Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2009., 20:26   #1
Zlostavljanje u tramvaju

Vozim se danas s posla u tramvaju i preko puta mene sjedi ženskica, sva stisnuta, i muškarac od oko 45-50 god do nje(oko 195 cm/120 kg),širi se on,s nogom joj dodiruje nogu,ruku prebaci preko njezinog ramena-valjda kao primio se iza nje,i tak sav raskrećen smješka se zadovoljno...ženskica se sva stisla, neko vrijeme trpila i onda pobjegla.
Meni došlo da ga lupim u te njegve raskrećene prepone i maknem taj ljigavi smješak s face.
Ali pošto žena nije reagirala,nisam ni ja.....
To me odmah podsjetilo koliko mi se puta dogodilo da je neki luzer iskoristio gužvu i zaljepio mi se za guzu,zašlatao me..ja naučila lekciju,ako mi se netko sumljivo prepribliži ja na sav glas "molim lijepo" da se odmakne od moje guze..
A to je tako odvratan osjećaj,tako se osjećam iskorišteno, prjavo, grozno, a nisam kriva ni dužna..
Što vi mislite o ovoj temi i da li se i vama to dogodilo??
__________________
"Nitko te ne može natjerati da se osjećaš manje vrijednom bez tvog dopuštenja" - Eleanor Roosevelt
optimistična+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 20:32   #2
dogodilo mi se puno puta,ali 2 puta pamtim jako dobro
i istina je...osjećaš se prljavo nakon toga
i svaki put mi je bilo žao što nisam nekako reagirala
došlo mi je da ga zadavim
ali nisam znala što da učinim
nikad ne znaš s kakvim bolesnikom imaš posla
oni znaju iskoristit gužvu u tramvaju jako dobro pa te šlataju po guzici,a ti misliš da te neko torbom udara jer ste svi stisnuti ko mravi
užas
radije idem pješke
Mona* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 20:33   #3
Nažalost, više puta...ali nikad nisam posve sigurna jel to zbog gužve ili me stvarno pokušava "naguziti"...Jednom mi se učinilo da sam osjetila penis...ja bih se odmakla, ali bih ga opet osjetila jer bi se tip primakao...Poslije mi je uvijek žao što nisam reagirala burno ili barem reagirala nekako, a ne samo izmicanjem. Bolje napraviti galamu - meni nema što biti neugodno, može biti samo tom perveznjaku makar i pogriješila. No već dugo nisam nešto takvo doživjela i nadam se da više ni neću.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 20:38   #4
E baš tako, nisam sigurna jel se to zbilja događa, da li da reagiram, možda zamišljam... a gad za to vrijeme uživa...a ja onda sva jadna
__________________
"Nitko te ne može natjerati da se osjećaš manje vrijednom bez tvog dopuštenja" - Eleanor Roosevelt
optimistična+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 20:40   #5
i ja se isto osjećam prljavo i iskorišteno i grozno nakon gužve u tramvaju. uvijek me netko dotakne
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 20:40   #6
najbolje je uhvatiti neko mjesto da si leđima naslonjen na tramvaj
sprijeda te nitko neće hvatati
a i da se usudi,lako ćeš ga skužiti
Mona* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 20:43   #7
E, u tome i jest bit zlostavljanja - ti si ponižena, osjećaš se jadno, kao žrtva, a on likuje jer mu kao ništa ne možeš i žalosno je što većina žena( i ja) ništa ne kaže nego se stidi kao da su one krive što perveznjaci iskorištavaju situacije. I samom tom šutnjom si još više žrtva. Trebalo bi se okrenuti pogledati ih u oči i reći da se maknu! A opet, nikad ne znaš s kim imaš posla iako su to najvjerojatnije kukavice, zato i koriste takve situacije. Vjerujem da bi se direktnim pristupom povukli...
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 20:47   #8
Je, pored dodatnog prostora tip se češao o mene, fuj
izmakla sam se brzinom munje
gadi mi se to
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 21:11   #9
ja čekam tramvaj u kojem nije tako odvratna gužva, ili idem pješice u špici.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 21:29   #10
Joj to mi se nekoliko puta desilo. Grozno. Ja bi takvima njihovu muškost stavila u škripac.
hamstergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 21:55   #11
Desilo mi se par puta. Svaki put sam se okrenula i izuzetno glasno "zamolila" dotičnog da makne svoje ruke/genitalije sa mojeg dupeta.
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 22:13   #12
ja sam jednom tolko urlala na frejara da se nis mogla skontorilrat.Najviose me ispizdilo to kaj mi je prodavo te sprehe usred bijela dana u mom madrfakin kvartu. ALO. MOM kvartu. E nećeš majci. Trčal je kaj ga noge nose.
Pićketina.
Cavaleesha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 22:23   #13
Pa jel vidite koliko nas ima s tim iskustvom,i sve se svodi na isto žrtva je jadna, ponižena, a on ode doma sretan
Mislim da nigdje,baš nigdje se u novinama,tv,radiu...nije obrađivao ovaj problem. I moje frendice su mi se žalile,ima stvarno puno cura koje su to doživjele ali nikad nisam čula da je iko uhvaćen,optužen..procesuiran.. bilo što
__________________
"Nitko te ne može natjerati da se osjećaš manje vrijednom bez tvog dopuštenja" - Eleanor Roosevelt
optimistična+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 22:29   #14
Quote:
optimistična+ kaže: Pogledaj post
Što vi mislite o ovoj temi i da li se i vama to dogodilo??
Je, naravno. I tema vec ima o tramvajima samo takva.

Nakon jednog, dva puta vec mozes skuziti takvog potencijalnog "kandidata", mislim, to je odredjeni profil muskaraca, nikad to ne rade zgodni i mladi, nego uglavnom stari i uvijek ruzni, drugim rijecima frustre; podle, jadne, bijedne frustre (a dodacu i siromasne, jer da ima para platio bi neku mladu proficku i pipao ju dokle hoce, kad vec normalno mladu curu nemoze naci).

E, pa, kad primjetis takav "profil" pored tebe ili da gleda na tebe, kidaj nalijevo.

Mislim, sta da kazem, ja bi ih naj volila vidjet na podu kako se previjaju od bola, ali, ako nemas profil kecerice, bolje se u takvo nesto ne upustati.
gerbengoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 22:38   #15
Ne znam kako do kurca se možete osjećat jadno, iskorišteno i prljavo jer se neki kreten u tramvaju očešo o vas??
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 22:40   #16
meni se dogodilo na dočeku nove godine, bila je ogromna gužva, nije se moglo ni naprijed ni nazad, kad osjetim da me netko dira po dupetu okrenem se i ugledam nižeg lika kako mi se glupavo smije! Došlo mi je da ga puknem šakom posred one glupave seljačke glave, al nije mi se dalo raditi scene jer je ispred mene bio moj dragi koji bi se sigurno potukao s njim. zato sam lika ošinula pogledom, odgurnula ga i opsovala nešto , nes jećam se sad što
a sad mi je žao što ga nisam opizdila šakom!
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 22:42   #17
da, i meni se dogodilo, zaozbiljno, zato se vise ne vozin tramvajem kad dodjen u Zg
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 22:45   #18
Ja sam jednom bio u busu i vozio se i bila je nenormalna gužva! Stajao sam iza nekog starca ispred kojeg je stala neka cura od nekih 20ak godina i gledam ja prema podu i najednom vidim tog starca kako rukom tu curu po guzici dira, a na zapešću te ruke je imao i kišobran! I okrene se cura i poče derat: ''još me samo jednom dirni i ispleskat ću te i zvat policiju'', a on se cijelo vrijeme smije i kao govori: ''nisam ja'', ali to se njegovo nije uopće nije čulo! I nastavi cura: ''sad ćeš ovdje izać na stanici i vidim li te još jednom u ovom busu, zvat ću policiju!'' i staje bus kad vidiš starca kupi se i izađe iz busa i ostane čekat novi! A cijelo se to vrijeme neka baba iza mene dere: ''ma vidi ti glupače one; mladi danas uopće nemaju poštovanja prema starijima!''
__________________
La la da pa da le na da na!
MCM is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 22:46   #19
Quote:
MCM kaže: Pogledaj post
Ja sam jednom bio u busu i vozio se i bila je nenormalna gužva! Stajao sam iza nekog starca ispred kojeg je stala neka cura od nekih 20ak godina i gledam ja prema podu i najednom vidim tog starca kako rukom tu curu po guzici dira, a na zapešću te ruke je imao i kišobran! I okrene se cura i poče derat: ''još me samo jednom dirni i ispleskat ću te i zvat policiju'', a on se cijelo vrijeme smije i kao govori: ''nisam ja'', ali to se njegovo nije uopće nije čulo! I nastavi cura: ''sad ćeš ovdje izać na stanici i vidim li te još jednom u ovom busu, zvat ću policiju!'' i staje bus kad vidiš starca kupi se i izađe iz busa i ostane čekat novi! A cijelo se to vrijeme neka baba iza mene dere: ''ma vidi ti glupače one; mladi danas uopće nemaju poštovanja prema starijima!''

a baba jedva čeka da nju netko zašlata
Mona* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 23:11   #20
Quote:
Cavaleesha kaže: Pogledaj post
Najviose me ispizdilo to kaj mi je prodavo te sprehe usred bijela dana u mom madrfakin kvartu. ALO. MOM kvartu.
ima sreće da mu nisi ekipu pozvala
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:56.