Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2009., 16:53   #4341
Quote:
Poljud kaže: Pogledaj post
Aa, momak.. ko nije ovdje da se malo ne zabavi i usput štogod i nauči?
Teško da češ sada,u odsustvu glavne predavačice nešto naučiti.
veleno is offline  
Old 18.03.2009., 16:55   #4342
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Ponekad kad ležiš u JIL(jedinica intenzivnog liječenja, ako netko ne zna) i kada ti je stanje loše, dopuštaju se posjeti samo najbližih, a to uključuje roditelje, braću, sestre i bračne drugove.
Ponekad si u takvom stanju da više od toga ne možeš ni podnijeti, ali želiš vidjeti lice osobe koju voliš.
Dakle, ne može se baš dopustiti posjete horde prijatelja, jer postoji i mogućnost unosa kojekavih infekcija, koje je teže kontrolirati ukoliko stalno netko ulazi i izlazi.

Kapiš?
Kapim
Zašto ti ne bi mogla izraziti želju da ti ako budeš nedajbože u takvoj situaciji u posjetu dođe cura? To su administrativne idiotarije.
__________________
Svaka čast majstore :D
Poljud is offline  
Old 18.03.2009., 16:56   #4343
Quote:
veleno kaže: Pogledaj post
Teško da češ sada,u odsustvu glavne predavačice nešto naučiti.
Onda ću se morati zadovoljiti samo zabavom
__________________
Svaka čast majstore :D
Poljud is offline  
Old 18.03.2009., 16:58   #4344
Quote:
Poljud kaže: Pogledaj post
Onda ću se morati zadovoljiti samo zabavom
Da donesem dinju
kuroishijin is offline  
Old 18.03.2009., 16:58   #4345
Kuro .
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Old 18.03.2009., 16:59   #4346
Quote:
Poljud kaže: Pogledaj post
Kapim
To su administrativne idiotarije.
Koje nepotrebno troše dragocijeno vrijeme,a dosta toga ovisi i od bolnice u kojoj se nalaziš.Stoga je jednostavnije da postoji zakon.
veleno is offline  
Old 18.03.2009., 16:59   #4347
Quote:
kuroishijin kaže: Pogledaj post
Da donesem dinju
Hahahah Ako nađeš di ih ima u ovo doba godine javi mi, nisam dugo

pozz
__________________
Svaka čast majstore :D
Poljud is offline  
Old 18.03.2009., 17:00   #4348
Quote:
Poljud kaže: Pogledaj post
Pa onda prelistaj kolegice unatrag i informiraj se, šta si pala s neba sad i odma počela paprit okolo, kenjat i vriđat. Niko nije osim rekao da nekoga ili nešto prezire, ponajmanje ja. To što nemaš curu to je tvoja stvar, i šta te jebe što je to netko zabunom pretpostavio? Eto oprosti što sam te zabunom svrsta u groooozne lezbače. Ovo su fini ljudi ovdje koji normalno razgovaraju.
Nemam ja što listati, sudjelovala sam

Smeta mi što velika većina misli da ljudska prava gej osoba podržavaju samo oni koji su to i sami.

Da, ja prezirem HNL, ne tebe, ne vas, već HNL, što zbog nekvalitete i smiješnih nimalo sportskih predstava koje nam priušćuju, što zbog korupcije, a što zbog nepotrebnog huliganstva i opsadnog stanja koje svaka utakmica, pa makar između NK Malešnica i NK Kerestinec poluči.
I prezirem što iz svog džepa plaćam obnovu tramvaja koje je, vidi vraga, horda navijača oštetila, želeći postići što? Skrenuti pozornost na strastvenost sebe kao navijača i na nezadovoljstvo vodstvom svog kluba. Ufff, goruća pitanja u ovoj državi...

Htjela sam samo reći da mi porezni obveznici financiramo hrpetine stvari koje nisu nimalo neophodne za opstanak i koje mnoge od nas nimalo ne interesiraju.
Gay pride drži se finte: šokiraj malograđane, što po mom mišljenju nije sretno rješenje u ovom društvu i posve je kontraproduktivno. Meni isto nije sjelo.
No ova se tema ne bavi time.
__________________
Rudeness is the weak person's imitation of strength.
Azriela is offline  
Old 18.03.2009., 17:01   #4349
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
A onda grcaj u neznanju.




