Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2014., 14:35   #1
Kad feminizam metastazira - dream topic

Zamolba feministicama, zenama i svim ostalima koji nisu nikad napisali ni jedan post na MK a citaju ovaj topik samo zbog rijeci feminizam da se ne ukljucuju u raspravu...Hvala
---------------------
Ideja je sljedeca. Drustvo je bolesno. Vidimo to svaki dan sve vise i vise. Ne govorim samo o ekonomiji vec i o moralu, kradjama za vrijeme poplava, uciteljice siluju ucenike, zene koje su pusile kitu poslije pet minuta ljube svoju djecu i tako daljse..
E sad naravno za to je sve kriv feminizam. Do pojave feminizma nije bilo svjetskih ratova. A onda hopla..2 (slovima dva)... Samo u drugom je poginulo 55 mil. ljudi. Zamislite koliko je majki radjalo djecu, pjevusilo im za laku noc, bilo pored njih uz male boginje, ospice..ucilo ih oduzimanje...plac i suze..55 mil. ljudi poginulo samo zbog feminizma..a u pm (kad moram lajat)..i vidimo gdje smo dosli..europa izumire..pemzija nece biti..zene ne znaju praviti pitu..ne znaju se ponasati ... ma jedini sto znaju to je gdje su suplje : severina:
naravno ovako drustvo ne moze opstati i mora metastazirati jednog dana i onda ce se otpocetka praviti neko bolje drustvo, neki bolji sustav...
Evo ja predlazem da jednostavno sanjarimo kakvo ce to idealno drustvo biti kada feminizam jednog dana metastazira i pocne otpadati od drustva...
----------------------
Ako mene pitate eto ja mislim da bi zene trebale radjati djecu..i da je to njihova uloga u evolucijskom kontekstu...i trebale bi recimo znati praviti pite

Znam, znam reci ce neki da sam prokleto romantican ali jednostavno takav sam
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 14:40   #2
Oš reć da je Severina metastazirala iz Hercegovačke kurabe u srpsku? A može bit, može bit ...
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 14:43   #3
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
Zamolba feministicama, zenama i svim ostalima koji nisu nikad napisali ni jedan post na MK a citaju ovaj topik samo zbog rijeci feminizam da se ne ukljucuju u raspravu...Hvala
---------------------
Ideja je sljedeca. Drustvo je bolesno. Vidimo to svaki dan sve vise i vise. Ne govorim samo o ekonomiji vec i o moralu, kradjama za vrijeme poplava, uciteljice siluju ucenike, zene koje su pusile kitu poslije pet minuta ljube svoju djecu i tako daljse..
E sad naravno za to je sve kriv feminizam. Do pojave feminizma nije bilo svjetskih ratova. A onda hopla..2 (slovima dva)... Samo u drugom je poginulo 55 mil. ljudi. Zamislite koliko je majki radjalo djecu, pjevusilo im za laku noc, bilo pored njih uz male boginje, ospice..ucilo ih oduzimanje...plac i suze..55 mil. ljudi poginulo samo zbog feminizma..a u pm (kad moram lajat)..i vidimo gdje smo dosli..europa izumire..pemzija nece biti..zene ne znaju praviti pitu..ne znaju se ponasati ... ma jedini sto znaju to je gdje su suplje : severina:
naravno ovako drustvo ne moze opstati i mora metastazirati jednog dana i onda ce se otpocetka praviti neko bolje drustvo, neki bolji sustav...
Evo ja predlazem da jednostavno sanjarimo kakvo ce to idealno drustvo biti kada feminizam jednog dana metastazira i pocne otpadati od drustva...
----------------------
Ako mene pitate eto ja mislim da bi zene trebale radjati djecu..i da je to njihova uloga u evolucijskom kontekstu...i trebale bi recimo znati praviti pite

Znam, znam reci ce neki da sam prokleto romantican ali jednostavno takav sam
znači, kažeš ti, kad su žene otišle u kuki, skup sa njima otišlo i društvo.
ajd napokon priznanje na MK da su žene temelj društva
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 14:49   #4
Pomalo s tekilom, potrošit ćeš sva slova danas
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 14:49   #5
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
Evo ja predlazem da jednostavno sanjarimo kakvo ce to idealno drustvo biti kada feminizam jednog dana metastazira i pocne otpadati od drustva...
Muškarci su tako postali normalni da ženama ide u korist prepustiti im vodstvo.
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 14:50   #6
mwm: ne mislim..ja mislim da je severina genetski rodjena tako..i mislim evo da neko informacije radi trebao bi nazvati njenu mamu da je pita kako se to desilo..na greskama se uci
l-corn: sto se dijete desava s tobom..danas pises samo po bolesnim topicima
koji crni temelj..mozda su i bile ali vise nisu..jebote danas dodjes kod feministice a ona ti prica kako se kod nje skoljka (wc ne srednjo) ne dize..bolesno ti je to pa koliko god dobro sicao uvijek padne po njoj..ko zna sto one rade s tim sto ti je palo..onda recimo brakovi..malo ti gace prljave..kao sta ti mislis ..da sam se ja zbog tog udavala..ja sam ekonomiju kup. ovaj zavrsila..imam 400 prijatelja na fb.. znas ti ko je moja mama.. a onda je ostavih..a ona nabavi dzukca pa ga seta..njegova govna moze kupiti a tvoje gace nije mogla oprati..feministice su vrazi

djidji: tekila gerila ..tatarata ta...nadam se da ti je pala ruka..ovaj kamen sa srca
ausfrau: odavno mi niko nije rekao da sam normalan..na cemu si ti danas
mwm: jao suzana... zbog nje sam loto igrao..i tad sam bio maloljetan
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 14:50   #7
Mensečini da bi mama mogla bit Suzana Mančić.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 14:54   #8
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
ausfrau: odavno mi niko nije rekao da sam normalan..na cemu si ti danas
na kukuruzu
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 14:58   #9
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
na kukuruzu
Oh, jadna.
Koliko dugo danas moraš klečati?
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 14:59   #10
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Oh, jadna.
Koliko dugo danas moraš klečati?
Hvala, to je za moje dobro. Još samo sat i pol.
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 15:05   #11
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
E sad naravno za to je sve kriv feminizam.
Da, ali i feminizam su izmisli muški.
Pitanje je dali su to bili feminizirani preteče metroseksualaca, ili su imali nekakve utopijske ideje, ali to je dovelo do današnje situacije
Kako vratiti kaladont u tubu?
Prvo treba sa kozmetičkim zahvatima: gej parade bez policijskog osiguranja, maknuti radlere iz dućana... nakon toga ukinuti financiranje Pravobraniteljici za ravnopravnost spolovila, a dalje ćemo lako
u Rusiji nemaju problema sa feminizmom... nego, gdje su one punkerice koje su radile performans u crkvi pa su završile u Gulagu, što je bilo s njima?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 15:16   #12
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
na kukuruzu
jel na klipu il u zrnu ...
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 15:17   #13
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
jel na klipu il u zrnu ...
ma zašto pitaš? da ti proslijedim nakon uporabe ili šta?
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 15:20   #14
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Da, ali i feminizam su izmisli muški.
Pitanje je dali su to bili feminizirani preteče metroseksualaca, ili su imali nekakve utopijske ideje, ali to je dovelo do današnje situacije
Kako vratiti kaladont u tubu?
Prvo treba sa kozmetičkim zahvatima: gej parade bez policijskog osiguranja, maknuti radlere iz dućana... nakon toga ukinuti financiranje Pravobraniteljici za ravnopravnost spolovila, a dalje ćemo lako
u Rusiji nemaju problema sa feminizmom... nego, gdje su one punkerice koje su radile performans u crkvi pa su završile u Gulagu, što je bilo s njima?
Nisu samo radile performans u crkvi.
Eto ti feminizam,performans, i trudnički aktivizam

Još da zna tko joj je napravil dijete.....
mali birof is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 15:25   #15
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
ma zašto pitaš? da ti proslijedim nakon uporabe ili šta?
ma vidim da si vesela , pa ono ...
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 15:28   #16
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
ma vidim da si vesela , pa ono ...
pa vidim i ja da vas veseli pivo, pa ne pijem
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 15:35   #17
Banak sa kukumarima:

Điđe: Meni dajte duže a tanje.
Glora: Meni kraće a deblje.
Feministica: Meni svejedno, ja ću ih na salatu.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 15:45   #18
AE
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 15:48   #19
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
na kukuruzu
jel na meksickom ..mijesa se meksicki dakle

krkimir: cuj muskarci izmislili.
to su zene krive..rekle su muskima..ako ne date da izmislimo komun..ovaj feminizam necete dobiti onu stvar..i tako
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 15:57   #20
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
jel na meksickom ..mijesa se meksicki dakle

krkimir: cuj muskarci izmislili.
to su zene krive..rekle su muskima..ako ne date da izmislimo komun..ovaj feminizam necete dobiti onu stvar..i tako
da samo pozdravin sina našega elema
nego otkat san ja reka da treba ukinuti picku ka sekcualni organ, zube in povadit .zube i mir
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger