Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2017., 21:53   #21
Fizički izgled je najbitniji i sve se svodi na to. Tvoje tijelo te prodaje. Ovisno o izgledu bit ćeš uspješan ne samo kod žena, nego i u npr. poslovnom svijetu. Ovisi kako izgledaš, tako će te ljudi i poštovat. Kad sam ja to proučavao djeco draga

Može se neko slagat, a i ne mora, to je tako. Ostalo su jeftine priče i utjeha, ali jalova utjeha
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Old 08.03.2017., 21:54   #22
Quote:
Naturalherc kaže: Pogledaj post
tako je lijep,pametan i bogat
I još jedna jako bitna stavka - obdaren
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Old 08.03.2017., 21:54   #23
Quote:
Naturalherc kaže: Pogledaj post
tako je lijep,pametan i bogat
lol ma da

mislila sam kako našu percepciju nekoga ipak čini kombinacija faktora

recimo jesu vam glas i hod, pokreti fizički izgled? meni su bitni a ne mogu se vidjeti na slici recimo
blagotebi is online now  
Old 08.03.2017., 21:55   #24
Quote:
mgrci43 kaže: Pogledaj post
Treba biti u Top 1 % po samopouzdanju da nadvlada nekog ljepšeg

Gledao sam lika vani s jbn samopouzdanjem pa je spušio pred likom koji je,objektivno,izgledao bolje,a nije bio nešto jako zavodljiv.
ahahahahaha
oprosti, ne slažem se sa tvojom statistikom Moja govori nešto posve drugačije- vidjela sam mnogo mnogo parova gdje je jedno od njih manje fizički atraktivno ali ono što je izbijalo iz stava te druge osobe je nešto posebno.

Pitanje je što ti tražiš i što druga strana traži. Ne tvrdim da samopouzdanje prolazi u svakoj soluciji. Ali, recimo, u soluciji gdje ti znaš što tražiš, ako znaš da je osoba "pala" prvenstveno na izgled, zar je tako površna osoba ona s kojom želiš biti?
Ako znam da je muškarac ispred mene pao na ogromne sise i zavodljivu plavu kosu onda je pitanje zapravo više, zašto sam takvog tipa iti pokušala zavesti?
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Old 08.03.2017., 21:55   #25
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
I još jedna jako bitna stavka - obdaren
to je joker, mijenja druge stavke koje fale
blagotebi is online now  
Old 08.03.2017., 21:57   #26
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Bitno mi je da izgleda kao muskarac, ne mora biti ljepotan.

U biti mi se na muskarcu najvise svidjaju ostre crte lica (to je ono nesto sto proizilazi iz karaktera).
Tako nekako. Reći da me uopće ne zanima kako fizički izgleda bi bila potpuna laž. Reći da je to ono što bi presudilo bi isto bila laž.
Stvar je tog duha.
Ja npr padam na oči
Iskreno, od svih očiju u koje sam ikad gledala, bilo muške ili ženske, ružnih očiju sam pronašla možda 20% a ta ružnoća nije dolazila iz manjka fizičke atrakcije.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Old 08.03.2017., 21:57   #27
Quote:
mgrci43 kaže: Pogledaj post
Neki dan baš šetam Zagrebom,lijepo vrijeme,puno ljudi vani i malo baš gledam parove s namjerom da vidim koliko su fizički slični.Tu ne mislim samo na neke zaljubljene u 20-ima,nego i one starije.

I ono što se može zaključiti,90% ljudi su slične ljepote tj. pristojno muško ima pristojnu žensku i sl.

Ima i možda 10-ak posto koji dosta odskaču,ali vjerujem da se tu radi dobrim dijelom o imovinskom stanju i sl.

Stalno pričamo nije fizički izgled toliko bitan/presudan,ali lažemo se očito .

Čini mi se da gotovo svatko bira osobu iz određene skupine gdje je "ime" skupine zapravo fizički izgled,a nakon toga u toj skupini tražimo i neke druge karakteristike koje su nam poželjne/možemo dobiti.

Jesam li u krivu,ili je i većina ostalih došla do sličnog zaključka?
normlano
anovi86 is offline  
Old 08.03.2017., 22:00   #28
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
to je joker, mijenja druge stavke koje fale
znači može siromašan i obdaren,umjesto bogat i pametan
Naturalherc is offline  
Old 08.03.2017., 22:00   #29
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Fizički izgled je najbitniji i sve se svodi na to. Tvoje tijelo te prodaje. Ovisno o izgledu bit ćeš uspješan ne samo kod žena, nego i u npr. poslovnom svijetu. Ovisi kako izgledaš, tako će te ljudi i poštovat. Kad sam ja to proučavao djeco draga

Može se neko slagat, a i ne mora, to je tako. Ostalo su jeftine priče i utjeha, ali jalova utjeha
Nije to bas tako kako ti mislis. Ako nemas sto za ponuditi osim fizickog izgleda, nece to potrajati ni sa zenama a pogotovo ne u poslovnom svijetu.