Mi ćemo lepo da se odcepimo, a oni nek grcaju u neznanju. ..poznato, Azra?


Ali prvo svakome po bombonu
__________________
Rudeness is the weak person's imitation of strength.
Azriela is offline  
Old 18.03.2009., 17:11   #4350
Quote:
Azriela kaže: Pogledaj post
Nemam ja što listati, sudjelovala sam

Smeta mi što velika većina misli da ljudska prava gej osoba podržavaju samo oni koji su to i sami.

Da, ja prezirem HNL, ne tebe, ne vas, već HNL, što zbog nekvalitete i smiješnih nimalo sportskih predstava koje nam priušćuju, što zbog korupcije, a što zbog nepotrebnog huliganstva i opsadnog stanja koje svaka utakmica, pa makar između NK Malešnica i NK Kerestinec poluči.
I prezirem što iz svog džepa plaćam obnovu tramvaja koje je, vidi vraga, horda navijača oštetila, želeći postići što? Skrenuti pozornost na strastvenost sebe kao navijača i na nezadovoljstvo vodstvom svog kluba. Ufff, goruća pitanja u ovoj državi...

Htjela sam samo reći da mi porezni obveznici financiramo hrpetine stvari koje nisu nimalo neophodne za opstanak i koje mnoge od nas nimalo ne interesiraju.
Gay pride drži se finte: šokiraj malograđane, što po mom mišljenju nije sretno rješenje u ovom društvu i posve je kontraproduktivno. Meni isto nije sjelo.
No ova se tema ne bavi time.
Odi onda na temu o državnom proračunu pa tamo pomaži Šukeru da odvagne koliko ide na pride, a koliko na hajduka. Vidit ćeš da će pride dobit više.

A ti preziri šta hoćeš, nisu svi navijači idioti koji razbijaju tvoje tramvaje, pa ne znam onda tko je tu opterećen predrasudama. Sori na offtopic, ali tramvaj ti obično strada kad se nađe neki kreten koji dođe na neko mjesto samo sa ciljem da se svađa, nekome kontrira i potuče

pozz
__________________
Svaka čast majstore :D
Poljud is offline  
Old 18.03.2009., 17:27   #4351
Quote:
Poljud kaže: Pogledaj post
Kapim
Zašto ti ne bi mogla izraziti želju da ti ako budeš nedajbože u takvoj situaciji u posjetu dođe cura? To su administrativne idiotarije.
A ako sam u komi?Onda baš ne mogu puno izraziti.Umjesto mene odlučuju bolnička faking pravila.
A moju curu može pusititi neka dobra dušica, ako je dobre volje i nema pms.A i ne mora.
Daj malo razmisli.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 18.03.2009., 18:01   #4352
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
A ako sam u komi?Onda baš ne mogu puno izraziti.Umjesto mene odlučuju bolnička faking pravila.
A moju curu može pusititi neka dobra dušica, ako je dobre volje i nema pms.A i ne mora.
Daj malo razmisli.
E zato ti u crkvi podijele kartice male na kojima piše ja sam katolik, u slučaju smrti želim svećenika. Pa mi neće onda imam ili rabin doći dati posljednju pomast a ti reci za prvu ruku curi da kaže da ti je seka
__________________
Svaka čast majstore :D
Poljud is offline  
Old 18.03.2009., 18:02   #4353
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Crkva dobije godišnje 300 milijuna kuna, a teško je financirati Pride koji se odvija jedanput godišnje i traje možda maksimalno 12 sati.
Koliko znam sve religije dobiju nešto, sukladno broju sljedbenika
__________________
Svaka čast majstore :D
Poljud is offline  
Old 18.03.2009., 18:07   #4354
Quote:
Poljud kaže: Pogledaj post
E zato ti u crkvi podijele kartice male na kojima piše ja sam katolik, u slučaju smrti želim svećenika. Pa mi neće onda imam ili rabin doći dati posljednju pomast a ti reci za prvu ruku curi da kaže da ti je seka
Pa da..laži, laži i još laži.
To je to za što se borimo!


