Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2017., 23:39   #21
pronaci cimericu i podijeliti troskove stanovanja...
jelena-85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 07:47   #22
Čitala sam tvoju drugu temu i tebi bilo najbolje da se baviš prostitucijom, u jedan dan možeš zaraditi sa stanarinu, režije, hranu itd. i ostane ti ostatak mjeseca za pisanje. Milina!
wadle is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 12:20   #23
Selim se u desetom mjesecu

Selim se u 10 mjesecu i trebaju mi savjeti kako pronaći najjeftiniji smještaj. Trebam li prvo u hostel? Želim raditi, a i morati ću raditi, jer to se mora. Imam završenu gimnaziju, nemam neko iskustvo u radu, gdje ima smisla tražiti posao... Kao blagajnica u sparu ili...
Voljela bih otići živjeti u Istru ili Rijeku, i čak i ako ne dobijem neke savjete, svejedno ću ići jer mi brat i mama maltretiraju.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 12:26   #24
Imaš znači neku ušteđevinu ako misliš za prvu ruku živjeti u hostelu?

Isprintaj životopis i malo obiđi trgovačke centre, pitaj dal traže radnike, ostavi CV kod njih. Ili sezonski posao, di imaš smještaj i obrok, to bi ti isto bilo ok u startu.

Ali koliko sam skužila ti još ni ne znaš di ideš, znaš samo da želiš otići od kuće.

Izvadi si poreznu karticu, napravi tekući račun ako nemaš ali najbolje bi ti stvarno bilo da pokušaš naći posao dok si još sa svojima pa onda tražiti nekakvu sobicu u kojoj ćeš biti podstanar ako je gl. cilj maknuti se od brata i mame.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 12:29   #25
Najvjerojatnije idem u Rijeku.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 12:32   #26
Administracija mi se cini bolja od rada na blagajni, a za neki office assistant (i razni drugi asistenti, oprosti, mozak mi je na odmoru pa mi sad ne pada na pamet svo to nazivlje) ti je ta skola dovoljna. Nauci, ako vec nisi, koristiti Word, Excel i Outlook. Prodji neki tecaj na Courseri ako mislis da to vec znas (a nisi nikad ucila), koristiti ce ti.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 12:35   #27
Jesi riješila stvari s nasljedstvom?

Radit ćeš što god uspiješ dobiti.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 12:38   #28
Rijeka je super.

Nego, Lyanna, nisi li nedavno imala istu temu?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 12:40   #29
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Rijeka je super.

Nego, Lyanna, nisi li nedavno imala istu temu?
Jesam, sorry, ali sada je definitivno.
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Jesi riješila stvari s nasljedstvom?

Radit ćeš što god uspiješ dobiti.
Sutra u 10 ćemo biti na drugom ročištu. Tada bi trebalo sve biti OK
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 12:53   #30
Hmmm, našla sam temu, nije mi čak trebalo dugo. Poslušati ću vaše savjete, iako više nemam 4000 kuna, no vidjet ćemo sutra.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 12:56   #31
A da počneš već sad tražit posao? U sezoni ćeš lakše dobit.

Šta si ono radila do sad?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 12:57   #32
A da počneš već sad tražit posao? U sezoni ćeš lakše dobit.

Šta si ono radila do sad?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 13:15   #33
Rijeka i okolica:

POSLOVI

http://www.moj-posao.net/Zupanije/Primorsko-goranska/


https://m.posao.hr/zupanije/primorsko-goranska

ISTRA poslovi

http://www.moj-posao.net/Zupanije/Istarska/

https://m.posao.hr/zupanije/istarska



CIMERANJE RIJEKA:

http://www.njuskalo.hr/cimeri?locationId=1162


NAJAM SOBA ISTRA:

http://www.njuskalo.hr/iznajmljivanje-soba/istra


Eto, lijepo telefon u ruke i idemo. Svi smo nekad to morali napravit, neki su hrabro to napravili i u tudjini i sve je ispalo ok.

Sama sebe najviše sabotiraš. Ne dopuštaj to.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 13:16   #34
Hvala ti na potpori.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 13:23   #35
Nema na čemu. Good luck.

Sjećam se kad sam s 19 odselila od roditelja i išla radit (i uz to studirat svoj prvi faks). Primarno sam radila, jer mi je cilj bio bit sama na svome). Čini ti se strašno, a zapravo je samo takav gušt. Najgore što se može desit je malo početnog umora i više štednje nego inače. Što nije ništa u usporedbi s time da nisi svoj čovjek.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 13:24   #36
Lyanna, imala si istu temu koja je zamrla kad si odlučila ne odgovarati ljudima na konkretna pitanja s kojima su ti mogli puno pomoći.

Ja bih ti (bila) savjetovala da svakako upišeš faks, barem zbog zdravstvenog, prehrane, smještaja i studentskih poslova. Mislim da bi ti puno lakše bilo tako se snalaziti i tražiti poslove prvu godinu.
Ako nemaš faks u planu, svakako odradi sezonu - doma ili tamo gdje planiraš ići, skupit ćeš neku lovu s kojom će start opet biti lakši.
Pripremi se na suživot s cimerima, lošije stanove i teži početak, forum je tu pa dođi pitat što te zanima.
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 14:18   #37
Ima li smisla poslodavcima navoditi koje si studentske poslove radio... Naime, ja inače navodim, no svi su trajali prekratko, eventualno dan ili dva.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 14:21   #38
budi kreativna u pisanju CVa.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 14:36   #39
Ako se radi o poslovima koji traju jedan dan, tipa hostesiranje, onda napišeš u periodu od 2015. do 2017. povremeno hostesirala, ali ako si konobarila jedan dan pa radila u dućanu jedan dan, tj. brzo dobivala/davala otkaze, nemoj pisati.
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 15:31   #40
ako je već studirala redovno na teret ministarstva, više nema pravo besplatnog studija. može upisati s plaćanjem ili izvanredno (opet se plaća).
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:40.