Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2005., 23:19   #81
Ovdje nisam tema ja, nego hrana!...
Osim toga, kako si los nutricionista (polovican u svemu), tako si los i psiholog. A tvoj humor... i tako nesto postoji?!
Zato otsetaj! Tvoje misljenje ionako niko ovdje ne cijeni. Pricas stvari koje su opstepoznate, a ponasas se kao da si izumio toplu vodu!
Ja pak pokusavam doci do nekih manje poznatih cinjenica o hrani, kroz dijalog sa ljudima koji su za to strucniji...
A sad dosta zatrpavanja teme!
Pa-paaa...
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 17:38   #82
kolko vidim tema ti je jako zanimljiva dok mene nema ...
__________________
Alba Gu Brath !!!
MacGregor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 00:34   #83
Stalno se prica kako je zumance (zumanjak?) puno hoesterola, bla-bla-bla!... A ja opet citam o tome da ima mnogo vise hranjivih materija od bjelanca!

Saznala sam da Kinezi koriste zumance kod nesanice, mucnine, razdrazljivosti i - grceva (spazama)!

Ko zna jos nesto o tome, neka izvoli!
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2005., 21:49   #84
Evo mene opet.
Procitala sam da kostice grejpfruta imaju vrlo efikasan ucinak kao prirodni antibiotik, cak mnogo bolji! Za razliku od sintetickih antibiotika, bakterije prema tom lijeku ne postaju rezistentne nikada!
I uzela sam skupljati kostice (3-4 na cio grejp!). Kada sam ih (polusuhe) stavila u teglu da ih sacuvam, poslije nekoliko dana sam primijetila plijesan (sav trud uzalud)... nisam ih dobro prosusila! Ali, zato imam "dva (prirodna antibiotika) u jednom"!!!
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:42.