Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2009., 19:22   #901
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
opet ja
ja u ri jučer nisam vidjela...
butterfly307 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 15:47   #902
Quote:
butterfly307 kaže: Pogledaj post
j
jučer je jedna teta ušetala u moju firmu s ovim čizmam ali svijetlo smeđim...meni su fora...ali resice me nekako bodu u oko..Nisam baš Indiana Jones style...
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 15:51   #903
Quote:
tinkerbell kaže: Pogledaj post
jučer je jedna teta ušetala u moju firmu s ovim čizmam ali svijetlo smeđim...meni su fora...ali resice me nekako bodu u oko..Nisam baš Indiana Jones style...
Jel možda netko zna dal ima takvih smeđih u VŽ-u
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 23:05   #904
Quote:
Lua kaže: Pogledaj post
ovo mi bas nije sasvim jasno
ako je kvaliteta po tebi,kako si onda zadovoljna

Zadovoljstvo ili nezadovoljstvo je pokazatelj onoga što/koliko očekuješ.

Ja sam bila skeptična u stilu "koliko para, toliko muzike", tj. smatrala sam da će se raspasti/isfucati nakon 20-ak nošenja, a sada bih ih ocijenila s 3.5 iako sam očekivala 2.5.
Ukratko 3.5-2.5 = pozitivna jedinica, znači dobila sam više nego sam očekivala = zadovoljstvo.
LepaSeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 13:07   #905
@ Lilit - vidjela sam ove cipele jučer u Trsu, mislim da dođu 19,90 €. Izgledaju puno bolje uživo nego na slici (IMO)
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 13:15   #906
@inanna - hvala ti ja idem danas vidit u ri u nadi da su dobili iako sumnjam
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 16:54   #907
jel netko vidio ove u zagrebu?

miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 18:34   #908
Quote:
miss blondie kaže: Pogledaj post
jel netko vidio ove u zagrebu?

U Splitu ih ima, i sivih isto, ali sive su ko one emuice s trakama i sa prednje strane, dosta dobro izgledaju - 150 kn (mislim)
__________________
Čekam da se stvari same dese...
_kleo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 19:40   #909
ja ih danas u avenue nisam vidjela
a bas me zanima kak stoje na nozi, bar za slapice da posluze
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 19:49   #910
Quote:
miss blondie kaže: Pogledaj post
ja ih danas u avenue nisam vidjela
a bas me zanima kak stoje na nozi, bar za slapice da posluze
Ma stvarno dobro izgledaju. nisam ih probala ali sam ih drzala u ruci. Cvrste su, i bas izdrzljivo djeluju. Sigurno sezonu-dvije.
__________________
Čekam da se stvari same dese...
_kleo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 19:56   #911
jel zna ko dal ima još ovih leopard štikli?!


Zadnje uređivanje black_diamonds : 06.11.2009. at 20:41.
black_diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 21:08   #912
ja sam koda te leopard vidjela danas u ri
tj sigurno sam vidijela zivotinjske tako da osim ako ne postoje i tigraste ili neka druga zivotinja onda su to te

one niske oxfordice kao koje sam ja trazila nema jos, ali taman su ocistili jednu policu skroz i isle nesto slagat
ovih fejk Uggsica ima ali sa vezicama skroz okoli i naprijed isto

i dalje ima puno cizmi a malo cipela
one cipele sa metalnom sjajnom petom izgledaju dobro uzivo, ali kad bar peta ne bi bila tako sjajna
imaju i obicnih pumps nesto ali s niskom petom sve, dobro nisko je relativno, pa da kazem nizom petom od onih smedje/bordo i crnih sa zakovicama
e da i imaju ludih papuca
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 21:59   #913
Papuce su im super, i jako su tople, kupih si neke roze za 35 kn
Da, nije ima nesto izbor zadnje vrime s cipelama

Proljece
__________________
Čekam da se stvari same dese...
_kleo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 14:30   #914
Ima li u Splitu onih šarenih gumenih čizmica?
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 14:58   #915
Bila jucer, nisam vidila, ali moze vrlo lako bit da jednostavno nisam isla za njima, a da ih ima negdje.. Hm..nisam neka pomoc...
Ali imas gumenih u Planet obuce ili Planike, sta li je vec ono u dnu Pjace kad se ide prema Guliveru - 100%. Vriste iz izloga
__________________
Čekam da se stvari same dese...
_kleo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 15:43   #916
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
@ Lilit - vidjela sam ove cipele jučer u Trsu, mislim da dođu 19,90 €. Izgledaju puno bolje uživo nego na slici (IMO)
Njihove cipele općenito grozno izgledaju na slikama, ja se uvijek šokiram kad gledam fotke
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 18:11   #917
Quote:
miss blondie kaže: Pogledaj post
jel netko vidio ove u zagrebu?



javite kad ove stignu u AM.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 20:26   #918
Quote:
_kleo_ kaže: Pogledaj post
Bila jucer, nisam vidila, ali moze vrlo lako bit da jednostavno nisam isla za njima, a da ih ima negdje.. Hm..nisam neka pomoc...
Ali imas gumenih u Planet obuce ili Planike, sta li je vec ono u dnu Pjace kad se ide prema Guliveru - 100%. Vriste iz izloga
Ok, hvala.
Vidila sam tu negdje sliku nekih prugastih, pa me baš zanimalo da li ih ima u jokera.
E i da, taj dućan put Pjace je Planika
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 11:51   #919
E pa ja sam danas bila s namjerom da si kupim čizme do ili preko koljena i totalno sam razočarana! Meni je obujam noge ispod koljena 30-tak cm i sve čizme koje sam tu probala su mi blago rečeno široke i odvratno mi stoje!! Inače imam dosta cipela i gležnjače njihove i to je ok, ali čizme katastrofa! Zašto su takoooo široke....a ima lijepih modela...šmrc
__________________
***"Frankly, my dear, I don't give a damn!" ***
Lara G*G* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 12:20   #920
Quote:
Lara G*G* kaže: Pogledaj post
E pa ja sam danas bila s namjerom da si kupim čizme do ili preko koljena i totalno sam razočarana! Meni je obujam noge ispod koljena 30-tak cm i sve čizme koje sam tu probala su mi blago rečeno široke i odvratno mi stoje!! Inače imam dosta cipela i gležnjače njihove i to je ok, ali čizme katastrofa! Zašto su takoooo široke....a ima lijepih modela...šmrc
To se i ja pitam
Ili oni imaju široke modele ili ja imam stvarno ptičje listove
No, vidjela sam kod brdo cura (barem po Trstu) da nose čizme koje su im tako široke oko listova, tako da je to sad možda hit sezone
Uostalom, takve "široke" čizme sam vidjela i po drugim trgovinama. Valjda je to tako da bi se mogle strpati traperice unutra

@ Lilit - ma vjerojatno je samo pitanje vremena kada će ih dobiti, sigurna sam da će taj model stići i kod nas.

@ Elektra - imaš pravo, slike cipela su im živi užas , ali zato je izmenađenje kada ih vidiš uživo
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:09.