Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2015., 13:01   #1
Dati ili ne dati u braku...

Pošto sam baniran na LJESu za one koji ne znaju, mislim koga boli što jesam jel.. ali eto nemam gdje otvoriti temu ovakvog karaktera pa otvaram ovdje..
Pitanje jasno i glasno za one koji su već u jako dugim vezam, mislim od 5 godina pa na dalje..
Znamo da se na početku ševimo kao da nema sutra, s godinama se to smanjuje i eventualno ustali, kako kome. Ono što me interesira je iskustvo oko sexualne kompatibilnosti u dugim vezama. Naime znamo da ona ima brinuti o djeci, oprati veš, peglati i oribati pod i mrtva umirna se baci u postelji, navuče si tri rukava piđame na sebe i po tome odmah znaš da joj nije ni do s a kamoli do sexa... On pak ima svoji poslova i problema, više nije ni mlad kao nekad ne diže se na svaku sisu jel.. pa se postavlja pitanje na što se taj sex svodi nakon X godina braka. Ne ulazim u šemu da u sexualni život treba ulagati, poznato mi je hvala.. nego u činjenicu da njemu se eto da al njoj se ne da pa se njoj da a njemu se ne da vodi u priličnu sexualnu sušu.. Odakle ta neravnomjernost, i kako ju rješavate? Žene, majke, kraljice, da li dopustite da se dragi igra s vama iako vam se ne da ili od njega očekujete da da mu se da samo kada se vama da.. Da li davanje i nedavanje sadrži određeni reciprocitet ili očekujete da se njemu više da ili da u tom davanju odradi više posla i zadovolji vas jer se eto vama nešto manje da.. odnosno da li uzvratite davanjem na njegovo davanje. Da ili ne da... pitanje je sad...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Old 11.04.2015., 13:13   #2
Uf već sam pomislio da su to neke feminističke bljezgarije bar po naslovu pa sam pročitavši tekst zaključio da su bljezgarije analogne feminističkim. E sad prije si naveo "Maštarije su uglavnom mnogo intenzivije iskustvo od onog u živo". I tako, problem riješen. Može lock.
La Baba yaga is offline  
Old 11.04.2015., 13:32   #3
....
gg sitna is offline  
Old 11.04.2015., 13:38   #4
Ako me postuje,uvazava,i trudi mi se uljepsati dane,kao i ja njemu...
uvijek cu mu dati .
Ali znam sto posto ako osjetim da me uzima zdravo za gotovo,da je neotesan,grub,kurcevit.hladan...i toga more....ne da ja njemu necu htjeti dati,nego necu moci....to me hladi i blokira i izvuce iz mene sve najgore.
Josh ako me to rastuzi,a on odreagira hladno ili nezainteresirano ili kaze da dramim i zakoluta ocima....uff...
mala smrt...njega u mojim ocima.


Ok,ti se mozes ponasati kako hoces,naravno,kao i svako drugi na ovom svijetu,ali nemoj misliti da ces od mene dobiti ono isto sto si dobivao.
Ja sam tvoje ogledalo....ako ti se ne svidjam,znaj da se to tvoja dusha reflektira u meni i vraca ti se ....jer meni ne treba.
gg sitna is offline  
Old 11.04.2015., 13:38   #5
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Naime znamo da ona ima brinuti o djeci, oprati veš, peglati i oribati pod i mrtva umirna se baci u postelji,
takav "partner" (pored kojeg žena sve sama radi) nije ni zaslužio seks.

Quote:
Odakle ta neravnomjernost, i kako ju rješavate? Žene, majke, kraljice, da li dopustite da se dragi igra s vama iako vam se ne da ili od njega očekujete da da mu se da samo kada se vama da.. Da li davanje i nedavanje sadrži određeni reciprocitet ili očekujete da se njemu više da ili da u tom davanju odradi više posla i zadovolji vas jer se eto vama nešto manje da.. odnosno da li uzvratite davanjem na njegovo davanje. Da ili ne da... pitanje je sad...
čula sam do to neke žene rade, ali nije mi jasno kako to nije za tog muškarca ponižavajuće? ili za obje strane. da se s nekim seksaš, a on ne trza. strašno.
Tinkerbell 8 is offline  
Old 11.04.2015., 13:42   #6
Quote:
gg sitna kaže: Pogledaj post
Ako me postuje,uvazava,i trudi mi se uljepsati dane,kao i ja njemu...
uvijek cu mu dati .
Ali znam sto posto ako osjetim da me uzima zdravo za gotovo,da je neotesan,grub,kurcevit.hladan...i toga more....ne da ja njemu necu htjeti dati,nego necu moci....to me hladi i blokira i izvuce iz mene sve najgore.
Josh ako me to rastuzi,a on odreagira hladno ili nezainteresirano ili kaze da dramim i zakoluta ocima....uff...
mala smrt...njega u mojim ocima.


Ok,ti se mozes ponasati kako hoces,naravno,kao i svako drugi na ovom svijetu,ali nemoj misliti da ces od mene dobiti ono isto sto si dobivao.
Ja sam tvoje ogledalo....ako ti se ne svidjam,znaj da se to tvoja dusha reflektira u meni i vraca ti se ....jer meni ne treba.
sve rečeno, slažem se

s tim što oni vremenom hoće da pomjeraju te granice i da testiraju "stupnjeve" ljubavi, pa ako je on i nakurčen ti ćeš njemu dati, ako te prevari, i dalje ćeš ti njemu dati itd (jer ako ne uradiš to, onda jednostavno tvoja ljubav nema dovoljno visok stupanj)

novitt is offline  
Old 11.04.2015., 13:43   #7
Quote:
Tinkerbell 8 kaže: Pogledaj post
takav "partner" (pored kojeg žena sve sama radi) nije ni zaslužio seks.



čula sam do to neke žene rade, ali nije mi jasno kako to nije za tog muškarca ponižavajuće? ili za obje strane. da se s nekim seksaš, a on ne trza. strašno.
tu nije u pitanju seks, već neko ispoljavanje moći, dominacije i teritorija

drugim rječima, manje mu je važno koliko ti "trzaš", a važnije mu je da se seks desio, da on stavi još jedan plusić u bilježnicu
novitt is offline  
Old 11.04.2015., 14:27   #8
Quote:
La Baba yaga kaže: Pogledaj post
Uf već sam pomislio da su to neke feminističke bljezgarije bar po naslovu pa sam pročitavši tekst zaključio da su bljezgarije analogne feminističkim. E sad prije si naveo "Maštarije su uglavnom mnogo intenzivije iskustvo od onog u živo". I tako, problem riješen. Može lock.
Šteta što ti ne odlučuješ o ključu. A tebi maštarije nisu intenzivno iskustvo pa ne možeš na njih svršiti dok maštaš o onoj prezgodnoj iz nekog ili nečeg ili što..? Kontekst u kojem sam to rekao je obično fetišistički, kao što je maštanje o homosexualnom odnosu uglavnom na fetišističkoj bazi.. pali te fetiš a ne stvarni kurac...

Quote:
gg sitna kaže: Pogledaj post
Ako me postuje,uvazava,i trudi mi se uljepsati dane,kao i ja njemu...
uvijek cu mu dati .
Ali znam sto posto ako osjetim da me uzima zdravo za gotovo,da je neotesan,grub,kurcevit.hladan...i toga more....ne da ja njemu necu htjeti dati,nego necu moci....to me hladi i blokira i izvuce iz mene sve najgore.
Josh ako me to rastuzi,a on odreagira hladno ili nezainteresirano ili kaze da dramim i zakoluta ocima....uff...
mala smrt...njega u mojim ocima.

Ok,ti se mozes ponasati kako hoces,naravno,kao i svako drugi na ovom svijetu,ali nemoj misliti da ces od mene dobiti ono isto sto si dobivao.
Ja sam tvoje ogledalo....ako ti se ne svidjam,znaj da se to tvoja dusha reflektira u meni i vraca ti se ....jer meni ne treba.

Dakle dobro se dobrim vrati.. Općenito da li inicijativa dolazi sa njegove ili sa tvoje strane ili podjednako? Da li je muškarac nekako taj kojem su uglavnom da i uglavnom i traži.. Pitam zašto, vidio sam žena koje se vrte oko muškaraca a i muškaraca koji se vrte oko žena kada je kekes u pitanju. Ja osobno spadam u ovu drugu skupinu iako bih volio da me češće pošteno zavede...

Quote:
Tinkerbell 8 kaže: Pogledaj post
takav "partner" (pored kojeg žena sve sama radi) nije ni zaslužio seks.
čula sam do to neke žene rade, ali nije mi jasno kako to nije za tog muškarca ponižavajuće? ili za obje strane. da se s nekim seksaš, a on ne trza. strašno.
Zašto nije ponižavajuće ako on odradi to sve a ti samo uživaš...?

Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
tu nije u pitanju seks, već neko ispoljavanje moći, dominacije i teritorija

drugim rječima, manje mu je važno koliko ti "trzaš", a važnije mu je da se seks desio, da on stavi još jedan plusić u bilježnicu
Pa da interesantni su ovi koji skupljaju iksiće u bilježnice...Kažu da se muškarci u pubertetu podjele zbog nemogućnosti da istovremeno realiziraju emocionalnu i sexualnu komponentu prema ženama, djele se na one koji su uspjeli spojiti sex uz osjećaje kao zdrave persone sa zdravom sexualnošću, te one koji nisu... od tih posljednjih jedni se dijele na one koji furaju sex i zanemaruju osjećaje te žene doživljavaju kao objekte za postizanje vlastitog zadovoljstva, te one submisivne koji u nemogućnosti da realiziraju svoje emocionalne potrebe ne mogu pristupiti ni sexu zbog straha od žena....
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Old 11.04.2015., 15:39   #9
Ovo je tema za LJES. Zao mi je sto tamo ne mozes pisati, ali to ne znaci da na ZuD-u mozes otvarati teme prikladne za LJES.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:00.