Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2017., 21:25   #21
Quote:
makake kaže: Pogledaj post
Meni se sviđaju
Možda si i ubodem jedan za sezonu, ali prvo moram vidjeti na što u njemu ličim
vi majke, trudnice i dojilje odavde podsjetite me svako malo na ovo:
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 21:29   #22
Mrzim vlagu i vrućinu, sunce od kojeg ne možeš nikud, prokuhavanje, znoj, blještavilo.
Krepaj, ljeto.

Nastavite s obožavanjem.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 21:33   #23
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
vi majke, trudnice i dojilje odavde podsjetite me svako malo na ovo:
: rofl:

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
__________________
ivoo20: Zbog takvih kao ti ljeto će se vratiti u 10. mjesecu.
makake is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 22:17   #24
Quote:
daneejela kaže: Pogledaj post
@Pjescani, i ja to volim...ima neku svoju car poluprazni Zagreb


Cure, jedno fashion pitanje Kakvi su vam kupaci viseg struka?
Ja ih vec par godina skupljam po pinterestu, izgledaju mi nekako mocno, a bojim se da bi u stvarnosti izgledala ili malo granny (u prevelikim gacama), ili ko neka iskarikirana verzija pin-up-a.

Npr. ovaj

ili ovaj (malo previsok, ali na toj zeni izgleda zakon)

ili ovaj
Ovaj sa zelenim gaćicama vjerojatno funkcionira samo za časopis, a u rl bi bio babast. Prva dva su super! Ali ovo što Ariana kaže.


Najviše se veselim ljetnim večerima u gradu kad se grad isprazni od ljudi .
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 23:37   #25
Quote:
daneejela kaže: Pogledaj post

Cure, jedno fashion pitanje Kakvi su vam kupaci viseg struka?
Ja ih vec par godina skupljam po pinterestu, izgledaju mi nekako mocno, a bojim se da bi u stvarnosti izgledala ili malo granny (u prevelikim gacama), ili ko neka iskarikirana verzija pin-up-a.
Probaj kako ti stoje, ne mozes nista izgubiti. Dapace, izgledaju mi solidno za ozbiljno plivanje, njih doslovce tesko mozes izgubiti kad npr. skaces na glavu, za razliku od ultraniskih bikinija.

Ne volim ni ja imati na sebi mokre gace, zato ih uvijek mijenjam kad izidjem iz vode. Puno je ugodnije i zdravije... i omogucava nosenje vise od jednog modela bikinija, kad ti se tesko odluciti koji ti je drazi...
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 08:50   #26
Šokiralo mi se tijelo prije par dana kada sam se sa 3tjedna godišnjeg na +35 vratila na kišu i morala obut tenisice i gumene čizme.
Ljeto ću provesti radno jer sam potrošila skoro cijeli godišnji.
Baš jučer pročitala sam da nas čeka jedno od najvrućijih ljeta, pa samoubit ću se...
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 08:59   #27
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Baš jučer pročitala sam da nas čeka jedno od najvrućijih ljeta, pa samoubit ću se...
Rajt. Tako su histerizirali i za prošlo ljeto, a ne sjećam se nekih najvrućina.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 09:08   #28
Meni je lani bilo podnošljivo. Baš je nekako ispalo da je najvrućije bilo kad sam imala godišnji.
Teško si zamišljam vrućije ljeto od onog preklani.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 09:23   #29
Već sad furam faktor 50+ i šešir.

Razmišljam o full hijabu.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 09:27   #30
Quote:
daneejela kaže: Pogledaj post
@Pjescani, i ja to volim...ima neku svoju car poluprazni Zagreb
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Najviše se veselim ljetnim večerima u gradu kad se grad isprazni od ljudi .

Ali zadnjih par godina u Zagrebu ljeti nikad više ljudi! Prije pet-deset godina na trgu u osmom mjesecu ne bi bilo žive duše, sad ne možeš proći od turista.
A događaja, raznih festivala, piknika, koncerata na otvorenom...
Mi ove godine većinu godišnjeg provodimo u Zagrebu,, jer prošlo ljeto nam je bilo ljepše vikendima ovdje, nego na godišnjem na moru. Jedva čekam!
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 10:32   #31
Pješčana dojenje

Mi smo tek prošlo ljeto otkrili Mrežnicu, ajme veselja
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 10:44   #32
ne želim vam usrat temu ali ja jako teško podnosim ljeto. kad pređe 30 stupnjeva sam plumrtva, bez energije, organizam mi je pregrijan i nikako ga ne mogu ohladiti. i po zimi mi je toplo a po ljeti gorim. znojim se minimanlno, skoro pa ništa, tako da mi je sustav hlađenja u banani.

ima li itko isti problem i kako ga rješava
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 11:00   #33
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
ne želim vam usrat temu ali ja jako teško podnosim ljeto. kad pređe 30 stupnjeva sam plumrtva, bez energije, organizam mi je pregrijan i nikako ga ne mogu ohladiti. i po zimi mi je toplo a po ljeti gorim. znojim se minimanlno, skoro pa ništa, tako da mi je sustav hlađenja u banani.

ima li itko isti problem i kako ga rješava
Imam ja. Već sad mi je pakao.

