Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2015., 10:11   #5381
Jel vi dobivate odgovore na PM ili? Nije mi ovo baš jasno...
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 12:30   #5382
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
Jel vi dobivate odgovore na PM ili? Nije mi ovo baš jasno...
već dugo nema tko odgovoriti
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 16:10   #5383
http://www.paulaschoice.com/cosmetic...t-dictionary/1

Eto, ja tu nalazim je li sastojak u nekom proizvodu dobar ili loš. Nadam se da će biti od pomoći!
frida_merkuri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 16:43   #5384
Ja sve provjerim na Cosdna i nadam se najboljem
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 16:46   #5385
Ja ovdje provjeravam sastojke, pa eto, možda nekome pomogne.

http://www.cosdna.com/eng/ingredients.php
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 19:59   #5386
pozdrav zamolila bi da mi prokomentirate sastojke ove kremice za podrucje oko ociju

Aqua, Simmondsia Chinensis Oil, Lecithin, Cetyl Alcohol, Lauryl Alcohol, Stearic Acid, Palmitic Acid, Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Myristyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter, Tapioca Starch, Theobroma Cacao Butter, Theobroma Grandiflorum, Glycerin, Tocopheryl Acetate, Hippophae Rhamnoides Oil, Cera Alba, Bisabolol, Xanthan Gum, Helianthus Annuus Seed Oil, Parfum (natural), Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide, Sodium Phytate, Lactic Acid.


hvala puno !
arwen263 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 17:34   #5387
Alergeni-molim pomoc

Zamolila bih vas za pomoc. Naime, od nedavno sam postala teski alergicar na orasaste plodove. Posebno na ljesnjak i badem. Volim kreme i mazalice ali sad moram jako paziti na sastav. Tesko mi je razaznati sastav proizvoda kada se skrivaju pod industrijskim (latinskim) imenima. Moze li mi netko tko se kuzi u sastav objasniti pod kojim nazivima se skrivaju recimo bademi, slatki badem, ulje ljesnjaka i slicno kako bi to zapamtila ko Bibliju. Molim za pomoc i unaprijed se zahvaljujem na trudu.
martos is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 21:18   #5388
Gorki badem - prunus amygdalus var amara

Slatki badem - prunus amygdalus var dulcis

Lješnjak - corylus avellana

U komercijalnim kremama ulje lješnjaka je dosta rijetko korišteno, a badem se zna često naći. Ne znam kako stojiš sa alergijama na ostale prunus vrste, ali možda da pripaziš i na marelicu - prunus armeniaca, ona se isto zna naći.
satin doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 19:45   #5389
Draga Satin Doll hvala ti punooo
martos is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 00:08   #5390
Avon Care Cocoa Butter Rejuvenating Moisture Body Butter me zanima,ispricavam se ali nisam na mobitelu uspjela pronaci stranicu s koje je moguc c/p sastojaka.
Zanima me jos i Eveline ExtraSoft Nourishing Face and Body Cream. Ako netko mozda zna od prije o sastavu super, ako ne prepisat cu ga sutra ovdje!
Mara03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 14:29   #5391
Quote:
BlackC kaže: Pogledaj post
nije prirodan, tesko da ces naci prirodan sampon
Thanks
maya10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 17:14   #5392
Imam masnu kožu koja je malo dehidrirana te sa miteserima i prištićima i zanima me da li bi ova krema bila dobra te da li je komedogena?

Sastav je shea maslac,ulje avokada,ulje konoplje i et.ulja ružmarina,čajevca i lavande
Hana67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 17:26   #5393
Shea je komedogen

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 17:32   #5394
a ovisno. ja imam kožu kao ti samo nije masna, nego mještovita, i ovaj sastav bi me ubio prištićima. shea maslac nekome može biti komedogen, nekome ne mora.. nisam ti bš previše pomogla.
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 18:47   #5395
Neznam,razmisljam dal da riskiram ili ne,ali vise idem prema ovome da ne kupujem tu kremu,hvala cure!

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Hana67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 19:25   #5396
To je ful preteška mješavina* za tvoj tip kože. Samo će te mastiti dodatno, a neće pomoći u rješavanju masnoće i dehidracije. Eterična ulja bi bila ok, ali nemaju nikakvog smisla u ovakvoj podlozi.

*kažeš "krema". Jesi izostavila ostale sastojke, ili je to sve? Jer ovo nije krema nego uljna mješavina.
satin doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 19:34   #5397
Bas je krema i to su svi sastojci.Ma dosta sam se bojala te kreme jer mi je iovak koza katastrofalna i ne trebaju mi jos dodatni vulkani po licu

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Hana67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 19:44   #5398
Aha. Ali nije to krema u pravom smislu te riječi (vodena faza+masna faza+emulgator), to je zapravo izmiksani shea maslac. Takve stvari su najprikladnije za suhu, eventualno normalnu, dehidriranu kožu, koja nije sklona miteserima i čepljenju pora. Iako za dehidraciju neće baš pomoći jer nema nikakvih ovlaživača. Preskoči je. Ako zanemarimo ova eterična, ovo je idealan sastav za body butter za suhu kožu.
satin doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 19:47   #5399
Hvala na objasnjenju,preskocit cu ju

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Hana67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 22:10   #5400


IspriÄŤavam se ako je slika prevelika. S tapatalka pisem. Moze li mi netko prokomentirati sastav ovog vitamin c seruma?
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:41.