (neću naravno reći da mi je pao u vodu - ne mogu to valjda nekako skužiti??)...
Angels Deserve To Die is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 02:22   #53
imaš li eksikator?
možda da ga kratko uroniš u apsolutni alkohol i onda ostaviš rastavljenog na toplom i suhom?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 09:46   #54
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
imaš li eksikator?
možda da ga kratko uroniš u apsolutni alkohol i onda ostaviš rastavljenog na toplom i suhom?
Aha, evo sad ću odmah, čim pogledam u Anića!
Angels Deserve To Die is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 13:41   #55
I nemo ga nosit na servis par dana da se barem malo osuši. Teško ćeš ih prevarit ako ga tip otvori , a na stol ispred njega pljusne deci vode s arielom
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 14:12   #56
Thumbs down

Moj slucaj sa SE-550i je bio taj da mi je prvi dan upao u kavu i nakon toga je neko vrijeme normalno radio.No par dana u nazad ga nisam mogao upaliti.Problem je bio taj da je otisla maticna i da nije mogao ocitati sim karticu .NAPOMENA:U servisu znaju kada je mobitel bio u doticaju s vlagom.NPR:Moj k550i ima na bateriji(pokraj napajanja) i u mobitelu trakicu bijele boje koja pocrveni kada je mobitel vlazan.Tako da su me prokuzili i garancija nije vrijedila!
S Type is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 14:27   #57
Quote:
S-type15 kaže: Pogledaj post
Moj slucaj sa SE-550i je bio taj da mi je prvi dan upao u kavu i nakon toga je neko vrijeme normalno radio.No par dana u nazad ga nisam mogao upaliti.Problem je bio taj da je otisla maticna i da nije mogao ocitati sim karticu .NAPOMENA:U servisu znaju kada je mobitel bio u doticaju s vlagom.NPR:Moj k550i ima na bateriji(pokraj napajanja) i u mobitelu trakicu bijele boje koja pocrveni kada je mobitel vlazan.Tako da su me prokuzili i garancija nije vrijedila!
ne znam. ja sam jednom nokiu slucajno umocila u bijelu kavu, misleci da je keks, i nis joj nije bilo.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 20:41   #58
Quote:
S-type15 kaže: Pogledaj post
Moj slucaj sa SE-550i je bio taj da mi je prvi dan upao u kavu i nakon toga je neko vrijeme normalno radio.No par dana u nazad ga nisam mogao upaliti.Problem je bio taj da je otisla maticna i da nije mogao ocitati sim karticu .NAPOMENA:U servisu znaju kada je mobitel bio u doticaju s vlagom.NPR:Moj k550i ima na bateriji(pokraj napajanja) i u mobitelu trakicu bijele boje koja pocrveni kada je mobitel vlazan.Tako da su me prokuzili i garancija nije vrijedila!
Aha - od tud ta crvena trakica u mobitelu koju nikad prije nisam primjetila...
Angels Deserve To Die is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 19:30   #59
Mob mi se okupao..

Dakle ovako...
prije koji dan sam se se slućjno protiv svoje volje okupao zajedno sa mobitelom,radi se o Nokiji E65.
od tada naravno neradi i sada me zanima dali se isplati popravljati ga,tko bi to mogao napraviti i naravno koliko bi kostalo otprilike??
P.S.
voda je bila slatka
istipa622 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 21:08   #60
Ako ga isti trenutak nisi rastvorio, osušio, ispuhao- teško da će preživjeti.
Iz vlastitog iskustva, i da jesi- šanse su opet male

Naravno, odnesi u servis na procjenu (imaju ultrazvučnu kadu i oprati će ga u alkoholu) pa vidi- besplatno je
Ne bih se baš previše nadao, tako da ti savjetujem da (kada ti kažu da nema smisla popravljati jer matična dođe par tisuća kuna - ozbiljno) barem probaš prodati masku ili tako neki iskoristivi dio.

Sada sam ti potopio sve lađe- bolje rečeno, bacio H- bombu na njih
Ali- nikad' ne reci nikad'
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:52.