Ne znam zašto ni kako ali meni organizam jako reagira na ono što trpam u želudac. Ako mi je hladno, dovoljno je da popijem vrući čaj, ako mi je vruće, 3-4 kugle sladoleda pomognu. Tako da se davim u slaji cijelo ljeto.

I imam 9 l smrznutog soka od limuna u zamrzivaču. 2 l vode, šaka limuna i disanje prebacim na škrge. Rođena sam i odrasla u srcu Dalmacije a svake godine je sve teže podnosim.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 11:05   #34
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
znojim se minimanlno, skoro pa ništa, tako da mi je sustav hlađenja u banani.

ima li itko isti problem i kako ga rješava
Ne znojim se gotovo ništa, počnem malo oko 35C onda kada su ostali već pocrkali. Ali, za razliku od tebe lakše podnosim visoke temperature od niskih. Čim temp padne ispod 13C mene hvata zimica i spremam se na polarne uvjete.
Nisam sigurna što je u pitanju, navodno štitnjača nije.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 11:06   #35
i ja tamanim sladoled ko luda i pijem puno tekućine, ali slabo pomaže. osjećam se malaksalo većinu ljeta.

nemam medicinski poremećaj znojenja, bila sam čak i kod doktora, jednostavno se radi o takvom organizmu

kažu da je dobro piti tople čajeve ljeti ali me baš ne vuče.
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 11:08   #36
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Ne znojim se gotovo ništa, počnem malo oko 35C onda kada su ostali već pocrkali. Ali, za razliku od tebe lakše podnosim visoke temperature od niskih. Čim temp padne ispod 13C mene hvata zimica i spremam se na polarne uvjete.
Nisam sigurna što je u pitanju, navodno štitnjača nije.
nije ni kod mene. ja naprotiv savršeno podnosim izrazito niske temperature. noge mi nikad nisu hladne, jedino dupe
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 11:15   #37
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
ne želim vam usrat temu ali ja jako teško podnosim ljeto. kad pređe 30 stupnjeva sam plumrtva, bez energije, organizam mi je pregrijan i nikako ga ne mogu ohladiti. i po zimi mi je toplo a po ljeti gorim. znojim se minimanlno, skoro pa ništa, tako da mi je sustav hlađenja u banani.

ima li itko isti problem i kako ga rješava
ja ne podnosim dobro extreme, ova zima mi je bila prva da mi zaista nije bilo sjajno.
rekla bih da me termoregulacija malo zeza.

30 C mi je ok ako nema sparine, uglavnom sam po mjestima s puno sparine i ne, nije fora.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 11:26   #38
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
noge mi nikad nisu hladne, jedino dupe

Nisu niti meni, čak ni kad se smrzavam ko šupak. To mi i je najčudnije. Smrznu mi se unutarnji organi, ali noge (osim ako se nisam zeznula i stala bosa na hladnu podlogu) ne.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 11:36   #39
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
kažu da je dobro piti tople čajeve ljeti ali me baš ne vuče.
Muka mi je od same pomisli na išta toplo ljeti. Čak i vodu sobne temperature. Imam bocu u frižideru već mjesec dana. Jedem uglavnom ono što se može i hladno. Ne grijem stan već 2 mjeseca. Nemam auto. Bokte prošvikat ću do godišnjeg!
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 12:18   #40
Quote:
daneejela kaže: Pogledaj post
Kako namjeravate provesti ljeto? (Grad, selo, more, planine, privremeno preseljenje na sjever Finske?)
Početkom sedmog idem na pet dana na more s obitelji, a čmž i ja smo na godišnjem u drugoj polovici sedmog pa planiramo na divlje kampiranje negdje na obalu ili na Unu.
S kampiranjima planiramo početi u šestom mjesecu, samo da noći malo zatople.
Quote:
daneejela kaže: Pogledaj post
U cemu cete se brckati? (bikini, jednodijeli, trikini, nekinovi-kini?)
Među ljudima u bikiniju, u divljni gola.

Quote:
daneejela kaže: Pogledaj post
Kako cete se razgibavati? (picigin, trcanje, odbojka, plivanje, prebacivanje s boka na bok..)
Plivanje, ležajne i čitanje. Ljuljuškanje na nekoj barci.[/QUOTE]

Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
većinu ljeta ostajem tu, radim, fino mi je, volim zagreb kad svi odu i budem samo ja i trusti dobre volje.
onda odem na godišnji krajem osmog, početkom devetog.

dotad se zalijećem vikendima na more i kupam se u slobodno vrijeme po kontinentu, po rijekama.
I ja volim prazan Zagreb ljeti. Sjednem u tramvaj početkom kolovoza i nekad znam biti jedina osoba u njemu. U 3 popodne.
Volim miris grada kad padne noć pa Gornji grad miriše po kamenu, pijesku i zapuhnu me intenzivni mirisi zelenila iz skrivenih dvorišta.

E: Sad sam vidjela da je jedna forumašica na drugoj temi nazvala Sunce ogavnom kurvetinom. Majkomila.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:24.