Stvari se mogu i obrnuti; sve sam vise misljenja da se unutrasnjost reflektira na van. Postoje neke osnovne predispozicije koje covjek ima ili nema - sve ostalo je rad na sebi.

Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Tako nekako. Reći da me uopće ne zanima kako fizički izgleda bi bila potpuna laž. Reći da je to ono što bi presudilo bi isto bila laž.
Stvar je tog duha.
Da, energije kojom zraci.

Quote:
Ja npr padam na oči
Iskreno, od svih očiju u koje sam ikad gledala, bilo muške ili ženske, ružnih očiju sam pronašla možda 20% a ta ružnoća nije dolazila iz manjka fizičke atrakcije.
Ne mogu izolirati oci, meni je to 'ono nesto'.

Jedine oci koje su ruzne btw su oci psihopate.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Old 08.03.2017., 22:08   #30
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Nije to bas tako kako ti mislis. Ako nemas sto za ponuditi osim fizickog izgleda, nece to potrajati ni sa zenama a pogotovo ne u poslovnom svijetu.
Nećemo u ekstreme ići. Nisam mislio lijep, zgodan i glup, pa ćeš uspjet. Ali fizićki izgled će ti mnogo pomoć.
A i ljudi više poštuju i ljepše se ponašaju prema zgodnijim ljudima. Pogledaj malo oko sebe
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Old 08.03.2017., 22:10   #31
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
A i ljudi više poštuju i ljepše se ponašaju prema zgodnijim ljudima. Pogledaj malo oko sebe
Ne nuzno. Ipak je presudna vibra kojom zracis.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Old 08.03.2017., 22:12   #32
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Ne nuzno. Ipak je presudna vibra kojom zracis.
"Vibra" je većinom čisti halo efekt temeljen na krajnje površnim stvarima.
blort is offline  
Old 08.03.2017., 22:12   #33
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Nije to bas tako kako ti mislis. Ako nemas sto za ponuditi osim fizickog izgleda, nece to potrajati ni sa zenama a pogotovo ne u poslovnom svijetu.

Stvari se mogu i obrnuti; sve sam vise misljenja da se unutrasnjost reflektira na van. Postoje neke osnovne predispozicije koje covjek ima ili nema - sve stalo je rad na sebi.



Da, energije kojom zraci.



Ne mogu izolirati oci, meni je to 'ono nesto'.

Jedine oci koje su ruzne btw su oci psihopate.
Ne znam, možda sam jednostavno oguglala više na sva ta lijepa tijela oko mene, na poslu mogu gledati predivne ljude iz cijelog svijeta.
Možda kako sam u vezi ni ne gledam na "taj način", primjetim lijepo isklesano tijelo ali još jače primjetim kad to isklesano tijelo forsira samo taj faktor.
Imala sam prilike susretati se s takvima i to mi otežava, kako da mu objasnim da prestane unositi svoj biceps meni u lice dok pokušavam raditi?
Ili, kako da mu objasnim da to što je "savršeno" građen meni ne znači ništa dok se u disku pokušava pripojiti uz mene i da me ne zanima? Ok, to drugo je lakše ipak
Vidi se samopouzdanje koje je izgrađeno na energiji i ono koje je izgrađeno na plošnosti.

Ovo boldano, brrrrrrrr...ovaj...da. Jezive su. Smiješak na licu, tako toplo zvuči ali oči...skroz prazne.

Prvi dio koji nisi uputila meni- potpuno se slažem
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Old 08.03.2017., 22:17   #34
Kao da si sa marsa pala. Obrati pažnju na ponašanje ljudi oko sebe. Uvijek zgodniji ljudi dobijaju više pažnje. Samo malo obrati pažnju par dana, pa ćeš vidit
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Old 08.03.2017., 22:19   #35
praf mali zbori

oku ugodniji ljudi uživaju određene povlastice
anovi86 is offline  
Old 08.03.2017., 22:22   #36
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Kao da si sa marsa pala. Obrati pažnju na ponašanje ljudi oko sebe. Uvijek zgodniji ljudi dobijaju više pažnje. Samo malo obrati pažnju par dana, pa ćeš vidit
Ako se meni obraćaš- obratila sam pažnju. Poprilično. Nisam još vidjela to o čemu pričaš.
Vidjela sam da društvo potvrđuje ono što želi, to i hrani i potencira, čak i s ovakvim temama. Vidjela sam da mršavi momak postaje mišićav, i da je odjednom samopouzdaniji. Samopouzdanje je to, ne izgled. To što je netko sebi utuvio u glavu da će izgledom dobiti samopouzdanje je druga stvar.
Lakše je uvjeriti društvo da će biti sretni, samo neka malo porade na fizičkom izgledu. Rijetko tko će ti reći da ako uz taj faktor ignoriraš neke druge stvari, prije ili kasnije će ti se obiti o glavu.

