Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2015., 17:53   #101
Quote:
BondJamesBond kaže: Pogledaj post
radila je u smijenama i kada smo razgovarali o razvodu, inzistirao sam da djeca ostanu kod mene i ostala bi jer se ona ne bi mogla vjecito mijenjati da ih vozi u vrtic/skolu/na aktivnosti.

mogla je istu tu noc otici njemu, uopce nije bila sprijecena "prtljagom"
mogla se vidjati s njim svaki dan jer smo prekinuli, pa ipak to nije radila
Ja ovdje samo iscitavam da si je ucjenio s djecom, zatim delozacijom kurve, uvredama i kad je evaluirala svoj nezavidni polozaj dopuzala je gresnica pokajnica na koljenima da ispasta

Sori al tako meni lici
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 22:17   #102
Ja bih rekao da ti je zena manipulatorica i moguce psihopat....ne bih se cudio ni da te izudara....bjezi dok te noge nose...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 22:49   #103
Quote:
BondJamesBond kaže: Pogledaj post
....

necu duljiti time, smatram da ni nije bitno za cijelu pricu, navodim to kao situaciju koja je ajmo rec bila prekretnica u braku, jer je nakon toga brak postao kvalitetniji. oboje smo shvatili da smo, udaljavajuci se jedno od drugog, previse toga stavili na kocku, odlucili ostati zajedno i vise se baviti jedno drugim. medjutim...

proslo je nekoliko godina od toga i vidim da se ponovo udaljavamo.
...
da ste naučili nešto iz gadne krize, ne bi se opet našli u istoj poziciji
čini se da ste samo nalijepili slabašan flaster na ljutu ranu

ako znate što vas je dovelo do prethodnog udaljavanja, kako to da ne znate što vam se sad događa?
ne može jedini problem biti u njenoj zatvorenosti
koji je tvoj doprinos ovakvoj situaciji?
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 17:43   #104
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
da ste naučili nešto iz gadne krize, ne bi se opet našli u istoj poziciji
čini se da ste samo nalijepili slabašan flaster na ljutu ranu

ako znate što vas je dovelo do prethodnog udaljavanja, kako to da ne znate što vam se sad događa?
ne može jedini problem biti u njenoj zatvorenosti
koji je tvoj doprinos ovakvoj situaciji?
Nije samo njena krivica što je skočila na drugi kurac, al mislim da ovde nema popravka. Svi ti njihovi "razgovori" i ostala preseravanja koja čitaju u kozmu neće spasit ono što se spasit neda. On biće i nema više ni povjerenja u nju (opravdano), pa mi se ovo sve čini beating the dead horse.
Morpheus00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 23:24   #105
Zena te ne voli a niti te postuje.
Nema se tu sto razgovarati i popravljati.
Ako te netko ne voli i ne postuje nakon zajednickih desetak godina - garant nece dozivjeti prosvjetljenje u recimo dvanaestoj godini braka.
Nije vama problem komunikacija.
Ona je problem samo tamo gdje nema ljubavi a niti zelje da se poprave stvari.
__________________
Samo tebi svira bend na nebu
dijetesjene is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 14:11   #106
Ha, gledaj, koliko ja naslućujem iz tvog posta se može razabrati strah od njenog "ponavljanja greške" koju je i prije već učinila iz istih razloga koji vam se ponovno događaju. Iskreno ni mm nije baš pričljiv koliko bih ja htjela, i ide mi to beskrajno na živce s tim da smo prošli stvarno teeeeeške stvari i sve pripisujem nekim njegovim stresovima. (Živio stres!) Ali, u globalu , moram priznati da je on od početka bio takav. I znala sam kakav je kada sam se udala i bilo bi đubrovski od mene da sada serem " kako se promijenio naglo"," nije prije bio takav" bla, srać, truć...Ugl. vidi koliko ju voliš. Ima li taj vaš brak još uvijek kredibilitet? Hoćete li na svaki problem reagirati odvajanjem, šutnjom, napadima, odlascima u virtualne afere i sl. ili je vrijeme da prihvatite odgovornost za svoj život? Prihvaćanje i odrastanje to je ugl. isto. Po meni. Nema velikih mudrosti u tome što vam se događa. Prvi puta ste bili sebični i nije vam bilo stalo dovoljno ni jednom da podijelite te frustracije. Sada ste malo stariji pa vidite. Volite li se još iti malo da je vrijedno spašavanja braka.
__________________
Žene su nakon 30-te najopasnije i dalje zgodne i mlade, ali nisu više naivne!!!! ;)
tockica83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 12:31   #107
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Mislim da je tu problem previše filozofiranja i zaključivanja.
Nek autor što više grli i ljubi svoju ženu, nek se skupa zabavljaju, seksaju, drže za ruke, gledaju filmove skupa, idu u šetnje, pričaju o bilo čemu, rade stvari koje oboje vole pa će se i zbližiti ako je ovdje problem samo trenutačno udaljavanje. Bez fizičkog dodira i pozitivnog razmišljanja o partneru teško da će se vratiti neka bliskost, pogotovo ako se ne izbaci stvari koje ga živciraju i potiču na neke sukobe ili napetosti.
Slažem se sa ovim, kao i svim što kažu svi forumaši koji te podstiču da pokušaš da izvučeš brak iz trenutne situacije. Normalno je da dugotrajne veze prolaze kroz manje ili veće krize. Sigurna sam da je tvoja žena samo flertovala s kolegom sa posla i da to nije išlo dalje od toga. To i ne bi bilo tako strašno da ti nisi tako burno reagovao na to. Samo crveno svjetlo koje je ukazivalo na to da vaša veza ne funkcioniše uspješno kao prije. Iz takvih kriza se može izaći samo tako što ćete jedno drugome posvetiti više pažnje.

Možda se i tvoja supruga susteže poljubiti te i zagrliti jer misli da si i ti rezervisaniji. Zaboravi prošlost, otvoreno joj reci da ti nedostaju vaši izrazi bliskosti, zagrljaji, poljupci. Lično bih smanjila dovodjenje ekipe kući i učestala sa izlascima udvoje. Poneki neočekivan poklon, romantična večera, šetnja mogu napraviti čudo. Pitaj je da li ima nešto što bi mogao raditi drugačije da ona bude zadovoljnija. Ako ti nešto navede razmisli o rečenom i popravi što možeš. Ako si u situaciji da i kada je na poslu možeš da je nazoveš i pošalješ poruku učini to. Pitaj je kakav joj je dan. Ponudi da joj pomogneš oko kućnih poslova. Postanite partneri u svakom smislu te riječi.

Mnogo je vrlo negativnih komentara koje trebaš ignorisati, jer su ih napisali ljudi koji su svoje mišljenje zasnovali na nečijem tudjem, a ne tvom iskustvu.

Sretno.
-Troja- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2015., 00:03   #108
Naravno da je krivica na oboje. Jer dvoje vas je u braku a ne samo jedan i lijepo da to priznas. Svi mi imamo svoje uspone i padove u braku ali pokusamo uvijek spasavati situaciju. Najlakse od svega je predati papire i rastati se ali mislim da ipak vrijedi uloziti truda i pokusati izboriti se za zenu koju volis, za ljubav, za brak i za sve.

mi smo imali ddosta uspona i padova trenutaka kada sam mislila gotovo je ja dalje ne zelim, zelim biti sama on i njegova sranja mi ne trebaju. Ali na kraju nikad nisam imala hrabrosti i snage ipak zavrsiti to poglavlje zivota. Imala sam srecu sto sam imala priliku otici u inozemstvo pa u takvoj krizi to sam i napravila. Nije me bilo mjesecima i rekla sam mu da mi je trebalo da odem i da zelim i rastavu i ali onda je on uzeo stvar u svoje ruke i borio se za mene.

I nakon toga dobili smo bebu, malo je bolezljiv i bili smo bas sa njime u teskoj situaciji ali tu smo bili jedno za drugo. I sad zna biti tesko ali spasimo stvar jer ako smo se trebali rastati to smo trebali uciniti prije ali ne sada, ne sada kada je tu i ovo malo bice koje nas treba i treba nasu ljubav. I naravno da se ne volimo ne bi ni opstali toliko, ipak shvatimo da ne bi mogli jedno bez drugoga i da se ipak vrijedi boriti za nas i nas brak i nasu ljubav.
My little angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 19:59   #109
Ja mislim da se ne trbas uopće truditi. Nađi neki hobi, bavi se s nečim.

Čekati hoće li te netko prevariti ili ostaviti samo će te izluditi.
Tko hoće s tobom može, ko neće sritno mi bilo...
__________________
Šta me briga živim kao ćuko
samo gledam di bi ga zavuko!!
Crni Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:42.