Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2013., 13:24   #3021
Quote:
lavicaa24 kaže: Pogledaj post
ja mislim da je danas doslo takvo vrijeme da nemozes nikome vjerovati,a sta se tice braka i veza,,danas je ozenit se doslo kao otici u ducan ,a za rastaviti se kao doci do svog portuna niti do ducana,,tako da su danas ,generaliziram jer moram,, vrijednosti kao sto je ljubav,povjerenje ,neka vrsta intimnosti s drugom osobom spale na niske grane ,,

i sve se gleda materijalno,,sad meni netko ide govoriti sta mislim o muskarcima sta idu u bordele,,znate sta i ovi sta vole bas svoje zene ili cure kad bi dosao do nekih velikih para ,mislite da ne bi isao zabavljati se negdi gdje plesu gole tete savrsenih proporcija i s njima se malo provodija i kupija
neku bijesnu makinju ,

kerum je na pocetku vlasti rekao je da je on veliki katolik i da mu je brak svetinja a kasnije kad je dobija vlast ostavija je zenu i sad seta 20godina mladu i on je zaljubljen,,tako da pricati o nekim stvarima je bezveze??
to je stvarno zalosno jbg, pa sta ako je isao 1x u zivotu ili par puta dok je solo bio
bilo bi bolje da cura nikad ne saznaje da joj je decko prije nje bio u bordelu
sarah80 is offline  
Old 28.01.2013., 16:01   #3022
Quote:
sarah80 kaže: Pogledaj post
to je stvarno zalosno jbg, pa sta ako je isao 1x u zivotu ili par puta dok je solo bio
bilo bi bolje da cura nikad ne saznaje da joj je decko prije nje bio u bordelu
slazem se s tobom,,mislim da u danasnje vrijeme se mozes udati i voliti i sve sta ide uz to ,ali uvijek s oprezom i malim postotkom nepovjerenja jer kad covjek nije spreman na nesto i zivi u bajci i onda kad mu se dogodi nesto tipa da sazna da joj je muz prije nje isao u bordele ili da je bio promiskuitetan ..pogotovo zenskom rodu onda im se srusi cijeli svijet i samopouzdanje i sve ode u pic.. mate..ja znam kako to ide cura se zaljubi,misli moj momak ,muz je najbolji ja sam njemu najbolja i onda sazna da njen voljeni ide u bordele i onda se desi milijun malih problema..

htjela bi samo reci ovi sta me krivo skuze na forumu,netreba te mene zalit ili zalit kako ja razmisljam,,,ja sam davno naucila lekciju i to najvazniju,,volit cu te, ali cu uvijek drzat do sebe i svoga misljenja i prva sam ja sebi najvaznija pa tek onda drugi ,ako netko mene pravi glupacom i laze me i skriva neke tajne ili sta vec ,to se lako rijesi,,dozivjela sam kad sam bila mlada jednu uzasnu situaciju ,ali zato sada kada sam u braku znam se postaviti i obraniti i drzati do sebe!!
jer kad ljudi vide da te mogu gaziti pa cak i momak ili buduci muz ili buduca zena svejedno,to ce i raditi vjerujte mi..
lavicaa24 is offline  
Old 28.01.2013., 23:12   #3023
Svemu lijepom dodje kraj pa tako i ovoj temi. Do citanja.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger