Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2006., 14:16   #1
Šiške

jel još netko to radi?

meni nekak brzo narastu i izgube formu pa ih svako malo skratim.
proučavala sam kaj frizerka radi pa ju (pokušavam) oponašat. režem ih odozdo,sa škarama postavljeno okomito,u biti reckam tako dok ne dođu do tražene duljine. i nije mi se još desila katastrofa (šiške do pol čela i sl). i još ih (probam) onda malo stanjit. doduše,to je za moju frizuru (ono sve postepeno).
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 14:27   #2
prije jedno mjesec dana sam prvi put ošišala šiške, kod frizera
i kaže ona meni, kad ti narastu, skokni do mene na marendi i to je gotovo tik tak. Budući da ja na marendi imam pametnijeg posla (ispijam kavu ), neki dan sam ih sama podšišala i rezultat je da nitko nije skužio, dakle dobro sam to napravila . A odrezala sam par mm, tako da sam stala ispred ogledala i krenula s desne strane prema sredini, a onda s lijeve isto tako. Na kraju sam podrezala taj dio u sredini i k'o nova
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 14:30   #3
Quote:
ambasadorica kaže:
jel još netko to radi?
Ja. Škaricama za nokte.

Onda frizerka gleda i čudi se jel bila pijana prošli put kad me šišala ili šta se dogodilo.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 15:17   #4
Ja si isto šiške sama šišam,zapravo ja se sama općenito šišam jer mrzim kada dođem kod frizerke i kažem da mi samo skrati popucale vrhove a ona mi pola kose ošiša ..i to svaka frizerka radi,barem one kod kojih sam ja bila..užas,ne hvala..
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 15:23   #5
ja ih osisam na isti nacin kako i ambasadorica (ako je tako mogo hamdija osisat onu neku u bb kuci onda mogu i ja sama sebi ) a onako da rezem ravno s jedne na drugu stranu mi nikad ne ispadnu dobre, al bitno je imat i dobre skare (ja bas i nemam)
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 15:29   #6
Ja si stalno sama šišam šiški
Kad idem kod frizera, i hoće mi malo poravnat šiške, uvijek strogo naredim ''šiške ne dirati'', jer imala sam jednom fazu '' šiške do pola čela '' zbog frizerke.
Ja ih kratim sama svaka 2-3 tjedna, mic po mic, i to sa oštrim škarama.
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 17:20   #7
Quote:
hana kaže:
bitno je imat i dobre skare (ja bas i nemam)
da,u biti bi trebalo imat one prave frizerske škare. ima ih za kupit,al su dost skupe ,pogotovo kad se uzme u obzir kolko bi ih i za kaj koristila...
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 17:43   #8
skompaš se s frizerkom i učini ti to đabe.

njene škare su puno oštrije nego naše kućne koje zapravo cufaju kosu.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 21:13   #9
meni ne uspjeva samoj..sva se unakazim..
sad sam poradi toga u fazi siske do pla cela..
al dobro brzo mi kosa raste..
al ..mozda se izpraksiram s vremenom..ne da mi se svako malo do frizerke..
DarthFlake is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 21:39   #10
meni frizer uvijek besplatno skrati šiške
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 22:15   #11
Quote:
ambasadorica kaže:
da,u biti bi trebalo imat one prave frizerske škare. ima ih za kupit,al su dost skupe ,pogotovo kad se uzme u obzir kolko bi ih i za kaj koristila...
ma znam ali i "obicne" su dobre ako su ostre

nije stvar u tome da mi frizerka nece skratit siske badava nego da se meni ne da ic kod nje zbog toga, skratim to prije tusiranja i vozdra...
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 09:21   #12
ja sam si kupila 'prave' skare tako da si sama sisam siske, bez problema.
 
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 15:58   #13
Quote:
enigma kaže:
ja sam si kupila 'prave' skare tako da si sama sisam siske, bez problema.
koliko kn?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 22:01   #14
ja isato to radim...al sa škaricama malim,dječjim,okruglim...imam fobiiju da ću si piknut oko .......funkcionira već godinama nekada manje a nekada više uspješno
alemka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 22:11   #15
Kupiš u Getrou za 50 kuna el. mašinicu za šišanje i unutra u kutiji dobiješ još i dva para odličnih frizerskih škara (i češalj, al to nije tema )
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 23:08   #16
Unhappy Šiške?

Dakle, vec neko vrijeme razmišljam o tome da si ošišam šiške. Onako male kratke kao što ih je imala žena na Patagonijinom starom avataru, ako me razumite. (kratke šiške do pola cela ili krace, može ravno a može i malo asimetricene, s mrvicu dužim repovima ili malo cik-cak)

Želim promjenu. Trebam promjenu! Promjena treba mene!

Ali imam dvojbe. Pa sad idu dvojbe: Pa kažem! (ovo je tu ako je netko pjevao moj post pa da si ovo zgodno ubaci)

-super mi stoji kosa zalizana prema gore jer mi istice moj krasni gospodski profil
- sa šiškama cu izgledati još mlađe nego što izgledam
- imam dojam da ce me pocet živcirati te šiškice, a kako ce biti premale da ih uhvatim špangicom i pospremim među ostatak kose, lako je moguce da cu dobit poluđenje i obrijati ih, pocupat pincetom ili epilatorom ili tako nešto
- period u kojem puštam šiške (ako ce mi ici na kukija) dugo traje i u tom prijelaznom razdoblju obicno frizura ne djeluje baš reprezentativno pa je moguce da pokleknem i ošišam ih opet i uhvatim se u zacaranom krugu šiški koje su uvijek tu makar više nisu željene


Ali ja ih želim! I one žele mene!

Ako je netko nedavno ošišao šiške neka podijeli ta vrijedna iskustva, molim cu!

I kako se, zaboga, kažu šiške na engleskom?
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 23:12   #17
Quote:
aktovka kaže:
I kako se, zaboga, kažu šiške na engleskom?
Bangs.

Nemam ti osim toga kaj pametnog za reći. Ja svoje trenutno puštam i ludim.
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 23:25   #18
Ja sam svoje osisala (jednom davno dok sam jos imala dugu kosu) i nisam bas bila presretna rezultatom. Nisu mi dobro stajale, a jos sam izgledala 5 godina mladje

Igraj se malo s onim programima za promjenu frizure (moze onaj u kojem si radila makeover za sisu ).
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 23:30   #19
ošišaj. šiške, pogotovo te kleopatra šiške, su njalakši, najbrži i najbolji način da znatnije promijeniš izgled. a doista rijetko kome loše stoje.

ja sam ih često imala, neko vrijeme godinama čak - a ja sam najsmotanija i najljenija osoba za radit frizure + imam neposlušnu kosu. a čak i ja sam mogla samo oprat kosu i pustit šiške da se same osuše. i neće te živcirati.

rastu brzo, brže nego što misliš (ja sam, dok sam ih održavala, svakih mjesec - mjesec i po išla šišati šiške- KAKVA KRASNA ZVUČNA REČENIČICA!!) kad narastu toliko da idu u oči ne mogu se više nositi kao šiške - već su dovoljno duge za špangice. ili da ih nosiš na stranu. za 3-4 mjeseca već zaboraviš da si ikad imala kratke šiške.

ja kad god puštam kosu, a dobijem fiks ideju da bi nešto bitno promijenila u svom izgledu odrežem šiške. go, šiške, go!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 23:41   #20
@unspeakable- hvala Isusu prijatelju! Nemaš pojma koliko ljudi i rjecnika sam pitala bez rezultata

@Mrtva mrkva- u tom programu, ako stavim neku bolju fotku mi stoje sve frizure i boje, a ako stavim neku ne toliko dobru mi ništa ne stoji, tako da mi program nije baš pomogao

@Lali Puna-Konacno neko svjetlo na kraju tunela! Vec sam htjela ici sakriti epilator sama od sebe makar ih još nisam ošišala.


Treba mi nova frizura da njome obilježim novu fazu u mom životu, novi fakultet i imam manje više istu frizuru godinama.


Nego- šiške i vjetar? Šiške i izlazak iz mora? (ovo pitam iz dosade)

Ma koliko detaljnu SWOT analizu ja napravila, imam dojam da cu gonjena nekim psihom impulsom uletit u frizeraj i povikat "reži!".
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:02.