__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 18.03.2009., 18:14   #4355
Quote:
Azriela kaže: Pogledaj post
Pa evo, gledala neki dan dokumentarac, sjajan, o jednojajčanim blizancima. I tamo dva dečeca, jednojajčani blizanci, jedan str8, drugi gej.

Istraživanja na jednojajčanim blizancima u embrionalnoj i fetalnoj fazi razvoja (dakle u majčinoj utrobi, davno prije no što su mogli "birati" seksualnu orijentaciju) pokazala su da seksualna orijentacija nastaje tijekom formiranja mozga, pod utjecajem hormona....dakle u utrobi str8 mame koju je napumpao str8 tata. Mehanizam su objasnili diobom kromosoma u vrijeme miltipliciranja oplođene jajne stanice, ali konačno zašto nitko ne zna, ali je činjenica da je jedan od blizanaca bio gej još i prije rođenja. Nije ga sjebao loš odgoj, narcistička povreda ili neko sranje u pubertetu.

Dakle ja, kao str8 žena, ne mogu apsolutno nikako utjecati na to da moje dijete ne bude gej. I što sad. Ako se to dogodi, da ga dam lobotomiziram? Ili možda uškopiti, kako ne bi griješio bludno, s obzirom da "homoseksualnost nije grijeh, ali homoseksualni odnosi jesu"
Objasnili su valjda tako, kako je opće poznato, mehanizam nastanka jednojajčanih blizanaca, a ne nestanak želje prema suprotnom spolu.

A kako su onda molim te utvrdili da je ovaj drugi bio gej prije rođenja?? daj mi objasni taj dio, jesu prikazali kakve kompromitirajuće detalje ultrazvukom ili su znanstvenici jednostavno popričali sa embrijem?
__________________
Svaka čast majstore :D

Zadnje uređivanje Poljud : 18.03.2009. at 18:20.
Poljud is offline  
Old 18.03.2009., 19:20   #4356
Quote:
blatruc kaže: Pogledaj post
eto, na vlastito čuđenje, moram priznati da se slažem s Hebrangom! moji sinovi sasvim sigurno ne budu čitali nikakve "gay pro" romane! ako će odrastanjem otkrivati da preferiraju vlastiti spol, ja ću ih podržati ali neću im takve stvari prikazivati kao da se radi o odabiru. to mi je najveća glupost! homoseksualnost ne može biti stvar odabira jer ja NISAM odabrala voljeti muškarca nego mi se to prirodno desilo. inače, na samim počecima sam podržavala homoseksualce, dapače, vrlo zdušno. ali, s vremenom su mi se zgadili upravo zbog onoga kaj Hebrang veli: "ak ja ne vičem po cesti da sam straight, nemoj ni ti mene zamarati svojim seksualnim odabirom"!!! mislim da su homići sami sebi napravili medvjeđu uslugu svojim agresivnim i bahatim ponašanjem. doveli ste nas do toga da, čak i mi, koji smo jaaako liberalni, gledamo sa gađenjem na vaše ponašanje. samo zato što ste toliko agresivni! i koji kuki ja moram plaćat vaše parade???? ja nemam paradu!!! live and let live! danas je svaki oblik slobode otišao predaleko... nažalost... nitko više nije diskretan ni u čemu. pa tako ni u spolnosti. a svako takvo, da prostite, sranje, naziva se demokracijom....

"ne može biti stvar odabira jer ja NISAM odabrala voljeti muškarca nego mi se to prirodno desilo."
kako žena lijepo napisla, tako i je... i kako je Hebrang to rekao... eto žena elaborirala i eto.. nisam jedina koja tako mislim (o prirodnosti)
RedRose5 is offline  
Old 18.03.2009., 19:23   #4357
Quote:
RedRose5 kaže: Pogledaj post
"ne može biti stvar odabira jer ja NISAM odabrala voljeti muškarca nego mi se to prirodno desilo."
kako žena lijepo napisla, tako i je... i kako je Hebrang to rekao... eto žena elaborirala i eto.. nisam jedina koja tako mislim (o prirodnosti)
Pa i mene je potpuno prirodno privukao drugi dečko, nije to bio odabir nego zov prirode
kuroishijin is offline  
Old 18.03.2009., 20:18   #4358
Ok, kako vidim tema je iscrpljena pa je počeo chat i off topic...

Hvala na pažnji i do nove teme
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger