Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2008., 16:05   #41
Quote:
IsadoraW kaže: Pogledaj post
Skužajte narode, ali Vasa Ladački je voleo lepu al sirotu (dakle ne majku kao što je neki edipolog gore krasno ustanovio) i uzo bi je samo da je znao da voleš jednom u životu, sad bogatu i sirotu to ne bira pamet nego srce.

Bio je glup i napravio je grešku. Oženio je macu iz bogatog društva, zanavek spičio iz sela (pa bio čovjek glaaadan pa čovječe aj ti gladuj četvrtinu života i tebi bi dopizdilo) i onda kad je dobio konje, sat, frigidnu koku bogatašicu i njenog zahtjevnog ćaću, shvatio je da se maestralno zajebo.

Jednostavno sirotu nije htio oženit jednim dijelom radi sebe (element gdje je dokazao da je samo čovjek) i radi nje (a što bi joj on mogao dat onako nikakav)

Uvijek ju je volio i nikad ju nije prebolio.

Pa umro je radi nje narode, sred birtije od srčane kapi. Propio se radi nje.

Hebate ovdje uopće nema romantika.

Napominjem, radnja se zbivala u vrijeme kada nije postojalo brzonamjenskih kredita, potencijalnih povoljnih najmova stanova i mogućnosti da paralelno konobariš, raznosiš krafne (i time ubodeš ekstra kune) i uz to završavaš tečaj za sistem inženjera or whatever (i time investiraš u bolji posao).

Helou!
__________________
Mora li se imat sig?
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 16:48   #42
Quote:
IsadoraW kaže: Pogledaj post
Skužajte narode, ali Vasa Ladački je voleo lepu al sirotu (dakle ne majku kao što je neki edipolog gore krasno ustanovio) i uzo bi je samo da je znao da voleš jednom u životu, sad bogatu i sirotu to ne bira pamet nego srce.

Bio je glup i napravio je grešku. Oženio je macu iz bogatog društva, zanavek spičio iz sela (pa bio čovjek glaaadan pa čovječe aj ti gladuj četvrtinu života i tebi bi dopizdilo) i onda kad je dobio konje, sat, frigidnu koku bogatašicu i njenog zahtjevnog ćaću, shvatio je da se maestralno zajebo.

Jednostavno sirotu nije htio oženit jednim dijelom radi sebe (element gdje je dokazao da je samo čovjek) i radi nje (a što bi joj on mogao dat onako nikakav)

Uvijek ju je volio i nikad ju nije prebolio.

Pa umro je radi nje narode, sred birtije od srčane kapi. Propio se radi nje.

Hebate ovdje uopće nema romantika.

Napominjem, radnja se zbivala u vrijeme kada nije postojalo brzonamjenskih kredita, potencijalnih povoljnih najmova stanova i mogućnosti da paralelno konobariš, raznosiš krafne (i time ubodeš ekstra kune) i uz to završavaš tečaj za sistem inženjera or whatever (i time investiraš u bolji posao).

Helou!

A di kaže da je ta bogata bila frigidna koka.
Jebate lik je zajebo ženu koja ga je vjerojatno iskreno voljela, jerbo da nije udala bi se za kakvog gazdinog sina, a ne za sirotinju, ali koja od njega nije dobila apsolutno ništa.
Osim nesreće.
Dakle Vasa je između ostalih ujebo i tu jadnicu kojoj je glavna mana bila što se rodila bogata.
Stoka kakav crni romantik, stoka sociopatska, koja cvili samo i poradi sebe.
Taj sigurno nikad nikog nije ni volio osim sebe.
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 16:59   #43
Modesti je na dobrm tragu.

Mislim da čak možda najviše pati ta treća osoba, bogata udavača koja je očito htjela njega jer ga je volila i mislila je da će dobiti ljubav, jer se on da bi je upecao vjerojatno morao truditi jako, ali kasnije se to osjeti je li ima ljubavi ili nema.

Mislim da bi se u ovoj priči mogle naći mnoge sponzoruše, jer nitko nije operiran od osjećaja.

A ta cura koju kao vole, a nije sa njom, možda je na kraju najbolje i prošla.
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 18:02   #44
Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
...A ta cura koju kao vole, a nije sa njom....
Ne postoji?
Vasa je običan čovjek, promašenog braka i života, alkoholičar. Tako je jednom sjedio u birsuzu i u blaženstvu alkoholnih para smišljao kako da uđe u povijest. Izmislio gđicu Sirotu..... i eto ga, i danas je tu

Nazvali sindrom po njemu.............
__________________
:)
colour is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 18:10   #45
Dajte malo romantike
Vannda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 19:20   #46
Quote:
Vannda kaže: Pogledaj post
Dajte malo romantike
pa ja sam romantična po cilom tilu
samo što ti meni nije romatnika kad ti frajer obećava skinut zvijezde s neba već kad deložira pauka iz špajze.Ili ti u tri ujutro skuha čaj kad si bubana.
Skidat zvijezde može svako.
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 19:27   #47
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
pa ja sam romantična po cilom tilu
samo što ti meni nije romatnika kad ti frajer obećava skinut zvijezde s neba već kad deložira pauka iz špajze.Ili ti u tri ujutro skuha čaj kad si bubana.
Skidat zvijezde može svako.
Mene pere sad ovaj sindrom, nakon sto sam zajebala
Shvatila sam da je karakterno najjaci i da sam ga najvise voljela
To kad imas za uporediti ali on je

Hocu sad ja biti alkos i srcana kap
Vannda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 19:41   #48
Quote:
Vannda kaže: Pogledaj post
Mene pere sad ovaj sindrom, nakon sto sam zajebala
Shvatila sam da je karakterno najjaci i da sam ga najvise voljela
To kad imas za uporediti ali on je

Hocu sad ja biti alkos i srcana kap
Ovako , imaš dva izbora.
Da pokušaš vratit tog tvog za koga misliš da je the čovjek tvog života (nek ti skarlet bude uzor jer sutra je novi dan) ili da ga lijepo zaboraviš.
Ako ništa od toga ne napraviš već svakog budeš uspoređivala s the frajerom i to ne s njim već sa slikom koju imaš o njemu i koja će u ovom slučaju biti sve bolja i bolja onda počmi pit. Jer tko na ovom svijetu ima šanse protiv duha.
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 19:44   #49
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
Ovako , imaš dva izbora.
Da pokušaš vratit tog tvog za koga misliš da je the čovjek tvog života (nek ti skarlet bude uzor jer sutra je novi dan) ili da ga lijepo zaboraviš.
Ako ništa od toga ne napraviš već svakog budeš uspoređivala s the frajerom i to ne s njim već sa slikom koju imaš o njemu i koja će u ovom slučaju biti sve bolja i bolja onda počmi pit. Jer tko na ovom svijetu ima šanse protiv duha.
Vratiti ga ne mogu, ozenio se, ma tako je moralo biti.
Da ga zaboravim, imam kad, zivot je preda mnom.
A pijem ti ja vec duze
Vannda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:15.