Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2015., 03:03   #141
dijagnoza: kronična nejebica

vjerujem da ti je grozno kad sve moraš sam radit, al budimo realni to je tako bilo i prije, on se nije promijenio već ti točnije okolnosti i sad bi ti da on uleti, a on ne bi jer mi smo ljudi pokvarena rasa, branimo ono što smo osvojili

Čime se ti inače baviš, kolko je beba stara? Jel imaš ikakvih zanimacija il posao? Sama si rekla da on nema puno slobodnog vremena, to bi mu mogla bit olakotna okolnost. I koje serije gleda, nije bitno za temu, ali baš me zanima

I nisi odgovorila Jel on ikad verbalizira svoje nezadovoljstvo, sta ga smeta medju vama? Sta si ti poduzela vezi toga.

I baš me zanima tko inicira sex i kako, jer po logici stvari to bi sad trebala bit ti, a nekako mi teško zamislit da muško odbija...
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 22:42   #142
Wink

Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
dijagnoza: kronična nejebica

vjerujem da ti je grozno kad sve moraš sam radit, al budimo realni to je tako bilo i prije, on se nije promijenio već ti točnije okolnosti i sad bi ti da on uleti, a on ne bi jer mi smo ljudi pokvarena rasa, branimo ono što smo osvojili

Čime se ti inače baviš, kolko je beba stara? Jel imaš ikakvih zanimacija il posao? Sama si rekla da on nema puno slobodnog vremena, to bi mu mogla bit olakotna okolnost. I koje serije gleda, nije bitno za temu, ali baš me zanima

I nisi odgovorila Jel on ikad verbalizira svoje nezadovoljstvo, sta ga smeta medju vama? Sta si ti poduzela vezi toga.

I baš me zanima tko inicira sex i kako, jer po logici stvari to bi sad trebala bit ti, a nekako mi teško zamislit da muško odbija...
Da, iritira me sto po difoltu ja radim sve po doma. Ok, on ide na posao (ja radim od doma, fleksibilan posao), pa kužim da kad dođe doma s posla mu se ne da nešto puno sudjelovati u kućanskim poslovima, što bi bilo i ok da funkcioniraju ostale stvari-seksualni život!

Nema puno slobodnog vremena, ali ima slobodu otići van, vidjeti prijatelje bla..na to ga još i potićem, jer smatram da prerijetko viđa frendove. Ali on je općenito zapao u neku svoju pasivu. I ne smeta mene njegova pasiva, smeta me naša pasiva. Imam dijete koje obožavam, ali na kraju dana imam vremena, volje i živaca i za svog muža. Ali on tada gleda glupu seriju. Koju? Dva i pol muškarca, Will iGrace i sl. Il nešt surfa..

On ne verbalizira naše probleme. U početku veze je i to dosta (tad sam mislila da je analitičan tip, al očito mu je tad bilo više stalo do nas).

Seks više nitko ne inicira, jer sam ja, eto, prestala. Ide mi na živce!

Dijete više nije mala beba, ima godinu i pol.

A sad da i ja tebe nešto pitam-što te drži na ovoj temi (osim analiziranja mojih problema ))? Jesi li psiholog po struci? Jesi li imala/imaš sličnih problema u vezi?

Nadam se da se ovo neće pretvoriti u chat, ali eto tema je malo zamrla, nadam se da će još netko svratiti i komentirati.

pozzz
Mrs.Sepsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 19:27   #143
Quote:
Mrs.Sepsa kaže: Pogledaj post
Da, iritira me sto po difoltu ja radim sve po doma. Ok, on ide na posao (ja radim od doma, fleksibilan posao), pa kužim da kad dođe doma s posla mu se ne da nešto puno sudjelovati u kućanskim poslovima, što bi bilo i ok da funkcioniraju ostale stvari-seksualni život!

Nema puno slobodnog vremena, ali ima slobodu otići van, vidjeti prijatelje bla..na to ga još i potićem, jer smatram da prerijetko viđa frendove. Ali on je općenito zapao u neku svoju pasivu. I ne smeta mene njegova pasiva, smeta me naša pasiva. Imam dijete koje obožavam, ali na kraju dana imam vremena, volje i živaca i za svog muža. Ali on tada gleda glupu seriju. Koju? Dva i pol muškarca, Will iGrace i sl. Il nešt surfa..

On ne verbalizira naše probleme. U početku veze je i to dosta (tad sam mislila da je analitičan tip, al očito mu je tad bilo više stalo do nas).

Seks više nitko ne inicira, jer sam ja, eto, prestala. Ide mi na živce!

Dijete više nije mala beba, ima godinu i pol.

A sad da i ja tebe nešto pitam-što te drži na ovoj temi (osim analiziranja mojih problema ))? Jesi li psiholog po struci? Jesi li imala/imaš sličnih problema u vezi?

Nadam se da se ovo neće pretvoriti u chat, ali eto tema je malo zamrla, nadam se da će još netko svratiti i komentirati.

pozzz
Veza vam je upala u totalnu monotoniju.. dite je donjelo vraga u krevet, zatrpalo te obvezama a na njega nisi prenjela njegov dio, bar u djelu u kojem je on dobar i što bi mogao bez nekih velikih trauma odraditi (spiza, usisavanje, pranje suđa, podjeljena briga o djetetu i slično)..Ti se frustriraš i očekuješ makar kompenzaciju u dobrom sexu a on se uljenio i štufao i tobom i obvezama i djetetom onako u sebi, pa se distancirao ponajviše emocionalno.. Tako se ševiti nećete nikad, za nekoliko mjeseci nećeš se sjećati kako sex izgleda ako tako nastavite. Radikalne mjere treba uvesti, baka servis, izlasci, zabava, zajedničko vrijeme na zanimljive stvari, novi hobi i interesi, ples, druženje sa prijateljima, sex van postelje bilo kakav, novi rasporedi, rad na intimnosti pokušajte prevrtati neke interesantne teme iz vaše prošlosti, otvorite se jedno drugom, isplačite se iskreno jedno ispred drugog ako vam je teško, pokažite iskrene emocije, i ljutnju, i frustracije pa neka padne dobar pomirbeni, razgovarajte konstruktivno, zadajte si ciljeve nakon takvih stvari i poradite na njima, ako tko zajebe uvedite kasicu da plaća za greške pa tim novcima odite na lijepu večeru, iznajmite apartman, ubaci mu malo viagre u piće i poševite se kao dvoje balavaca...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 23:06   #144
Sepsa, lijepo bi zvucalo da potvrdim, jedva odolijevam , ali nisam psiholog hehe vec obicna zenska koju svasta zanima. Imam slicnih, al opet razlicitih problema.
Ne znam sta pametno rec, ja svog mogu imat kad hocu, da je samo sex brak bili najsretniji par valjda, ali nesto i nismo sretni nit se seksamo

Jesi gledala video uvodnom postu?
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:49.