Obrati pozornost. Pogledaj dalje od sisa, strukića, dugih nogu, isklesanih tijela...opet ćeš vidjeti i velik nos i male oči i prištavo lice.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Old 08.03.2017., 22:28   #37
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
"Vibra" je većinom čisti halo efekt temeljen na krajnje površnim stvarima.
Nije, jer neki ljudi su zavidni, zlobni, isfrustrirani - to im je trajno stanje. Tu pocetni dojam znaci malo ili nista.

Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Ili, kako da mu objasnim da to što je "savršeno" građen meni ne znači ništa dok se u disku pokušava pripojiti uz mene i da me ne zanima? Ok, to drugo je lakše ipak
Vidi se samopouzdanje koje je izgrađeno na energiji i ono koje je izgrađeno na plošnosti.
Da, stil se nikad ne moze zanemariti niti previdjeti.

Quote:
Ovo boldano, brrrrrrrr...ovaj...da. Jezive su. Smiješak na licu, tako toplo zvuči ali oči...skroz prazne.
I know, sledi ti se krv u zilama.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Old 08.03.2017., 22:29   #38
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Ako se meni obraćaš- obratila sam pažnju. Poprilično. Nisam još vidjela to o čemu pričaš.
Vidjela sam da društvo potvrđuje ono što želi, to i hrani i potencira, čak i s ovakvim temama. Vidjela sam da mršavi momak postaje mišićav, i da je odjednom samopouzdaniji. Samopouzdanje je to, ne izgled. To što je netko sebi utuvio u glavu da će izgledom dobiti samopouzdanje je druga stvar.
Lakše je uvjeriti društvo da će biti sretni, samo neka malo porade na fizičkom izgledu. Rijetko tko će ti reći da ako uz taj faktor ignoriraš neke druge stvari, prije ili kasnije će ti se obiti o glavu.

Obrati pozornost. Pogledaj dalje od sisa, strukića, dugih nogu, isklesanih tijela...opet ćeš vidjeti i velik nos i male oči i prištavo lice.
Naravno da nisi jer bi onda tim ljudima ili sebi ako spadaš u iste morala priznati da su puno toga postigli na osnovu ničega.
U svim ovakvim raspravama uvijek dvije grupacije osporavaju temeljnu tezu, jedna su fizički privlačni ljudi koji time ne žele priznati svoju povlaštenu poziciju a druga su svi oni van te kategorije koji sebi ne žele priznati hendikepiranost u usporedbi s fizički privlačnijim ljudima.
blort is offline  
Old 08.03.2017., 22:32   #39
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
praf mali zbori

oku ugodniji ljudi uživaju određene povlastice
Mali a? E pa nisam uopće mali (kako god uzmeš u obzir)
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Ako se meni obraćaš- obratila sam pažnju. Poprilično. Nisam još vidjela to o čemu pričaš.
Vidjela sam da društvo potvrđuje ono što želi, to i hrani i potencira, čak i s ovakvim temama. Vidjela sam da mršavi momak postaje mišićav, i da je odjednom samopouzdaniji. Samopouzdanje je to, ne izgled. To što je netko sebi utuvio u glavu da će izgledom dobiti samopouzdanje je druga stvar.
Lakše je uvjeriti društvo da će biti sretni, samo neka malo porade na fizičkom izgledu. Rijetko tko će ti reći da ako uz taj faktor ignoriraš neke druge stvari, prije ili kasnije će ti se obiti o glavu.

Obrati pozornost. Pogledaj dalje od sisa, strukića, dugih nogu, isklesanih tijela...opet ćeš vidjeti i velik nos i male oči i prištavo lice.
Nisam tebi govorio, nego ženskom alienu. Sa tobom se slažem, ali ti ipak govoriš o nećemu drugom. Nisam pričao o barenju, nego općenito kako te ljudi doživljavaju ako si lijep i zgodan i ako si neatraktivan
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Old 08.03.2017., 22:35   #40
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Kao da si sa marsa pala.
Necemo ovako razgovarati, mada stoji da sam pala s Marsa.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger